'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП "Керуюча компанія..." подала позов після скасування судового наказу  (Прочитано 130321 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Суд досліджував питання - "хто є власником квартири, де я зареєстрован?"
Суд за своєю ініциативою подав запит до БТІ м. Києва.
БТІ надало суду "копії з фотокопій" лицьової частини свідоцтв про право власності.
І не надало копію зворотньої частини свідоцтва, де при державній реєстрації ставиться штамп, та номер реєстрації.
Також БТІ не вказав згідно стандарту ДСТУ 4163-2003  УНІФІКОВАНА СИСТЕМА ОРГАНІЗАЦІЙНО-РОЗПОРЯДЧОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ http://www.gerelo.dp.ua/index/info_dstu_4163-2003.html "згідно з оригіналом", тому що у нього оригіналу не має, і він(БТІ) не може вказати на "фотокопії з копії" де оригінал знаходиться.
Це було у 2018р.? Чи Ви Вимоги ЦПКУ з 15.12.2017р. поширюєте на копії, надані до того часу?
Згідно журналу с.з. розгляд справи по суті(оголошення первісного позову, пояснення до позову, оголошення зустрічного позову) відбувалось 31.05.16 р.
Суд направив запит до БТІ з питанням "хто є власник квартири?"(де я зареєстрован) - 16.08.17 р.
Відповідь від БТІ, що є в матеріалах справи датована 05.09.17 р.
В журналі с.з. від 08.02.18 р. вказано, що до суду надійшла відповідь від БТІ на запит суду.
До реєстру речових прав на нерухоме майно суд звертався 16.08.17р.
Тобто отримавши відповідь з реєстру про відсутність у них відомостей, суд звернувся до БТІ.
Тобто суд збирав докази на користь позивача за первісним позовом, та долучав їх до матеріалів справи вже після початку розгляду справи по суті, та ще й після того, як почала діяти нова версія ЦПКУ(08.02.18р. оголосив про надходження відповіді з БТІ).
І я 08.02.18 р. подав через канцелярію суду зауваження на дії головуючого, в якому просив не долучати до матеріалів справи відповідь БТІ, на підставі того, що запит до БТІ був зроблений з ініциативи суду.
« Останнє редагування: 19 Вересня 2018, 10:53:14 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

У Вас  проблема в іншому. Згідно ЦПКУ,  суддя під час підготовчого провадження
Цитувати
3) у разі необхідності заслуховує уточнення позовних вимог та заперечень проти них та розглядає відповідні заяви;
А позивач у с/з на початку розгляду справи по суті
Цитувати
2. У вступному слові учасники справи в усній формі стисло викладають зміст та підстави своїх вимог і заперечень щодо предмета позову, надають необхідні пояснення щодо них.
То Ви які вимоги озвучували?
Я вже не пам"ятаю які вимоги озвучував, скоріш за все заявив, що підтримую вимоги зустрічного позову.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

І останнє. Всі ці з'ясування мають сенс лише у разі НЕ відмоми від зустрічного позову. У разі відмови, то зайві втрати часу...
Це я розумію.Тут питань нема.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Суд направив запит до БТІ з питанням "хто є власник квартири?"(де я зареєстрован) - 16.08.17 р.
Відповідь від БТІ, що є в матеріалах справи датована 05.09.17 р.
В журналі с.з. від 08.02.18 р. вказано, що до суду надійшла відповідь від БТІ на запит суду.
До реєстру речових прав на нерухоме майно суд звертався 16.08.17р.
Тобто отримавши відповідь з реєстру про відсутність у них відомостей, суд звернувся до БТІ.
Тобто суд збирав докази на користь позивача за первісним позовом, та долучав їх до матеріалів справи вже після початку розгляду справи по суті, та ще й після того, як почала діяти нова версія ЦПКУ(08.02.18р. оголосив про надходження відповіді з БТІ).
Оголошення про надходження копії у 2018р. не є підставою вимагати оформлення копії відповідно до вимог нового ЦПК (діє з 15.12.2017р.), якщо копії було зроблено і направлено до суду ще 05.09.2017р.
І я 08.02.18 р. подав через канцелярію суду зауваження на дії головуючого, в якому просив не долучати до матеріалів справи відповідь БТІ, на підставі того, що запит до БТІ був зроблений з ініциативи суду.
Можете спробувати і в апеляції заперечити з'ясування факту права власності на квартиру... Може дограєтесь-таки і отримаєте штраф? Суд, мабуть,  пропонував сторонам надати докази... Позивач їх не мав, а Ви почали "тупить"... Тому-то суд і звернувся до реєстру. Дані реєстру є відкритими...
Цитувати
Стаття 32. Надання інформації з Державного реєстру прав
1. Інформація про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження, що міститься у Державному реєстрі прав, є відкритою, загальнодоступною та платною, крім випадків, передбачених цим Законом.
3. Для посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, судів, органів Національної поліції, органів прокуратури, органів Служби безпеки України, Національного банку України, Національного антикорупційного бюро України, Національного агентства з питань запобігання корупції, приватних виконавців, адвокатів, нотаріусів інформація з Державного реєстру прав у зв’язку із здійсненням ними повноважень, визначених законом, надається за суб’єктом права чи за об’єктом нерухомого майна в електронній формі шляхом безпосереднього доступу до Державного реєстру прав, за умови ідентифікації відповідної посадової особи за допомогою електронного цифрового підпису. Порядок доступу до Державного реєстру прав визначається Кабінетом Міністрів України, крім випадків, передбачених цим Законом.
В мене є сумніви, що для звернення до реєстру судді потрібне клопотання сторони... Проте Ви маєте змогу довести протилежне  у ап.суді. Хай Вам щастить...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Можете спробувати і в апеляції заперечити з'ясування факту права власності на квартиру... Може дограєтесь-таки і отримаєте штраф?
Я хіба порушую якийсь закон?
Я тільки вказую суду, що позивач за первісним позовом не надав до суду доказів того, що відповідач є власником квартири.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Стаття 32. Надання інформації з Державного реєстру прав
1. Інформація про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження, що міститься у Державному реєстрі прав, є відкритою, загальнодоступною та платною, крім випадків, передбачених цим Законом.
3. Для посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, судів, органів Національної поліції, органів прокуратури, органів Служби безпеки України, Національного банку України, Національного антикорупційного бюро України, Національного агентства з питань запобігання корупції, приватних виконавців, адвокатів, нотаріусів інформація з Державного реєстру прав у зв’язку із здійсненням ними повноважень, визначених законом, надається за суб’єктом права чи за об’єктом нерухомого майна в електронній формі шляхом безпосереднього доступу до Державного реєстру прав, за умови ідентифікації відповідної посадової особи за допомогою електронного цифрового підпису. Порядок доступу до Державного реєстру прав визначається Кабінетом Міністрів України, крім випадків, передбачених цим Законом.
В мене є сумніви, що для звернення до реєстру судді потрібне клопотання сторони... Проте Ви маєте змогу довести протилежне  у ап.суді. Хай Вам щастить...
Так якби суд тільки звернувся до реєстру, і долучив до матеріалів справи довідку з реєстру про те, що в ньому відомості відсутні, то може мені і на користь було б.А він запропонував стороні позивача за первісним позовом звернутись від суду до БТІ(надав правничу допомогу, пряма зацікавленість суду у доказах на користь позивача), не ставлячи це питання на обговорення сторін, і таким чином допомагав одній стороні справи збирати докази, які вони не надали суду до початку розгляду справи по суті.
Мені Перо написав -
Цитувати
Ініціювання запиту суддею незаконне -це не передбачено ЦПК
Має бути вагома підстава несвоєчасності подачі усіх доказів, що подаються після початку розгляду справи по суті.
З цієї підстави заперечувати щодо приєднання до матеріалів справи будь-яких доказів не на Вашу користь, подавати зауваження на дії головуючого судді, заявляти відвід з інших підстав.
« Останнє редагування: 19 Вересня 2018, 14:17:30 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Суд, мабуть,  пропонував сторонам надати докази... Позивач їх не мав, а Ви почали "тупить"... Тому-то суд і звернувся до реєстру. Дані реєстру є відкритими...
А чого позивач не мав доказів?
Дані з реєстру є відкритими.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Можете спробувати і в апеляції заперечити з'ясування факту права власності на квартиру... Може дограєтесь-таки і отримаєте штраф?
Я ніяким чином не заперечую з"ясуванню факту права власності на квартиру.
Нехай з"ясовують.
Я тільки вказую суду на те, що докази не повні, не достовірні, не оформлені за нормами ДСТУ, і тому не можуть вважатись судом належними доказами.
А суд першої інстанції зробив помилковий висновок досліджуючи докази  про власника квартири.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А чого позивач не мав доказів?
Дані з реєстру є відкритими.
В Реєстр ще не перенесені всі дані з БТІ.
А він запропонував стороні позивача за первісним позовом звернутись від суду до БТІ(надав правничу допомогу), не ставлячи це питання на обговорення сторін, і таким чином допомагав одній стороні справи збирати докази, які вони не надали суду до початку розгляду справи по суті.
Не звернутись від суду...
Цитувати
3. Докази, які вимагає суд, направляються до суду безпосередньо. Суд може також уповноважити заінтересовану особу, яка бере участь у справі, одержати доказ для представлення його суду.
Тут ще питання, Ви розцінюєте це як звичайний доказ - треба клопотання сторони - клопотання треба поставити на обговорення ... а це інформація, яка повинна бути надана будь-кому, питання тільки оплатно/безоплатно... То питання, а чи потрібне тоді клопотання сторони? Суд і Вам пропонував надати цю інформацію добровільно. А Вашу відмову можна розцінити і як зловживання правом... А звернення суду до БТІ, то лише продовження звернення до реєстру за загальнодоступною інформацією, а не дії по витребовуванню доказів за клопотанням  сторони.
Я  ж  і кажу перенесіть спір у ап.суд. Хай він визнає ті докази неналежними і почне  з'ясовувати сам. Зобов'яже Вас надати докази і застосує ст.  148 за ненадання...
 І такий момент, визнаєм довідку з БТІ неналежним доказом, доказів приватизації квартири нема, Ви єдиний зареєстрований,  то з Вас треба стягнути весь борг як з квартиронаймача?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

І такий момент, визнаєм довідку з БТІ неналежним доказом, доказів приватизації квартири нема, Ви єдиний зареєстрований,  то з Вас треба стягнути весь борг як з квартиронаймача?
Квартиронаймач наскільки я розумію, це громадянин, що мешкає в квартирі комунальної власності, на підставі договору найма житла.
Таких доказів стосовно мене нема.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Тут ще таке питання виникло.
Як я розумію в апеляційній скарзі я повинен вимагати скасувати рішення суду першої інстанції, та просити апеляційний суд ухвалити нове рішення про відмову позивачу за первинним позовом.
А коли я написав на форумі, що суд відмовив мені у моєму клопотанні залишити позов без руху на підставі того, що позивач не з"явився два рази на судові засідання, то Перо написав мені, що можна буде вимагати від АСК залишення позову без розгляду в АСК.
То що мені писати в прохальній частині апеляційної скарги?
Відмовити позивачу?
Або залишити позов без розгляду?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
То що мені писати в прохальній частині апеляційної скарги?

Бачу, що замість апеляційної скарги Ви кілька тижнів намагаєтесь пригадати -до кого саме і про що саме заявляли кілька редакцій зустрічних позовів. Зосереджуйтесь на скарзі, бо час витрачаєте на переливання з пустого в порожнє.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
То що мені писати в прохальній частині апеляційної скарги?

Бачу, що замість апеляційної скарги Ви кілька тижнів намагаєтесь пригадати -до кого саме і про що саме заявляли кілька редакцій зустрічних позовів. Зосереджуйтесь на скарзі, бо час витрачаєте на переливання з пустого в порожнє.
Я пишу скаргу паралельно.
Завтра точно викладу на форум.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Викладаю на рецензію апеляційну скаргу.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
Викладаю на рецензію апеляційну скаргу.

Коротко.
1) Дуже важко читається (крім того маса орфографичних помилок). Повна каша із розрізнених, розкинутих по тексту обґрунтувань.
2) Не зрозуміла нумерація, з початком на 4. Не зрозуміло з початку, слід всередину лізти, -яке ж саме рішення оскаржується. Не повністю (скорочено) вказані форми і назви сторін (по ЄДР напишить правильно, з актуальними адресами).
https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch
3) Не відділене головне від другорядного. Головне -відмовити у позові, бо є судові рішення про незаконність тарифів за спірний період 01.09.2010 - 01.11.2012 рр. Прямого посилання на ці рішення у скарзі взагалі немає (лише побічне -цитуванням іншої справи Академічний-15). Немає посилання, що судом не встановлено тарифи, на підставі яких нараховувалася стягнута заборгованість (отут і слід послатися на цю ПВС в іншій справі). Не зазначено у рішенні -про який саме договір (між ким і ким) йдеться при його відсутності, у той час як застосовано ст. 632 ЦК. Крім того, вимог змінити ціну у договорі немає. Є вимога перерахунку за ЖКП на підставі ст. ст. 16, 393 ЦК, правда не шукав -чи є на них у Вас посилання (отут послатися на справу Устінова і на ч. 4 ст. 263 ЦПК та її порушення судом). Як має виглядати рішення і що має встановити суд -див. ст. ст. 264, 265 ЦПК; вкажіть конкретні пункти і частини статей, які порушені судом по кожному такому порушенню.
Судом неправильно застосовано норми про застосування позовної давності, не враховано в цій частині висновок ВС:
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10010.0
4) Все інше -другорядне, за яким у викладеному тексті втрачається головне. Тобто 3 розділа скарги має умовно бути: 4-1) Головні порушення щодо позову; 4-2) Другорядні порушення щодо позову (не залишення позову без розгляду (а не без руху) при двох неявках, ініціативи суду по БТІ і т. п.); 4-3) Порушення щодо зустрічного позову.
5) Прохальну частину скарги доповнить: та задовольнити зустрічний позов (хоча це неважливо у цій справі, де до того ж неправильний відповідач за зустрічним позовом).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email