'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов дописувача Gelo до ОМС м.Херсон щодо незабезпечення перевезень пільговиків  (Прочитано 130428 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Что предъявляется третьему лицу-исполкому? Вопрос, который может задать суд.
Що Ви маєте на увазі під висловом "предъявляется"?
Какие исковые требования надо указать или необходимо присутствие, т.к. в иске заявляется об ущемлении прав исполкома выраженное в невозможности предоставления льгот. Присутствие без исковых требований, какой смысл?
Зачем в шапке иска указывать
Цитувати
                               тел. Контакт-центр:0-800-501-492
                             електронна пошта:  inbox@adm.ks.court.gov.ua
                             Сайт   https://adm.ks.court.gov.ua
ст.160 КАСУ этого не требует, не требуется и указание адреса суда. Я конечно укажу (раз рекомендовано), но почему? Суд свои данные знает.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Рішенням Херсонської міської ради Херсонської області №_42_ від_12.02.2016р.  до розділу 4. "Основні заходи щодо реалізації програми" міської комплексної програми "Соціальний захист" додано пункт  4.16. щодо встановлення пільги з безкоштовного проїзду водним та електротранспортом  у наступній редакції : «4.16. Встановити пільгу з безкоштовного проїзду водним та електротранспортом пенсіонерам за віком, інвалідам та окремим категоріям громадян, які мають право на це відповідно до чинного законодавства, починаючи з 01.01.2016р.       2016 рік .»

Рішенням Херсонської міської ради Херсонської області №_471 _ від_30.11.2017р. для пункту 4.16. встановлено термін дії «Постійно».
Финансирование безплатного проезда с 01.01.2017 по 30.11.2017 – незаконное?
Что означают нижние прочерки - №_471 _?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Зачем в шапке иска указывать
Цитувати
                               тел. Контакт-центр:0-800-501-492
                             електронна пошта:  inbox@adm.ks.court.gov.ua
                             Сайт   https://adm.ks.court.gov.ua
ст.160 КАСУ этого не требует, не требуется и указание адреса суда. Я конечно укажу (раз рекомендовано), но почему? Суд свои данные знает.
Це дані не суду, а іншим сторонам (Ви ж копії заяви для всіх учасників подаєте). Так кодекс не вимагає, але є практика і етика...
Ось приклади від юристів https://yurporada.kiev.ua/uk/zrazki-pozovnich-zayav/pozovna-zayava-pro-viznannya-pripinenim-pravov-dnosin-za-dogovorom-poruki.html
https://alvaprivacy.ua/ua/publikatsiji/yak-napisati-pozovnu-zayavu
https://pozovna.in.ua/zrazki-pozovnix-zayav/pozovna-zayava-pro-styagnennya-zaborgovanosti
Я ще зазначаю телефон. Хто заборонить?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Что означают нижние прочерки - №_471 _?
Нічого. Спочатку відводилось місце №____. Потім додано цифри.  Можно рисочки видалити.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Финансирование безплатного проезда с 01.01.2017 по 30.11.2017 – незаконное?
До якості роботи влади є питання. Але, я вже не раз казав, не шукайте дурної роботи...   Цього позову це не стосується. 
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Але, я вже не раз казав, не шукайте дурної роботи...   
Так не искал, в иске эти решения рядом - просто обратил внимание.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Какие исковые требования надо указать или необходимо присутствие, т.к. в иске заявляется об ущемлении прав исполкома выраженное в невозможности предоставления льгот. Присутствие без исковых требований, какой смысл?
Позовні вимоги до третьої особи не заявляються. Позов зачіпає права виконкому. Виконком з радою діятимуть погоджено. Можлива поява виконкому з технічних причин за їх ініціативою, у потрібний їм момент для затягування справи.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email


На опережение действия. Хорошо.
Кто-то меня отчитывал за текст в иске, который тоже был на опережение. ::)
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

С делал сокращения иска, если это можно так назвать. Получилось 7 стр. Что еще можно убрать, не представляю. Все надо. Вероятно надо убирать часть цитат и кратко излагать, но это удел юриста. Наше дело, цитата. Своими словами можно так истолковать....
Не прошу рецензии, прошу совета.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Не враховано
з врахуванням правок назв юросіб у відповідності до ЄДР та віднайдених змін у "Програмі соціального захисту"
Неправильна назва може мати наслідком неможливість виконання судового рішення.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
1.   Освободить от судебного сбора;
Нема посилання на нормативи, нема обгрунтування, нема доказів...
Цитувати
2.   Відкрити судове провадження;
Не обов'язкове...
Цитувати
п. 5
Треба правити бо то стара редакція...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Не прошу рецензии, прошу совета.
Ваш текст нікуди не годиться. Повтори, непотрібні цитати, відсутність взаємозв'язку. Цитування не діючих норм закону для суду в позові з вимогами за період дії інших редакційй тих же норм то вже зовсім нонсенс...
Причини чому Ви вирішили викласти обгрунтування щодо "статусу" маршруток та "проблем" фінансування не вказано.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Причини чому Ви вирішили викласти обгрунтування щодо "статусу" маршруток та "проблем" фінансування не вказано.
Причины...  Как можно предоставить доказательства того, что где-то у кого-то в документах указано, что автобусы работают в режиме "маршрутного такси" и эти документы "засекречены" и не доступны.  Причины будут указаны в отзыве.
Подобная ситуация с финансированием. Мер и представители ОМС периодически, на вопрос о льготах для пенсионеров в транспорте отвечают, не хватает денежных средств. Эти заявления не могут быть доказательствами.
Есть над чем подумать..
Цитувати
Повтори,
Это о НПА. Вижу. Не знаю выхода, не знаю..
Цитувати
непотрібні цитати,
Это для дилетантов святыня. Все цитаты в иске Нужны. Буду пересматривать еще  раз. Как их разделять нужние от не нужных?
Цитувати
відсутність взаємозв'язку.
Изложение текста, мой крест.
Цитувати
Цитування не діючих норм закону для суду в позові з вимогами за період дії інших редакційй тих же норм то вже зовсім нонсенс... 
Понял о чем идет речь. Знал, но не исправил. Грустно.
Цитувати
Цитувати
1.   Освободить от судебного сбора;
Нема посилання на нормативи, нема обгрунтування, нема доказів.
Как определюсь кто, с каким основанием, тогда будут доказательства. Об этом пункте не забываю.
Сам пункт надо убирать, если будет отдельное ходатайство? Ходатайство в приложении к иску. В этом ходатайстве будет просительная часть об освобождении от судебного сбора.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Причини чому Ви вирішили викласти обгрунтування щодо "статусу" маршруток та "проблем" фінансування не вказано.
Причины...  Как можно предоставить доказательства того, что где-то у кого-то в документах указано, что автобусы работают в режиме "маршрутного такси" и эти документы "засекречены" и не доступны.  Причины будут указаны в отзыве.
Подобная ситуация с финансированием. Мер и представители ОМС периодически, на вопрос о льготах для пенсионеров в транспорте отвечают, не хватает денежных средств. Эти заявления не могут быть доказательствами.
Есть над чем подумать..
Я не про докази. Я про заяви "мера" та "и иже с ним". Треба ж одним реченням пояснити,  чому Ви вирішили викласти "аналіз" норм НПА щодо маршруток та фінансування. А сам "аналіз" викласти таким чином, щоб відповідач вже зараз зрозумів, що його майбутні посилання на ці обставини у відзові вже є спростованими цим "аналізом". Звісно, вони однаково це писатимуть (а що ще їм робити  ;D ). Але ж Вам вже буде простіше просто послатися на цей "аналіз" (раз Ви вже його вирішили викладати зразу, що в деякій мірі є виправданим) і суд (якщо раніше прочитає Ваші викладки) вже ставитиметься до слів відповідача скептично.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

.... Это о НПА. Вижу. Не знаю выхода, не знаю..
.... Это для дилетантов святыня. Все цитаты в иске Нужны. Буду пересматривать еще  раз. Как их разделять нужние от не нужных?...
...Изложение текста, мой крест.
...Понял о чем идет речь. Знал, но не исправил. Грустно.
Так Ви ж самі
Не прошу рецензии,
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email