'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов КП про стягнення заборгованості  (Прочитано 26913 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Дізнався про новий позов КП Керуючої компанії до мене.
Справа №: 760/3946/19 від 08.02.2019
На сьогодні стадія - призначено склад суду.
Суддя - Українець Віталій Васильович
Цей суддя вже розглядав позов цього КП з тих самих підстав, та ухвалою в справі http://reyestr.court.gov.ua/Review/48185599 ухвалив повернути позовну заяву позивачу.
Також суддя Кицюк В.С. ухвалою http://reyestr.court.gov.ua/Review/45085694 ухвалила визнати позов неподаним та повернути позивачу.
Питання - чи можу я зараз вчинити якісь дії, які можливо також призвели б до ухвали про повернення позовної заяви позивачу?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Так, можете... Якщо сплатите борг і надасте доказ КП, а КП встигне до постановлення ухвали про відкриття провадження і подасть заяву про врегулювання спору або  про відкликання позовної заяви, позовну заяву на підставі  п. 3) ч. 4 ст. 185 ЦПКУ буде повернуто.
Або,  якщо Ви залишите цей тлінний світ і у Вас не буде правонаступника,  у відкритті провадження у справі буде відмовено (п. 6) ч. 1 ст. 186). Тільки не думаю, що Вас це влаштує...
Інші підстави від Вас не залежать...
Хіба що вже є
Цитувати
2) є таке, що набрало законної сили, рішення чи ухвала суду про закриття провадження у справі між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав, або є судовий наказ, що набрав законної сили, за тими самими вимогами;
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

В мене була думка надати зараз суду копії платіжок за частину спірного періоду, які надходили до мене від імені КП "Залізничне", а не від КП, що подало позов, а також надати копії угод між виробниками послуг Київенерго, Водоканалом та виконавцем послуг КП "Залізничне", а не з КП "Керуюча".
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Подасте  разом із відзивом.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

В мене була думка надати зараз суду копії платіжок за частину спірного періоду, які надходили до мене від імені КП "Залізничне", а не від КП, що подало позов, а також надати копії угод між виробниками послуг Київенерго, Водоканалом та виконавцем послуг КП "Залізничне", а не з КП "Керуюча".

Куди надати і в якості кого? Ані самої справи, ані Вашого процесуального статусу у справі немає до відкриття провадження у справі. Ще буряк не кинули а вже борщ пробуєте. :)
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

В мене була думка надати зараз суду копії платіжок за частину спірного періоду, які надходили до мене від імені КП "Залізничне", а не від КП, що подало позов, а також надати копії угод між виробниками послуг Київенерго, Водоканалом та виконавцем послуг КП "Залізничне", а не з КП "Керуюча".

Куди надати і в якості кого? Ані самої справи, ані Вашого процесуального статусу у справі немає до відкриття провадження у справі. Ще буряк не кинули а вже борщ пробуєте. :)
Чому справи не має? Номер справи був мені відомий на час написання мого посту 14.02.19 р. з сайту "Судова влада".
Справа №760/3946/19, позивач - КП, позов до мене.
Суддя визначений авторозподілом.
Хіба ЦПК забороняє суду розглядати при відкритті провадження заяви особи, проти якої подано позов до суду?
Якби я подав 14.02.19р. ті документи до суду, про які я писав в пості, то можливо суддя, приймаючи рішення про відкриття провадження зважив би на ті факти, що є в цих документах, і відмовив би у відкритті провадження, вказавши в ухвалі наприклад, що КП не є належним позивачем.
Але тепер вже пізно, як я дізнався у помічника судді, 15.02.19 р. прийнята ухала про відкриття провадження. Хоча саму ухвалу поки що знайти не можу в реєстрі.Помічник судді пропонувала мені отримати ухвалу, але я відмовився.Нехай надсилають поштою.
« Останнє редагування: 23 Лютого 2019, 21:45:30 від stepan »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Чому справи не має? Номер справи був мені відомий на час написання мого посту 14.02.19 р. з сайту "Судова влада".
Справа №760/3946/19, позивач - КП, позов до мене.
Суддя визначений авторозподілом.
Хіба ЦПК забороняє суду розглядати при відкритті провадження заяви особи, проти якої подано позов до суду?

Це тепер вже є: коли відкрито провадження у справі і розпочався процес. Відповідно до ч. 1 ст. 13 ЦПК
Цитувати
Суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.
Така відповідність (позову вимогам Кодексу) встановлюється судом по ст. 187 ЦПК, а не фактом подачі позову.

(click to show/hide)
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Якщо я встиг би до відкриття провадження в цій справі подати до суду документи, про які я написав в першому пості, то згідно ЦПК -
Цитувати
Стаття 53. Треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору
3. Якщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення суду може вплинути на права та обов’язки осіб, що не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1618-15
Якби суд, відкривши провадження по цій справі, залучив би за власною ініціативою у якості третьої особи КП "Залізничне", то я вважаю це було б корисно мені для подальшого захисту проти вимог позову.
А ще, крім подання до суду документів, про які я написав, можна було надати ще й роздруківку ухвали судді Кицюк В.С. Можливо цей позов КП має ті самі недоліки, на підставі яких суддя Кицюк В.С. повернула позов позивачу, і суддя, зваживши на факти, можливо прийняв би аналогічну ухвалу про повернення позову.
« Останнє редагування: 25 Лютого 2019, 01:40:56 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

(click to show/hide)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Якщо я встиг би до відкриття провадження в цій справі подати до суду документи, про які я написав в першому пості, ......
.....А ще, крім подання до суду документів, про які я написав, можна було надати ще й роздруківку ухвали судді Кицюк В.С....
Перший пост:
Дізнався про новий позов КП Керуючої компанії до мене.
Справа №: 760/3946/19 від 08.02.2019
На сьогодні стадія - призначено склад суду.
Суддя - Українець Віталій Васильович
Цей суддя вже розглядав позов цього КП з тих самих підстав, та ухвалою в справі http://reyestr.court.gov.ua/Review/48185599 ухвалив повернути позовну заяву позивачу.
Також суддя Кицюк В.С. ухвалою http://reyestr.court.gov.ua/Review/45085694 ухвалила визнати позов неподаним та повернути позивачу.
Питання - чи можу я зараз вчинити якісь дії, які можливо також призвели б до ухвали про повернення позовної заяви позивачу?
Які тут ще зазначені документи, окрім ухвал суддів Українця В.В.  та Кицюк В.С.?

Можливо, Ви мали на увазі оце:
В мене була думка надати зараз суду копії платіжок за частину спірного періоду, які надходили до мене від імені КП "Залізничне", а не від КП, що подало позов, а також надати копії угод між виробниками послуг Київенерго, Водоканалом та виконавцем послуг КП "Залізничне", а не з КП "Керуюча".
? Тільки ж то "інша історія"...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #10 : 25 Лютого 2019, 09:40:40 »

Якби суд, відкривши провадження по цій справі, залучив би за власною ініціативою у якості третьої особи КП "Залізничне", то я вважаю це було б корисно мені для подальшого захисту проти вимог позову.
Суд міг би залучити у якості третьої особи КП "Залізничне" під час відкриття провадження, якщо б цю потребу було "видно" зі складу документів, наданих позивачем. Зараз вже Ви маєте можливість надати з відзивом потрібні документи, щоб суд "при підготовці справи до розгляду встановив"  наявність потреби  залучити у якості третьої особи КП "Залізничне". В чому проблема?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #11 : 25 Лютого 2019, 10:01:17 »

Можливо, Ви мали на увазі оце:
В мене була думка надати зараз суду копії платіжок за частину спірного періоду, які надходили до мене від імені КП "Залізничне", а не від КП, що подало позов, а також надати копії угод між виробниками послуг Київенерго, Водоканалом та виконавцем послуг КП "Залізничне", а не з КП "Керуюча".
? Тільки ж то "інша історія"...
Так, я помилився, вибачте.
Я мав на увазі документи вказані мною у другому пості, в тому, що Ви процитували.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #12 : 25 Лютого 2019, 10:08:12 »

Якби суд, відкривши провадження по цій справі, залучив би за власною ініціативою у якості третьої особи КП "Залізничне", то я вважаю це було б корисно мені для подальшого захисту проти вимог позову.
Суд міг би залучити у якості третьої особи КП "Залізничне" під час відкриття провадження, якщо б цю потребу було "видно" зі складу документів, наданих позивачем.
То зрозуміло.
А з наданих мною копій платіжок, та копій господарських угод (якби я встиг іх подати), де вказано не КП "Керуюча", а КП "Залізничне" виконавець послуг, було б суду "видно", що треба залучати третю (або третіх) осіб?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #13 : 25 Лютого 2019, 10:11:47 »

Якби суд, відкривши провадження по цій справі, залучив би за власною ініціативою у якості третьої особи КП "Залізничне", то я вважаю це було б корисно мені для подальшого захисту проти вимог позову.
Суд міг би залучити у якості третьої особи КП "Залізничне" під час відкриття провадження, якщо б цю потребу було "видно" зі складу документів, наданих позивачем. Зараз вже Ви маєте можливість надати з відзивом потрібні документи, щоб суд "при підготовці справи до розгляду встановив"  наявність потреби  залучити у якості третьої особи КП "Залізничне". В чому проблема?
Проблема в тому, що я не встиг використати можливість спробувати вплинути на рішення суду про відкриття провадження у справі.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП про стягнення заборгованості
« Reply #14 : 25 Лютого 2019, 10:35:30 »

Якщо я встиг би до відкриття провадження в цій справі подати до суду документи, про які я написав в першому пості, то ...
То це ні як не вплинуло б на рішення суду про відкриття провадження...
Ухвала суду http://reyestr.court.gov.ua/Review/48185599 , взагалі, про відсутність доказів про наявність повноважень на підписання позовної заяви... Як це стосується нового позову? Це питання вирішується по кожній позовній заяві окремо...
Ухвала суду  http://reyestr.court.gov.ua/Review/45085694 про повернення через не виправлення недоліків... Як це стосуєтся позову за інший період? (Це могло стосуватися нового позову  за той самий період. Але ця справа у Вас уже в касації...)
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email