'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов про перерахунок за ЖКП у Дарницькому райсуді  (Прочитано 11520 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

• *
    • Перегляд профілю

(click to show/hide)
Клопотання про виправлення описки задоволено 8 лютого. Справа надійшла до ВС і передана судді Сімоненко 14 лютого. Визначено склад суду: суддя-доповідач: Сімоненко Валентина Миколаївна; член колегії: Лесько Алла Олексіївна; член колегії: Мартєв Сергій Юрійович.
Записаний

Олександр_2015

• *
    • Перегляд профілю

Викладаю відзив КП ГІОЦ на касаційну скаргу.

КП ГІОЦ банально бреше і пише нісенітницю: нібито касатор у своїй скарзі написав, що він спочатку дізнався про с/р з газети "Хрещатик" від 22.04.2016 р. (де оприлюднено резолютивні частини рішень адміністративних судів щодо незаконності і нечинності тарифів на ЖКП з моменту їх прийняття, згідно яких здійснювалися нарахування КП "Дирекція замовника"), а вже потім... 15 лютого 2016 року написав  КП "Дирекція замовника" акт-претензію з вимогою зробити перерахунок за ЖКП відповідно до тарифів, які були чинними до тарифів, визнаних недійсними, або затверджених на виконання постанови суду!  :o  >:(
Ще й переплутав п'яту з шостою сторінки касаційної скарги...
Ось що насправді написано в касаційній скарзі:
(click to show/hide)

Також КП ГІОЦ переплутав нові обставини з нововиявленими (на мою думку).
Верховний Суд у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду 14 лютого 2018 року справа № 147/325/13-ц, провадження № 61-1656св17:
Цитувати
Обставини, які виникли чи змінилися тільки після ухвалення судового рішення, а тому не могли бути враховані судом при ухваленні судового рішення, є новими обставинами і можуть бути підставою для пред'явлення нової позовної вимоги або інших вимог на стадії виконання судового рішення.
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/72348780
Чи я помиляюсь?

Решта тверджень - голослівні і маніпуляційні. Не знаю - чи варто на цю маячню відповідати?
« Останнє редагування: 24 Лютий 2019, 15:34:22 від Юрій Васильович »
Записаний

Олександр_2015

• *
    • Перегляд профілю

Останні сторінки відзиву ГП ГІОЦ на касаційну скаргу:
Записаний

Олександр_2015

• *
    • Перегляд профілю

Викладаю відзив КП ГІОЦ на касаційну скаргу.
...
Не знаю - чи варто на цю маячню відповідати?
Щось я не знайшов у ЦПК права на відповідь на відзив та заперечення на таку відповідь у апеляційному та касаційному провадженні...
« Останнє редагування: 24 Лютий 2019, 15:35:50 від Юрій Васильович »
Записаний

Перо

• Супермодератор
    • Перегляд профілю

Решта тверджень - голослівні і маніпуляційні. Не знаю - чи варто на цю маячню відповідати?

Якщо є потреба реагувати на кожне нове марення, аналогічне попередньому -можете подати письмові пояснення до ВС.
Записаний

Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email