'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: моя переписка с жеком. рассудите, уважаемые юристы!  (Прочитано 90685 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

1. вернуть или засчитать в счет майбутних платежей ту часть денег, которую я віплатила жеку за дополнительніе услуги
2 подписать с ними договор, но без оплаті  дополнительніх услуг( разве что включить в перечень только консьержку)
3.оплачивать квитанции после подписания договора
Вы составили ПЛАН.
Вот и действуйте по нему.
п. 1 вернуть деньги... Я написал какое вам нужно написать им обращение.
п.2 заключить договор. я написал как должен выглядеть договор, и откуда взять тарифы.
п. 3 следствие п.2.

ПС: ну нету в Киеве законных тарифов на ЖКП. НЕТУ точка.
« Останнє редагування: 16 Березня 2011, 13:51:12 від ВАВАНчик »
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

прокомментируйте, пожалуйста, еще один вариант ответа.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Уважаемая Тетяна Academia, может для вас это малоконструктивные балачки, и вам легко понять что и как делать. Я уже перечитала массу информации здесь и на других сайтах, и к , сожалению, нет единого мнения как поступать пошагово в таких ситуациях. Одни пишут одно, другие другое, а третьи третье... Кто-то предлагает подписать договор с протоколом разбежностей, другие предлагают отправить им свой вариант договора, третьи советуют сначала вытребовать от них полный перечень услуг и тарифов.... Закон шо дышло? А мою ситуацию здесь прочли многие. И еще, бегать по судам и судиться с ними я тоже не хочу, пусть они на меня подают в суд за неуплату без договора, но опять таки, кто мне об этом подсказал? Или это невозможно в моем случае? Если вы считаете, что я здесь развожу никчемные балачки, то пусть меня забанят раз и навсегда.
С уважением к  вам, как профессионалу в своем деле.
Щодо досить експресивного повідомлення відвідувача форуму.
1.Дійсно, в питанні самозахисту цивільних прав споживачів ЖКП немає єдиної гарантовано виграшної стратегії з покроковим алгоритмом дій. Кожен знаходить для себе свої стратегію і тактику захисту. Так є.

2. Просто перечитати масу повідомлень на різних форумах - цього, на жаль замало. Для прийняття власного рішення (що ж саме робити - підписувати договори, витребувати структуру тарифу, ще щось) потрібно вивчати закони та підзаконні НПА в цій галузі. Фактично - зайнятися юридичною самоосвітою. Тільки тоді можна буде критично аналізувати надані поради.

3. Щодо біганини по судам. Як показує практика (переважна більшість матеріалів цього форуму) - добровільно наші ЖЕО закони України не виконують. А права і законні інтереси споживачів ЖКП постійно порушують. Це наші умови, інших немає.
На жаль, єдиний відносно дієвий механізм захисту - це судовий. Цілком усвідомлюючи масову корумпованість і всі інші вади судової гілки влади. Інші механізми - просто не працюють.
Тому будь-які листування з посадовими особами має сенс виключно як засіб збирання доказів до судових процесів. Інші точки зору, на жаль, не підтверджені практикою і є по суті "війною з вітряками".

4. Щодо ідеї "я нічого не роблю, нехай на мене подають в суд, а там відіб`ємось". Це досить популярне гасло відомої київської адвокатеси Тетяни Монтян до недавнього часу могли з успіхом використати дуже невелике коло осіб (здебільшого професійні юристи з грунтовними знаннями та практичним досвідом судових суперечок). Для переважної більшості споживачів ЖКП такий шлях веде до рішення "стягнути борг". В нинішніх умовах, зі змінами до процесуального законодавства стягнення боргу відбувається за судовими наказами (тобто для ЖЕО процедура максимально спрощена).
Що робити за цих умов - вирішувати тільки Вам.

Для блокування Вашого акаунту поки що не бачу підстав (дивіться правила форуму http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5758.msg20996.html#msg20996).
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Цитувати
Через те, що єкземпляри Договору не укомплектовані у повному обсязі необхідними невідємними додатками стосовно ПКМУ № 529 від 20.05.2009р, а  істотні умови не відповідають типовому договору.це, то це не можна вважати пропозицією на укладання договору.
Интересно, а чем это можно считать?
ПС: очень жаль что меня не слышат... Или не понимают?!
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Цитувати
Через те, що єкземпляри Договору не укомплектовані у повному обсязі необхідними невідємними додатками стосовно ПКМУ № 529 від 20.05.2009р, а  істотні умови не відповідають типовому договору.це, то це не можна вважати пропозицією на укладання договору.
Интересно, а чем это можно считать?
ПС: очень жаль что меня не слышат... Или не понимают?!

Убираем эту строчку. А в остальном можно в таком виде отправить?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

psandra, раджу також звернутися до Державної інспекції з контролю за цінами у м.Києві
http://www.c2n.info/gikc/index.php?page=5
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Господа хорошие! Я понимаю, что многим здесь я уже поднадоела своей необразованностью, но в результате долгих мучений родила такой ответ на предложение подписать договор. Дайте, пожалуйста, оценку можно ли его отправить в таком виде или еще доработать. Спасибо.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Пока я им напишу, пока они мне ответят в установленные законом сроки ( а отвечают они как правило на 29-й день), то сроки по моему ответу насчет заключения договора с Ковальской пройдут....
Вы Ковальской сейчас ответьте, что " Запропонований Вами до  підписання "Договір про участь у витратах..." не відповідає  нормам чинного законодавства. "договори про участь у витратах..." були передбачені НПА, які діяли до прийняття ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", такі договори втратили силу з 01.001.2006р.. Станом на сьогодні є чинною форма  договору, затверджена ПКМУ № 529 від 20.05.2009р.. Через зазначені вище причини, підписувати договір у тому вигляді, що Вами  наданий, я не зобов`язана."
Далі вимагаєте надати договір відповідний до типового з  усіма передбаченими додатками, а також надати завірені копії документів, які підтверджували б статус цього ЖЕКу як  балансоутримувача, виконавця т.  ін.   та наявність повноважень надавати послуги та укладати договори.
Спасибо вам за совет, буду готовить им ответ.

Ви начебто зрозуміли, а тепер знову просите до НЕВІДПОВІДНОГО договору надати відповідні додатки.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Пока я им напишу, пока они мне ответят в установленные законом сроки ( а отвечают они как правило на 29-й день), то сроки по моему ответу насчет заключения договора с Ковальской пройдут....
Вы Ковальской сейчас ответьте, что " Запропонований Вами до  підписання "Договір про участь у витратах..." не відповідає  нормам чинного законодавства. "договори про участь у витратах..." були передбачені НПА, які діяли до прийняття ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", такі договори втратили силу з 01.001.2006р.. Станом на сьогодні є чинною форма  договору, затверджена ПКМУ № 529 від 20.05.2009р.. Через зазначені вище причини, підписувати договір у тому вигляді, що Вами  наданий, я не зобов`язана."
Далі вимагаєте надати договір відповідний до типового з  усіма передбаченими додатками, а також надати завірені копії документів, які підтверджували б статус цього ЖЕКу як  балансоутримувача, виконавця т.  ін.   та наявність повноважень надавати послуги та укладати договори.
Спасибо вам за совет, буду готовить им ответ.

Ви начебто зрозуміли, а тепер знову просите до НЕВІДПОВІДНОГО договору надати відповідні додатки.

Юрий Васильевич, вы посмотрели не тот черновик. Более новый выставлен в моем последнем сообщении.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Ю.В., я считаю что продолжать этот бестолковый спор бессмысленно. ;)
Если человек ЗНАЕТ как правильно поступать, то какой смысл у нас просить помощи (тем более если в итоге поступит так как сам хочет)
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Ю.В., я считаю что продолжать этот бестолковый спор бессмысленно. ;)
Если человек ЗНАЕТ как правильно поступать, то какой смысл у нас просить помощи (тем более если в итоге поступит так как сам хочет)
Уважаемый ВАВАНчик, не могу понять вашей иронии, я практически слово  в слово переписала то, что советовал Ю.В. Ваша предвзятость просто поражает....
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ні я дивився останній варіант. Тільки Ви там в тому абзаці трохи "накрутили", то не дивно що заплутався.
Цитувати
Через те, що екземпляри Договору не укомплектовані у повному обсязі необхідними невід’ємними додатками згідно ПКМУ № 529 від 20.05.2009 р., а  істотні умови не відповідають типовому договору, тому прошу Вас укомплектувати примірники договору необхідними невід’ємними Додатками з переліком послуг і тарифів, розрахованих відповідно до ПКМУ № 529 від 20.05.2009р. до Типового Договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, та надіслати мені повну пропозицію Договору з Додатками на основі Типового Договору, затвердженому  постановою КМУ від 20.05.2009р.
Пишите не укомплектовані прошу укомплектувати ( таким чином мова про їхній поданий варіант). Далі дійсно просите надати відповідний ПКМУ 529.
Відредагуйте цей абзац.
До
Цитувати
Відповідно до ч. 2 ст. 15 Закону України "Про захист прав споживачів"
можна додати посилання на відповідні ст. ЗУ "Про жк-послуги" та "Про звернення громадян". Та в першому переліку вкажіть  адресу будинка по якому потрібна інформація про послуги (а то вони Вам напишуть цитатами з НПА, а не конкретно).
« Останнє редагування: 18 Березня 2011, 12:39:37 від Юрій Васильович »
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Ні я дивився останній варіант. Тільки Ви там в тому абзаці трохи "накрутили", то не дивно що заплутався.
Цитувати
Через те, що екземпляри Договору не укомплектовані у повному обсязі необхідними невід’ємними додатками згідно ПКМУ № 529 від 20.05.2009 р., а  істотні умови не відповідають типовому договору, тому прошу Вас укомплектувати примірники договору необхідними невід’ємними Додатками з переліком послуг і тарифів, розрахованих відповідно до ПКМУ № 529 від 20.05.2009р. до Типового Договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, та надіслати мені повну пропозицію Договору з Додатками на основі Типового Договору, затвердженому  постановою КМУ від 20.05.2009р.
Пишите не укомплектовані прошу укомплектувати ( таким чином мова про їхній поданий варіант). Далі дійсно просите надати відповідний ПКМУ 529.
Відредагуй те цей абзац.
До
Цитувати
Відповідно до ч. 2 ст. 15 Закону України "Про захист прав споживачів"
можна додати посилання на відповідні ст. ЗУ "Про жк-послуги" та "Про звернення громадян". Та в першому переліку вкажіть  адресу будинкапо якому потрібна інформація про послуги (а то вони Вам напишуть цитатами з НПА, а не конкретно).
Дякую Вам. Зараз доопрацюю.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Продолжение моей переписки:
я им отправила в конечном виде после доработок такой вариант
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

А знаєте, шановна пані, це звернення мені подобається.
Поставлені конкретні питання.
Звичайно, Ви на цей лист отримаєте відписку. Та з цим вже можна працювати.
Пропоную отриману відповідь опублікувати.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email