'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов КП про стягнення заборгованості  (Прочитано 26902 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #15 : 25 Лютого 2019, 11:02:04 »

Так, я помилився, вибачте.
Я мав на увазі документи вказані мною у другому пості, в тому, що Ви процитували.
А з наданих мною копій платіжок, та копій господарських угод (якби я встиг іх подати), де вказано не КП "Керуюча", а КП "Залізничне" виконавець послуг, було б суду "видно", що треба залучати третю (або третіх) осіб?
Проблема в тому, що я не встиг використати можливість спробувати вплинути на рішення суду про відкриття провадження у справі.
Для того, щоб суд розглянув
Цитувати
документи вказані мною у другому пості,
, треба їх долучити до матеріалів срави... Тобто треба ухвала суду.  Як суд може постановити ухвалу про долучення доказів до матеріалів срави, якщо провадження ще не відкрито?  Тобто ще справи нема...
В якості кого Ви б подавали клопотання долучити
Цитувати
документи вказані мною у другому пості,
до матеріалів срави до відкриття провадження? Ви ж не мали статусу ні сторони, ні третьої особи...
Ще буряк не кинули а вже борщ пробуєте. :)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #16 : 25 Лютого 2019, 11:05:56 »

Цитувати
                                                                                           Провадження № 2/760/4213/19
                                                                                                      Справа № 760/3946/19
У Х В А Л И В:
Відкрити спрощене позовне провадження в цивільній справі за позовом Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом`янського району м. Києва» (м. Київ, вул. Соціалістична, 6) до ОСОБА_1 (АДРЕСА_1) про стягнення заборгованості.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/79951685
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #17 : 25 Лютого 2019, 18:00:27 »

В якості кого Ви б подавали клопотання долучити
Цитувати
документи вказані мною у другому пості,
до матеріалів срави до відкриття провадження? Ви ж не мали статусу ні сторони, ні третьої особи...
Позивач до відкриття провадження по справі який має статус?
Мабуть - позивач.
А який у нього інший може бути статус? Заявник, чи що?
Бо справа вже зареєстрована в канцелярії суду, їй присвоєн унікальний номер, та визначено суддю авторозподілом, і інформація хто позивач, і до кого позов внесена до бази даних.
При реєстрації позовної заяви в канцелярії суду, вказується до кого позов?
Мабуть що вказується.
І статус того, до кого позов - це мабуть відповідач.
А як може бути по іншому?Особа, до якої подано позов?А це не одне і теж?
І матеріали справи(позовну заяву, та додані до неї документи) суд розглядає ще до того, як відкрито провадження.
То чому суд не може разом з позовом розглянути матеріали, які я прошу суд розглянути, вирішуючи питання відкриття провадження?
Суд же за власною ініциативою може прийти до висновку, що справа може стосуватися третіх осіб, і залучити їх?
Може.
От я і хотів суду допомогти визначити - кого ще ця справа може стосуватися.
А також додати роздруківки ухвал судів, які цьому позивачу вже повертали позов.
Ось наприклад цю ухвалу - http://reyestr.court.gov.ua/Review/74629080#
« Останнє редагування: 25 Лютого 2019, 18:08:31 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #18 : 25 Лютого 2019, 19:18:40 »

То чому суд не може разом з позовом розглянути матеріали, які я прошу суд розглянути, вирішуючи питання відкриття провадження?
Тому, що є ПРОЦЕДУРА...
Цитувати
Стаття 174. Види та зміст заяв по суті справи

1. При розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, визначених цим Кодексом.

2. Заявами по суті справи є: позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву.

3. Підстави, час та черговість подання заяв по суті справи визначаються цим Кодексом або судом у передбачених цим Кодексом випадках.

4. Подання заяв по суті справи є правом учасників справи. Суд може зобов’язати державний орган чи орган місцевого самоврядування подати відповідну заяву по суті справи (крім позовної заяви).

5. Суд може дозволити учаснику справи подати додаткові пояснення щодо окремого питання, яке виникло при розгляді справи, якщо визнає це за необхідне.
Цитувати
§ 2. Заяви з процесуальних питань

Стаття 182. Заяви, клопотання і заперечення

1. При розгляді справи судом учасники справи викладають свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення, міркування щодо процесуальних питань у заявах та клопотаннях, а також запереченнях проти заяв і клопотань.

2. Заяви, клопотання і заперечення подаються в письмовій або усній формі. У випадках, визначених цим Кодексом, заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі.

3. Заяви, клопотання і заперечення подаються та розглядаються в порядку, встановленому цим Кодексом. У випадках, коли цим Кодексом такий порядок не встановлено - він встановлюється судом.
Для того, щоб суд розглянув
Цитувати
документи вказані мною у другому пості,
, треба їх долучити до матеріалів срави... Тобто треба ухвала суду.  Як суд може постановити ухвалу про долучення доказів до матеріалів срави, якщо провадження ще не відкрито?  Тобто ще справи нема...
В якості кого Ви б подавали клопотання долучити
Цитувати
документи вказані мною у другому пості,
до матеріалів срави до відкриття провадження? Ви ж не мали статусу ні сторони, ні третьої особи...
Ще буряк не кинули а вже борщ пробуєте. :)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #19 : 26 Лютого 2019, 14:07:04 »

А також додати роздруківки ухвал судів, які цьому позивачу вже повертали позов.
То це ні як не вплинуло б на рішення суду про відкриття провадження...
Ухвала суду http://reyestr.court.gov.ua/Review/48185599 , взагалі, про відсутність доказів про наявність повноважень на підписання позовної заяви... Як це стосується нового позову? Це питання вирішується по кожній позовній заяві окремо...
Ухвала суду  http://reyestr.court.gov.ua/Review/45085694 про повернення через не виправлення недоліків... Як це стосуєтся позову за інший період? (Це могло стосуватися нового позову  за той самий період. Але ця справа у Вас уже в касації...)
 
Ось наприклад цю ухвалу - http://reyestr.court.gov.ua/Review/74629080#
Ця ухвала могла б зацікавити суд, якби позов 2019р. був повторно поданим позовом від квітня 2018р. Тобто суд повинен був би встановити чи усунуто недоліки позовної заяви, через які її залишили без розгляду...
З огляду на те, що теперішній позов подано майже через рік, існує дуже велика ймовірність, що позовні вимоги збільшено (додано декілька місяців до періоду за який нараховано борг). А це вже не повторно поданий, це вже новий позов з іншими підставами і вимогами. І  та ухвала (від 22.05.2018р.) про повернення вже на цей позов не впливає.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #20 : 26 Лютого 2019, 15:09:45 »

Позивач до відкриття провадження по справі який має статус?
Мабуть - позивач.
А який у нього інший може бути статус? Заявник, чи що?
Бо справа вже зареєстрована в канцелярії суду, їй присвоєн унікальний номер, та визначено суддю авторозподілом, і інформація хто позивач, і до кого позов внесена до бази даних.
При реєстрації позовної заяви в канцелярії суду, вказується до кого позов?
Мабуть що вказується.
І статус того, до кого позов - це мабуть відповідач.
А як може бути по іншому?Особа, до якої подано позов?А це не одне і теж?
І матеріали справи(позовну заяву, та додані до неї документи) суд розглядає ще до того, як відкрито провадження.
Ні не так... 
(click to show/hide)
Записаний

lioness

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #21 : 28 Лютого 2019, 11:04:20 »

Цитувати
2. Заяви, клопотання і заперечення подаються в письмовій або усній формі. У випадках, визначених цим Кодексом, заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі.

 Які саме заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #22 : 28 Лютого 2019, 13:57:57 »

Які саме заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі?
Визначаєтеся яку саме заяву чи клопотання Вам є потреба подати, дивитеся  у ЦПК як її/його подають.
Переписувати для Вас весь кодекс на сторінках форуму було б безглуздям...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #23 : 26 Квітня 2019, 13:57:36 »

По цій справі надійшов рекомендований лист з суду ще 26.03.19р.
Тобто місяць назад.
Знаходиться лист у відділі, де видають бандеролі, та листи.
Цінні листи видають в іншому вікні, і умови зберігання для них інші.
Я поки що лист не отримував, домовився що лист будуть зберігати до 03.05.19р.
Кажуть на пошті, що лист (не цінний) зберігається у відділенні місяць (безкоштовно), а потім його відправляють на сортувальний центр (як я зрозумів) де він буде зберігатись ще місяць.
Я їх запитав, чи повідомляють вони відправника (суд у даному випадку) про те, що отримувач чи не з"явився за листом, чи відмовився отримувати лист? Сказали, що начебто ніяким чином відправника не повідомляють....
А в ухвалі суду про відкриття спрощеного провадження http://reyestr.court.gov.ua/Review/79951685  вказано надити відзив на протязі 15 діб від дня отримання ухвали...
То як суд дізнається чи я отримав ухвалу, чи ні? І взагалі як суд буде діяти, якщо я взагалі не отримаю ухвалу надіслану таким чином?
І ще дивно, що не надходила копія позовної заяви від позивача....
« Останнє редагування: 26 Квітня 2019, 14:06:28 від stepan »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #24 : 19 Травня 2019, 20:36:13 »

То як суд дізнається чи я отримав ухвалу, чи ні? І взагалі як суд буде діяти, якщо я взагалі не отримаю ухвалу надіслану таким чином?
І ще дивно, що не надходила копія позовної заяви від позивача....

Дізнається з сервісу "Укрпошти" по переліку згрупованих поштових відправлень. Якщо не отримаєте ухвалу на адресу своєї реєстрації -це Ваші проблеми, а не суду. Буде діяти за наявними доказами.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #25 : 20 Травня 2019, 00:39:41 »

То як суд дізнається чи я отримав ухвалу, чи ні? І взагалі як суд буде діяти, якщо я взагалі не отримаю ухвалу надіслану таким чином?
І ще дивно, що не надходила копія позовної заяви від позивача....

Дізнається з сервісу "Укрпошти" по переліку згрупованих поштових відправлень. Якщо не отримаєте ухвалу на адресу своєї реєстрації -це Ваші проблеми, а не суду. Буде діяти за наявними доказами.
Так, дійсно, я таки дізнався на пошті, що суд вносить в свою базу даних, що рекомендований лист (без об"явлення його ціни), що зберігався у відділенні місяць, надіслано на адресу відправника, в звязку з закінченням терміну зберігання.
Мене в даному випадку ввів в оману некомптентний працівник пошти, сказавши мені, що буде зберігати лист у відділенні до 03.05.19р., а насправді інший працівник, з яким я не домовлявся, 26.04.19 р. відправив лист назад до суду.Але в звязку зі збігом обставин(переїзд суду з однієї адреси на іншу), лист до суду на М. Кривоноса дійшов аж десь приблизно з 10.05.19р. по 13.05.19р., та ще й і суддя і помічник були у відпустці, і у підсумку я розписався у отриманні позовної заяви в суді 14.05.19 р., і помічник сказав, переговоривши з суддею, що я маю надати відзив на протязі 15 днів від цієї дати, і останнім днем є 29.05.19 р.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #26 : 21 Травня 2019, 22:19:20 »

Викладаю аркуші цієї справи, сфотографовані мною в суді 16.05.19р.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #27 : 21 Травня 2019, 22:20:39 »

Продовження 1 ________
« Останнє редагування: 21 Травня 2019, 22:24:09 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #28 : 21 Травня 2019, 22:21:42 »

Продовження 2 ______
« Останнє редагування: 21 Травня 2019, 22:24:24 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #29 : 21 Травня 2019, 22:22:35 »

Продовження 3 _____
« Останнє редагування: 21 Травня 2019, 22:24:38 від stepan »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email