'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ЖБК відключив електроенергію від квартири без рішення суду  (Прочитано 14176 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

В сложившейся ситуации надо оплатить долг хотя бы ради пользования электроэнергией.
25000 ? З яких 7200 сальдо станом на 01.09.2011р. взагалі невідомо за що?
 
После этого надо разбираться, спорить, вяснять и возможно судиться,
Що з'ясовувати? Про що судитися? Факт сплати буде визнанням боргу.
Упустил из виду сумму долга. С таким аппетитом ЖСК конечно нельзя платить. С предложением "оплатить" - погорячился.
А разбираться надо, надо установить откуда и на каком основании появился долг. Какие взносы применены, когда они утверждены собранием ЖСК. Есть ли решение ЖСК об отключении от сети, на каком основании принято (интересно посмотреть НПА по этому отключению) и т.д.
Не будь долг фантастическим можно было бы оплатить, затем потребовать в ЖСК произвести перерасчет и получив отказ через суд произвести этот перерасчет и вернуть излишне оплаченные деньги. Конечно долго и тяжело, но это один из вариантов решения с подключением и дальнейшего существования самовольного отключения от сети.
 
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А ЖБК, якщо забажає, то нехай на Вас в суд подає, а Ви пред"явите в суд документи про оплату за електроенергію, і ЖБК програє позов...
До чого тут оплата за електроенергію?
Він же пише, що за електроенергію сплатив наперед.
Я мав на увазі, що якщо ЖБК подасть в суд за незаконне підключення до електромережі, то документ про сплату за електроенергію наперед буде свідчити, що не законним було відключення від електромережі.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Я мав на увазі, що якщо ЖБК подасть в суд за незаконне підключення до електромережі, то документ про сплату за електроенергію наперед буде свідчити, що не законним було відключення від електромережі.
Почитайте уважніше мій пост про можлиивість (за певних обставин) відключення не за борги по електропостачанню, а за борги по утриманню будинку...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Есть ли решение ЖСК об отключении от сети, на каком основании принято (интересно посмотреть НПА по этому отключению) и т.д.
Ну так подивіться... Я ж їх перелічив.
Не будь долг фантастическим можно было бы оплатить, затем потребовать в ЖСК произвести перерасчет и получив отказ через суд произвести этот перерасчет и вернуть излишне оплаченные деньги. Конечно долго и тяжело, но это один из вариантов решения с подключением и дальнейшего существования самовольного отключения от сети.
Тобто самому собі найти дурну роботу...  ЖБК потім зазначатиме, що борг було визнано,  тому й сплачено. І для перерахунку будууть потрібні такі докази, як скасування незаконних  тарифів, ненадання/неалежне надання послуг, що підтверджується актами-претензіямии...
Записаний

Sergy

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Шановні добродії! Радий відчувати участь Юрія Васильовича, пана Gelo, пана Олександр...
Мене зараз відправляють в чергове відрядження на тиждень чи більше(зараз невідомо). До того організовував життя у новому стані (Спустив воду з бойлера, почистив холодильник, організовував доступ до інтернету і т.і.).
Нещодавно надіслав заяву до Київенерго (через поштову скриньку головного офісу), в якій описав подію, попросив підтвердити, що відключення було виконано ЖБК, зазначив останні показання лічильника (акт відключення з показниками відсутній), а також попросив пояснити, як таке могло статися без участі Київенерго.
Юрій Васильович усе одразу зрозумів (стало ніяково, що пам"ятають мої "скиглення"). Я сподіваюсь, що правильно зрозумів коментарі і дописи Юрія Васильовича, але зараз мені потрібно підтвердження того, що відключення виконано за рішенням і при участі ЖБК. Після мого дзвінка до поліції, мені передзвонили (з поліції) назвали два номери (звернення і ще якийсь) і сказали, що я можу ці номери вказати у позові. Але потім я схаменувся, що не отримав підтвердження від поліції того, що ці дії вчинено ЖБК. Якось потрібно уточнити, але у мене немає досвіду спілкування з поліцією. Телефону розмову не підшиєш - потрібен документ. До ЖБК я не звертався. Мабуть потрібно, але я вже не встигаю. До того ж дії вчинено і потрібно встановити автора. Весь минулий досвід спілкування з ЖБК свідчить про те, що голова ЖБК ігнорує мої звернення і до правління, ревізійної комісії та спостережної ради вони не доходять(є навіть рекомендований лист з оголошеною цінністю, описом вкладення, повідомленням про вручення, який повернувся до мене "за закінченням терміну зберігання"). Можливо, якщо правління, ревізійна комісія та спостережна рада ознайомляться з подібними зверненнями то їм захочеться звільнитись.
Після того, як ЖБК відкликав свій позов у 2016 році, до власника квартири не надійшло жодного звернення, жодного попередження, жодного акту, жодного документу.
Деякі загальні об"яви ЖБК я сфотографував ("... на зборах було присутні лише 50ос. Цього мало для прийняття рішень. ...будинок чекає колапс. Голови правління не буде, електроенергія для ліфтів буде відключена."). Можливо керівництво ЖБК змінилось і нове керівництво вважає, що для подібних дій достатньо призначити борг і боржника на загальних зборах мешканців ЖБК і можна діяти як заманеться. З членами кооперативу у цього ЖБК повинно бути туго. Колись ЖБК почав брати за членство по кілька сотень гривень, але ні статут, ні протокол, для підтвердження такого рішення, так і не надали. Взагалі, якийсь черговий варіант статуту обслуговуючого кооперативу я отримав лише з матеріалами позову у 2016 році.
Мабуть цей ЖБК доживає свої останні дні, але про це ще не знає.

ДОДАТКОВО: Станом на середину січня 2018 року, у єдиної зареєстрованої особи в цій квартирі, борг по зарплаті становить більше 20 тис. гривень. А ще можна додати борг за відрядження на ту саму дату (ще кілька тисяч гривень).
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Конкретних обставин  ми не знаємо, тож щос радити, покищо, зарано. Я б сам підключився...
Sergy, как видите дать каких либо советов нет возможности. У Вас был суд с ЖСК. Выложите на форуме документы из суда и другие, какими располагаете, по этому ЖСК и Устав в том числе. Личные и другие данные удалите. Они для обсуждение не нужны. Обсуждать поднимаемые вопросы только на предположениях, не представляется возможным. Судя по развивающимся событиям обсуждение и советы будут Вам необходимы.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Выложите на форуме документы из суда и другие, какими располагаете, по этому ЖСК и Устав в том числе. Личные и другие данные удалите. Они для обсуждение не нужны. Обсуждать поднимаемые вопросы только на предположениях, не представляется возможным. Судя по развивающимся событиям обсуждение и советы будут Вам необходимы.

http://gro-za.org/forum/index.php?topic=9454.0.html
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

.......................
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=9454.0.html
В указанной ссылке вопрос поднимался от Чечако, а в этой теме от Sergy. Где сказано, что это одно и тоже лицо. Я просмотрел здесь посты и не нашел.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

У "стартовому" пості і у Reply #19 .
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Юрій Васильович усе одразу зрозумів (стало ніяково, що пам"ятають мої "скиглення").
Это имеется ввиду?
Год совпадает, да и описание событий... совпадает с множеством описанных случаев.
Раз это один и тот же человек, будем смотреть документы (еще раз).   
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Это имеется ввиду?
Судовий наказ було оскаржено в 2015 році. У 2016 році цей кооператив подав позов до суду, справа затягнулась і, коли було підготовлено зустрічний позов і повідомлено, що цей позов буде подано, то позивач відкликав свій позов. (Матеріали на сайті від Чечако.)
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Это имеется ввиду?
Судовий наказ було оскаржено в 2015 році. У 2016 році цей кооператив подав позов до суду, справа затягнулась і, коли було підготовлено зустрічний позов і повідомлено, що цей позов буде подано, то позивач відкликав свій позов. (Матеріали на сайті від Чечако.)
Это из первого поста. К чему тогда это
..... і у Reply #19 .
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Взагалі достатньо і першого...  Я ж після першого виклав посилання на іншу тему дописувача.
А
... Юрій Васильович усе одразу зрозумів (стало ніяково, що пам"ятають мої "скиглення"). .....
.... Після того, як ЖБК відкликав свій позов у 2016 році, до власника квартири ...
.... у єдиної зареєстрованої особи в цій квартирі, ....
то вже підтвердження для тих,  хто не зрозумів після першого посту...
« Останнє редагування: 16 Квітня 2018, 09:47:35 від Юрій Васильович »
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Теперь ооочень понятно.
Записаний

Sergy

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Шановні добродії!
Ще у лютому 2018 на свій запит отримав відповідь від Київенерго, що Київенерго "не припиняло електропостачання за" згаданою адресою і межа відповідальності Київенерго встановлюється на вхідних клемах розрахункових приладів, а від розрахункового приладу до квартири звертайтесь до балансоутримувача. На цьому сприяння відновленню електропостачання від Київенерго було вичерпано.
Найдовше довелось очікувати відповідь від поліції. На початку березня (більше місяця після подання заяви) зателефонував дільничий і  повідомив що заяву передано йому, що відключення дійсно було виконано ЖБК, що в цій ситуації вбачаються цивільно-правові відносини, що відповідь я отримаю, а крім відповіді є ще висновок з яким можно буде ознайомитись.
Більше двох тижнів довелось чекати відповідь. Я вже набрав чергову заяву (але не встиг відправити) і гадав чи дійсно мені телефонував дільничий, коли отримав листа від поліції. Перший абзац - "у ситуації, яка склалася вбачаються цивільно-правові відносини розгляд яких відноситься до компетенції суду". Другий абзац - "для вирішення... необхідно звернутись до суду".  ЖБК взагалі не згадується. Знайшов час для відвідування канцелярії поліції щоб ознайомитись з додатковими документами. У канцелярії відповіли що у них немає нічого - все у дільничого. Прийшов на прийом к дільничому. Дільничий направив мене до іншого кабінету і між іншим згадав, що голова ЖБК повідомив, що по цій квартирі існує борг за електроенергію. Я одразу повідомив дільничого про вищезгадану відповідь від Київенерго і більше він нічого не сказав.
Направлення до іншого кабінету було марним. Там нічого не знали про цю заяву, начали питати номер ЄО (єдиного обліку), за тим номером направили до іншого кабінету, а там знову направили до канцелярії. В канцелярії знайшли папку, повідомили, що ЄО не призначався, ніяких супутніх документів по заяві вони мені дати не можуть, але коли я нагадав, що сам дільничий казав мені про те, що я можу ознайомитись з висновком то зробили копію того висновку і віддали мені. Це було на початку квітня 2018.
У висновку сказано, що в бесіді з головою ЖБК останній повідомив, що мешканці квартири мають заборгованість за електроенергію і після неодноразових попереджень квартиру було від’єднано від електромережі. (У заяві до поліції було сказано, що на протязі останніх півтора роки не було ніяких попереджень і ніякого спілкування з ЖБК) У разі сплати заборгованості та наданні відповідних документів електропостачання буде відновлено. Далі висновок про те що вбачаються цивільно-правові відносини які вирішуються в суді в приватному порядку і про те що перевірку вважати закінченою. Оце вся доказова база. 
До ЖБК я не звертався.
Ото гадаю, чи можу я з цим звертатись до суду?  А інша думка про те, як той суд і такі дії можуть сприйняти сусіди.

Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email