Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.
Ваша скарга з питання перегорання побутової техніки у квартирах мешканців Вашого будинку була розглянута в КП ЖЕК „Нивки" Шевченківського району.Повідомляємо, що 02.09.2010 р. відгоріла нульова фаза АК „Київенерго" на вводі в електрощитовій Вашого будинку. Аварійною бригадою АК „Київенерго" о 17 год.15 хв. (заявка №43) були виконані ремонтні роботи по усуненню аварії . КП ЖЕК „Нивки" додатково повідомляє, що для відшкодування заданих збитків Вам необхідно звернутись до суду та в АК „Київенерго".
Сьогодні отримав відповідь від ЖЕКу наступного змістуЦитуватиВаша скарга з питання перегорання побутової техніки у квартирах мешканців Вашого будинку була розглянута в КП ЖЕК „Нивки" Шевченківського району.Повідомляємо, що 02.09.2010 р. відгоріла нульова фаза АК „Київенерго" на вводі в електрощитовій Вашого будинку. Аварійною бригадою АК „Київенерго" о 17 год.15 хв. (заявка №43) були виконані ремонтні роботи по усуненню аварії . КП ЖЕК „Нивки" додатково повідомляє, що для відшкодування заданих збитків Вам необхідно звернутись до суду та в АК „Київенерго".Яким чином краще діяти далі. Писати скаргу (чи, згідно з договором, акт-претензію) в Київенерго з посиланням на цю відповідь та список пошкодженої техніки, чи подавати до суду?
Дякую, Вікторе Івановичу. Тож яка може бути технологія такого доведення. Чи варто скласти для кожного випадку акт за підписом двох свідків, про те, що відповідна техніка не функціонує на дату складення акту? Чи варто мати також двох свідків, які можуть свідчити про те, що станом на 1 вересня ця техніка функціонувала? Чи достатньо це буде для доведення?
Нажаль, тільки сьогодні знайшов час для написання позовної заяви. Викладаю на рецензію. Цей позов будуть подавати приблизно від шести квартир.Питання, а куди краще подавати позов? Мені у побутовому сенсі зручніше подавати до Шевченківського суду. Я там вже декілька разів був . Та, як я зрозумів з попередніх порад, краще не подавати позов за місцезнаходженням відповідача, тому що тоді він буде на своїй теріторії.Тепер щодо розмірів відшкодування. Яким чином їх зараз встановити? Зрозуміло, що якби я це все відремонтував, то розміром була б сума, яку я витратив на ремонт. Але ж, з огляду на можливі судові експертизи, відремонтувати техніку я змоги не маю. Тож, фактично, я можу поставити у позовних вимогах приблизну, трохи завищену суму, яка відкорегується на протязі судового процесу. Чи є якісь інші варіанти?
Я проробляв подібний варіант. Авторизовані сервісні центри відмовляються це робити, посилаючись на відсутність ліцензії. Всі, як один, відсилають у Торгово-промислову палату. В Торгово-промисловій палаті України кажуть, що вони проводять експертизу тільки нової техніки на відповідність ГОСТам і стверджують, що потрібна мені експертиза може проводитись тільки в судовому порядку. В Київській ТПП відповіли, що не мають таких спеціалістів. Проведення експертизи зараз було б кращим варіантом, ніж чекати судову. Це дало б можливість відремонтувати пошкоджену техніку. Якщо є відомості де можна таку експертизу провести, буду вдячний за повідомлення.
Технічні питання по позову:В момент подачі позовної заяви від декількох позивачів потрібна фізична присутність всіх позивачів?Якщо постраждала при аварії прописана в будинку, але не є власницею житла, позов краще подавати від постраждалої, чи від власниці (за умови що власниця не буде ходити на судові засідання, але саме вона підписувала договір з Київенерго)?Якщо постраждалі при аварії не прописані у будинку (проживають у квартирі родичів) позов треба подавати від власника квартири?