'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Питання про автономне опалення  (Прочитано 12023 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

2Александр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
    • Перегляд профілю
Питання про автономне опалення
« : 15 Листопада 2016, 10:54:25 »


Шановний Віктор Іванович, що будет, якщо написати заяву в Київенерго на відеднання від системи цетралізованного постачання опалення в багатоквартирному будинку, мотивація відсутність коштів для оплати, їхньої Киевєнерго, послуги. Субсидію нема бажання брати, мотивація не надають. Для заяви.
В плані подальших юридичних дій.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Питання про автономне опалення
« Reply #1 : 15 Листопада 2016, 23:13:37 »


Шановний Віктор Іванович, що будет, якщо написати заяву в Київенерго на відеднання від системи цетралізованного постачання опалення в багатоквартирному будинку, мотивація відсутність коштів для оплати, їхньої Киевєнерго, послуги. Субсидію нема бажання брати, мотивація не надають. Для заяви.
В плані подальших юридичних дій.

ПКМУ № 630
Цитувати
25. Відключення споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води здійснюється у порядку, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.

{Абзац перший пункту 25 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1268 від 31.10.2007}

Самовільне відключення від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води забороняється.

Відповідно до порядку http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1478-05  відключення окремих квартир не передбачене.
Записаний

2Александр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
    • Перегляд профілю
Re: Питання про автономне опалення
« Reply #2 : 16 Листопада 2016, 10:22:11 »

Дякую, шановний Віктор Іванович, про самовільне відключення не іде мова.
Київенерго не відєднує, я не оплачую.
Київенерго навязує послугу, за яку я не взмозі заплатити.
Про це я письмово попередив, заявою.
Які юридичні перспективи в такій ситуації.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Питання про автономне опалення
« Reply #3 : 16 Листопада 2016, 10:55:47 »

Які юридичні перспективи в такій ситуації.
Судовий наказ ( СН) про стягнення з Вас суми боргу за ЦО квартири. Судовий позов про стягнення з Вас суми боргу за ЦО квартири ( в разі скасування СН).
Записаний

2Александр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
    • Перегляд профілю
Re: Питання про автономне опалення
« Reply #4 : 16 Листопада 2016, 16:01:43 »

тобто я, всі ми, кріпаки Ахметова, якщо ми не в змозі виявляти свою волю та бажання
але зара не феодалізм (юридично)
я не знаю, але чую що в кріпатьскій системі Ахметова мають бути дірки, притому неодна та величезні
Записаний

2Александр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
    • Перегляд профілю
Re: Питання про автономне опалення
« Reply #5 : 16 Листопада 2016, 16:05:44 »

Юрію Васильовичу, вибачаюсь за "Віктора Івановича"
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Питання про автономне опалення
« Reply #6 : 16 Листопада 2016, 16:58:45 »

Я вважаю, що це
Цитувати
Відповідно до порядку http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1478-05  відключення окремих квартир не передбачене.
- правильно зроблено. Інакше буде загроза життю, здоров'ю та майну мешканців багатоповерхових будинків.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Питання про автономне опалення
« Reply #7 : 16 Листопада 2016, 21:26:35 »

тобто я, всі ми, кріпаки Ахметова, якщо ми не в змозі виявляти свою волю та бажання
але зара не феодалізм (юридично)
я не знаю, але чую що в кріпатьскій системі Ахметова мають бути дірки, притому неодна та величезні
До чого тут Ахметов? В цьому місяці виповнюється 9 років змінам до "Порядку..." та до "Правил..." (ПКМУ № 630). Скільки було урядів за цей час... Жоден не намагався скасувати ті зміни...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Питання про автономне опалення
« Reply #8 : 16 Листопада 2016, 21:46:32 »

Я вважаю, що це
Цитувати
Відповідно до порядку http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1478-05  відключення окремих квартир не передбачене.
- правильно зроблено. Інакше буде загроза життю, здоров'ю та майну мешканців багатоповерхових будинків.
Питання безпеки це не вирішує. Якщо в будинку всі квартири мають автономку,  що безпека вище ніж коли тільки половина будинку має? Ні! А цілим будинком перейти на автономку можна!
І ще, "Порядок..." і "Правила..." не забороняють встановлювати газові колонки ( і з викидом продуктів згоряння через стіну). Що такі колонки безпечні?
А автономка може ж бути і не  на газі...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Питання про автономне опалення
« Reply #9 : 17 Листопада 2016, 01:37:49 »

Я вважаю, що це
Цитувати
Відповідно до порядку http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1478-05  відключення окремих квартир не передбачене.
- правильно зроблено. Інакше буде загроза життю, здоров'ю та майну мешканців багатоповерхових будинків.
Питання безпеки це не вирішує. Якщо в будинку всі квартири мають автономку,  що безпека вище ніж коли тільки половина будинку має? Ні! А цілим будинком перейти на автономку можна!
І ще, "Порядок..." і "Правила..." не забороняють встановлювати газові колонки ( і з викидом продуктів згоряння через стіну). Що такі колонки безпечні?
А автономка може ж бути і не  на газі...
Вирішує, бо вірогідність того, що всі мешканці багатоповерхового будинку схочуть і зможуть  одночасно перейти на автономку - вкрай мала. А по одному - це було б реально. І от я уявляю, що мені хтось знизу чадить цілодобово  >:( [Видалено. Розпалювання ворожнечі. ] хто перейшов на автономку - буде просто війна!!!
« Останнє редагування: 17 Листопада 2016, 09:54:05 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Питання про автономне опалення
« Reply #10 : 17 Листопада 2016, 09:49:18 »

Вирішує, бо вірогідність того, що всі мешканці багатоповерхового будинку схочуть і зможуть  одночасно перейти на автономку - вкрай мала. А по одному - це було б реально. І от я уявляю, що мені хтось знизу чадить цілодобово  >:( [Видалено] тим, хто перейшов на автономку - буде просто війна!!!
НЕ ВИРІШУЄ! Приклади переходу всім будинком на індивідуальне автономне опалення  квартир не поодинокі. Особливо в  маленьких населених пунктах, де велика віддаленість будівель від котелень і тарифи по  39 - 49  грн/кв. м. 
До того ж не заборонена відмова від ГВП ( а  в більшості міст такої послуги вже давно і нема ( подивіться постанову НКРЕКП,  чи багато Ви там знайдете тарифів на ГВП?)) і встановлення газових  колонок з відводом не у димові канали,  а крізь стіну. Вже маємо приклади вибухів...   http://www.objectiv.tv/210508/15394.html
доречі в будинках де зроду не було ГВП, а були газові колонки (димохідні), можлива заміна колонки на котел ( теж димохідний ). Нічого не міняється, що то газовий прилад - що то газовий прилад, викиди не "Вам під вікно",  а у димохід.  Але це теж заборонено у окремих квартирах, бо "міськтепломережі" втрачають абонентів і кошти цих абонентів.
« Останнє редагування: 17 Листопада 2016, 09:56:07 від Юрій Васильович »
Записаний

2Александр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
    • Перегляд профілю
Re: Питання про автономне опалення
« Reply #11 : 17 Листопада 2016, 10:00:04 »

До чого тут Ахметов? В цьому місяці виповнюється 9 років змінам до "Порядку..." та до "Правил..." (ПКМУ № 630).
[/quote]
Тобто за 9 років в напів радянському Житловому кодексі, в законодавстві по захисту прав споживачів, ні юристи, ні громадскі діячі не знайшли протирічь з схемами відкритого грабунку громадян, олігархами?
« Останнє редагування: 17 Листопада 2016, 10:12:12 від 2Александр »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Питання про автономне опалення
« Reply #12 : 17 Листопада 2016, 11:58:13 »

...встановлення газових  колонок з відводом не у димові канали,  а крізь стіну...
...викиди не "Вам під вікно",  а у димохід...
Це два різних варіанта? У нас, наприклад, є тільки вентиляційна шахта. Звісно, її не можна використовувати у якості "димоходу" - весь чад буде у квартирах. Якщо продукти згоряння просто виводити через бетонну стіну чи кватирку - буде заносити сусідам зверху і поруч, та й частково повертатися до квартири власника. Треба будувати димоходи для всього стояка і виводити туди з кожної квартири. А чи не буде заносити людям на верхніх поверхах? Я б заборонив взагалі користуватися газом для автономного опалювання у багатоповерхових будинках...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Питання про автономне опалення
« Reply #13 : 17 Листопада 2016, 22:06:03 »

Це два різних варіанта?
Два різні.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Питання про автономне опалення
« Reply #14 : 18 Листопада 2016, 00:39:22 »

[Видалено. Порушення п. 12 "Правил форуму" ]
« Останнє редагування: 18 Листопада 2016, 00:53:46 від Юрій Васильович »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email