'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП  (Прочитано 8553 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю
Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП
« : 19 Червня 2010, 09:56:53 »

Доброго дня, Вікторе Івановичу!
В мене запитання по вартості послуг з ЦО, ХВП та ГВП.
Я, скориставшись Вашими слушними порадами, вирішила направити для укладення договори до балансоутримувача нашого будинку, по 529 та 630 постанові КМУ.
З 529 розібралася - типовий договір є, послуг немає, тарифів законних теж немає, тому вважаю, що цілком справедливо було вказати в договорі нульовий тариф. Цей договір я вже оформила та направила.
А ось з 630 виявилося складніше, оскільки водичка з крану тече (у нас встановлені в грудні 2003 р. лічильники води), взимку обігрівають (лічильників немає, але в лютому ц.р. виявилось, що в підвалі будинку встановлено лічильник теплової енергії), законних тарифів немає. Не можу збагнути, які ціни цих послуг проставляти в договорі, а головне потім відстоювати в суді.
Знайшла на сторінках Вашого сайту інформацію, що Ви вирішували це питання в процесі розгляду спору як платити. Ось тут про це йшлося, Ваша відповідь №3 та 5 http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4686.0.html.
Також я знайшла рішення суду, яким КП зобов'язали уклатси з Вами договір, проте не бачу інформації щодо розмірів тарифів http://io.ua/s11774.
Прошу Вас підказати, де знайти те рішення, яким визначено питання про розмір тарифів, зазначених в договорі на ЦО, ХВП та ГВП, що укладено з Вами та ким та як обгрунтовувались (розраховувались) тарифи зазначені в Вашому договорі.
Дуже Вам дякую за допомогу!
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП
« Reply #1 : 19 Червня 2010, 15:57:04 »

У моєму випадку питання про оплату послуг з ЦО, ГВП, ХВП вирішувалося у декількох судових справах, остання з яких закінчилася затвердженням мирової угоди і доданих до неї Типових договорів для трьох позивачів. Що Вам порекомендувати? Мабуть, пройти такий же шлях, оскільки ні законно встановлених тарифів, ні прецедентного права у нас, на жаль, немає.
Записаний

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю
Re: Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП
« Reply #2 : 19 Червня 2010, 17:02:22 »

Підкажіть, будь ласка, номери цих справ. Я хотіла би ознайомитися з мотивуванням суду при винесенні рішень з цього питання в частині ціни договору.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП
« Reply #3 : 19 Червня 2010, 17:31:52 »

Підкажіть, будь ласка, номери цих справ. Я хотіла би ознайомитися з мотивуванням суду при винесенні рішень з цього питання в частині ціни договору.
Пошукайте в НАРИСАХ первісних сайтів справи з моєю участю. На жаль, мені для пошуку потрібно стільки ж часу, як і Вам. Можу пригадати лише прізвища суддів: Демидовська, Гуль, Мельник, Безименна, Скрипка, Макуха, можливо ще хтось.
Записаний

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю
Re: Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП
« Reply #4 : 19 Червня 2010, 17:40:06 »

Дякую!
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП
« Reply #5 : 19 Червня 2010, 22:57:19 »

Підкажіть, будь ласка, номери цих справ. Я хотіла би ознайомитися з мотивуванням суду при винесенні рішень з цього питання в частині ціни договору.
На сколько мне известно: ни одного дела в котором суд решил вносить 0й тариф в договор НЕТ.
Поэтому и не найдете вы мотивирование. А там где "мирова угода" вам врядли это чем то поможет.
Но если всеже найдете, выложите плиз ссылочку!
И еще: ознакомтесь с моим виденьем этой проблемы, не смотря на то , что В.И. очень критикует его, но не дает ни каких ценных идей про то как поступить :( (ссылка)
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП
« Reply #6 : 22 Червня 2010, 18:57:15 »

Підкажіть, будь ласка, номери цих справ. Я хотіла би ознайомитися з мотивуванням суду при винесенні рішень з цього питання в частині ціни договору.
На сколько мне известно: ни одного дела в котором суд решил вносить 0й тариф в договор НЕТ.
Поэтому и не найдете вы мотивирование. А там где "мирова угода" вам врядли это чем то поможет.
Но если всеже найдете, выложите плиз ссылочку!
И еще: ознакомтесь с моим виденьем этой проблемы, не смотря на то , что В.И. очень критикует его, но не дает ни каких ценных идей про то как поступить :( (ссылка)

Найціннішою моєю ідеєю буде на деякий час заблокувати ВАВАНЧИКу доступ до Форуму. А відносно судових рішень - помиляєтеся. Якраз мої 6 договорів (по 2 договори на кожного учасника процесу)  визнані судовим рішенням у формі ухвали про визнання Мирової угоди, у тому числі з "нульовими" тарифами. Подивіться в НАРИСАХ первісного сайту. Можете відшукати їх з застосуванням функції ПОШУК даного сайту. Обов'язково знайдете! Відносно цінних ідей: поступайте, як я, поступайте краще, ніж я. Чого Вам ще не вистачає?
Все, крапка, досить! Володимиру Юрійовичу, виступати зі своїми повідомленнями на Форумі я забороняю Вам упродовж наступних 10 днів. Поки що вербально. Не вплине, тоді технічними засобами.
Записаний

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю
Re: Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП
« Reply #7 : 23 Червня 2010, 19:11:04 »

Ось посилання на матеріали сайтів-попередників, які я знаходила з цього приводу
http://io.ua/s11774
http://io.ua/s16791
http://io.ua/s25664
http://io.ua/s34958
http://io.ua/s25665

Я оформила та вже відправила оферти договорів. В проекті договору про утримання будинків поставила 0 грн. 00 коп., в проекті договору про опалення, ХВП, ГВП проставила прочерки. В супровідних листах аргументувала, чому саме так.
Тепер чекаю на відповідь, але ще навіть повідомлення про вручення не повернулося.
Не дуже спішить КП забирати кореспонденцію.
Подивлюсь, яка буде реакція КП, а потім буду думати, як діяти далі.
Як тільки будуть новини - обов'язково повідомлю.

Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП
« Reply #8 : 30 Червня 2010, 16:45:50 »

В проекті договору про утримання будинків поставила 0 грн. 00 коп., в проекті договору про опалення, ХВП, ГВП проставила прочерки. В супровідних листах аргументувала, чому саме так.

А с нами поделитесь аргументацией?
Про ПКМУ№529 и 0,00грн. понятно, а про ПКМУ№630 и прочерки не очень.
И мое КП (Грушкивське) при отсылании в их адрес писем с описью содержимого (ценное письмо) вообще не забирали корреспонденцию с почты. У них доверенность истекла...
Записаний

Теремки

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 23
    • Перегляд профілю
Re: Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП
« Reply #9 : 30 Червня 2010, 18:35:35 »

Люди добрі, читаю Ваші коментарії і дуже дивуюся. Ви живете не взабитому селі де нічого взагалі не має, а у багатоповерховому будинку і невже ви вважаєте, що за послуги по вивезенню сміття, обслуговуванню ліфтів,  освітлення сходових клітин , роботу двірника, сантехніка, електрика ( можлива вона не зовсім якісна), нічого не потрібно платити. Якщо такий мати підхід , купуйте власний будинок і будете особистим господарем і тоді ви зрозумієте наскільки все буде дорожче . Ви подивіться хто працює в жеках, люди майже пенсійного віку, пройде ще якийсь часі  і вибачте мені за слово, але лайно яке потече у вас у квартирі чи в підвалі нікому буде прибирати. Молодь  київська на такі копійки не йде працювати, приїжжі б і працювали так немає доступного житла. А про воду і тепло  зовсім інша тема.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП
« Reply #10 : 30 Червня 2010, 20:17:03 »

Люди добрі, читаю Ваші коментарії і дуже дивуюся. Ви живете не взабитому селі де нічого взагалі не має, а у багатоповерховому будинку і невже ви вважаєте, що за послуги по вивезенню сміття, обслуговуванню ліфтів,  освітлення сходових клітин , роботу двірника, сантехніка, електрика ( можлива вона не зовсім якісна), нічого не потрібно платити. Якщо такий мати підхід , купуйте власний будинок і будете особистим господарем і тоді ви зрозумієте наскільки все буде дорожче . Ви подивіться хто працює в жеках, люди майже пенсійного віку, пройде ще якийсь часі  і вибачте мені за слово, але лайно яке потече у вас у квартирі чи в підвалі нікому буде прибирати. Молодь  київська на такі копійки не йде працювати, приїжжі б і працювали так немає доступного житла. А про воду і тепло  зовсім інша тема.
Благими намірами Теремків вимощена дорога в пекло. Люди не хочуть платити кому-попало і невідомо за віщо. Є законодавство, закони приймаються для того, щоб їх не порушувати. Київська влада і створені нею підприємства порушують нещадно. Читайте на Головній сторінці, що саме, і яку позицію займають суди. Бо іншого способу примусити владу діяти у спосіб, визначений Конституцією та законами України, неможливо.
До речі, а Вам відомо, кому платять мешканці? Спитайте у пересічного - не відповість.
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП
« Reply #11 : 30 Червня 2010, 20:26:10 »

До речі, а Вам відомо, кому платять мешканці? Спитайте у пересічного - не відповість.

А какая им разница, кому они платят...
Вода есть (пофиг какая и когда), электрика дерьмовая (автор сам подтвердил), все остальное вообще непонятно какое - но платить надо!
Типа они в СССР знали, кому и за что они платят...
Записаний

Теремки

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 23
    • Перегляд профілю
Re: Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП
« Reply #12 : 30 Червня 2010, 21:51:17 »

Стосовно води і тепла це інша тема, я мала на увазі тільки обслуговування будинку. Наш ЖБК на самообслуговунні і це дуже важко самому тягнути таку відповідальність, але я знаю що треба робити у будинку, якому вже більше 30-ти років і пояснюю це мешканцям, оскільки позиція нашого мера до ЖБК і ОСББ які не мають ні оренди, ні дитячого майданчика та багато ін. щоб можна було зменшити кошти на утримання одна Будинок ваша власність от і виживайте як хто зможе.  Але не всі це розуміють особливо пенсіонери яка більшість і постійно тикаютиь пальцями до жеку, бо там трохи менше нарахування на утримання і якщо ще почують , що можна написати нульові  показники тоді це повний кінець існуванню ЖБК. Я підтримую позицію, що треба боротися за те що платиш, але повірте , що не завжди керівник жеку може забезпечити ВАс кваліфікованим  робітником так, як його не має, люди не йдуть на такі зарплати. На сьогоднішній день в наших тарифах закладено 70% на капітальний ремонт в будинку, бо будинок не молодіє , а старіє,  і враховуючи якість будівництва 70-х років це вже відчувається. Моя пропозиція до всіх поки що комунальних будинків, створити ініціативну групу з мешканців яким не байдужий стан не тільки своєї квартири , а і будинку в цілому і тоді я думаю зовсім по іншому будуть вирішуватьсч всі питання обслуговуючою організацією.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП
« Reply #13 : 01 Липня 2010, 11:21:30 »

Стосовно води і тепла це інша тема, я мала на увазі тільки обслуговування будинку. Наш ЖБК на самообслуговунні і це дуже важко самому тягнути таку відповідальність, але я знаю що треба робити у будинку, якому вже більше 30-ти років і пояснюю це мешканцям, оскільки позиція нашого мера до ЖБК і ОСББ які не мають ні оренди, ні дитячого майданчика та багато ін. щоб можна було зменшити кошти на утримання одна Будинок ваша власність от і виживайте як хто зможе.  Але не всі це розуміють особливо пенсіонери яка більшість і постійно тикаютиь пальцями до жеку, бо там трохи менше нарахування на утримання і якщо ще почують , що можна написати нульові  показники тоді це повний кінець існуванню ЖБК. Я підтримую позицію, що треба боротися за те що платиш, але повірте , що не завжди керівник жеку може забезпечити ВАс кваліфікованим  робітником так, як його не має, люди не йдуть на такі зарплати. На сьогоднішній день в наших тарифах закладено 70% на капітальний ремонт в будинку, бо будинок не молодіє , а старіє,  і враховуючи якість будівництва 70-х років це вже відчувається. Моя пропозиція до всіх поки що комунальних будинків, створити ініціативну групу з мешканців яким не байдужий стан не тільки своєї квартири , а і будинку в цілому і тоді я думаю зовсім по іншому будуть вирішуватьсч всі питання обслуговуючою організацією.
Відносно тарифів на утримання будинку: а Ви їх сформували згідно з Порядком, затвердженим постановою КМУ від 20.05.2009 р. № 529? Точно сформували, у прозорому режимі? А де у тому документі передбачені витрати на проведення капітального ремонту? І яким чином Ви сподіваєтеся накопичити кошти? На це буде потрібно років 20, кошти знеціняться, Вас переоберуть, нове правління відповідати за Ваші дії чи бездіяльність не буде. Мешканці будуть черговий раз обдурені.
А чи погоджені Ваші тарифи органом місцевого самоврядування, де його рішення, прийняте методом голосування?
А чи маєте затверджений список членів ЖБК? Чи Ваше правління обрано у легітимний спосіб, загальними зборами при наявності кворуму? А чи приведений Ваш Статут у відповідність з ЗУ "Про кооперацію"?
Як бачите, запитань більше, ніж можна сподіватися на відповіді.
На мою думку, Ви знаходитесь поки-що в полоні ілюзій. Ніякий ЖБК і ніяке ОСББ свої фінансові проблеми при нинішньому стані законодавства вирішити не зможе. Закономірний фінал їх діяльності - банкрутство.
« Останнє редагування: 01 Липня 2010, 11:27:56 від gro-za »
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Вартість послуг ЦО, ХВП, ГВП
« Reply #14 : 01 Липня 2010, 11:38:15 »

На мою думку, Ви знаходитесь поки-що в полоні ілюзій. Ніякий ЖБК і ніяке ОСББ свої фінансові проблеми при нинішньому стані законодавства вирішити не зможе. Закономірний фінал їх діяльності - банкрутство.

Но почему?
С тарифами Киевэнерго и Киевводоканала юрлицам (ОСББ) творится та же вакханалия, что и с тарифами для населения?
По идее, оснастив тепло-и-водосчетчиками дом - можно платить меньше, чем платится сейчас, да к тому же платится в воздух?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email