'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: 826/23168/15: РКМДА № 442 від 30.04.2015 р. тарифи для Керуючих компаній у Києві  (Прочитано 13428 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Справу № 826/23168/15 призначено до розгляду:

Цитувати
Відомості про справу
Окружний адміністративний суд міста Києва
Єдиний унікальний номер справи   826/23168/15 Адміністративний позов
Номер провадження   
Дата реєстрації   07.10.2015
Склад суду   Іщук І.О.
Сторони у справі   Відповідач (Боржник): Київська міська державна адміністрація, Позивач (Заявник): Антонова Марія Андріївна
Суть спору   визнання незаконним та скасування розпорядження №442 від 30.04.2015
Стадія розгляду (Дата)   06.11.2015
Стадія розгляду (Назва)   Призначено до судового розгляду 14.01.2016 14:00

Я вступаю у цю справу також в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог
на предмет спору, на стороні позивача - прохання перевірити мою заяву, яка приєднується:
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Ухвала ОАСК від 06.11.2015 р. про відкриття провадження:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/53324614

Ухвала ОАСК від 20.11.2015 р. про виправлення описки:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/53738713

(позов буде викладено після отримання повістки)
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Цитувати
Призначити судовий розгляд справи на 14 січня 2016 року о 14:00 год.

3. Судове засідання відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1, зал судового засідання № 38..

У мене на 16-00 судове засідання в Дарницькому суді. Якщо засідання на Каменева (де я третя особа без самостійних вимог) закінчеться до 15-00, то я встигаю...
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Ухвали ОАСК про залишення позову без руху від 09.10.2015 р., про відкриття провадження у справі від 06.11.2015 р. і про виправлення описки (у № РКМДА) від 20.11.2015 р.:

Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Текст позову і клопотання про залучення доказів. прохальна частина позову:
Цитувати
визнати незаконним і скасувати з моменту прийняття розпорядження Київської міської державної адміністрації № 442 від 30.04.2015 р. «Про встановлення тарифів та структури тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та внесення змін до деяких розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)».
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

У мене на 16-00 судове засідання в Дарницькому суді...
Я помилився, бо у мене с/з 14 грудня, а по цій справі - 14 січня...
Цікаво, чи залучили мене 3-ю особою (відповідну заяву я відправив 17 листопада 2015 року)?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

В "Хрещатику" від 16.12.2015 р. (стор. 7) опубліковане оголошення, яке не відповідає вимогам ч. 4 ст. 171 КАС.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

В перше засідання ніхто не з'явився. Наступне судове засідання призначено на 25.02.2016 р. о 14-10.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

У залученні третіх осіб на стороні позивача відмовлено. Обгрунтоване таке рішення "а якщо завтра усі мешканці Київа подадуть заяви про вступ у справу"? На думку судді Іщука, достатньо лише позивача, а інші тільки влаштовують цирк та затягують справу своїми клопотаннями (тобто, права третіх осіб, передбачені КАС значення не мають). У зв'язку із відсутністю належного оголошення про розгляд справи суд зобов'язав КМДА зробити публікацію оголошення відповідно до вимог ст. 171 КАС. Розгляд справи відкладено на 24 березня 2016 р. о 15-10.
« Останнє редагування: 25 Лютого 2016, 23:53:14 від Перо »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Оголошення в "Хрещатику" від 02.03.2016 р. (стор. 7)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Вчора сторонами справи надані пояснення. Наступне засідання 27 квітня 2016 р. о 14-00. Викладаю заперечення КМДА на позов та мої додаткові пояснення.

« Останнє редагування: 25 Березня 2016, 22:01:11 від Перо »
Записаний

Алекс

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю

 :-\ кмда надав розяснення щодо повноважень.... це дуже важлива справа для киян. Які шанси на перемогу? і як можна ці шанси підвищити?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Щодо шансів -то це не Спортлото.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Подана апеляційна скарга щодо відмови у залученні третіх осіб здобула своєї мети.



У відкритті апеляційного провадження хоча і було відмовлено, натомість сьогодні суд вирішив таки залучити у справу третіх осіб за раніше поданими заявами, у яких спочатку було відмовлено. З боку КМДА нікого не було: доказів утворення виконавчого органу Київрадою 7-го скликання не надано. Суд перейшов у письмове провадження. Рішення очікується не раніше другої половини травня.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Пояснення, надані сторонами на стадії письмового провадження. Рішення очікується ближче до другої декади липня.

Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email