'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП "Керуюча компанія..." подала позов після скасування судового наказу  (Прочитано 130477 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Подавати до ВС (Касаційного цивільного суду, КЦС) -по цивільній юрисдикції справи.
Тобто в скарзі писати до Касаційного Цивільного Суду, і подавати скаргу на адресу - просп. Повітрофлотський, 28, м. Київ, 03063? 
Чи на адресу - П.Орлика 8?
Цитувати
Контакти
https://supreme.court.gov.ua/supreme/gromadyanam/kontakts/
« Останнє редагування: 31 Грудня 2018, 13:58:54 від stepan »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Ще раз, адреса Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:
просп. Повітрофлотський, 28, м. Київ, 03063
https://supreme.court.gov.ua/supreme/gromadyanam/kontakts/
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ще раз, адреса Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду:
просп. Повітрофлотський, 28, м. Київ, 03063
https://supreme.court.gov.ua/supreme/gromadyanam/kontakts/
Дякую!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Таке питання - чи потрібно в касаційній скарзі посилатись на конкретні аркуші справи для підтвердження того, що факти та докази, на які вказує касатор в скарзі - є в матеріалах справи?
Адже в апеляційній скарзі всі необхідні посилання на аркуші справи вже були зроблені, то чи потрібно ці посилання дублювати і в касаційній скарзі?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Таке питання - чи потрібно в касаційній скарзі посилатись на конкретні аркуші справи для підтвердження того, що факти та докази, на які вказує касатор в скарзі - є в матеріалах справи?
Адже в апеляційній скарзі всі необхідні посилання на аркуші справи вже були зроблені, то чи потрібно ці посилання дублювати і в касаційній скарзі?

Дуже бажано посилатися: ВС не побачить того, що було в апеляційній скарзі та взагалі у справі, допоки не витребує саму справу. Бажано також і продублювати додатками до скарги найбільш значимі докази, що були проігноровані (на судові рішення слід послатися, бо вони загальнодоступні в ЄДРСР).
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Таке питання - чи потрібно в касаційній скарзі посилатись на конкретні аркуші справи для підтвердження того, що факти та докази, на які вказує касатор в скарзі - є в матеріалах справи?
Адже в апеляційній скарзі всі необхідні посилання на аркуші справи вже були зроблені, то чи потрібно ці посилання дублювати і в касаційній скарзі?

Дуже бажано посилатися: ВС не побачить того, що було в апеляційній скарзі та взагалі у справі, допоки не витребує саму справу. Бажано також і продублювати додатками до скарги найбільш значимі докази, що були проігноровані (на судові рішення слід послатися, бо вони загальнодоступні в ЄДРСР).
То може в додатку до "касаційної скарги" надати копію моєї "апеляційної скарги"?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

То може в додатку до "касаційної скарги" надати копію моєї "апеляційної скарги"?

Додайте, які проблеми.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Викладаю на рецензію касаційну скаргу.
Правда я ще продовжую над нею працювати, та може будуть зауваження до того, що вже написано.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Касаційну скаргу складайте взявши за основу апеляційну скаргу. Бо доводи останньої по суті проігноровані і не спростовані. Судами не встановлено -за якими РКМДА (тарифами) стягнуто "борг" за споживання ЖКП. Але касаційну скаргу має бути складено з урахуванням меж розгляду справи у ВС (ст. 400 ЦПК), тобто скоротить текст до суті порушень норм права. Окремим блоком має бути обгрунтування необхідності єдності судової практики у малозначних справах, як підстави проходження "касаційного фільтру", з обов'язковим наведенням прикладів: постанов ВС, які в цій справі демонстративно проігноровані:
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10197.0
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10013.0
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10134.0
Див. також щодо вимог до касаційної скарги:
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=8901.0
Щось я не зрозумів яким чином моє посилання в касаційній скарзі на постанову ВС від 24 січня 2018 року у справі  №  7/719 допоможе мені довести, що ця постанова була проігнорована судом першої інстанції, та КАС.
По перше я на цю постанову не посилався в цій справі.
А по друге, в постанові вказано, що -
Цитувати
Розпорядження Київської міської державної адміністрації   від   20.06.2002 № 1245 (зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції 27.06.2002 за № 46/429), було останнім зареєстрованим в Київському міському управлінні юстиції розпорядженням щодо тарифів на виробництво теплової енергії основними теплопостачальними підприємствами міста Києва, встановлено тариф на виробництво теплової енергії для житлово-експлуатаційних організацій   за 1 Гкал 65,30 грн. з ПДВ. 

В подальшому, керуючись наданими повноваженнями, Національна комісія регулювання електроенергетики України, яка виконувала функції Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України, 14.12.2010 прийняла постанову № 1729, що набрала чинності з 01.01.2011 та діяла до 23.06.2014, якою встановлено тарифи на теплову енергію Акціонерній енергопостачальній компанії   «Київенерго»: для населення - 169,38 грн за 1 Гкал (без ПДВ) (якщо будинковий засіб обліку теплової енергії належить балансоутримувачу жилого будинку або відсутній). 

Таким чином, при визначенні вартості наданої позивачу енергії в період після 01.01.2011 слід застосовувати тарифи, що встановлені постановою НКРЕ від 14.12.2010 № 1729.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/71947022

То виходить так, що останній абзац з цитати з цієї постанови ВС суперечить тому, що я вимагав в своєму зустрічному позові - здіснити перерахунок за постачання тепла за тарифами з РКМДА №1907 від 14.10.2003 р., яким внесені зміни у РКМДА №1245 від 20.06.2002 р.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Викладаю на рецензію касаційну скаргу.
Правда я ще продовжую над нею працювати, та може будуть зауваження до того, що вже написано.

Цитувати
Ці рішення судів були опубліковані в столичній газеті «Хрещатик» 22квітня 1916 р., про що «Касатором» були надані докази, які є в матеріалах справи.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Викладаю на рецензію касаційну скаргу.
Правда я ще продовжую над нею працювати, та може будуть зауваження до того, що вже написано.

Цитувати
Ці рішення судів були опубліковані в столичній газеті «Хрещатик» 22квітня 1916 р., про що «Касатором» були надані докази, які є в матеріалах справи.
А що не так?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Питання -
Чи вірно буде надати в касаційній скарзі посилання на рішення судів по цій справі, де частково задоволено вимогу здійснити перерахунок у якості позитивного прикладу рішення про перерахунок?
Cправа   № 752/14341/15-ц (Особа до Тов "Новобудова")
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 07 Січня 2019, 17:52:02 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Викладаю на рецензію касаційну скаргу.
Правда я ще продовжую над нею працювати, та може будуть зауваження до того, що вже написано.

Цитувати
Ці рішення судів були опубліковані в столичній газеті «Хрещатик» 22квітня 1916 р., про що «Касатором» були надані докази, які є в матеріалах справи.
А що не так?
Окуляри одягніть.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Викладаю на рецензію касаційну скаргу.
Правда я ще продовжую над нею працювати, та може будуть зауваження до того, що вже написано.

Цитувати
Ці рішення судів були опубліковані в столичній газеті «Хрещатик» 22квітня 1916 р., про що «Касатором» були надані докази, які є в матеріалах справи.
А що не так?
Окуляри одягніть.
Не помітив.
Дякую!
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email