'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: моя переписка с жеком. рассудите, уважаемые юристы!  (Прочитано 90692 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

...
В том то и дело, что реально на счетчиках стоят нули, потому как никто воду там не лил, но я оплачивала наперед, потому как были средства, почему б наперед не оплатить? Можно ведь купить бензин и держать его в канистрах? ..
Бензин можно купить и держать в канистрах (например в гараже).
Так же и с водой: купили, храните в канистрах на балконе ЖД цистернах!

А ведь Вы купили воду, но держите ее где? Правильно у продавца! Значит вы должны заключить с ним договор хранения, и оплачивать за это! ;)
Но самое интересное вот в чем: Вы купили воду по 2 грн, а получать ее будете когда она будет по 5 (например).
Счас вы оплатили "Ковальской" деньги но товар не получили. Ковальская покупает у водоканала 300 кубов воды/мисяц, а продала 325. Супер, по 50грн. они кладут к себе в карман.
Когда вы начненете потреблять воду "Ковальская" водоканалу будет оплачивать 400 кубов/мес., а деньги будет собирать за 375.... Итого по 75 грн/мес. будет домазывать из своего кармана :)
ПС: проблемы индейцев шерифа не интересуют :). и это правильно. ;)
ПС2: в домах где есть квартиры со счетчиком, и без счетчиков, и есть домой счетчик, эта разница денег (125-50) ложится (в итоге) на жильцов квартир, в которых нет счетчиков. Так же на них ложатся все отмотки счетчиков несознательными гражданами и потери между домовым счетчиком и потребитеми. У Вас в доме надеюсь счетчики у всех!?
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

Шановні форумчани, на що  Ви лякаєте колегу адмінвідповідальністю,  розтратами, які в результаті  понесе несчасна  пані Ковальська та ін?. Psandra вже все зрозуміла, більше наперед платити не буде.
Цитувати
ну не знаю, может вы и правы, хотя кто мне может запретить наперед выкупить у водоконала 200 кубов воды? А в работу приборов я не вмешивалась, пусть проверяют, если посчитают нужным. Только как они проверят, кто им даст такие полномочия? У меня что, договор заключен с ними?
 
Ви ж проплачували за воду,  тобто  вони в суді використають  Ваші проплати як доказ, що ви визнали наявність цивільно-правових відносин.
Ви спробуйте  таке зробити з газом. Не знаю як у Вас, а у нас  два рази на місяць ходить контролер. Ваші показники -  не відповідають реальності? Те що ви проплатили за більші  показники  - то Ваші проблеми.  Всі розходження  тлумачаться  на  їхню користь.  Суми за місяць мізерні, (12-15 грн), але -  з миру по нитці,  начальнику сорочка. 
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

...
В том то и дело, что реально на счетчиках стоят нули, потому как никто воду там не лил, но я оплачивала наперед, потому как были средства, почему б наперед не оплатить? Можно ведь купить бензин и держать его в канистрах? ..
Бензин можно купить и держать в канистрах (например в гараже).
Так же и с водой: купили, храните в канистрах на балконе ЖД цистернах!

А ведь Вы купили воду, но держите ее где? Правильно у продавца! Значит вы должны заключить с ним договор хранения, и оплачивать за это! ;)
Но самое интересное вот в чем: Вы купили воду по 2 грн, а получать ее будете когда она будет по 5 (например).
Счас вы оплатили "Ковальской" деньги но товар не получили. Ковальская покупает у водоканала 300 кубов воды/мисяц, а продала 325. Супер, по 50грн. они кладут к себе в карман.
Когда вы начненете потреблять воду "Ковальская" водоканалу будет оплачивать 400 кубов/мес., а деньги будет собирать за 375.... Итого по 75 грн/мес. будет домазывать из своего кармана :)
ПС: проблемы индейцев шерифа не интересуют :). и это правильно. ;)
ПС2: в домах где есть квартиры со счетчиком, и без счетчиков, и есть домой счетчик, эта разница денег (125-50) ложится (в итоге) на жильцов квартир, в которых нет счетчиков. Так же на них ложатся все отмотки счетчиков несознательными гражданами и потери между домовым счетчиком и потребитеми. У Вас в доме надеюсь счетчики у всех!?

счетчики стоят у всех, дом новый, так сдавали, только я не чувствую себя ни капельки виноватой в том, что я наперед оплатила воду, ведь я тоже как бы отдала им свои деньги авансом, но не взяла их товар, так что возьму свое тогда, когда мне это понадобится. я ж ничего не украла, в конце то концов! да, согласна, что купила я по 2 гривны, а буду использовать когда все будут отдавать по 4, ну и славненько, хоть в этом съэкономлю! ;)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Міркування на побутовому рівні, на жаль, не спрацьовують в правових суперечках.
Записаний

Dugf

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 532
    • Перегляд профілю

...
В том то и дело, что реально на счетчиках стоят нули, потому как никто воду там не лил, но я оплачивала наперед, потому как были средства, почему б наперед не оплатить? Можно ведь купить бензин и держать его в канистрах? ..
Бензин можно купить и держать в канистрах (например в гараже).
Так же и с водой: купили, храните в канистрах на балконе ЖД цистернах!

А ведь Вы купили воду, но держите ее где? Правильно у продавца! Значит вы должны заключить с ним договор хранения, и оплачивать за это! ;)
Но самое интересное вот в чем: Вы купили воду по 2 грн, а получать ее будете когда она будет по 5 (например).
Счас вы оплатили "Ковальской" деньги но товар не получили. Ковальская покупает у водоканала 300 кубов воды/мисяц, а продала 325. Супер, по 50грн. они кладут к себе в карман.
Когда вы начненете потреблять воду "Ковальская" водоканалу будет оплачивать 400 кубов/мес., а деньги будет собирать за 375.... Итого по 75 грн/мес. будет домазывать из своего кармана :)
ПС: проблемы индейцев шерифа не интересуют :). и это правильно. ;)
ПС2: в домах где есть квартиры со счетчиком, и без счетчиков, и есть домой счетчик, эта разница денег (125-50) ложится (в итоге) на жильцов квартир, в которых нет счетчиков. Так же на них ложатся все отмотки счетчиков несознательными гражданами и потери между домовым счетчиком и потребитеми. У Вас в доме надеюсь счетчики у всех!?

счетчики стоят у всех, дом новый, так сдавали, только я не чувствую себя ни капельки виноватой в том, что я наперед оплатила воду, ведь я тоже как бы отдала им свои деньги авансом, но не взяла их товар, так что возьму свое тогда, когда мне это понадобится. я ж ничего не украла, в конце то концов! да, согласна, что купила я по 2 гривны, а буду использовать когда все будут отдавать по 4, ну и славненько, хоть в этом съэкономлю! ;)

Є таке прислів'я: "Скупий платить двічі". Не сприймайте це як образу.

Перша перевірка показань лічильника встановить Вашу хитрість і тоді можуть бути негарні для Вас наслідки.

Другий неприємний момент, це повірка лічильника. Щоб зняти лічильник, з нього потрібно зняти пломбу, щоб зняти пломбу, потрібно викликати виконавця послуг з водопостачання (для фіксації показань). Якщо на момент повірки лічильника Ви не наздоженете показання, які будуть аналогічними в останніх квитанціях, то тут Ви і викриєтесь. Повірка на нових лічильниках проводиться раз на три роки.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Господа хорошие, давайте забьем на показания счетчиков и все, что связано с ними, для меня этот вопрос не есть архиважным, для меня остается открытым вопрос о заключении договора с ними, и о том, что б  заставить их провести перерасчет по поводу уплаченных мною средств в течении 1.5 лет без договора за ДОДАТКОВІ послуги.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Ну вариант с судом вроде отпадает ИМЕНННО ИЗЗА СЧЕТЧИКОВ!
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Ну вариант с судом вроде отпадает ИМЕНННО ИЗЗА СЧЕТЧИКОВ!

Допустим, а как насчет отсутствия договора и дополнительных услуг согласно договора? Может и не стоит морочиться тогда совсем? Ну ладно, воду я допустим рано или поздно отобью, вернее отолью, а  на переплату 8000 гр закрыть глаза? Попросту подарить из-за своей неграмотности? Чувствую себя просто лохом, вернее лошицей
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Контрольні зняття показів лічильників можна обійти. А от підчас повірки перед зняттям лічильника складається акт у якому фіксуються наявні покази. У Вас будуть значно менші, чим зареєстровані в базі даних. Виконавець може поставити питання чи була "відмотка"? Експерт дасть висновок що втручання не було і виконавець зробить перерахунок, відповідно до якого зайві куби "скасує", а зайві суми зарахує в рахунок переплати і буде ї поступово "списувати" цю переплату по тим тарифам, які будуть діяти на момент списання. Таким чином Ви не з`економите на тарифах. Але це тільки якщо виконавець порядний ( що сумнівно).
Реально можна отримати такий сценарій подій. Виконавець проігнорує Ваші ЗАЙВІ куби. Виконає повірку. Після повірки знову складається акт в якому фіксуються покази лічильника на момент опломбування (різниця до і після  повірки буде 1 - 2 куби не більше). Далі виконавець з "чистою" совістю і на ЗАКОННИХ ПІДСТАВАХ почне нараховувати платню Вам з тих показів, які зафіксовано в акті про взяття на облік та опломбування ( а про попередні переплати "забуде"). Ви далі будете повторно оплачувати ті куби, що понаписували зараз. А щоб довести що у Вас є переплата доведеться побігати Вам. І не факт, що це буде просто і легко!
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Контрольні зняття показів лічильників можна обійти. А от підчас повірки перед зняттям лічильника складається акт у якому фіксуються наявні покази. У Вас будуть значно менші, чим зареєстровані в базі даних. Виконавець може поставити питання чи була "відмотка"? Експерт дасть висновок що втручання не було і виконавець зробить перерахунок, відповідно до якого зайві куби "скасує", а зайві суми зарахує в рахунок переплати і буде ї поступово "списувати" цю переплату по тим тарифам, які будуть діяти на момент списання. Таким чином Ви не з`економите на тарифах. Але це тільки якщо виконавець порядний ( що сумнівно).
Реально можна отримати такий сценарій подій. Виконавець проігнорує Ваші ЗАЙВІ куби. Виконає повірку. Після повірки знову складається акт в якому фіксуються покази лічильника на момент опломбування (різниця до і після  повірки буде 1 - 2 куби не більше). Далі виконавець з "чистою" совістю і на ЗАКОННИХ ПІДСТАВАХ почне нараховувати платню Вам з тих показів, які зафіксовано в акті про взяття на облік та опломбування ( а про попередні переплати "забуде"). Ви далі будете повторно оплачувати ті куби, що понаписували зараз. А щоб довести що у Вас є переплата доведеться побігати Вам. І не факт, що це буде просто і легко!
Юрий Васильевич, уважаемый, пока дело дойдет до суда, если оно и дойдет.... то я уже думаю к тому моменту использовать все свои наперед проплаченные кубометры воды. Я 5 лет живу в своей квартире и за это время никто никогда не приходил на проверку. Всякое бывает
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Допустим, а как насчет отсутствия договора и дополнительных услуг согласно договора? Может и не стоит морочиться тогда совсем? Ну ладно, воду я допустим рано или поздно отобью, вернее отолью, а  на переплату 8000 гр закрыть глаза? Попросту подарить из-за своей неграмотности? Чувствую себя просто лохом, вернее лошицей
У Вас у платіжці (я так розумію наданій самою "ковальскою") вказана графа "ДОДАТКОВО по договору". Через відсутність договору ці нарахування 100% незаконні. Їх можна  вимагати скасувати у судовому порядку. Лічильники тут не завадять, 
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Допустим, а как насчет отсутствия договора и дополнительных услуг согласно договора? Может и не стоит морочиться тогда совсем? Ну ладно, воду я допустим рано или поздно отобью, вернее отолью, а  на переплату 8000 гр закрыть глаза? Попросту подарить из-за своей неграмотности? Чувствую себя просто лохом, вернее лошицей
У Вас у платіжці (я так розумію наданій самою "ковальскою") вказана графа "ДОДАТКОВО по договору". Через відсутність договору ці нарахування 100% незаконні. Їх можна  вимагати скасувати у судовому порядку. Лічильники тут не завадять,
Вот этого то я и хочу добиться. То, что я оплачивала за обслуживание дома и территории, то я уже не верну, да и не пытаюсь, честно говоря, но вот эти дополнительные платежи мне как нож в спину:(
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Какая взаимосвязь между счетчиками и судом: еслы вы в суде захотите доказыватьчто вы не жили в квартире, и поэтому просите чтобы вам вернули за ...., то любой мало-мальски грамотный юрист покажет ВАШИ платежки, в которых вы указывали ЕЖЕМЕСЯЧНОЕ потребление воды, и....
Тоже самое с ЭЭ.
Если в вашей тактике не нужно будет доказывать что вы не жили, тогда счетчики не имеют значения!
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Юрий Васильевич, уважаемый, пока дело дойдет до суда, если оно и дойдет.... то я уже думаю к тому моменту использовать все свои наперед проплаченные кубометры воды. Я 5 лет живу в своей квартире и за это время никто никогда не приходил на проверку. Всякое бывает
Я не про "проверку". Я теж, наприклад, контролерів не впускаю у квартиру при контрольних зняттях, а видаю їм  потрібні цифри. Я кажу про ПОВІРКУ (це зовсім інше). І якщо у Вас за іншою адресою повірку жек ( чи хто там є) не робить, то це не означає що й тут буде так. Жеки ліниві. А ковальська зацікавлена щоб здерти більше ( факт не потребує доведення). А у разі непроведення повірки лічильника,  абонента легко перевести на оплату по нормам споживання. Поле  для маневру у ковальскої буде широке. Як вона діятиме відомо тільки їй самій та господу богу.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Допустим, а как насчет отсутствия договора и дополнительных услуг согласно договора? Может и не стоит морочиться тогда совсем? Ну ладно, воду я допустим рано или поздно отобью, вернее отолью, а  на переплату 8000 гр закрыть глаза? Попросту подарить из-за своей неграмотности? Чувствую себя просто лохом, вернее лошицей
У Вас у платіжці (я так розумію наданій самою "ковальскою") вказана графа "ДОДАТКОВО по договору". Через відсутність договору ці нарахування 100% незаконні. Їх можна  вимагати скасувати у судовому порядку. Лічильники тут не завадять,
Юрій Васильович, може мені ще одну спробу зробити і в листі до Ковальської ще раз вимагати перерахунку за ці додаткові послуги згідно з договором? І ще мені потрібна порада як бути з наступними квитанціями - відкладати в шухляд, або оплачувати всі, крім додадкових послуг, поки не підпишу договір з ними? Борг вже понад 2000гривен.  І чи можу я відмовитися від цих додаткової послуг у подальшому? Дякую.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email