'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Суд з КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом.район  (Прочитано 76787 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

А чи може сума нарахована за період з 2008 р. по 2010 р.(я тоді, в 2011р., чи 2012 р.сплатив по виконавчому провадженню приблизно 5000грн.), за тарифами, що діяли тоді, бути більше ніж та, що може бути перерахована за тарифами, за якими в акті-претензії пропонується зробити перерахунок, тобто за тарифами РКМДА № 748 від 19.05.2000 р. , та РКМДА № 1245 від 20.06.2002 р.?
У Вас що -вареники самі в рот встрибують?  ;D Звідки я знаю? Робить власний контр розрахунок (арифметична різниця між застосованими (незаконними) і законними тарифами) і побачите.

Цитувати
А також не зрозуміло що до виконавчого провадження.Пам"ятаю що сплатив виконавцям за те, що вони стягнули з мене суму за рішенням суду чи то 500, чи то 700 грн., що вираховувалось як процент від суми стягнення.То якщо суд зробить перерахунок, наприклад з 5000 грн, до 2000 грн, то процент виплати виконавцю теж повинен бути змінений, чи ні?

У перерахунку йдеться про "чисту" суму, що підлягає сплаті за ЖКП (різниця між тарифами). Тобто без інфляційних, 3% річних, судових витрат, виконавчого збору тощо. Як повертати ці суми -питання дискусійне (можливо, як безпідставно стягнуті). 
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А чи може сума нарахована за період з 2008 р. по 2010 р.(я тоді, в 2011р., чи 2012 р.сплатив по виконавчому провадженню приблизно 5000грн.), за тарифами, що діяли тоді, бути більше ніж та, що може бути перерахована за тарифами, за якими в акті-претензії пропонується зробити перерахунок, тобто за тарифами РКМДА № 748 від 19.05.2000 р. , та РКМДА № 1245 від 20.06.2002 р.?
Не "може", а буде більше, бо тарифи тільки зростали.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А чи може сума нарахована за період з 2008 р. по 2010 р.(я тоді, в 2011р., чи 2012 р.сплатив по виконавчому провадженню приблизно 5000грн.), за тарифами, що діяли тоді, бути більше ніж та, що може бути перерахована за тарифами, за якими в акті-претензії пропонується зробити перерахунок, тобто за тарифами РКМДА № 748 від 19.05.2000 р. , та РКМДА № 1245 від 20.06.2002 р.?
Не "може", а буде більше, бо тарифи тільки зростали.
Так, вибачте, я помилився, я мав на увазі  - "чи може сума перерахунку за тарифами 2000 та 2002 р. бути більша, ніж нарахована за тарифами, що діяли в 2008 -2010 р.?"
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

"чи може сума перерахунку за тарифами 2000 та 2002 р. бути більша, ніж нарахована за тарифами, що діяли в 2008 -2010 р.?"
Ні.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Якщо я подаю позов по цій справі про перерахунок суми визначеної в рішенні суду (приблизно 5000грн.), нарахованого боргу за 2011 - 2012 роки, то чи маю я право на стягнення з позивача за первісним позовом  інфляційних, та 3% річних за період з 2012 р. (дня сплати боргу по виконавчому листу) і до дня подання позову?
« Останнє редагування: 09 Квітня 2019, 22:59:13 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

З 2012р. ні. З дати набрання судовим рішенням  (про скасування тарифу) законної сили.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

З 2012р. ні. З дати набрання судовим рішенням  (про скасування тарифу) законної сили.
Дякую! Зрозумів.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Тільки ж там у позові повинна бути вимога про стягнення боргу...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Тільки ж там у позові повинна бути вимога про стягнення боргу...
Борг за інфляційні нарахування, та 3% річних?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Інфляційні втрати, та 3% річних можуть бути нараховані на борг. Тобто треба довести, що КП Вам заборгувало.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Інфляційні втрати, та 3% річних можуть бути нараховані на борг. Тобто треба довести, що КП Вам заборгувало.
Якщо суд задовольнить мій позов про перерахунок, і в рішенні буде вказано, що заборгованість з 2011р.  по 2012 р. за останньо чинними тарифами має складати наприклад 2000 грн, замість сплачених мною за рішенням суду 5000 грн, то різниця хіба не буде вважатись боргом комунального підприємства перед мною?
Якщо це борг, то чи маю я право вимагати нарахування інфляційних та 3% річних на різницю в 3000 грн?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Щоб уникнути сплати інфляційних нарахувань та 3% річних, КП доводитиме, що обов'язок по перерахунку виник лише після рішення суду про перерахунок... Тобто ніякого прострочення...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Щоб уникнути сплати інфляційних нарахувань та 3% річних, КП доводитиме, що обов'язок по перерахунку виник лише після рішення суду про перерахунок... Тобто ніякого прострочення...
Зрозумів.Дякую!
Тобто складати розрахунок інфляційних - це даремна справа.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

... чи маю я право на стягнення з позивача за первісним позовом  інфляційних, та 3% річних за період з 2012 р. (дня сплати боргу по виконавчому листу) і до дня подання позову?
Право такое есть, только....
Тільки ж там у позові повинна бути вимога про стягнення боргу...
Начисления с учетом ст.625 допустимо при наличие долга
Інфляційні втрати, та 3% річних можуть бути нараховані на борг.
Чтобы отстоять свое право надо выполнить главное 
Цитувати
Тобто треба довести, що КП Вам заборгувало.


Якщо це борг, то чи маю я право вимагати нарахування інфляційних та 3% річних на різницю в 3000 грн?
Вы считаете, что долг существует. Изложите мотивы, убедите суд. Будет КП оспаривать или нет, на сколько обоснованно - неизвестно. Конечно надо начислять инфляционные и 3% годовых.
Тобто складати розрахунок інфляційних - це даремна справа.
Об этом пусть доказывает КП. Расчет должен быть в деле. Вы ведь утверждаете, что есть долг, а КП не возвращает и пользуется вашими средствами.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email