'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Приватне Товариство подало позов про стягнення заборгованості за ЖКП  (Прочитано 49165 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Я вже писав на цій гілці, що "Позивач" приблизно рік тому назад перестав бути балансоутримувачем, та виконавцем послуг в будинку, причому майже за власним бажанням. Зараз будинок обслуговує інше підприємство,
Вообще не могу понять это о чем пошла речь, что за новые персонажи:
"Позивач" - ?
інше підприємство - ?
Разве вопрос в этих персонажах. Вопрос - КТО?
Перечитайте свое
Представьте, Вам зададут вопрос, допустим КП признали незаконным... кто завтра будет содержать дом. Оплачивать за свет, вывоз ТБО, решать вопросы по внутренним сетям и другое.. КТО?
Ви не уважно читаєте мої повідомлення.
Вы берете из контекста одно предложение и начинаете убеждать, в чем.... Посмотрите полностью весь пост. Там совсем иной смысл.
 Начинаю догадываться в чем глубина проблемы.
Не хочется обострять...., будьте внимательны.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Вопрос - КТО?
Я Вам відповів "КТО". Замість Товариства(в назві цієї гілки форума - зазначено, що воно подало позов, а отже воно є позивачем), яке обслуговувало будинок до 2018 р., трохи менше року назад укладено угоду на обслуговування будинку з іншою обслуговуючою організацією, і поки що і в будинку, і навколо нього все працює.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Весь дом, вместе с вами пользуется услугами, а пришло время платить тут оказывается они незаконные. Представьте, Вам зададут вопрос, допустим КП признали незаконным... кто завтра будет содержать дом. Оплачивать за свет, вывоз ТБО, решать вопросы по внутренним сетям и другое.. КТО?  Вы, должник (другие платят) настаиваете признать исполнителя незаконным для всего дома, ради своей не оплаты долга?  Представьте что будет в доме, когда узнают кто инициатор хаоса (сразу будет полный двор мусора) и почему?
"КТО?" Те КП, що й зараз це робить. Визнання/не визнання КП "ПЕУЦ" (позивача за цим позовом) "незаконным..." на стан утримання будинку сьогоді ніяк не впливає. І не може бути причиною "хаоса".
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сьогодні був день судового засідання по цій справі.
Як виявилось, суд з Вознесенського проїзду 10 переїхав, повернувся на М. Кривоноса 25, у непогано відремонтоване приміщення.
Суддя на лікарняному, буде нова повістка.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Какие заявления, ходатайства были поданы?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Какие заявления, ходатайства были поданы?
Cудового засідання не було. Судді на робочому місці не було.Помічник судді повідомив, що суддя на лікарняному, чекати нової повістки.Я підготував декілька клопотань, але не подавав їх в канцелярію.Подав тільки заяву про вступ у якості третьої особи по справі по моїй сусідці по дому, по якій с.з. має відбутись 25 квітня.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Я підготував декілька клопотань, але не подавав їх в канцелярію.
О чем?
Подаются заблаговременно, чтобы до начала с/з документы поступили судье. Можно подавать определенные документы во время с/з, но в случае необходимости в подтверждение будете указывать не регистрацию в канцелярии, а время и дату из журнала с/з, о вручении заявления/ходатайства на заседании.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Я підготував декілька клопотань, але не подавав їх в канцелярію.
О чем?
Викладу на цій гілці через 2-3 дні.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  міста КИЄВА
У Х В А Л А

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

15 квітня 2019 року м. Київ№ 640/3088/19Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Бояринцевої М.А., ознайомившись з позовною заявою і доданими до неї матеріалами за позовом  ОСОБА_1  (АДРЕСА_1,  код НОМЕР_1) до  Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  (вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044,  код ЄДРПОУ          37853361) про визнання протиправним розпорядження №1297 від 21.12.2016,-

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі.

2. Здійснити розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

3. Зобов'язати відповідача опублікувати оголошення про відкриття провадження у справі у виданні, в якому цей акт був оприлюднений, до 6 травня 2019 року.

4. Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю "Перший український експертний центр" (04060, м. Київ, вул. М.Берлінського, 15, код ЄДРПОУ 36844047).
7. Призначити справу до розгляду в підготовче засідання на  13 травня 2019 року об  13:30 за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 81-А, зал судового засідання № 101.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/81146664
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Прочитав сьогодні на сторінці ФБ таке повідомлення від одного юриста, та скачав з цієї сторінки два файла, щодо тарифів по цьому Товариству.
Цитувати
В Окружному адмінсуді Києва розглядається справа про визнання незаконним Розпорядження КМР (КМДА) №1297 від 21.12.2016 року.
Сьогодні на засіданні представник КМДА заявив клопотання про закриття провадження у справі, через прийняття нового Розпорядження №298.
Якщо вдасться виграти справу, то тариф на опалення, по якому протягом всього періоду дії Розпорядження №1297 буде визнано незаконним, то це означає що ТОВ ПУЕЦ повинні за заявою до них повернути безпідставно сплачені кошти.
Кодекс адміністративного судочинства не передбачає закриття провадження за підстав втрати чинности.
Причому заява про визнання була подана 21.02.2019, а нове Розпорядження №298т вступило в силу 11.03.2019 року. Стаття 238 КАСУ не передбачає закриття провадження за таких обставин.
Тим паче з врахуванням статті 264 КАСУ.
Хто хоче повернути свої кошти може прийняти участь у справі.
Засідання призначене на 03.06.2019 р. на 14.30, м. Київ, вул. В.Васильківська 81-А.
« Останнє редагування: 13 Травня 2019, 15:50:29 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Прочитав сьогодні на сторінці ФБ таке повідомлення від одного юриста, та скачав з цієї сторінки два файла, щодо тарифів по цьому Товариству.
Цитувати
Засідання призначене на 03.06.2019 р. на 14.30, м. Київ, вул. В.Васильківська 81-А.
Шукав вчора на сторінці Окружного адміністративного суду м. Києва про це судове засідання, але не знайшов про нього ніякої інформації.
В канцерярії суду на вул. Болбочана 8, де я приблизно о 14:15 зареєстрував свою заяву про прохання залучити мене до цієї справи у якості третьої особи на стороні позивача, також не змогли надати мені інформацію про це засідання 03.06.19 р. о 14:30 у приміщенні на вул. В.Васильківській 81а.
І тільки пізніше, в канцелярії суду на вул. В. Васильківській 81а, зміг дізнатись, що судове засідання о 14:30 таки вчора відбулось, і що наступне засідання по цій справі призначено на 8 липня 2019 р. на 10:00.
Питання - чому на сторінці Окружного суду м. Києва сайту "Судова влада" не відображено про дату, час і місце с.з. 03.06.19 р. та 08.07.19 р.?
Та чому у канцелярії у приміщенні суду на вул. Болбочана 8 не знають про те, які судові засідання відбуваються у цей день у приміщенні суду на вул. В. Васильківській 81а?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

З"явилась в реєстрі ухвала суду по адміністративній справі  № 640/3088/19 про визнання незаконним розпорядження Київської міської державної адміністрації № 1297 від 21.12.2016 "Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води і вартість витрат на проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку теплової енергії".
Цитувати
У Х В А Л И В: Відмовити у задоволенні заяви Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про закриття провадження у справі.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/82167108
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

З"явилась в реєстрі ухвала суду по адміністративній справі  № 640/3088/19 про визнання незаконним розпорядження Київської міської державної адміністрації № 1297 від 21.12.2016 "Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води і вартість витрат на проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку теплової енергії".
Цитувати
У Х В А Л И В: Відмовити у задоволенні заяви Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про закриття провадження у справі.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/82167108



Яке це має відношення до теми про "борг" перед ТОВ?  :o
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

(click to show/hide)

Яке це має відношення до теми про "борг" перед ТОВ?  :o
ТОВ подало до мене позов про стягнення заборгованості за період до 28.02.18 р.
Як відповів мені Департамент Економіки та Інвестицій КМДА - тарифи на послуги з центрального опалення та постачання гарячої води ТОВ вперше встановлені розпорядженням РКМДА від 21.12.16 р. №1297.
У позові ОСОБИ_1 до КМДА №640/3088/19 -
Цитувати
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про визнання незаконним розпорядження Київської міської державної адміністрації № 1297 від 21.12.2016 "Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води і вартість витрат на проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку теплової енергії". http://reyestr.court.gov.ua/Review/81146664
Тому я і вирішив, що справа №640/3088/19 має відношення до теми про позов ТОВ до мене про борг, і подав заяву про долучення мене до справи у якості третьої особи.
« Останнє редагування: 13 Червня 2019, 01:35:25 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

(click to show/hide)
Призначене на 13.09.19р. судове засідання (по справі моєї сусідки по будинку) по справі, в яку я хочу бути залученим у якості 3 особи знов, вже як мінімум вдруге, не відбулось. Цього разу секретар сказав, що суддя відсутня, бо здає іспити.
Пишуть на сайті ВККС, що написання практичного завдання відбудеться 19-20 вересня. А по моїй справі с.з. призначено на 18.09.19р.
Може знову суддя не прийде на с.з.?
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 15 Вересня 2019, 14:26:41 від stepan »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email