'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Перегляд судових рішень  (Прочитано 99146 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #60 : 22 Січня 2014, 11:43:32 »

  Юрій Васильович ! Мої питання , мабуть, ніколи не закінчаться, але я не зовсім розумію. чому тільки Ви (ну майже) відповідаєте на них? Чи я Вам сподобався, чи серед модераторів є розподіл обов,язків  по темам, можливо Ви піклуєтеся про пенсіонерів? Це жарт, але з супермодераторів тільки Перо колись щось прокоментував. В зв,язку з тим, що Він киянин і мені здалося фаховий юрист, я хотів отримати від нього в приватній розмові поради по низці питань, але отримав на жаль відмову. Через форум  теж можливо спілкуватися, але спілкування хоча б  телефонічно могло б зняти ряд питань.
 «Відповідно до ч. 3 ст. 335 ЦПК України суд не обмежений доводами касаційної скарги, якщо під час розгляду справи буде виявлено  неправильне застосування норм матеріального права або порушення норм процесуального права, які є обов'язковою підставою для скасування рішення».
  Моє чергове питання про «не обмежений доводами касаційної скарги». Я так розумію, що касаційний суд міг сам побачити неправильне застосування норм матеріального права (маю на увазі ст.176 з рішення Мальцева), а тим більше , якщо я акцентував на цьому увагу? Так, чи ні ?
   Друге: будь ласка , прочитайте ще раз рішення судді Мальцева та мою заяву про перегляд цього рішення. Чи вірно я апелюю тільки до ст.. 176 ? В рішенні також йде мова про ст..ст. 1158-1160,1166. Справа в тому , що багато рішень, які я знайшов оминають ст.. 176 та прямо переходять до ст.. 1166, а деякі звертаються спочатку до ст.. 176 . потім до 1166.1167. Як приклад:
З ухвали апеляційного суду ( реєстр № 2932256 )
«Відповідно до ст. 176 ЖК України наймодавець зобов"язаний своєчасно проводити ремонт жилих будинків, забезпечувати безперебійну роботу інженерного обладнання будинків і жилих приміщень, належне утримання під"їздів, інших місць загального користування будинків і придомової території.
Судом встановлено, що мешканці будинку АДРЕСА_1, починаючи з 2004 року, звертались зі скаргами до різних інстанцій , в тому числі і до ЖЕО №8 про те, що дах їхнього будинку потребує ремонту і що їх квартири та сходові клітки систематично затоплюються дощовими водами.
Враховуючи вищенаведені обставини та положення ст. 176 ЖК про зобов'язання наймодавця своєчасно проводити ремонт житлових будинків, колегія суддів вважає, що відшкодування шкоди, яка згідно висновку спеціаліста становить 3693 грн. , слід покласти на ЖЕО №8 як балансоутримувача будинку.
Що стосується позовних вимог про відшкодування моральної шкоди, то вони позивачкою не доведені, а отже в позові в цій частині слід відмовити.
На підставі ст. ст. 1166, 1167 ЦК та керуючись ст. ст. 88, 218, 307, 309, 316, 317 ЦПК України, колегія суддів, -
вирішила:»
  СЛАВА УКРАЇНІ ![ВИДАЛЕНО] !
« Останнє редагування: 05 Березня 2014, 23:15:18 від Юрій Васильович »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #61 : 23 Січня 2014, 21:56:32 »

я хотів отримати від нього в приватній розмові поради по низці питань, але отримав на жаль відмову. Через форум  теж можливо спілкуватися, але спілкування хоча б  телефонічно могло б зняти ряд питань.


Від Вас не було жодного конкретного питання в особистих повідомленнях, а на безпредметні розмови у мене немає часу. Я спілкуюсь через Форум, коли на це є час.

Цитувати
«Відповідно до ч. 3 ст. 335 ЦПК України суд не обмежений доводами касаційної скарги, якщо під час розгляду справи буде виявлено  неправильне застосування норм матеріального права або порушення норм процесуального права, які є обов'язковою підставою для скасування рішення».
  Моє чергове питання про «не обмежений доводами касаційної скарги». Я так розумію, що касаційний суд міг сам побачити неправильне застосування норм матеріального права (маю на увазі ст.176 з рішення Мальцева), а тим більше , якщо я акцентував на цьому увагу? Так, чи ні ?


Це питання до суду. Щодо власне Вашої теми почитайте додатково:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8213.0.html
Записаний

ВасьОК

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #62 : 25 Січня 2014, 22:32:21 »

Цитувати
Рішення не підлягає допуску до перегляду Верховним Судом України, якщо протягом одного року з моменту його ухвалення не виникло підстав для його перегляду,
Читав на одному ресурсі, що [ ВИДАЛЕНО. ПОРУШЕННЯ п.п. 2, 8 "Правил форуму" ]
Не треба збирати сміття з інету. Це не мета цього ресурсу.

ПС: читаючи дописи assia здається враження, [ ВИДАЛЕНО. ПОРУШЕННЯ п. 8 "Правил форуму" ]
« Останнє редагування: 26 Січня 2014, 00:44:26 від Юрій Васильович »
Записаний

ВасьОК

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #63 : 25 Січня 2014, 23:13:34 »

Почитавши судові рішення по справі, вважаю що дана справа не варта "виїденого яйця".
Позивач не доводить у чому полягає нанесена його майну ШКОДА, а вчинені ним в майнових інтересах іншої особи дії - НЕ Є ШКОДОЮ, про що вірно зазначив Мальцев.
Переглядати це рішення - не має жодного сенсу.
Цитувати
за невиконання своїх обов'язків по утриманню будинку з 2007 по 2012роки.
Окрім того, із судового рішення я не зрозумів, в якому році була ненесена шкода, і чи не пропущено строк позовної давності, та чи скористався відповідач своїм правом на подання заяви про застосування строку позовної давності!?
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #64 : 26 Січня 2014, 21:27:47 »


Цитувати
ПС: читаючи дописи assia здається враження, [ ВИДАЛЕНО. ПОРУШЕННЯ п. 8 "Правил форуму" ]
 
 ВасьОК ! А чим це я ВАС образив ? Якщо доведете, то я готовий вибачитися .
« Останнє редагування: 06 Березня 2014, 16:03:33 від Юрій Васильович »
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #65 : 26 Січня 2014, 22:06:40 »



 
Цитувати
на безпредметні розмови у мене немає часу
.
Вибачте, пане Перо, що я відволік Вас, але я не сподівався на Вашу філантропічну консультацію чи допомогу.



Цитувати
Це питання до суду. Щодо власне Вашої теми почитайте додатково:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8213.0.html

На жаль це запізно, а деякі " корифеї" серед адвокатів, такі як Е.А. та А.А. з юридичної консультації №1 на б. Шевченка мабуть не знайомі з ст 355 і не читали Постанову № 11.
Можете мені не відповідати, щоб не витрачати Ваш дорогоцінний час.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #66 : 27 Січня 2014, 23:07:30 »

 Шановний, Юрію Васильовичу ! Ви так мені і не відповіли, чи вірно я роблю звертаючись до Вас особисто через форум ?
Цитувати
Друге: будь ласка , прочитайте ще раз рішення судді Мальцева та мою заяву про перегляд цього рішення. Чи вірно я апелюю тільки до ст.. 176 ? В рішенні також йде мова про ст..ст. 1158-1160,1166. Справа в тому , що багато рішень, які я знайшов оминають ст.. 176 та прямо переходять до ст.. 1166, а деякі звертаються спочатку до ст.. 176 . потім до 1166.1167.,
Справа в тому, що я вже знайшов потрібне рішення КС, де  спір між власником кв. та балансоутримувачем вирішується з застосуванням положень ст.ст. 176. ,1166 і це рішення ухвалене в потрібний мені період . Але я не почув висновок, чи достатньо цього в моїй справі ? Я раніше надавав подібне рішення в попередніх постах і воно було thunderclap  схвалене за суттю, але не попадало по строкам.
« Останнє редагування: 27 Січня 2014, 23:13:18 від assia »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #67 : 31 Січня 2014, 16:09:28 »

Цитувати
будь ласка , прочитайте ще раз рішення судді Мальцева та мою заяву про перегляд цього рішення.
Що Ви маєте на увазі під "заяву про перегляд цього рішення"? Апеляційну скаргу? Заяву про перегляд рішення касаційної інстанції по ст. 355?  Надайте посилання на розташування тексту.
Знайшли потрібне рішення? Викладайте, хай громада оцінить...
Проблема зі ст. 176, 177 в тому, що вони залишились в старій редакціїї, в той час нікого крім "наймодавця" та "квартиронаймача" не могло бути в принципі. 
Висновок Мальцева я вважаю хибним, бо ці статті не з глави 6 розділу 3 кодексу, а з розділу 4 "ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СХОРОННОСТІ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ,  ЙОГО ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ" . Розділ не має окремих статей щодо приватизованих квартир, тому, якщо відповідач є балансоутримувачем, то застосування ст. 176, 177 є правомірним. Якщо навіть не напряму ( як в рішенні  № 2932256), то хоча б за аналогією.
Вам потрібно знайти рішення в якому булиб застосовані ст. ст. 176, 177 ЖКУ, 1166, 1167 ЦКУ і не були застосовані ст. ст. 1158-1160 ЦКУ. Причому про останні не обов'язково щоб і написано було - якщо не вказано, що суд застосував, можно писати, що не застосував на відміну від Мальцева.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #68 : 31 Січня 2014, 19:50:09 »

Цитувати
Що Ви маєте на увазі під "заяву про перегляд цього рішення"? Апеляційну скаргу? Заяву про перегляд рішення касаційної інстанції по ст. 355?  Надайте посилання на розташування тексту.

Юрію Васильовичу, Перегляд судових рішень« Reply #15 : 11 Січня 2014, 19:38:25 » В цьому пості я виклав: 1) рішення Мальцева 2) основну частину моєї заяви в ВССУ про перегляд справи 3)рішення ВССУ про відмову в допуску до перегляду в Верховному Суді.
Питання моє в тому, щоб з,ясувати, чи вірно я акцентую увагу тільки на ст. 176 ? Відмовивши мені, касаційний суд підтвердив правильність рішення Мальцева і Ап. Суду(http://reyestr.court.gov.ua/Review/31921675), але там є посилання на інші статті. Тому я прошу відредагувати заяву в ВССУ.
Як правильно викласти рішення, які  знайшов в реєстрі я не знаю, тому даю їх №№ 30502162 (перша інс.), 32250779 (Ап.суд), 32984432 (кас. інс.)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #69 : 31 Січня 2014, 20:16:38 »

№ 30502162 (перша інс.) http://reyestr.court.gov.ua/Review/30502162 
(click to show/hide)
№  32250779 (Ап.суд)  http://reyestr.court.gov.ua/Review/32250779 
(click to show/hide)
№ 32984432 (кас. інс.) http://reyestr.court.gov.ua/Review/32984432 
(click to show/hide)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #70 : 31 Січня 2014, 20:48:51 »

Автор: assia:
Цитувати
Справа в тому, що я вже знайшов потрібне рішення КС, де  спір між власником кв. та балансоутримувачем вирішується з застосуванням положень ст.ст. 176. ,1166 і це рішення ухвалене в потрібний мені період .
Цитувати
8 серпня 2013 року м. КиївСуддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Леванчук А.О., розглянувши касаційну скаргу
у х в а л и в:
Відмовити у відкритті касаційного провадження
Рішення гарне, але 08.08.2013р. + 3 міс. = 08.11.2013р. 
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #71 : 31 Січня 2014, 21:39:15 »

Цитувати
Дата звернення = дата рішення на яке будете посилатись + 3 місяці, але не далі ніж до 05.07.2014р.
А що це за узурпація моїх можливостей на протязі року. Мало того. що відібрали можливість використовувати попередні рішення, то і зараз я обмежений трьома місяцями. Де це написано? Це ж нахабство! Що рішення ВССУ мають строк вживання як ковбаса?

Якщо це так і є, то це ціна спілкування через форум. Бо всі дуже скупі на пояснення, всі рекомендують вивчати право, а як щось пояснюють, то розраховують не на дилетантів, якім треба допомога . а на , майже , фахівців. які , все про що не сказано самі дорозуміють. Отак я прогавив строк у три місяці, коли міг скористатися роками до дати рішення( нагадую, що всі рішення в подібних спорах вирішуються саме за ст.ст.176.177.1166,1167.) і я міг в заяві про перегляд навести їх з десяток. Тепер , як я розумів, мені звузили можливості до року після закінчення строку в три місяці, але і це не все! Це ж неподобство !

   Не дарма я в "адвокаті" волав відгукнутися фахівця. Я за цей час ,блукаючи серед дилетантів, втратив час та гроші.
« Останнє редагування: 06 Березня 2014, 16:05:42 від Юрій Васильович »
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #72 : 31 Січня 2014, 23:27:55 »

Цитувати
Де це написано? Це ж нахабство! Що рішення ВССУ мають строк вживання як ковбаса?
Переглянув ЦПК та розклав цей "рекбус"на складові частини:
   1) Заява про перегляд судових рішень подається протягом трьох місяців з дня ухвалення судового рішення, щодо якого подано заяву про перегляд.
   2)Заява про перегляд судових рішень подається протягом трьох місяців з дня ухвалення судового рішення, на яке здійснюється посилання, на підтвердження підстав, установлених пунктом 1 частини першої статті 355 цього Кодексу, якщо воно ухвалено пізніше, але не пізніше одного року з дня ухвалення судового рішення, про перегляд якого подається заява.
   Це ж треба, які хит-----і !

Чи можна спробувати просити про поновлення строку і що для цього треба? Які (з практики) сприймаються  причини як вагомі ?  ( ну, крім інфаркту чи подібного).
 



« Останнє редагування: 31 Січня 2014, 23:46:25 від assia »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #73 : 01 Лютого 2014, 01:23:52 »

]
Цитувати
Дата звернення = дата рішення на яке будете посилатись + 3 місяці, але не далі ніж до 05.07.2014р.

 А що це за узурпація моїх можливостей на протязі року. Мало того. що відібрали можливість використовувати попередні рішення, то і зараз я обмежений трьома місяцями. Де це написано? Це ж нахабство! Що рішення ВССУ мають строк вживання як ковбаса?
Тепер , як я розумів, мені звузили можливості до року після закінчення строку в три місяці, але і це не все! Це ж неподобство !

Знову "за рибу гроші"...
Як же важко Вам щось, вибачте за непарламенський вислів, втовкмачити...
Дивіться ще раз : http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8641.msg46683.html#msg46683

... це ціна спілкування через форум. Бо всі дуже скупі на пояснення, всі рекомендують вивчати право, а як щось пояснюють, то розраховують не на дилетантів, якім треба допомога . а на , майже , фахівців. які , все про що не сказано самі дорозуміють. Отак я прогавив строк у три місяці, коли міг скористатися роками до дати рішення( нагадую, що всі рішення в подібних спорах вирішуються саме за ст.ст.176.177.1166,1167.) і я міг в заяві про перегляд навести їх з десяток.
 Не дарма я в "адвокаті" волав відгукнутися фахівця. Я за цей час ,блукаючи серед дилетантів, втратив час та гроші.

Ви на форумі з'явились  "адвокат « : 14 Червня 2013, 23:19:02 »" після апеляційного рішення від 13.06.2013р. У « Reply #64 : 27 Червня 2013, 12:09:35 » я Вам зауважив
Цитувати
Час спливає. Порадити конкретного адвоката кияни, очевидно, не змогли. А можливо зараз не всі постійно відвідують форум.
Інтернет ресурси, на яких можна шукати адвокатів, Вам надав Перо.
Ви вже визначайтесь, чи потрібна допомога форумчан? Чи взмозі Ви самостійно ( без адвоката) скласти касаційну скаргу?
Якщо допомога форумчан потрібна, то викладайте документи по справі. Тоді відкриємо нову тему і будемо вести розмову більш предметно.
  Відповідно до правил форуму:
Цитувати
Щоб отримати кваліфіковану відповідь, слід дотримуватись наступних рекомендацій: в запитанні сформулювати суть проблеми, приєднати наявні документи, повідомити Ваше бачення шляхів вирішення проблеми. Детально про правила для запитань в темі: (FAQ ПРАВИЛО http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5746.0.html )
Є очевидним, що повністю писати касаційну скаргу за Вас ніхто на форумі не буде. Це робота не безкоштовна, до того ж така, що потребує багато часу і необхідності вивчення всіх матеріалів справи. Перші Ваші спроби в складенні скарги датовані « Reply #75 : 29 Червня 2013, 00:24:00 ». Реальний проект скарги викладено Вами « Reply #84 : 01 Липня 2013, 19:00:41 ».  А останній день її відправлення був 03. Липня.    Ви думаєте за добу можно було б її суттєво  відкорегувати?  Та ще й при тому, що в кожного ще є свої справи.
З 19.07. по 08.10.2013р. Ви в темі не з'являлися. Повідомлень про результат розгляду касаційної скарги не було. Заяву до ВСУ про перегляд Ви не викладали. І питань по ній не ставили.
То які претензії?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #74 : 01 Лютого 2014, 01:33:21 »

Чи можна спробувати просити про поновлення строку і що для цього треба? Які (з практики) сприймаються  причини як вагомі ?  ( ну, крім інфаркту чи подібного).
Потрібні дуже поважні причини. Мені потрапляла ухвала про поновлення строку бо заявник був на лікуванні у стаціонарі.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email