'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Открыли исполнительное производство. Что делать?  (Прочитано 24880 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

Ну раз уж так получилось то главное НЕ ПАНИКОВАТЬ.
Исполнительной службы не нужно бояться.
Сначала нужно разобраться: на счет чего это производство.
Если Вы признаете долг и можете его погасить: то в течении 7 дней вы должны перечислить на счет ВДВС указанную сумму.
Если Вы это не сделаете, то Вы нарветесь на "исполнительный сбор" - 9% суммы долга из Вашего кармана
.
Но если вы по какойто причине не можете (не хотите ) платить, то первое что стоит попробовать - ОБЖАЛОВАТЬ это постановление.

Подаете жалобу на имя начальника отдела ВДВС примерно такого содержания:(для дел по гражданскому кодексу нужно поменять некоторые статьи, возможно прийдется поменять основание для обжалования и т.п.)
Цитувати
Начальнику відділу державної виконавчої служби
 .... РУЮ в м. Києві.
.....
Стягувач:
Боржник:
Скарга.
(на дії державного виконавця)

Реквізити виконавчого документа:
Постанова №"номер"
дата видачі: "дата"
Резолютивна частина: стягнути на користь .....  сумма грн.

Зміст оскаржуваних дій.

Оскаржується дія державного виконавця "ФИО" по винесенню постанови № .... Про відкриття виконавчого провадження. Від ...., оскільки порушені ст. 21, 23, 24, 26 закону “про виконавче провадження”, ст. 303 Кодексу України про Адміністративні правопорушення.

Виклад обставин якими скаржник обґрунтовує свої вимоги.

"дата" скаржник отримав лист від виконавчої служби, що підтверджується відміткою пошти на конверті (копія додається).
У цьому листі виконавча служба надіслала копію постанови про відкриття виконавчого провадження.
Зазначена постанова винесена с порушенням одночасно кількох законів та статей законів.
Так нею порушені:
Ст. 21 закону “про виконавче провадження”, “Строки пред'явлення виконавчих документів до виконання” передбачено що
“4) постанови органів (посадових осіб), уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення - протягом трьох місяців”
Такий самий строк встановлено ст. 303 Кодексу України про Адміністративні правопорушення.

Ст. 23 закону “про виконавче провадження” передбачено, що “Державний виконавець відмовляє у прийнятті до провадження виконавчого документа, строк пред'явлення для примусового виконання якого минув, про що виносить відповідну постанову.” Так само ст. 24 передбачено, що: “Державний виконавець зобов'язаний прийняти до виконання виконавчий документ і відкрити виконавче провадження, якщо не закінчився строк пред'явлення виконавчого документа до виконання ...”
Крім того ст. 26 передбачає, що Державний виконавець відмовляє у відкритті виконавчого провадження у разі: 1) пропуску встановленого строку пред'явлення документів до виконання.

Оскільки виконавчий документ видано "дата" то строк звернення до виконання сплив "дата" Проте оскаржувана постанова винесена "дата", то навіть враховуючи 3 дні передбачених ст. 24 на відкриття виконавчого провадження, 1 тиждень на пересилку листа тощо, то стягувач пропустив передбачений термін звернення до виконавчої служби з  виконавчим листом.

Таким чином державний виконавець "ФИО" не переконався у тому чи сплив термін звернення до примусового виконання, та виніс оскаржувану постанову.

Тобто виконавче провадження "ФИО" відкрито із порушенням діючого законодавства, а відповідно зазначена постанова підлягає скасуванню.

Крім того ст. 24 передбачено, що “Копія постанови про відкриття виконавчого провадження не пізніше наступного дня надсилається ..., боржнику ...”, а з наданих доказів витікає, що була порушена і ця норма закону, оскільки оскаржувана постанова надіслана "дата", тобто більше ніж за місяць замість 1 дня.

Враховуючи вищевикладене, та керуючись ст. 8, 21, 23, 24, 26, 85 ЗУ “Про виконавче провадження” ст. 303 КУпАП ПРОШУ:
·   Скасувати постанову про відкриття виконавчого провадження від "дата" (виконавче провадження №"номер")

До скарги додаю:
·   Копію конверту зі штемпелем пошти.
дата
подпись

Ту би ... сами знаете шо :)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Продолжу.

И вот Вы получили долгожданное письмо от ОГИС (ВДВС).
Естественно если Вашу жалобу удовлетворили, то прыгайте до потолка :)

Но скорее всего Вам отказали, и теперь наступает время обжаловать действия исполнителя, и начальника исполнительной службы в суде.
Естественно пишем жалобу (для административого процеса иск).
Для начала нужно рзобраться в каком производстве будут обжаловаться действия(бездействие) исполнителей.

Итак:
Если исполнительне производство было открыто на основании судебного приказа, или на основании гражданского иска, или на основании постановления об административном правонаршении Вы подаете жалобу на основании ГПК (ст. 383-385).

Если у Вас отбирают дом/землю на общественные нужды - тогда нужно подавать иск по КАСУ. (рассматривать не имеет смысла, ибо это крайне редкий случай)

Ну и примерный текст жалобы.

(click to show/hide)
« Останнє редагування: 27 Лютого 2011, 23:49:15 від ВАВАНчик »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Продолжу.

И вот Вы получили долгожданное письмо от ОГИС (ВДВС).
Естественно если Вашу жалобу удовлетворили, то прыгайте до потолка :)
У меня такой вопрос - я нашел, что в моем случае ДВ нарушил ст. закона про ВП, и не отправил мне Постанову на следующий день.
Я подаю жалобу на Виконавця его начальнику, а он не отказывает мне, а ту постанову отменяет, а новую уже отправляет мне на следующий день, как положено.
Тогда получаеться, что мне не чего обжаловать в суде?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ще таке питання.
Я на мою заяву про те, що я отримав постанову про відкриття ВП після закінчення строку для добровільного виконання - отримав постанову "про відкладення виконавчих дій".
В ній вказано, що вона може бути оскаржена до начальнику Вик.Служби в 3-денний строк, з моменту її одержання.
Але я її отримав безпосередньо від виконавця, без печатки, і не розписувався за її отримання.
Чи не станеться так, що я буду її чекати по пошті, а вони її не будуть відправляти, думаючи що я її вже отримав?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

.... - я нашел, что в моем случае ДВ нарушил ст. закона про ВП, и не отправил мне Постанову на следующий день.....
НА самом деле ЭТО не есть основанием для закрытия производства...
НО: для Вас стоит задача ТЯНУТЬ <видалено> время.
Вот и тяните ЛЮБЫМИ законными (и не очень) способами.
Например ввысасывайте из пальца причину обжалования. (вполне подойдет найденная)
Как говорит виктор андреевич:
Цитувати
затягивание времени в исполнительном производстве - это ХЛЕБ для должника!
« Останнє редагування: 28 Лютого 2011, 13:34:06 від Леслі »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

.... отримав постанову "про відкладення виконавчих дій".
В ній вказано, що вона може бути оскаржена до начальнику Вик.Служби в 3-денний строк, з моменту її одержання.
....
Вы не совсем понимаете СУТЬ этого постановления. ОНО В ВАШУ ПОЛЬЗУ.
Его должен обжаловать СТЯГУВАЧ, а не вы :)
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

.... отримав постанову "про відкладення виконавчих дій".
В ній вказано, що вона може бути оскаржена до начальнику Вик.Служби в 3-денний строк, з моменту її одержання.
....
Вы не совсем понимаете СУТЬ этого постановления. ОНО В ВАШУ ПОЛЬЗУ.
Его должен обжаловать СТЯГУВАЧ, а не вы :)
Меня в данном случае больше интересует не срок обжалования, а то - отправят ли они мне Постанову по почте или нет.
Сегодня заходил в Службу(в канцелярию) и на мой вопрос - отправили ли мне постанову(которая уже у меня на руках но без печати) по почте? - ответили, что канцелярия регистрирует только входящие документы.
А тем временем срок добровольной выполнения решения суда истек сегодня.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Виникло таке питання -
Солом"янський суд вирішив стягнути з мене заборгованість на користь підприємства "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом"янської районної у м.Києві ради, а в "Постанові про відкриття виконавчого провадження " ДВС вказано - стягнути з мене на користь КП "Залізничний" борг у суммі, на підставі виконавчого листа від 31.02.2011р.
А у графі "Стягувач" - вказано КП УЖГ.
Підстава - заява стягувача.
Невже у виконавчому листі помилка?
Чи це помилився стягувач?
Чи це помилилась виконавча служба?
Чи це є краща підстава, для оскарження чим те, що вони не відправили мені "Постанову" на слідуючий день?
Хто підскаже, як ознайомитись з виконавчим листом?
Здається у ДВС треба, щоб ознайомитись зі справою - писати заяву за не менше 3 дні? 
« Останнє редагування: 01 Березня 2011, 13:17:41 від stepan »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Виникло таке питання -
Солом"янський суд вирішив стягнути з мене заборгованість на користь підприємства "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом"янської районної у м.Києві ради, а в "Постанові про відкриття виконавчого провадження " ДВС вказано - стягнути з мене на користь КП "Залізничний" борг у суммі, на підставі виконавчого листа від 31.02.2011р.
А у графі "Стягувач" - вказано КП УЖГ.
Підстава - заява стягувача.
Невже у виконавчому листі помилка?
Чи це помилився стягувач?
Чи це помилилась виконавча служба?
Чи це є краща підстава, для оскарження чим те, що вони не відправили мені "Постанову" на слідуючий день?
Хто підскаже, як ознайомитись з виконавчим листом?
Здається у ДВС треба, щоб ознайомитись зі справою - писати заяву за не менше 3 дні?

Ознайомится з виконавчим листом можна у ДВС (в прийомний день (здається по середам) у матеріалах виконавчого провадження). У ДВС немає судового рішення -є тільки виконавчий лист. Якщо у рішенні суду і постанові ДВС вказані різні стягувачі, слід до суду подати заяву про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню (ст. 369 ЦПК), оскільки на користь стягувача не існує судового рішення (додати постанову ДВС). А у ДВС подати копію рішення суду з клопототання про зупинення виконавчого провадження у зв'язку з відсутністю судового рішення на користь стягувача: нехай держвиконавчець звертається за роз'ясненням рішення.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ознайомится з виконавчим листом можна у ДВС (в прийомний день (здається по середам) у матеріалах виконавчого провадження). У ДВС немає судового рішення -є тільки виконавчий лист. Якщо у рішенні суду і постанові ДВС вказані різні стягувачі, слід до суду подати заяву про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню (ст. 369 ЦПК), оскільки на користь стягувача не існує судового рішення (додати постанову ДВС). А у ДВС подати копію рішення суду з клопототання про зупинення виконавчого провадження у зв'язку з відсутністю судового рішення на користь стягувача: нехай держвиконавчець звертається за роз'ясненням рішення.
Дякую!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Якщо у рішенні суду і постанові ДВС вказані різні стягувачі, слід до суду подати заяву про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню (ст. 369 ЦПК), оскільки на користь стягувача не існує судового рішення (додати постанову ДВС). А у ДВС подати копію рішення суду з клопототання про зупинення виконавчого провадження у зв'язку з відсутністю судового рішення на користь стягувача: нехай держвиконавчець звертається за роз'ясненням рішення.
Ознайомився вчора з виконавчим листом, виданим судом 31січня 2011р. на основі його рішення 14  грудня 2010р.
В виконавчому листі все відповідає рішенню суду.
Все перекрутила та переплутала Виконавча служба:
1)Не правильно вказала у відкритому нею виконавчому провадженні адресу будинку де я мешкаю.
2)Не правильно вказала у ВП назву стягувача з мене  - КП УЖГ, замість КП "Дирекція..."
3)Не правильно вказала у ВП назву організації, на користь якої потрібно стягнути з мене богр - КП "Залізничний", замість КП "Дирекція"
як наслідок цього ДВС з помилками видала:
1)Запит державного виконавця до УДАІ м.Києва
2)Внесло не правильну інформацію до единого реєстру заборони відчуження нерухомого майна стосовно мене.
Чи є це підставою для оскарження простанови до суду?
До речі, до виконавчої служби звертався з проханням відкрити виконавче провадження - начальник ВСП "Залізничний", а не КП "Дирекція", і не представник, КП "Дирекція", який брав участь у процесі і мав довіреність.
Довіреності для начальника ВСП "Залізничний" в справі не має.
І на останок -
Головний виконавець ДВС звернувся до мене з пропозицією, щоб я відкликав свою скаргу на дії виконавця(про те що він не відправив постанову на мою адресу на слідуючий день) в обмін на те, що він не буде вживати виконавчих дій на протязі начебто до 2місяців, і що за цей час ВССУЦКС напевно вже прийме рішення по моїй касаційній скарзі.
Наскільки цьому можно довіряти?
« Останнє редагування: 03 Березня 2011, 03:51:39 від stepan »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Ознайомився вчора з виконавчим листом, виданим судом 31січня 2011р. на основі його рішення 14  грудня 2010р.
В виконавчому листі все відповідає рішенню суду.
Все перекрутила та переплутала Виконавча служба:
1)Не правильно вказала у відкритому нею виконавчому провадженні адресу будинку де я мешкаю.
2)Не правильно вказала у ВП назву стягувача з мене  - КП УЖГ, замість КП "Дирекція..."
3)Не правильно вказала у ВП назву організації, на користь якої потрібно стягнути з мене богр - КП "Залізничний", замість КП "Дирекція"
як наслідок цього ДВС з помилками видала:
1)Запит державного виконавця до УДАІ м.Києва
2)Внесло не правильну інформацію до единого реєстру заборони відчуження нерухомого майна стосовно мене.
Чи є це підставою для оскарження простанови до суду?
До речі, до виконавчої служби звертався з проханням відкрити виконавче провадження - начальник ВСП "Залізничний", а не КП "Дирекція", і не представник, КП "Дирекція", який брав участь у процесі і мав довіреність.
Довіреності для начальника ВСП "Залізничний" в справі не має.
Все це по пунктам - і є підстави для оскарження дій держ. виконавця. І не гайте часу, пишіть текст скарги та викладайте на рецензію.

І на останок -
Головний виконавець ДВС звернувся до мене з пропозицією, щоб я відкликав свою скаргу на дії виконавця(про те що він не відправив постанову на мою адресу на слідуючий день) в обмін на те, що він не буде вживати виконавчих дій на протязі начебто до 2місяців, і що за цей час ВССУЦКС напевно вже прийме рішення по моїй касаційній скарзі.
Наскільки цьому можно довіряти?
1. Дії держ. виконавця цілком зрозумілі. Нікому не хочеться мати в справі такий документ. І відповідати в суді, маючи на руках підтвердження факту порушення. А Ваша скарга - вагомий доказ для Вас в майбутньому судовому спорі з ВДВС.
2. Ви досі довіряєте усним пропозиціям посадових осіб, в тому числі ВДВС? Згідно закону держ. виконавець отримує крім зарплатні ще й відсоток винагороди від примусово стягнутих сум.
3. Як Ви зможете забезпечити дотримання обіцянки? А ніяк. Які у Вас гарантії, що виконавчі дії не будуть проводитись? Ніяких.
4. Держ. виконавець захищає власний інтерес. Чи відповідає запропонована дія Вашим інтересам?

Додатково пропоную подумати, що для Вас більш вигідно:
- щоб  у виконавчому документі все швиденько виправили та продовжили примусове виконання?
- щоб оскарження дій виконавця пішло по судовій гілці (оскарження - розгляд - можливі апеляція/касація) і на цей час всі виконавчі дії зупиняться?

Вам вирішувати. І статті 5, 7,11(1), 24, 27, 85 ЗУ Про виконавче провадження ВАм в допомогу.
« Останнє редагування: 03 Березня 2011, 07:32:59 від Тетяна Academia »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

...
Головний виконавець ДВС звернувся до мене з пропозицією, щоб я відкликав свою скаргу на дії виконавця(про те що він не відправив постанову на мою адресу на слідуючий день) в обмін на те, що він не буде вживати виконавчих дій на протязі начебто до 2місяців, і що за цей час ВССУЦКС напевно вже прийме рішення по моїй касаційній скарзі.
Наскільки цьому можно довіряти?...
Степа, ты взрослый человек. И только ты сам можешь решить кому верить, кому нет.
...Все перекрутила та переплутала Виконавча служба:
1)Не правильно вказала у відкритому нею виконавчому провадженні адресу будинку де я мешкаю.
Ну это такое дело.... Но если бы не было других оснований для обжалования, или если бы Вы не приходили в ОДИС то можно было бы забить... (это ж не вы живете в том доме, а какойто ДРУГОЙ стёпа :) )
Цитувати
2)Не правильно вказала у ВП назву стягувача з мене  - КП УЖГ, замість КП "Дирекція..."
ОООООООООООО, а это то что Вам и нужно!
Цитувати
3)Не правильно вказала у ВП назву організації, на користь якої потрібно стягнути з мене богр - КП "Залізничний", замість КП "Дирекція"
А тут я вообще не понял.... Выкладывайте копию исполнительного листа! (или судебного реше6ния)
Цитувати
як наслідок цього ДВС з помилками видала:
1)Запит державного виконавця до УДАІ м.Києва
ОТЛИЧНО!
Цитувати
2)Внесло не правильну інформацію до единого реєстру заборони відчуження нерухомого майна стосовно мене.
Это вдвойне отлично! Хочу я видеть этот запрет (есть копия?)
Цитувати
Чи є це підставою для оскарження простанови до суду?
БЕЛЕЕ ЧЕМ! При чем на 95% дело выигрышное!
Цитувати
До речі, до виконавчої служби звертався з проханням відкрити виконавче провадження - начальник ВСП "Залізничний", а не КП "Дирекція", і не представник, КП "Дирекція", який брав участь у процесі і мав довіреність.
Дело выигрышное на 97% ;)
Цитувати
Довіреності для начальника ВСП "Залізничний" в справі не має.
На 98% :)

ПС: Жаль у Вас гражданский процесс. В административном можно было бы правильно составив иск заставить исполнителя ДОКАЗЫВАТЬ ПРАВОМЕРНОСТЬ СВОИХ ДЕЙСТВИЙ. (хотел бы я его возражения на иск прочесть :) )

ПС2: если исполнитель пойдет на контакт и закроет САМ производство (типа на условии написания заявления: прошу закрыть исполнительное производство...)  - можете пообещать ему не писать жалобу про сроки. :)
« Останнє редагування: 03 Березня 2011, 09:17:03 від ВАВАНчик »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Степане, Ваша тема по виконавчому провадженню має шанс стати хітом нашого форуму. (обговорення буде перенесено в окрему тему в судових справах).

1. Опублікуйте судове рішення, виконавчий документ, постанову держ. виконавця про відкриття провадження.
2. Опублікуйте запит держ. виконавця до ДАІ та про внесення інфо до єдиного реєстру заборони відчуження нерухомого майна.
3. Опублікуйте всі подані Вами до ВДВС в рамках виконавчого провадження  заяви та скарги (можна просто текстові блоки, без шапок).

Проаналізувавши документи, досвідчені учасники, може, знайдуть ще порушення Ваших прав.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

ПС2: если исполнитель пойдет на контакт и закроет САМ производство (типа на условии написания заявления: прошу закрыть исполнительное производство...)  - можете пообещать ему не писать жалобу про сроки. :)
Так я "Скаргу на дії виконавця" на имя начальника отдела ДВС уже зарегистрировал 01.03.2011р., то есть до моего разговора с "главным исполнителем".
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email