Перегляд Повідомлень
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
Messages - flat
Сторінок: [1]
1
« : 23 Грудня 2010, 10:59:48 »
Дякую Андрій, Юрій Васильович за відповіді. Я так зрозумів, що можна звернутися до суду с позовм і, взагалі не сплачувати за "утримання", з міркуваннь, що "я не зобов'язаний утримувати власність, яка мені не належить"? Або з цієї підстави домогтися перерахування тарифу?
2
« : 23 Грудня 2010, 09:15:19 »
Дякую за відповідь. Моя мета перерахуванна боргу за весь період "несплати" лише за утримання прибудинкової території. Я хочу, спочатку, звернутися до керівника ЖЕКу. Може в цьому є сенс? Чи надіслати їм листа з вимогою перерахувати заборгованість. Але на що мені посилатися, які підстави я маю для цього.
З приводу перерахунку не пораджу звертатися. Результат прогнозований і у подальшому Вам нічим не допоможе. Я свого часу звернувся з листом про підстави нарахування боргу. У відповідь отримав перелік постанов КМДА якими керувався ЖЕК при нарахуваннях. Серед них була і одна скасована в судовому порядку. Тепер у судовому порядку вимагаю скасування цих нарахувань через невідповідність їх вимозі ПКМУ №529 робити нарахуванняна підставі тарифів сформованих для кожного будинку окремо. Причому я не можу стверджувати, що послуги мені не надавалися і готовий їх сплатити на підставі первинних документів бухгалтерського обліку (якщо такі існують у природі) які свідчать надання послуг саме нашому будинку. Оскільки позитивних результатів я на цьому шляху не досяг, рекомендувати його іншим не можу, але сам рухаюсь саме в окресленому напрямі.
Дякую за відповідь Андрій. Мене, як мешканця будинку, не влаштовує саме нарахування за обслуговування прибудинкової території. Оскільки спілкування в мене продовжується саме з Вами, хочу запитати. Як Ви вважаєте - чи є сенс починати "війну". Адже, повторююсь, чому я повинен за одну і туж послугу сплачувати втричі більше а ніж сусід? Я розумію, що існують якісь-там тарифи, методи розрахунку и т.п. А ле ж, в моєму випадку, де логіка? Що, тому, що в мене більша за площею квартира, двірник прибирає більшу площу прибудинкової територіїї, чи я виношу з хати більше сміття, аніж сусід? І ще питання: чи можливо розділити платежі - окремо за воду, окремо за опалення? Чи можливо укласти договори безпосередньо з відповідними установами та підприємствами? Дякую за відповідь.
3
« : 22 Грудня 2010, 14:16:13 »
Поки що складно щось конкретне відповісти. Вам треба визначитися, чого конкретно Ви хочете досягти. Хочу сказати наразі всі комунальні послуги, які нраховуються без лічильників нараховуються на кв.м. Тобто для мешканців одного будинку сума нарахувань повинна бути пропорційна площі помешкання (якщо площа вдвічі більша, то і нарахування повинні відрізнятися вдвічі). З приводу претензій. У свій час я, проаналізувавши вміст цього сайту та сайтів попередників, визначив собі за мету укладення прозорих типових договорів з комунальниками. Мети не платити в мене не було. Була мета платити чітко за надані послуги. Біля п'яти місяців я домовлявся з ЖЕКом з цього приводу (тепер, після набутого досвіду, це займе менший строк), далі подав на них в суд по укладенню договорів на утримання будинку. Перебіг подій висвітлюється в темі http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5081.0.html. З тепловодопостачанням ситуація складніша і зараз вона ускладнилася з ліквідацією районних рад. Невідомо до кого позиватися.
Дякую за відповідь. Моя мета перерахуванна боргу за весь період "несплати" лише за утримання прибудинкової території. Я хочу, спочатку, звернутися до керівника ЖЕКу. Може в цьому є сенс? Чи надіслати їм листа з вимогою перерахувати заборгованість. Але на що мені посилатися, які підстави я маю для цього.
4
« : 22 Грудня 2010, 09:48:36 »
С водой и особенно с отоплением тоже не меньше противоречий т беззакония.
Спасибо за ответ. Возможно, противоречия по воде и отоплению есть, но они для меня не явные, как в ситуации с "обслуживанием придомовых территорий".
5
« : 22 Грудня 2010, 09:44:30 »
В суд можно подать только иск. По поводу тарифов, сложно чтото посоветовать не зная всей сит-и.... Тарифы на ком услуги обжалованы в суде. Посмотрите пару соседних веток.
Спасибо за ответ. Я просматривал соседние ветки. Если тарифы обжалованы в суде, следовательно, я могу взять копию решения суда и предъявить его в КП для установления лично для меня других тарифов, соответствующих... чему? Ситуация моя проста- когда подняли тарифы, я просто не плачу за комуслуги (только за свет). На сегодняшний день понимаю, что просто не платить - этого мало. Необходимо что-то предпринимать, а что? С нового года еще пеня появится. Потом еще и пеню нужно будет "опротестовывать" в суде... Спасибо.
6
« : 21 Грудня 2010, 21:57:35 »
Здравствуйте! Недавно получил почтой судебный наказ с требованием оплатить долги. Проживаю в Деснянском районе Киева (судья Соломон). Почитав различные форумы, в десятидневный срок, подал заявление на отмену данного наказа. Судья приняла его к рассмотрению и... скасувала наказ. Свое нежелание платить я объяснил судье таким образом: почему я, собственник квартиры в 66 кв.м. должен платить за услуги по содержанию придомовой территории в три раза больше, чем собственник квартиры в 35 кв.м. в моем же доме. Почему для меня стоимость одних и тех же услуг в три раза дороже, чем моему соседу? Судья со мной согласилась, сказала, что она тоже не понимает этих тарифов, но спросила, обращался ли я с этим вопросом в ЖЭК (я не обращался) и предупредила, что если КП подаст иск, то мне придется тяжелее. В свете "последних событий" с пеней на комуслуги, хочу подать иск первым (или не иск, а что тогда?). Какого-либо договора с ЖЭКом на обслуживание я не имею. Скорее всего, я его никогда не заключал. Владею квартирой по дарственной от родителей с марта 2007 года. Прописан один человек (моя жена). С чего начать? Какие претензии выдвинуть? Честно скажу - я готов оплатить "воду", отопление и т.д. но, только не "содержание дома" в тех суммах, которые указаны в платежках. Помогите пожалуйста. Большое спасибо.
Сторінок: [1]
|