'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Які документи підтверджують, що організація є виконавець ЖКП?  (Прочитано 1555 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Юрій Васильович  пише:

Цитувати
Відповідно до змін у ЗУ "Про ЖКП", що набрали чинності з 26.04.2014р.  Виконавців послуг:
- ЦО та ГВП;
- ХВП та Водовідведення;
визначено законом:

Цитувати
4. Виконавцем послуг з централізованого опалення та послуг з централізованого постачання гарячої води для об’єктів усіх форм власності є суб’єкт господарювання з постачання теплової енергії (теплопостачальна організація).

{Статтю 19 доповнено новою частиною згідно із Законом № 1198-VII від 10.04.2014}

5. Виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для об’єктів усіх форм власності є суб’єкт господарювання, що провадить господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення.

{Статтю 19 доповнено новою частиною згідно із Законом № 1198-VII від 10.04.2014}

Відповідні зміни внесено і до "Порядку визначення виконавця житлово-комунальних  послуг у житловому фонді" (Наказ № 60 від 25.04.2005р. ).

Тобто, для того, щоб довести, що організвція "Х" є моїм виконавцем послуг, наприклад, з ЦО та ГВП, їй достатньо надати документ про те, що вона є теплопостачальною організацією для мого будинку? І у кого мені витребувати такий документ? У організвції "Х" чи у місцевої влади/адміністрації?
« Останнє редагування: 07 Квітня 2015, 16:00:59 від Олександр_2015 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

І у кого мені витребувати такий документ? У організвції "Х" чи у місцевої влади/адміністрації?


Крім наведених, можна також і у НКРЕКП.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=9009.0.html
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email