'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: моя переписка с жеком. рассудите, уважаемые юристы!  (Прочитано 90693 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Они просто не хотят давать четкий ответ. Ваша задача - задать повторно вопрос с с формулировкой, что из полученного ответа неясно кто является балансодержателем вашего дома, прошу предоставить четкий ответ по форме- балансодержатель дома по улице ХХХХ - такой-то.

Повторно написать можно, только не получится ли так, что в своем ответе они будут ссылаться на то, что это повторное обращение на тот же вопрос. Или в законе про информацию можно сколько угодно обращаться с одним и тем же?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

так в повторному Ви пояснюєте, що саме з відповіді Вас не влаштовує і що конкретно Ви просите надати.
Додатково - можете запит з тим же переліком питань до ЖКІ надіслати. І відписку приєднати та поскаржитись, що не надано конкретної відповіді.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

так в повторному Ви пояснюєте, що саме з відповіді Вас не влаштовує і що конкретно Ви просите надати.
Додатково - можете запит з тим же переліком питань до ЖКІ надіслати. І відписку приєднати та поскаржитись, що не надано конкретної відповіді.
Дякую вам, пані Тетяна Academia, за допомогу. Вже написала повторне звернення, чекаю відповідь.
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

прошу совета, как и что написать в ответ на письмо, особенно по поводу того, "що законодавством не передбачено надання будь-яких документів, без виключення, на першу вимогу особи, обов'язком якої являється укладання договору..." и еще ссылку на ст.642 часть 2?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

А вы им платили деньги после подачи оферты?
Записаний

denis

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 38
  • City: Киев
    • Перегляд профілю
    • Email

А вы им платили деньги после подачи оферты?

А если в назначение платежа писать "Компенсация..., без договора", можно ли тогда избежать часть 2 статьи 642?
Хотя в той же части сказано "...якщо інше не вказане в пропозиції укласти договір..."
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

А вы им платили деньги после подачи оферты?
оферту я еще не подавала, оплачиваю исключительно только то, что идет по счетчикам.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Шановна psandra! Два питання.
1. Ви отримали оферту від свого ЖЕО (дата отримання?) і надіслали їм свою оферту? Чи не надіслали?
2. Ви дійсно оплачуєте зараз ті квитанції, що Вам приносять?

Щодо відповіді ЖЕО та необхідної Вам інформації. Як завжди, посадові особи пересмикують та перекручують законодавство. П.2 ч.1 ст.20 ЗУ Про ЖКП.
Цитувати
1. Споживач має право:
2) одержувати в установленому законодавством порядку необхідну інформацію про перелік житлово-комунальних послуг, їх вартість, загальну вартість місячного платежу, структуру ціни/тарифу, норми споживання, порядок надання житлово-комунальних послуг, їх споживчі властивості тощо;
Щодо ч.2 ст.642 ЦК України. Залишається згадати Булгакова: "Королева в восхищении!"
Ваша ЖЕО продемонструвала, яким чином будуть тепер стягуватись "борги за ЖКП" з киян за умови "укладених договорів".
Споживачам роздані під підпис оферти. Основна маса їх не підписала, не повернула. А за звичкою придовжує сплачувати квитанції. Все. Крапка. ЖЕО має докази: подана оферта (є підпис отримувача), протягом місяця (ст.26 ЗУ Про ЖКП) споживач не висловив незгоду з договором. Виконавши оплату по квитанції,споживач визнав договір укладеним (ч.2 ст.646 ЦК).

Неодноразово і Засновник, і досвідчені учасники форуму повідомляли: слід припинити оплачувати розрахункові документи невідомо за що, з невідомо як встановленими сумами, на користь невідомо кого. Так. це ризик. Але іншого шляху немає. І цей лист - додаткове підтвердження тому.

Моє розуміння порядку укладання договору, який би був корисним споживачу та відповідав закону - в паралельній темі http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6385.0.html . Там же можна взяти зразки запитів.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

....
Неодноразово і Засновник, і досвідчені учасники форуму повідомляли: слід припинити оплачувати розрахункові документи невідомо за що, з невідомо як встановленими сумами, на користь невідомо кого. Так. це ризик. Але іншого шляху немає. І цей лист - додаткове підтвердження тому.
Спасибо, Т.И. за поддержку!

Цитувати
Моє розуміння порядку укладання договору, який би був корисним споживачу та відповідав закону - в паралельній темі
Каждый кулик свое болото хвалит :)
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю


Шановна Тетяна Academia, мне жек прислал договор, который я не подписывала, вернула им его обратно, сославшись на то, что он не соответствут типовому по 529,  велась переписка -я у них требовала дополнительные документы и т.п., они мне присылали отписки, за этот период я оплачивала только то, что расходовалось  по счетчикам, т.е. холодная и горячая вода, за обслуживание дома и придомовой територии я не оплачиваю, а также не оплачиваю "додаткові послуги" Переписка идет с февраля этого года.
« Останнє редагування: 13 Червня 2011, 23:47:38 від psandra »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

А вы им платили деньги после подачи оферты?

А если в назначение платежа писать "Компенсация..., без договора", можно ли тогда избежать часть 2 статьи 642?
Хотя в той же части сказано "...якщо інше не вказане в пропозиції укласти договір..."
НЕ ПЛАТИТЬ!
Другого способа НЕТ!
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

А вы им платили деньги после подачи оферты?

А если в назначение платежа писать "Компенсация..., без договора", можно ли тогда избежать часть 2 статьи 642?
Хотя в той же части сказано "...якщо інше не вказане в пропозиції укласти договір..."
НЕ ПЛАТИТЬ!
Другого способа НЕТ!

Ну не понимаю я как можно не платить за то, что я потребляю? Вода, єлектричество - я оплачиваю сполна.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

....за этот период я оплачивала только то, что расходовалось  по счетчикам, т.е. холодная и горячая вода....
Если у меня все нормально с памятью, то в данной квартире расход воды (по счетчикам) - ОТРИЦАТЕЛЬНЫЙ!
Вам ежемесячно возвращают деньги, или только периодически?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

....
Ну не понимаю я как можно не платить за то, что я потребляю? Вода, єлектричество - я оплачиваю сполна.
простите, не знаю как Вас зовут, но Вы читали соседние темы форума?
Например эту: http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6382.0.html

ПС: угадайте с 15 попыток: вернут ли населению эти деньги?

Посмотрите заодно и эту тему:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5898.0.html

Вы наверно тоже участвуете в этом процессе? (риторический вопрос)

Вам самой не кажется что игра идет "в одни ворота". И голы как правило забивают Вам!
Записаний

psandra

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 244
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Ваванчик, речь идет совсем о другой квартире, а не о той, что с переплаченными платежами.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email