'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП "Керуюча компанія..." подала позов після скасування судового наказу  (Прочитано 130466 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Вчора сфотографував цю справу в КАС.
Як не дивно, але КАС залучив таки до матеріалів справи мої клопотання про залучення копії суд рішення Солом"янського райсуду м.Києва(що вступило в законну силу, і не було оскаржене) про позитивне рішення про перерахунок, та ліст відповідь мені(на мій запит) від Департаменту економіки про те, що КП "Керуюча компанія" не визначалась на конкурсі у якості виконавця послуг.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Виконавцями послуг вони не були, але як слідує із матеріалів справи(є докази ) ПАТ "Київенерго", та АК "Київводоканал" мали господарські стосунки(укладені угоди) на постачання тепла та води з КП "Залізничне", а отже останнє мало зобов"язання сплачувати їм за доставлені до будинку тепло та воду по ціні, вказаній у договорі, але я надав суду посилання на рішення господарських судів, в яких було зобов"язано здається ПАТ "Київенерго" зробити перерахунок боргів КП "Залізничне".
Тобто, якби суд в рішенні вказав здіснити перерахунок ЖЕД-901, та ПАТ "Київенерго", та АК "Київодоканал"(як я і просив у зустрічному позові) то це да ло б можливість КП "Залізничне" вимагати від ПАТ "Київенерго" та АК "Київводоканал" прерахунку, а отже і КП Керуюча компанія не мала б підстав вимагати стягення боргу з мене в повному обсязі.
Ви можете зрозуміти, що суд не може зобов'язати ПАТ "Київенерго", та АК "Київодоканал" зробити ВАМ перерахунок за той період. Між НИМИ і ВАМИ не було ніяких стосунків. А рішення господарських судів це, навіть, підтверджують...  Доречі, де ті рішення?

Ось частина мого посту з цієї гілки форуму про посилання на рішення Господарського суду стосовно КП "Залізничне" -
(click to show/hide)
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

У якості приклада взяв позови Олександра, та Устінова.
=Перо.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

З'явилося рішення в реєстрі:
(click to show/hide)
http://reyestr.court.gov.ua/Review/78409632
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дня її прийняття та може бути оскаржена до Верховного Суду протягом тридцяти днів.
Тобто готуйте касаціну скаргу. Але лише на  цей запис не сподівайтесь. Зазначайте про суспільний інтерес
Спробуйте довести наявність "значення для формування єдиної правозастосовчої практики, значний суспільний інтерес" -  Нарахування по нечинним тарифам великій кількості споживачів...
ЄСПЛ може "почекати".  В будь-якому разі Ви зможете посилатися на зазначення в рішенні КАС про те, що це рішення було не остаточне...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ну мене ж змушують платити КП, з яким у мене не було жодних відносин, і зобов"язань...
Загалом КП "Залізничне" зазначено в платіжках з листопада 2013 р. по квітень 2015 р., далі і до сьогодні в платіжках КП "Керуюча компанія", а до жовтня 2013 р. в платіжках був ВСП "Залізничний" - відокремлений структурний підрозділ КП "Дирекції з управління та обслуговування..."
А  КП "Керуюча компанія" правонаступник КП "Дирекції з управління та обслуговування..." ...   
Ви вже якось розберіться хто є хто...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

З'явилося рішення в реєстрі:
(click to show/hide)
http://reyestr.court.gov.ua/Review/78409632
Дякую, що знайшли це рішення в реєстрі.
Вчора його ще не було.
Гарну "відмазку" створили собі судді КАС.
Переписують мотивувальну частину з рішення суду першої інстанції, потім пишуть, що -
Цитувати
Таким чином, доводи апеляційної скарги про порушення судом норм матеріального і процесуального права безпідставні, спростовуються матеріалами справи та висновками суду, викладеними в рішенні.
Інших доводів, які б спростовували висновки суду першої інстанції чи доводили б порушення ним норм цивільного або цивільно-процесуального законодавства, апеляційна скарга не містить.

І в кінці додають цитату з рішення ЕСПЛ -
Цитувати
Обґрунтовуючи судове рішення, колегія суддів приймає до уваги вимоги ст.17 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» відповідно до якої суди застосовують при розгляді справи Конвенцію та практику Суду як джерело права та висновки Європейського суду з прав людини, зазначені в  рішенні у справі «Руїс Торіха проти Іспанії» (Ruiz Torija v. Spain) від 9 грудня 1994 року, серія А, №303А, п.2958, згідно з яким Суд повторює, що згідно з його усталеною практикою, яка відображає принцип, пов'язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються. Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов'язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент. Міра, до якої суд має виконати обов'язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною залежно від характеру рішення.

Таким чином можна взагалі будь яке рішення суду першої інстанції підтвердити, та виправдити.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Головуючий задавав досить дивні питання мені.
Питання суд задає після пояснень сторін. Ви мабуть знову в поясненнях "гнули лінію", про відсутність доказів Вашого права власності?

Цитувати
І підсумок с.з. - рішення суду першої інстанції залишено без змін.
Продовжуйте оскаржувати далі до ВС. В касаційній скарзі головним буде обійти касаційний фільтр.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Я от думаю над таким питанням - чи не є протиріччя між ст. 632 ЦК http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15 - "Зміна ціни в договорі після його виконання не допускається", та висновку в постанові ВС від 04 червня 2018 р.  http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/74659714 , який зазначив, що - "позивачу нараховувалась плата за комунальні послуги по тарифам, які були визнані недійсними, а тому останній має право на здійснення перерахунку нарахованих платежів".
І як КАС зможе в своєму рішенні обійти цю постанову ВС, якщо я в скарзі на неї посилаюсь?
Чи не є так, що, цитую ЦПК -  Верховний Суд вже викладав в своїй постанові висновок щодо питання правильного застосування норми права, порушеного в касаційній скарзі...але суд апеляційної інстанції не переглянув судове рішення у відповідності з таким висновком?
А отже ВС не повинен відмовити у відкритті касаційного провадження.


Зараз завдання пройти касаційний фільтр, зупинити виконання рішення суду (заявити таке клопотання у скарзі до ВС) і просити направити справу на новий розгляд. (Хоча ВС може і змінити рішення, шляхом часткового задоволення позову КП КК -зменшити суму боргу відповідно до розміру тарифів, що діяли до 01.12.2006). Можливо слід заявити у скарзі саме про зміну рішення суду (надавши свій контррозрахунок), а не про його скасування: фактично з Вас стягнуть саме ту суму, яка виникне у випадку гіпотетичного перерахунку. У скарзі слід посилатися передусім на цю ПВС від 10.05.2018 р. у справі № 756/13405/15-ц, як приклад "паралельних" висновків судів на рівні ВС і на рівні першої-апеляційної інстанцій:
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10013.0
Я вже писав, що ст. 632 ЦК не застосовується до правовідносин, якщо немає договору. "Фактичні договірні відносини" -це штучно вигадана правова конструкція, повторювана невігласами у мантіях з одного рішення в інше. Бо договір є укладеним лише за досягнення згоди щодо його істотних умов і тлумачення відповідно до Типових договорів (ст. ст. 637, 638 ЦК). А однією з істотних умов договору ЖКП є ціна/тариф (ст. 26 ЗУ "Про ЖКП"), згоди щодо якого між Вами та КП КК не досягалося. Також судом не встановлено -а за якою саме ціною/тарифом "договір" було "виконане" упродовж спірного періоду, бо сторони справи не можуть цю ціну/тариф визначати самостійно (ч. 1 ст. 632 ЦК), а правовим висновком ВС є застосування ціни/тарифу до 01.12.2006 р., що проігноровано КАС. Але цю позицію слід детально пояснювати і доказувати суддям (особливо колишнім обласним в КАС), а не пускати справу на самоплив.
« Останнє редагування: 14 Грудня 2018, 20:02:07 від Перо »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Головуючий задавав досить дивні питання мені.
Питання суд задає після пояснень сторін. Ви мабуть знову в поясненнях "гнули лінію", про відсутність доказів Вашого права власності?
Ні.
Мене одна з судей запитала - ви власник квартири?
Я відповів - я вступив у права спадкоємця після смерті мого батька.
Більше по цьому питань до мене не було.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

А якщо я подам позов про перерахунок з вимогою здійснити перерахунок не до ДЕЖ-901, "Київенерго", "Київводоканал", КП ГІОЦ, а буду вимагати здіснити перерахунок від КП Керуючої компанії, то це буде вважатись позов до того самого відповідача з тих самих підстав?

Це мабуть єдиний "позитив", який слідує з результату розгляду справи: можливість подати ще один непотрібний позов.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Зараз завдання пройти касаційний фільтр, зупинити виконання рішення суду (заявити таке клопотання у скарзі до ВС) і просити направити справу на новий розгляд.
В скарзі то я буду цього вимагати, але ж доки дійде до розгляду моєї скарги в ВС, то позивач отримає виконавчий лист, подасть його до Викон. служби, і я автоматично отримаю +10% виконавчого збору, та візити виконавців до квартири, з метою опису та арешту майна(що вже одного разу було у мене з КП "Дирекція").
Я взалалі то у понеділок збирався заплатити суму по рішенню суду, щоб потім спокійно писати скаргу до ВС.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

У позовній заяві Устінова проти КП "Дирекція", яку я використовував у якості прикладу для написання свого зустрічного позову в цій справі теж не було вказано ст.393 ЦК, а також і ст. 16 ЦК -

Вказувати слід передусім на порушення своїх прав споживача, а не на конкретні норми права, якими Ви обґрунтовуєте свої вимоги про перерахунок. Наведений приклад я Вам надавав, що б розібралися із колом відповідачів по справі: хто, коли і скільки нараховував "борги" споживачу в Солом'янському районі м. Києва, бо там з цим склалася чехарда.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

В скарзі то я буду цього вимагати, але ж доки дійде до розгляду моєї скарги в ВС, то позивач отримає виконавчий лист, подасть його до Викон. служби, і я автоматично отримаю +10% виконавчого збору, та візити виконавців до квартири, з метою опису та арешту майна(що вже одного разу було у мене з КП "Дирекція").
Я взалалі то у понеділок збирався заплатити суму по рішенню суду, щоб потім спокійно писати скаргу до ВС.

Ви взагалі читаєте про що я пишу? Про зупинення виконання рішення -це вирішується при відкритті касаційного провадження, а не при розгляді скарги по суті. Щодо "опису та арешту" -див. ч. 7 ст. 48 ЗУ "Про ВП". Хоча, якщо збираєтесь платити -то що ми тут обговорюємо?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

В скарзі то я буду цього вимагати, але ж доки дійде до розгляду моєї скарги в ВС, то позивач отримає виконавчий лист, подасть його до Викон. служби, і я автоматично отримаю +10% виконавчого збору, та візити виконавців до квартири, з метою опису та арешту майна(що вже одного разу було у мене з КП "Дирекція").
Я взалалі то у понеділок збирався заплатити суму по рішенню суду, щоб потім спокійно писати скаргу до ВС.

Ви взагалі читаєте про що я пишу? Про зупинення виконання рішення -це вирішується при відкритті касаційного провадження, а не при розгляді скарги по суті. Щодо "опису та арешту" -див. ч. 7 ст. 48 ЗУ "Про ВП". Хоча, якщо збираєтесь платити -то що ми тут обговорюємо?
Так я минулого разу майже 2 місяці чекав ухвалу ВССУЦКС про відкриття провадження, а не про вирішення справи по суті.В результаті було відмовлено у відкритті провадження.
« Останнє редагування: 14 Грудня 2018, 20:49:24 від stepan »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email