Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.
Розмір плати за комунальні послуги розраховується виходячи з розміру затверджених цін/тарифів та показань засобів обліку або за нормами, затвердженими в установленому порядку. У разі наявності засобів обліку оплата комунальних послуг здійснюється виключно на підставі їх показників на кінець розрахункового періоду згідно з умовами договору, крім випадків, передбачених законодавством.
Вимагайте надання позивачем рішень ОМС про затвердження тарифу
Не є. Слід заявити про це суду під час огляду доказів.
Рішення ОМС надані. Як можна спростувати борг?
A якщо рішенням ОМС педбачено
Перелік послуг див. в ПКМУ № 869. З його урахуванням ОМС затверджує перелік, структуру, періодичність надання послуг.
Є роботи, що виконують кожен місяць, а є такі, що раз на п'ять років. А разом вони всі обраховуються в тарифі, по якому нарахуванняя здійснюються щомісяця.
Виконавець послуг з утримання будинку подав позов до суду про стягнення заборгованості.
Фактично кощти збираються, а роботи викнуються в недостаньому обємі. Ці обставини якось впливають на борг? і як це можна використати у справі про стгнення боргу.
Чи правильно я зрозуміла, що треба дивитися калькуляцію тарифу, а саме які послуги (що саме закладено в тариф,- зарплата, матеріали і тд) при розрахунку тарифу?
Таким чином, необхідність укладення договору на надання житлово комунальних послуг передбачена законом і його укладення визначено як обовязок, а не право сторін.Сама по собі відсутність письмового договору між сторонами не може бути підставою для відмови в позові про стягнення заборгованості за фактично надані послуги.