Stepan
що тобі я б порадив би...- тянути твій жек в суд з метою зобовязати його з тобою підписати договір про надання послуг. діждатися любого рішення суду, яке вступить у законну силу.
1) або задовільнять - або ні. Для тебе тут різниці неграє. Якшо задовільнять- значить біжиш переглядаєш рішення райсуду бо справі про стягнення боргу, незадовільнять- також біжиш переглядаєш це рішення за нововиявл обставинами.тобто у першому випадку - буде підписано договір з моменту винесення рішення, а в другому- немає ніяких у вас фактичних договірних відносин, оскільки ти не повинен заключати договір. Тіки треба мати докази твоєї пропозиції твому жеку заключити відповідні договори
щодо рішення по стягнення боргу коментра такий
Згідно ч. 1 ст. 19 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", відносини між учасниками договірних відносин у сфері
житлово-комунальних послуг здійснюються ВИКЛЮЧНО на договірних засадах. Це – пряма вказівка Закону. Така виключність полягає в тому, що за відсутності договору неможливо встановити правовідносини сторін і зобов’язання, які з них випливають. Ці обставини і правовідносини не встановлені з вини жеку, оскільки він тобі не пропонував і не підписав відповідні договора про надання послуг, тому права вимагати від тебе сплатити кошти у нього немає. Зі змісту ч. 6 ст. 10 Закону України „Про приватизацію державного житлового фонду” слідує, що заборгованість власників квартир по оплаті комунальних послуг стягується в судовому порядку виключно за наявності укладеної угоди. Навіть якшо послуги і надавалися, то відповідно до ст202 цк- це односторннє...Усний договір тут НЄ КАТІТ - див. ч. 1 ст. 26 та п. 1 Прикінцевих положень ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", ст.ст. 206, 208, 638 ЦКУ.
Роби висновки
Також не зроозуміло посилання суду на ст322 цк - власник будинку чи квартири?Хто ж тоі є власником твого будинку?