'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Минсоцполитики надеется запустить новую систему субсидий  (Прочитано 77862 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

То Вам платять субсидії з 1 травня цього року, чи ні?
Платили з липня по вересень 93 грн. + у жовтні 232 грн. + призначили з листопада 2017 року по березень 2018 року 922 грн. У мене немає боргів перед виконавцями ЖКП.

По минулим періодам (до травня 2015 року) я у червні 2018 року буду подавати позов на перерахунок за послуги з централізованого постачання холодної води, централізованого постачання гарячої води, водовідведення та централізованого опалення за період з 01.12.2006 р. по 30.06.2014 р. відповідно до тарифів для споживачів, що встановлені розпорядженням КМДА № 1245 від 20.06.2002 р. та за послуги з утримання будинку і прибудинкової території за період з 01.12.2006 р. по 30.04.2015 р., відповідно до тарифів для споживачів, що встановлені розпорядженням КМДА № 748 від 19.05.2000 р. (я не платив по незаконним тарифам з 2008 по 2014 роки).

А у лютому 2019 року буду подавати позов про визнання договору з КП "Керуюча компанія", який я надсилав їм у лютому 2016 року і на який мені не була надана відповідь, укладеним (у договорі фігурують останні законні тарифи 2000 та 2002 років).
« Останнє редагування: 09 Грудня 2017, 18:33:57 від Олександр_2015 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

То Вам платять субсидії з 1 травня цього року, чи ні?
Платили з липня по вересень 93 грн. + у жовтні 232 грн. + призначили з листопада 2017 року по березень 2018 року 922 грн. У мене немає боргів перед виконавцями ЖКП.
Зрозуміло.
А у мене є боги, але я подав заяву до РДА, та до Відділу з ПЗ, та додав до заяви копії документів, які свідчать про те, що у мене з КП триває судовий спір, і мені надійшла відповідь, що збиралась комісія, та вирішила призначити мені субсидії з 1 травня 2017р., а також надійшло повідомлення про призначення мені субсидії з листопада 2017р., по березень 2018р.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А у мене є боги, але я подав заяву до РДА, та до Відділу з ПЗ, та додав до заяви копії документів, які свідчать про те, що у мене з КП триває судовий спір, і мені надійшла відповідь, що збиралась комісія, та вирішила призначити мені субсидії з 1 травня 2017р., а також надійшло повідомлення про призначення мені субсидії з листопада 2017р., по березень 2018р.
1. ПЗ - це програмне забезпечення?  :o У переліку ПЗ немає.

2. Якщо у Вас є борги, то про що судовий спір? Про їх розмір?

3. КП ГІОЦ здається, що я заборгував поточному виконавцю ~₴30 000, але то його проблеми - хреститись треба  ;D.
« Останнє редагування: 10 Грудня 2017, 00:27:57 від Олександр_2015 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А у мене є боги, але я подав заяву до РДА, та до Відділу з ПЗ, та додав до заяви копії документів, які свідчать про те, що у мене з КП триває судовий спір, і мені надійшла відповідь, що збиралась комісія, та вирішила призначити мені субсидії з 1 травня 2017р., а також надійшло повідомлення про призначення мені субсидії з листопада 2017р., по березень 2018р.
1. ПЗ - це програмне забезпечення? 
Я мав на увазі "Відділ з Праці та соціального Забезпечення".
Вибачте, що написав незрозуміло....
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А у мене є боги, але я подав заяву до РДА, та до Відділу з ПЗ, та додав до заяви копії документів, які свідчать про те, що у мене з КП триває судовий спір, і мені надійшла відповідь, що збиралась комісія, та вирішила призначити мені субсидії з 1 травня 2017р., а також надійшло повідомлення про призначення мені субсидії з листопада 2017р., по березень 2018р.
2. Якщо у Вас є борги, то про що судовий спір? Про їх розмір?
Так, і про розмір, і про те "А чи справді я винен саме КП "Керуюча компанія" наприклад за опалення та гарячу воду?"
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А у мене є боги, але я подав заяву до РДА, та до Відділу з ПЗ, та додав до заяви копії документів, які свідчать про те, що у мене з КП триває судовий спір, і мені надійшла відповідь, що збиралась комісія, та вирішила призначити мені субсидії з 1 травня 2017р., а також надійшло повідомлення про призначення мені субсидії з листопада 2017р., по березень 2018р.
3. КП ГІОЦ здається, що я заборгував поточному виконавцю ~₴30 000, але то його проблеми - хреститись треба  ;D.
Так і у мене приблизно така ж сума боргу...
То ж не КП ГІОЦ напевно вважає, що у Вас є борг, а КП "Керуюча компанія" Вашого району...
То може вони і до Вас позов подадуть, як і до мене?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А у мене є боги, але я подав заяву до РДА, та до Відділу з ПЗ, та додав до заяви копії документів, які свідчать про те, що у мене з КП триває судовий спір, і мені надійшла відповідь, що збиралась комісія, та вирішила призначити мені субсидії з 1 травня 2017р., а також надійшло повідомлення про призначення мені субсидії з листопада 2017р., по березень 2018р.
3. КП ГІОЦ здається, що я заборгував поточному виконавцю ~₴30 000, але то його проблеми - хреститись треба  ;D.
Так і у мене приблизно така ж сума боргу...
То ж не КП ГІОЦ напевно вважає, що у Вас є борг, а КП "Керуюча компанія" Вашого району...
То може вони і до Вас позов подадуть, як і до мене?
Ні, у мене боргів немає ні перед ким, бо я не платив по незаконним тарифам.
Ні, саме КП ГІОЦ вважає, що я заборгував КП "Керуючій компаніі", а сама КП "Керуюча компанія" це спростувала у своїй довідці, через що мені й дали субсидію.
Що до позову від попереднього КП (яке було у період, коли я не платив по незаконним тарифам), то вони вже намагались стягнути "борг" через СН у 2012 році - не вийшло. Якщо вони зараз подадуть на мене в суд і навіть якщо я програю, то вони зможуть відсудити тільки за період з листопада 2014 по квітень 2015 і то - тільки по ЖКП "Утримання будинків та прибудинкових територій", а це вже "копійки". А от я подам на них в суд в червні 2016 на перерахунок і за всі роки, починаючи з грудня 2006 року...
« Останнє редагування: 11 Грудня 2017, 19:14:28 від Олександр_2015 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А от я подам на них в суд в червні 2016 на перерахунок і за всі роки, починаючи з грудня 2006 року...
А суд прийме Ваш позов у червні 2016р.?
« Останнє редагування: 12 Грудня 2017, 05:08:53 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А от я подам на них в суд в червні 2016 на перерахунок і за всі роки, починаючи з грудня 2006 року...

А суд прийме Ваш позов у червні 2016р.?
Звісно, що 2018р - я про це писав вище
« Останнє редагування: 12 Грудня 2017, 16:13:25 від Олександр_2015 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Частину обговорення перенесено до профільної гілки Як знайти судову справу за моєї участі:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=9923.0.html
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

У Кабміні заявляють про серйозну проблему з відшкодуванням субсидій
https://www.epravda.com.ua/news/2018/01/30/633538/
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Проблему сам кабмін і створив, внесши зміни у ПКМУ № 256. Процес називається 1-й етап монетизації субсидій - спочатку монетизація для підприємств надавачів послуг. Насправді там монетизацією і "не пахне".  Є спроба "загнати" гроші субсидій на казначейські рахунки і обмежити можливості їх використання.  Найбільш постраждалими будуть  ОСББ та ЖБК.  ОСББ вже "бунтують"...
https://proosbb.info/-all_news
“Монетизація” пільг і субсидій: що робити ОСББ? Дмитро Левицький 23 січня 2018, https://proosbb.info/node/132
Геннадій Зубко доручив відкоригувати новий механізм відшкодування пільг та субсидій https://proosbb.info/node/148
Протокол наради від 26 січня 2018 року під головуванням Г. Зубка https://drive.google.com/file/d/1OKXt3xVMZIq7vSCMVRhHKxuAq5scTy3d/view
Мінфін відреагував на вимоги ОСББ
Цитувати
Мінфін своєрідно відреагував на вимоги ОСББ щодо монетизації пільг і субсидій. У листі від 30.01.2018р., адресованому Державній казначейській службі України, Мінфін дозволяє, "як виняток", проводити рохрахунки за пільгами й субсидіями з ОСББ без відкриття останніми "спецрахунків" у Казначействі, просто на банківські рахунки. Також у листі Мінфін визнав, що заповнити реєстри, яких вимагає його наказ №1 від 04.01.2018р., неможливо. І, наскільки можна зрозуміти з листа, дозволяє проводити розрахунки без складання таких реєстрів.

Утім, лист - це лише лист, а не нормативно-правовий акт. Скільки часу знадобиться Кабміну й Мінфіну на приведення своїх підзаконних актів у відповідність до закону, невідомо. І слід визнати, що головна вимога ОСББ - реальна монетизація пільг і субсидій - у листі залишилася непочутою. Тому видихнути з полегшенням ОСББ поки що, на жаль, не можуть.
https://proosbb.info/node/165
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

В Украине уменьшились размеры субсидий

Цитувати
Субсидии на оплату услуг жилищно-коммунальных услуг в Украине получают 43% семей - 6,44 млн домохозяйств. Об этом свидетельствуют данные официальной статистики за февраль-2018.

Средний размер назначенных субсидий снизился по сравнению с февралем-2017, сообщил Госстат. Эта сумма составляет 1005,2 грн, что на 36% меньше, чем в феврале прошлого года.

Также упало число желающих оформить субсидии. За январь-февраль 2018 года за помощью обратились 396 тыс. семей – в два раза меньше, чем в начале 2017 года. Субсидии назначили 322 тыс. домохозяйств. Сумма назначенный субсидий составила 352,1 млн грн.

А вот субсидии на приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного топлива выросли. Средний размер такой помощи составил 3203,7 грн, что на 44,5% больше, чем в январе-феврале 2017 года.

Число обращений за такими субсидиями тоже выросло – количество назначенных выплат подскочило в 1,6 раза.

Ранее в Минсоцполитики напомнили, что автоматический перерасчет субсидий на основе доходов граждан осуществляется не в апреле, как сообщили некоторые СМИ, а в мае и октябре. Но, в зависимости от индивидуального запроса получателя субсидии, перерасчет может проводиться и в другие месяцы.
"Например, человек стал пенсионером или перестал работать, и получает один доход – пенсию, – тогда он имеет право обратиться с заявлением на перерасчет субсидии, для учета его актуальных доходов", – объяснили в Минсоцполитики.
https://www.facenews.ua/news/2018/399835/
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Проблему сам кабмін і створив, внесши зміни у ПКМУ № 256. ...   ...  Найбільш постраждалими будуть  ОСББ та ЖБК.  ОСББ вже "бунтують"...
ПКМУ № 256 підправлено. ОСББ та ЖБК не потрібно відкривати рахунки в держказначействі.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Оприлюднено нові форми заяви для субсидії

Цитувати
Міністерство соціальної політики оприлюднило нові форми заяви та декларації про доходи для отримання субсидії, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.

З 1 травня 2018 року почали діяти нові форми заяви та декларації про доходи у відповідності до нових правил призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Для ознайомлення публікуємо зразки заповнення зазначених документів з інструкцією для зручності заповнення, а також самі форми заяви та декларації”, – йдеться в повідомленні.

На сайті розміщені зразки заяви і декларації.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів вніс зміни до програми призначення субсидій: з наступного опалювального сезону розраховувати на субсидію не зможуть ті, хто приховує статки, має великі будинки чи квартири або має тіньову зайнятість.
https://1news.com.ua/ukraine/oprilyudneno-novi-formi-zayavi-dlya-subsidiyi.html
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email