'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП "Керуюча компанія..." подала позов після скасування судового наказу  (Прочитано 130177 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Дякую!
Те що судовий збір потрібно сплатити, та надати доказ про це суду зараз, до 1 березня - це зрозуміло, і ніяких питань нема. Поки що на мою адресу на пошту нічого не надходило.Якщо надійде, то квитанцію про сплату судового збору потрібно буде надати ВС на протязі 10 днів, тобто може так скластись, що останній день буде раніше, ніж 28 лютого.
Хотілося б одразу з квитанцією про сплату, надати до ВС ще одне клопотання, та долучити до нього довідки з ПФ та Податкової.
Сьогодні взяв довідку в ПФ, про розмір пенсії, та те, що пенсія призначена мені за віком.
А от з довідкою про доходи не дуже добре складається.
Податкова надає довідки за минулий рік тільки за період з 1 по 3 квартали.
Замовив таку довідку, буде 8 лютого, або після 8 лютого.
Довідку про доходи за 4 квартал, як написано в об"яві в податковій, буде можливо отримати не раніше 22 лютого. Причому знову ж таки, треба її спочатку замовити, і тільки через 4-5 днів отримати.
Тобто якщо замовити довідку 22.02.2019 р. + (4-5) днів чекати(а 23 та 24 лютого ще й вихідні), то отримати її можна буде аж 26-27 лютого, а 28 лютого це вже останній день, та ще й  у кращому випадку.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

На початку кожного року дійсно можуть виникати проблеми із підтвердженням доходів за минулий календарний рік в частині його IV кварталу. Можна використовувати таке формулювання:
Цитувати
Інформація за IV квартал 2018 р. може бути мною надана лише в кінці лютого 2019 р.,* у зв’язку з чим прошу продовжити строк на виконання вимог ухвали (Відомості про доходи накопичуються у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, починаючи з 01 січня 1998 року, відповідно до податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ), які щокварталу подаються податковими агентами до територіальних органів ДФС. Інформація про доходи за останній звітний період надається через 50 днів після його закінчення). *Наказ Мінфіну № 822 від 29.09.2017 р., Додаток № 15; Наказ ДФС № 515 від 04.08.2017 р. про Регламент комп’ютерної обробки звітності.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

На початку кожного року дійсно можуть виникати проблеми із підтвердженням доходів за минулий календарний рік в частині його IV кварталу. Можна використовувати таке формулювання:
Цитувати
Інформація за IV квартал 2018 р. може бути мною надана лише в кінці лютого 2019 р.,* у зв’язку з чим прошу продовжити строк на виконання вимог ухвали (Відомості про доходи накопичуються у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, починаючи з 01 січня 1998 року, відповідно до податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ), які щокварталу подаються податковими агентами до територіальних органів ДФС. Інформація про доходи за останній звітний період надається через 50 днів після його закінчення). *Наказ Мінфіну № 822 від 29.09.2017 р., Додаток № 15; Наказ ДФС № 515 від 04.08.2017 р. про Регламент комп’ютерної обробки звітності.
Дякую! Так і зроблю.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

На початку кожного року дійсно можуть виникати проблеми із підтвердженням доходів за минулий календарний рік в частині його IV кварталу. Можна використовувати таке формулювання:
Цитувати
Інформація за IV квартал 2018 р. може бути мною надана лише в кінці лютого 2019 р.,* у зв’язку з чим прошу продовжити строк на виконання вимог ухвали (Відомості про доходи накопичуються у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, починаючи з 01 січня 1998 року, відповідно до податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ), які щокварталу подаються податковими агентами до територіальних органів ДФС. Інформація про доходи за останній звітний період надається через 50 днів після його закінчення). *Наказ Мінфіну № 822 від 29.09.2017 р., Додаток № 15; Наказ ДФС № 515 від 04.08.2017 р. про Регламент комп’ютерної обробки звітності.
Вчора подав замовлення в ДФС на отримання відомостей про мої доходи в 4 кварталі 2018 р.
Пообіцяли, що начебто можна буде отримати цю довідку 28 лютого, тобто в останній день строку, наданого мені для подання до суду квитанції про сплату судового збору.
Дивно, що в роз'ясненні від ДФС часу отримання довідки про доходи за 4 квартал, ДФС посилається на наказ Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. №4, за яким інформація про доходи за останній звітний період надається через 40 днів після його закінчення, а не посилається на Наказ Мінфіну № 822 від 29.09.2017 р., Додаток № 15, на який послались Ви, за яким інформація про доходи за останній звітний період надається через 50 днів після його закінчення.
І ДФС таки мабуть виконує наказ від 2015 р., а не наказ від 2017 р.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ви читайте уважніше...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Отримав сьогодні довідку про доходи за 4 квартал 2018 р., подав її до ВС, та довідку за 1-3 квартал, а також довідку про пенсію за віком, разом з новим клопотанням про звільнення, або зменшення суми судового збору, та подав квитанцію про сплату судового збору.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Можливо я не помітив раніше, але сьогодні на сайті ВС вказано, що моє клопотання до ВС "про зупинення виконання рішення(постанови)" - задоволено 13.03.19 р.
Мабуть, щоб його отримати, треба клопотання до суду подати?
І ще, на сайті вказано, що справу витребувано в касаційному порядку 13.03.19р.
Теж не пам"ятаю, чи було таке повідомлення раніше....
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Мабуть, щоб його отримати, треба клопотання до суду подати?

Див. ст. 394 ЦПК.
« Останнє редагування: 03 Квітня 2019, 16:04:49 від Перо »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Мабуть, щоб його отримати, треба клопотання до суду подати?

Див. ст. 394 ЦК.
Стаття 394 ЦПК, мабуть, а не ЦК...
Цитувати
Стаття 394. Відкриття касаційного провадження у справі, відмова у відкритті касаційного провадження у справі
8. В ухвалі про відкриття касаційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на касаційну скаргу. Якщо разом з касаційною скаргою подано заяви чи клопотання, суд в ухвалі про відкриття касаційного провадження встановлює строк, протягом якого учасники справи мають подати свої заперечення щодо поданих заяв чи клопотань, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

За наявності клопотання особи, яка подала касаційну скаргу, суд у разі необхідності вирішує питання про зупинення виконання рішення (ухвали) суду або зупинення його дії.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1618-15
Я мав на увазі, якщо є ухвала ВС про задоволення мого клопотання про зупинення рішення, то щоб його отримати треба мабуть клопотання подати  до ВС, щоб надали ухвалу...
В ЦПК не вказано що відбувається, якщо виконання рішення суду зупинено, або зупинена його дія.
Треба отримати ухвалу, і відправити її позивачу, чи сам ВС ухвалу йому відправить?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Стаття 394 ЦПК, мабуть, а не ЦК...

Так, ЦПК, виправив описку.

Цитувати
Я мав на увазі, якщо є ухвала ВС про задоволення мого клопотання про зупинення рішення, то щоб його отримати треба мабуть клопотання подати  до ВС, щоб надали ухвалу...
В ЦПК не вказано що відбувається, якщо виконання рішення суду зупинено, або зупинена його дія.
Треба отримати ухвалу, і відправити її позивачу, чи сам ВС ухвалу йому відправить?

Мабуть слід читати ч. 7 ст. 394 ЦПК. Чи там щось незрозуміло написано?  ???

Ухвала ВС від 13.03.2019 р. у справі № 760/16111/15-ц
http://reyestr.court.gov.ua/Review/80854512
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ухвала ВС від 13.03.2019 р. у справі № 760/16111/15-ц
http://reyestr.court.gov.ua/Review/80854512
Так, дякую, я теж вже сьогодні побачив ухвалу ВС про відкриття касаційного провадження.
Цитувати
Разом з тим, у касаційній скарзі заявник посилається на те, що касаційна скарга має фундаментальне значення для формування єдиної правозастосовчої практики, а також справа має виняткове значення для заявника, оскільки стосується його житлових прав та становить значний суспільний інтерес, з огляду на стрімкий ріст тарифів на житлово-комунальні послуги.
Аналіз змісту касаційної скарги та доданих до неї матеріалів свідчить, що справа становить значний суспільний інтерес (підпункт «в» пункту 2 частини третьої статті 389 ЦПК України), а тому судові рішення у справі підлягають касаційному оскарженню.
Хочу запитати - факт задоволення ВС вимог мого клопотання про зупинення виконання рішення Солом"янського райсуду може мати для мене якесь позитивне значення, враховуючи те, що я вже сплатив позивачу кошти визначені в рішенні суду першої інстанції?
З часу подання касаційної скарги 8 січня 2019 р., і до ухвали ВС від 13.03.19 р., яка зупинила виконання рішення суду першої інстанції, пройшло більше 2 місяців, за цей час виконавча служба мабуть вже стягнула б з мене кошти за рішенням суду, та ще й додала б свої %
« Останнє редагування: 03 Квітня 2019, 17:38:50 від stepan »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
я вже сплатив позивачу кошти визначені в рішенні суду першої інстанції

Назло кондуктору куплю билет и пойду пешком! ;D
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

.....сьогодні побачив ухвалу ВС [суддя Білоконь О. В.] про відкриття касаційного провадження.
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 12 Квітня 2019, 23:32:29 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

На сайті ВС з"явилась нова інформація стосовно цієї справи - "Відзив на касаційну скаргу передано судді 23.04.19 р."
Цікаво - а я можу ознайомитись з цим "Відзивом"?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Можете.
Вам, навіть, опонент повинен був сам його надіслати:
Цитувати
Стаття 395. Відзив на касаційну скаргу   
4. До відзиву додаються докази надсилання копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email