'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Договора про надання ЖКП  (Прочитано 7721 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Chiva

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 10
    • Перегляд профілю
Договора про надання ЖКП
« : 29 Квітня 2010, 22:52:23 »

Доброго дня, Вікторе Івановичу.

Хочу з Вами порадитись. Дружина придбала квартиру у новобудові після підписання акту приймання квартири встало питання підписання договорів з експлуатуючою організацією прочитавши договора які надав жек виявив що вони відрізняються від типових тому не підписав.
Я взяв типові договора які затверджені Кабінетом міністрів заповнив їх і надіслав у ЖЕК листом з вимогами підписати їх та надати мені додатки до них та статут підприємства (вхідний номер записали на моєму примірнику)
На наступний день підійшов до директора жеку з питанням чи підписані мої договора а він  мені сказав написати протокол розбіжностей я написав і заніс до жеку але без листа. До теперішнього часу ні мій договір не підписано ні протокол розбіжностей кажуть що вивчають а вчора знайшов папірець від жек в якому написано підписуйте договір з ЖЕКом а не то ми Вам відключимо воду та електрику
і дійсно прийшли на наступний день і відключили а мені ремонт робити треба
я пійшов і включив на щитку електрику і воду на стояку і думаю замки поставити і нікого не пускати до щитків.

Ще в мене запитання до Вас:
1. Чи правильно я дію які дії порадити далі робити
2. Квартиру придбала дружина і право власності у неї  а договора хочу укласти я, я ж її чоловік).  І проекти договорів відіслано від свого імені і листа підписував я.
Чи можливо так робити якщо ні то що мені зробити щоб договір було укладено саме зі мною у дружини грудна дитина і їй нема зовсім часу займатися цими питання бігати по жекам тому я і хочу саме зайнятися підписанням договорів.



Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Договора про надання ЖКП
« Reply #1 : 29 Квітня 2010, 23:40:54 »

Можете отримати довіреність від дружини і далі діяти від її імені на підставі довіреності. В іншому Ви праві.
Записаний

Chiva

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 10
    • Перегляд профілю
Re: Договора про надання ЖКП
« Reply #2 : 30 Квітня 2010, 21:13:48 »

Чи потрібно вищезазначену довіреність завіряти нотаріально чи дружина просто може її написати у довільній формі?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Договора про надання ЖКП
« Reply #3 : 30 Квітня 2010, 21:52:47 »

Чи потрібно вищезазначену довіреність завіряти нотаріально чи дружина просто може її написати у довільній формі?
Доведеться посвідчити нотаріально, або за місцем роботи (якщо таке існує). Інакше комунальники її не визнають.
Записаний

Chiva

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 10
    • Перегляд профілю
Re: Договора про надання ЖКП
« Reply #4 : 01 Травня 2010, 03:21:31 »

Я вот прочитав уважно П О С Т А Н О В А  КМ від 21 липня 2005 р. N 630 і у типовому договорі в преамбулі є таке речення
"фізичної особи яка (який)   є   власником   (наймачем,  орендарем)"
чи може проще підписати мені з дружиною договір довгострокової оренди (наприклад на 10 років за 1 копійку) і не треба завіряти нотаріально цей договір.
А тепер я як орендар хочу укласли договір на надання ЖК послуг. (договір я з дружиною можу підписати яким завгодно числом тобто заднім теж)
Як Вам такий варіант вирішення проблеми?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Договора про надання ЖКП
« Reply #5 : 01 Травня 2010, 12:23:53 »

Я вот прочитав уважно П О С Т А Н О В А  КМ від 21 липня 2005 р. N 630 і у типовому договорі в преамбулі є таке речення
"фізичної особи яка (який)   є   власником   (наймачем,  орендарем)"
чи може проще підписати мені з дружиною договір довгострокової оренди (наприклад на 10 років за 1 копійку) і не треба завіряти нотаріально цей договір.
А тепер я як орендар хочу укласли договір на надання ЖК послуг. (договір я з дружиною можу підписати яким завгодно числом тобто заднім теж)
Як Вам такий варіант вирішення проблеми?
Не пройде. Суд може визнати такий договір удаваним.
Записаний

Stag

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 116
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
Re: Договора про надання ЖКП
« Reply #6 : 30 Червня 2010, 13:09:20 »

В случае, если квартира находится в совместной собственности в равных долях, типовые договора могут заключаться со всеми совместными собственниками, т.е. со стороны потребителя в договоре будут фигурировать несколько лиц ?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Договора про надання ЖКП
« Reply #7 : 30 Червня 2010, 15:33:11 »

В случае, если квартира находится в совместной собственности в равных долях, типовые договора могут заключаться со всеми совместными собственниками, т.е. со стороны потребителя в договоре будут фигурировать несколько лиц ?
Ні, договір укладається з однією особою, яка є "відповідальним володільцем особового рахунку" і на ім`я якої виписуються платіжні документи, повістки, тощо. Термін "відповідальний володілець особового рахунку" розкривається в Законах України, наказах Держкомстату, Мін.юсту, розпорядженнях КМДА.
« Останнє редагування: 30 Червня 2010, 16:02:22 від Тетяна Academia »
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Договора про надання ЖКП
« Reply #8 : 30 Червня 2010, 18:09:15 »

В случае, если квартира находится в совместной собственности в равных долях, типовые договора могут заключаться со всеми совместными собственниками, т.е. со стороны потребителя в договоре будут фигурировать несколько лиц ?
Ні, договір укладається з однією особою, яка є "відповідальним володільцем особового рахунку" і на ім`я якої виписуються платіжні документи, повістки, тощо. Термін "відповідальний володілець особового рахунку" розкривається в Законах України, наказах Держкомстату, Мін.юсту, розпорядженнях КМДА.

Это касается всех Договоров в сфере ЖКХ?
У меня договор с Киевэнерго заключен в лице обоих моих подопечных (я опекун владельцев 25%+25% квартиры). А Договор с Киевгазом вообще в лице всех троих владельцев (+жена к двум вышеупомянутым).
Само собой, никаких "ответственных владельцев ОР" не было в природе - мы и Ф3 из "ЖЭКа" не приносили....
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Договора про надання ЖКП
« Reply #9 : 30 Червня 2010, 18:23:10 »

В случае, если квартира находится в совместной собственности в равных долях, типовые договора могут заключаться со всеми совместными собственниками, т.е. со стороны потребителя в договоре будут фигурировать несколько лиц ?
Ні, договір укладається з однією особою, яка є "відповідальним володільцем особового рахунку" і на ім`я якої виписуються платіжні документи, повістки, тощо. Термін "відповідальний володілець особового рахунку" розкривається в Законах України, наказах Держкомстату, Мін.юсту, розпорядженнях КМДА.

Это касается всех Договоров в сфере ЖКХ?
У меня договор с Киевэнерго заключен в лице обоих моих подопечных (я опекун владельцев 25%+25% квартиры). А Договор с Киевгазом вообще в лице всех троих владельцев (+жена к двум вышеупомянутым).
Само собой, никаких "ответственных владельцев ОР" не было в природе - мы и Ф3 из "ЖЭКа" не приносили....
А вони що хочуть, те й роблять, нас з Вами не запитують, з нормами права не звіряють. Анархія - мати порядку! Проте, якщо при цьому не порушені права споживачів, то не варто звертати увагу на юридичну (і не тільки) безграмотність господарюючих суб'єктів. Адже вони не проходили тести ЗНО.
Записаний

Stag

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 116
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
Re: Договора про надання ЖКП
« Reply #10 : 01 Липня 2010, 08:47:12 »

В случае, если квартира находится в совместной собственности в равных долях, типовые договора могут заключаться со всеми совместными собственниками, т.е. со стороны потребителя в договоре будут фигурировать несколько лиц ?
Ні, договір укладається з однією особою, яка є "відповідальним володільцем особового рахунку" і на ім`я якої виписуються платіжні документи, повістки, тощо. Термін "відповідальний володілець особового рахунку" розкривається в Законах України, наказах Держкомстату, Мін.юсту, розпорядженнях КМДА.
Какая процедура смены ответственного владельца л\с(ОВЛС) ?
Попутно вопрос в тему.
ОВЛС заключает типовой договор, предложенный КП-ЖЭК, в их редакции. Другой(ие) получатели услуг по этому адресу несогласны с этим договором. Как им следует поступить?
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Договора про надання ЖКП
« Reply #11 : 01 Липня 2010, 09:30:58 »

Какая процедура смены ответственного владельца л\с(ОВЛС) ?
Попутно вопрос в тему.
ОВЛС заключает типовой договор, предложенный КП-ЖЭК, в их редакции. Другой(ие) получатели услуг по этому адресу несогласны с этим договором. Как им следует поступить?

Когда-то раньше владелец ЛС писал заявление в ЖЭК, оно передавалось в какую-то комиссию, которая решала, передавать ЛС или нет. Я так стал владельцем ЛС квартиры, которую мама моя получала.
А по поводу количества людей/владельцев - я точно такой же вопрос задал в КиевГазе, когда выяснилось, что никаких данных из ЖЭКа (кто владелец ЛС и сколько народу зарегистрировано) они не получат, а количество пользующихся газом в Типовом Договоре будет проставлено с моих слов...
Им без разницы, сколько там будет ФИО в Договоре, лишь бы в строку поместилось.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Договора про надання ЖКП
« Reply #12 : 01 Липня 2010, 11:31:00 »

Какая процедура смены ответственного владельца л\с(ОВЛС) ?
Попутно вопрос в тему.
ОВЛС заключает типовой договор, предложенный КП-ЖЭК, в их редакции. Другой(ие) получатели услуг по этому адресу несогласны с этим договором. Как им следует поступить?

Когда-то раньше владелец ЛС писал заявление в ЖЭК, оно передавалось в какую-то комиссию, которая решала, передавать ЛС или нет. Я так стал владельцем ЛС квартиры, которую мама моя получала.
А по поводу количества людей/владельцев - я точно такой же вопрос задал в КиевГазе, когда выяснилось, что никаких данных из ЖЭКа (кто владелец ЛС и сколько народу зарегистрировано) они не получат, а количество пользующихся газом в Типовом Договоре будет проставлено с моих слов...
Им без разницы, сколько там будет ФИО в Договоре, лишь бы в строку поместилось.
І це не суперечить законодавству. Див. ст. 369 ЦК України.
Записаний

Stag

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 116
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
Re: Договора про надання ЖКП
« Reply #13 : 01 Липня 2010, 11:46:01 »

І це не суперечить законодавству. Див. ст. 369 ЦК України.
Цитата: ст. 369 ЦК України
3. Співвласники мають право  уповноважити  одного  з  них  на
вчинення правочинів щодо розпорядження спільним майном.
Выходит, что  ОВЛС может уполномочить заключить типовые договоры другого совладельца, и каким образом - нотариальная доверенность ?
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Договора про надання ЖКП
« Reply #14 : 01 Липня 2010, 11:57:37 »

Выходит, что  ОВЛС может уполномочить заключить типовые договоры другого совладельца, и каким образом - нотариальная доверенность ?

Может другого совладельца, может кого угодно третьего - доверенность нотариальная.
Я таковую оформил от своей жены (владельца 50% квартиры) мне - не владельцу, не зарегестрированному. Доверенность на представление в судах и прочих организациях, от ЖЭКа до администрации президента, на заключение любых договоров с любыми третьими лицами касательно имущества и на управление этим имуществом с любой целью, все это дело с правом подписи за владельца.
Правда, пока в судах я эту доверенность не использовал. Вот надеюсь, начну.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email