'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: позов Керуючої компанії про заборгованість з утримання будинку за 2012-2014 роки  (Прочитано 20143 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

СН від 06. 04. 2012 з вимогою за період з 01.04.2008 р. по 01. 02. 2012 р. був скасований. Новий (останній СН) не стосувався того періода.
Тобто п.5 (вилучив) треба повернути у заперечення?
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 11 Вересня 2018, 08:02:49 від bav »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

СН від 06. 04. 2012 з вимогою за період з 01.04.2008 р. по 01. 02. 2012 р. був скасований. Новий (останній СН) не стосувався того періода.
Тобто стосовно вимог за період 01.03. - 02.08.2012р. на 03.08.2015р.  строк позовної давності сплив і вже не міг бути перерваним заявою про видачу СН від 03.08.2015р.  Є підстави заявляти клопотання про застосування строку позовної давності по боргу за цей період судом.
« Останнє редагування: 12 Вересня 2018, 11:19:41 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Тобто п.5 (вилучив) треба повернути у заперечення?
Треба повернути, але доопрацювати...  Раз
Цитувати
якби позивач зробив перерахунок, «боргу» не було б взагалі, оскільки позивач робив нарахування по тарифам нечинних розпоряджень КМДА
а позивач тарифи не вказує, то слід вказати це Вам. І нечинні, і чинні за рішенням суду. І зробити і надати свій розрахунок за чинними тарифами з підсумком "борг = 0". І просити відмовити у позові у повному обсязі.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

А навіщо робити самому розрахунки, якщо буде заява на позовну давність? Суд має її застосувати і відмовити позивачу, чи не так?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А навіщо робити самому розрахунки, якщо буде заява на позовну давність? Суд має її застосувати і відмовити позивачу, чи не так?
Має її застосувати і відмовити позивачу у вимогах за період 01.03. - 02.08.2012р.  А щодо  вимог за період 03.08.2012р. - 31.10.2014р.  позовна давність не буде пропущена, якщо позов поданий до 02.08.2018р...

Викладайте матеріали справи з датами, скільки будемо гадати на кавовій гущі?...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

СН від 06. 04. 2012 з вимогою за період з 01.04.2008 р. по 01. 02. 2012 р. був скасований. Новий (останній СН) не стосувався того періода.

А на судовому засіданні 20 серпня по цій справі Ви були присутні?
(click to show/hide)
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Ні не був і не був повідомлений. Степане, дякую за невтішну новину про судове засідання, яке було призначене на 20.08.2018.
Може слід подати заяву про призначення попереднього засідання, про яке я не був повідомлений?

Позов був поданий 20.04.2018 року, але не зрозуміло чому " А щодо  вимог за період 03.08.2012р. - 31.10.2014р.  позовна давність не буде пропущена, якщо позов поданий до 02.08.2018р."
Заява про СН від 5 серпня 2015 була повернута позивачу, а позов він не подавав до 20.04.2018.
« Останнє редагування: 11 Вересня 2018, 15:16:10 від bav »
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Ухвалу http://reyestr.court.gov.ua/Review/74020628# я не отримував, тому питання чи подавати відгук, якщо 15 днів давно пройшли і чим відгук має відрізнятися від заперечень?
Отримав повістку на 16 листопада.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

СН від 06. 04. 2012 з вимогою за період з 01.04.2008 р. по 01. 02. 2012 р. був скасований. Новий (останній СН) не стосувався того періода.
То навіщо СН від 06. 04. 2012р. згадувати? Він же ні на що не впливає... Тільки морочите голову собі і людям.
А якби впливав, то згадувати треба було б з вказівкою дати скасування,  а не просто, що скасовано...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ухвалу http://reyestr.court.gov.ua/Review/74020628# я не отримував,
А звідки у Вас тоді текст позовної заяви?
тому питання чи подавати відгук, якщо 15 днів давно пройшли і чим відгук має відрізнятися від заперечень?
Спочатку відповідь на питання до Вас, викладене вище... Бо можливі варіанти а гадати на кавовій гущі контрпродуктивно.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Позов був поданий 20.04.2018 року, але не зрозуміло чому " А щодо  вимог за період 03.08.2012р. - 31.10.2014р.  позовна давність не буде пропущена, якщо позов поданий до 02.08.2018р."
Заява про СН від 5 серпня 2015 була повернута позивачу, а позов він не подавав до 20.04.2018.
Тому, що було подано заяву на отримання СН. Ви десь обмовились, що подано 03.08.2015р. Можливо Ви не знаєте, коли? Скільки можна казати, що дати  - то дуже суттєві обставини? Відомо що 05.08.2015р. вже була ухвала про відмову. Тобто дата подання заяви ну ніяк не пізніше 03.08.2015р. Якщо раніше, то Вам гірше - скорочується період,  за який можна вимагати застосування позовної давності...  :(
Від дати подання заяви на отримання СН позовну давність до частини вимог розпочали лічити спочатку. Від дати подання заяви на отримання СН до дати отримання ухвали про відмову позовна давність до тієї частини вимог, навіть у разі пропущення строку, вважатиметься судом пропущеною з поважних причін (заявник-стягувач дізнався про відмову не раніше отримання ухвали про відмову). Тобто  у стягувача є  три роки з дати отримання ухвали про відмову у видачі СН.
Позов був поданий 20.04.2018 року
Тобто, навіть з 05.08.2015р., ще три роки не минуло.  :(
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Ухвалу http://reyestr.court.gov.ua/Review/74020628# я не отримував, тому питання чи подавати відгук, якщо 15 днів давно пройшли і чим відгук має відрізнятися від заперечень?
Отримав повістку на 16 листопада.

Разом з повісткою отримав позов.
Дата подачі заяви про СН за 2015 рік в ухвалі не зазначена і мені невідома, тому і ніде не вказував.
СН за 2012 рік я згадував тому, що після нього мав бути поданий позов, а не новий СН за інший період. Тобто КерКомпанії попередній борг був непотрібний, раз вона не подавала позов.
1. Питання коли подавати заперечення (відзив це ті самі заперечення?) зараз чи до  1 листопада, якщо я не отримував ухвалу і не знав про 15 днів встановлені судом, які пройшли?
Також не зрозуміло заперечення та/або відгук я маю самостійно надіслати позивачу? А якщо позивач заявив, щоб справу розглядали за його відсутності?
(click to show/hide)
2. Заяву про позовну давність подавати одночасно із запереченнями?
Я так розумію, що суддя ці документи до судового засідання розглядати не буде.
3. Я завів кабінет у електронному суді https://id.court.gov.ua але там не знайшов ухвали про судове засідання, хоча на сайті судова влада все працює/знайшов. Хто небудь користувався електронним судом для подачі документів і переписки по справі?
« Останнє редагування: 12 Вересня 2018, 15:49:36 від bav »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

1) Для "електронного суду" потрібен електронний цифровий підпис. Тоді ВСЕ буде тільки в електронному вигляді.
2) Ніяких "заперечень" вже немає.
3) Не зрозуміло, як відмова у прийнятті заяви про видачу СН може вплинути на перебіг строку позовної давності.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

1) Для "електронного суду" потрібен електронний цифровий підпис. Тоді ВСЕ буде тільки в електронному вигляді.
2) Ніяких "заперечень" вже немає.
3) Не зрозуміло, як відмова у прийнятті заяви про видачу СН може вплинути на перебіг строку позовної давності.
1. Цифровий підпис є, бо без нього не зайти до кабінету. Але пошук не працює, заяву подати не можна ... Тобто ще нічого не працює.
2. Як немає?  Стаття ж є. Чи заперечення подає сторона на відзив?
3. Я теж вважаю, що "Перебіг позовної давності у разі залишення позову без розгляду(ст.265 ЦКУ)
Залишення позову без розгляду не зупиняє перебігу позовної давності."  Хоча тут говориться про позов, а не СН.
4. Я вже зовсім заплутався з позовною давністю.
Позов подано 20.04.2018, отже право вимоги починається з 19.04.2015 по 19.04.2018, якщо подати заяву про застосування позовної давності.
Я не правий?
5. Позивач заявив про борг, але ніде у "розрахунках" не зазначив із чого він складається. Про левову частку за опалення а ні слова.
Мені у відзиві про це написати чи подати окрему заяву під час судового засідання,  якщо суддя все ж відмовить у позовній давності?
6. В мене збереглися оплачені рахунки за 2012-2014 роки (за тарифами РКМДА 1245 та 748), але ж рахунки мають зберігатися за три останні роки і це не даремно, бо саме ці три роки і є позовна давність.
Питання. Чи слід мені піднімати питання у першому відзиві про тарифи і розрахунки, чи підготувати і відкласти на саме судове засідання, яке буде у спрощеному режимі і без позивача.
« Останнє редагування: 13 Вересня 2018, 07:27:59 від bav »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Я не точно висловився. Послідовність наступна:
позов->відзив->відповідь на відзив->заперечення
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email