'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Прошу дать рецензию и Ваши советы по отмене судебного приказа.  (Прочитано 43212 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

....
1. Стягувач подав заяву в суд - "Про видачу судового наказу простягнення заборгованості по платі за утримання будинку та прибудинкової теритрії в розмірі 4698,93грн, борг за опалення та абонентську плату за опалення 582,18грн, гарячу воду 294,60грн, разом 5575,71грн."
В ст.96 ЦПК Україні дано вичерпний перелік вимог, за якими може бути виданий судовий наказ. Наприклад 1. Судовий наказ може бути видано, у разі якщо: 3) заявлено вимогу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних  послуг, ..... Але саме послуг які регулюються ЗУ про житлово-комунальні послуги Стягувач не надавав, на цей закон в своїх вимогах не спирається і тому заяву про видачу судового наказу у відповідності до ст.96 ЦПК України Стягувач не склав.
Оскільки Стягувачем заявлено вимогу, не передбачену статтею 96 ЦПК України - з метою всестороннього і обьєктивного розгляду справи цей спір пропоную вирішувати в позовному впровадженні;
....
По моему так было бы правильнее. если бы не одно НО...:
Цитувати
1. Стягувач звернувся в суд із заявою, у якій він просить видати судовий наказ, про стягнення заборгованості по платі за утримання будинку та прибудинкової теритрії в розмірі 4698,93грн, борг за опалення та абонентську плату за опалення 582,18грн, гарячу воду 294,60грн, разом 5575,71грн.
В ст.96 ЦПК Україні дано вичерпний перелік вимог, за якими може бути виданий судовий наказ.
Так відповідно до ч. 1. Судовий наказ може бути видано, у разі якщо: (п. 3) заявлено вимогу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг.

ч.1 ст.1 ЗУ про ЖКП встановлено що ЖКП - результат господарської діяльності спрямованої на забезпечення умов проживання та перебування .....
и тут мы понимаем о каком НО я говорил, и соответсвенно этот пункт нужно вообще удалить!

Хорошо, переходим к п.2
Цитувати
...
2. Я співвласник квартири, що підтверджується свідотством про моє право власності (Свідотство – додаток 1). А Стягувач після укладання договору - має бути Виконавцем ЖК послуг. Стягувач посилається в своїх вимогах на ст.67, 68 ЖК УССР які стосуються квартирної плати наймачив квартир наймодавцю, за користування квартирою, що належить наймодавцю. Стягувач не може бути наймодавцем оскільки квартира йому не належить. Я не можу бути наймачем квартири і мати заборгованість по квартплаті тому, що квартира мені належить. Правовідносини між власником квартири і Виконавцем ЖК послуг не були врегулльовані ЖК УССР.
З цієї причини сторони не мають права діяти відповідно ст.67,68 ЖК УССР як цього хоче Стягувач.
...
Примерный образец как должно быть.
Цитувати
... 1.Стягувач звертаючись із заявою про видачу судового наказу мотивує своє право стягнення ст.67, 68 ЖК УССР.
Зазначені статті знаходяться у главі 2 ЖК "користування житловими приміщеннями в будинках державного і громадського житлового фонду".
Оскільки боржник є співвласником квартири Х по вул. ХХ в м. ХХХ, що підтверджується свідотством про право власності ХХ від ХХ.ХХ.ХХХХр. (копія додається – додаток 1), то зазначене житлове приміщення є приватним житловим фондом і не відноситься до державного чи громадського житлового фонду. Відтак відносини щодо нього регулються главою 6 ЖК, а не главою 2 ЖК.
Ст. 162 глави 6 встановлено, що плата за користування жилим приміщенням - встановлюється угодою сторін. При зверненні до суду стягувач не надав копію відповідної угоди, а відтак не підтвердив свое право вимоги і суму вимоги (яка повинна бути вказана у письмовій угоді, що передбачено ст 2.. ЦК, ст. 19, 26, 29 ЗУ про ЖКП(номера сам впиши, лень искать)), а суд не звернув увагу на наявність спору про право вимоги, тобто на наявність підстав для відмови у винесенні судового наказу.

Таким чином є підстави вважати, що судовий наказ видано при наявності спору про право (наприклад неналежному стягувачу, на невідповідну суму боргу тощо), і відповідно судовий наказ підлягає скасуванню...
Остальные пункты тоже не так как я люблю сложены, поэтому я их не исправлял. Исправишь по образцу, тогда скажу свое мнение.
« Останнє редагування: 19 Березня 2011, 14:43:31 від ВАВАНчик »
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

Да, рука мастера. п.2 так лучше.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

Не брат. Я вот вник в ст.162 и подозреваю, что все не так.
Смотри
Стаття 162. Плата за користування жилим приміщенням і за комунальні послуги в будинку (квартирі), що належить громадянинові

     Плата за користування жилим приміщенням в будинку (квартирі), що   належить   громадянинові   на   праві   приватної  власності, встановлюється угодою сторін.
     Плата за комунальні послуги береться крім квартирної плати за затвердженими в установленому порядку тарифами.
     Строки  внесення  квартирної  плати  і  плати  за  комунальні послуги визначаються угодою сторін. Наймач зобов'язаний  своєчасно вносити квартирну плату і плату за комунальні послуги.


Это когда я сдаю мою приватизированную квартиру в аренду наймачу. Тогда наймач користується моей квартирой и платит мне квартплату.

То, что ты предлагаешь не катит т.к. ПРЭЖО не власник моей квартиры и между нами и не должно быть договора найма.

В ЖК УССР ваще нет платежа ЖЕКу если квартира приватизирована. И в ЖК УССР нет ЖК послуг. Это регулируется только ЗУ про ЖК послуги.
Я вот по твоему переделал этот пункт 2.
Так лучше?
« Останнє редагування: 19 Березня 2011, 15:55:17 від mata »
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

И поясни почему надо убрать п.1. Я не понял что там не так.
96 статья говорит про жк УСЛУГИ.
А у них заява не про услуги, а про содержание.
Разница в том, что услуги - это по ЗУ про ЖК услуги (т.е. только по договору),
а содержание это ЦК -  Стаття 1160. Відшкодування витрат, понесених особою у зв'язку
                  із вчиненням нею дій в майнових інтересах іншої
                  особи без її доручення

     1. Особа,  яка вчинила дії в майнових інтересах  іншої  особи
без її доручення,  має право вимагати від цієї особи відшкодування
фактично зроблених витрат,  якщо вони були виправдані обставинами,
за яких були вчинені дії.

     2. Якщо  особа,  яка  вчинила  дії в майнових інтересах іншої
особи без її доручення,  при першій нагоді не повідомила цю  особу
про  свої дії,  вона не має права вимагати відшкодування зроблених
витрат.

Я не против вытащить их на ст.1160.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

mata
Цитувати
А у них заява не про услуги, а про содержание.
Так є така послуга "Утримання (росс.- содержание) будинку та прибудинкової території.  ЗУ "Про жк-послуги":
Цитувати
  Стаття 13. Розподіл житлово-комунальних послуг залежно від
                функціонального призначення
     1. Залежно від функціонального призначення житлово-комунальні послуги поділяються на:
     1) комунальні послуги (централізоване постачання холодної  та гарячої   води,   водовідведення,   газо-   та  електропостачання, централізоване опалення,  а  також  вивезення  побутових  відходів тощо);
     2) послуги  з  утримання  будинків  і споруд та прибудинкових територій   (прибирання    внутрішньобудинкових    приміщень    та прибудинкової    території,   санітарно-технічне   обслуговування, обслуговування  внутрішньобудинкових  мереж,   утримання   ліфтів, освітлення   місць   загального   користування,  поточний  ремонт, вивезення побутових відходів тощо);
     3) послуги  з  управління  будинком,  спорудою   або   групою будинків   (балансоутримання,  укладання  договорів  на  виконання послуг, контроль виконання умов договору тощо);
     4) послуги з ремонту приміщень,  будинків,  споруд (заміна та підсилення  елементів  конструкцій  та  мереж,  їх  реконструкція, відновлення несучої  спроможності  несучих  елементів  конструкцій тощо).
     2. Примірні  переліки  житлово-комунальних послуг та їх склад залежно від функціонального призначення  визначаються  центральним органом    виконавчої    влади   з   питань   житлово-комунального господарства.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

Содержание дома - это односторонний правочин без договора - Ст.1160 ЦК.
Услуга - это содержание по просьбе (по договору) - ЗУ про ЖК послуги.
Ощути разницу - старушку перевели через дорогу по ее просьбе и
старушку поймали и перетащили через дорогу.
Содержание может делаться и в форме услуги и в форме изнасилования - никто тебя и спрашивать не будет.
Там где ты показывал ст.13 - действует выключно на договорний основи.
« Останнє редагування: 19 Березня 2011, 16:14:02 від mata »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Шановний mata! Пропоную Вам опублікувати скани документів: заяву про судовий наказ, рішення суду (особисті дані за потреби - викресліть).  Після чого тему можна буде перемістити до розділу "Судові справи". І Вашим досвідом в наступному скористуються інші відвідувачі форуму.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

Не заперечую. Піду друкувати - тоді відсканую.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Содержание дома - это односторонний правочин без договора - Ст.1160 ЦК.
Услуга - это содержание по просьбе (по договору) - ЗУ про ЖК послуги.
Ощути разницу - старушку перевели через дорогу по ее просьбе и
старушку поймали и перетащили через дорогу.
Содержание может делаться и в форме услуги и в форме изнасилования - никто тебя и спрашивать не будет.
Там где ты показывал ст.13 - действует выключно на договорний основи.
Переучили...
Что-то я в твоём заявлении ничего про ст.1160 не видел, в отличие от моих.
И ни одного упоминания о, предоставленных ПРЭЖО, ненадлежащих и недопустимых доказательствах, а я думаю половина из них толком не оформлена.
Ну да ладно, я думаю результат будет ( по приказу). А вот если далее и иск будет, то кроме тех услуг, которые отключены, и тех сумм, что за пределами срока давности, для того, чтобы "отбиться" от остального нужно более веские аргументы чем "выключно на договорний основи". Иначе не сработает.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

...Я вот вник в ст.162 и подозреваю, что все не так.
...
На форуме принято с незнакомыми общаться на ВЫ.
Во вторых: 162 ЖК действительно имеет ДРУГОЙ смысл чем я написал, НО: задача стоит отменить СН. Любыми способами. Если его получили на основании перекручивания неподходящих статей, то что может помешать перекрутить под себя более подходящие статьи?!
По поводу п. 1 - см. ч.1 ст. 1 ЗУ про ЖКП.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Стягувач, зловживає своїм правом на подання заяви до суду про видачу судового наказу з вимогою стягнути з мене заборгованість яка не відповідає законодавству.
Стягувач, зловживає своїм правом на подання заяви до суду про видачу судового наказу з вимогою стягнути з мене заборгованість  яка нарахована з порушенням вимог чинного  законодавства.
Я б так сформулював.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

согласен. щас поправлю.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

...Я вот вник в ст.162 и подозреваю, что все не так.
...
На форуме принято с незнакомыми общаться на ВЫ.
Во вторых: 162 ЖК действительно имеет ДРУГОЙ смысл чем я написал, НО: задача стоит отменить СН. Любыми способами. Если его получили на основании перекручивания неподходящих статей, то что может помешать перекрутить под себя более подходящие статьи?!
По поводу п. 1 - см. ч.1 ст. 1 ЗУ про ЖКП.
За Ты - извините. Это кураж, когда начинается просветление.
По 162 там предстоит словесный поединок с теткой Юрисконсультом ПРЭЖО. Я и так не умею разговаривать, а если она меня подловит на ошибке - затюкает. Поэтому у меня в голове должна быть ясность. И я опасаюсь крутиться в ЖК УССР. Он весь - здесь читать, здесь не читать .... бред.
Им помогает судья. Он понял их ошибку и в своем судебном приказе к их заяве добавил свои слова "и ЖК послуг".
По поводу п.1 я лег поспать и допер - 96 статья это не просто нужные слова в их заяве на судебный приказ. Нет. Судья ниче не выправил. Это в их Заяве должны быть ссылки на ЗУ про ЖК послуги, а не на ЖК УССР. Таких ссылок у них нет!!!! И вот вопрос - как сформулировать, что их заява на судебный приказ не проходит через ушко 96 ЦПК?????
« Останнє редагування: 19 Березня 2011, 18:33:58 від mata »
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

Содержание дома - это односторонний правочин без договора - Ст.1160 ЦК.
Услуга - это содержание по просьбе (по договору) - ЗУ про ЖК послуги.
Ощути разницу - старушку перевели через дорогу по ее просьбе и
старушку поймали и перетащили через дорогу.
Содержание может делаться и в форме услуги и в форме изнасилования - никто тебя и спрашивать не будет.
Там где ты показывал ст.13 - действует выключно на договорний основи.
Переучили...
Что-то я в твоём заявлении ничего про ст.1160 не видел, в отличие от моих.
И ни одного упоминания о, предоставленных ПРЭЖО, ненадлежащих и недопустимых доказательствах, а я думаю половина из них толком не оформлена.
Ну да ладно, я думаю результат будет ( по приказу). А вот если далее и иск будет, то кроме тех услуг, которые отключены, и тех сумм, что за пределами срока давности, для того, чтобы "отбиться" от остального нужно более веские аргументы чем "выключно на договорний основи". Иначе не сработает.

Помогите отшлифовать отмену судебного приказа.
Если будет иск, может они и не дотумкают про 1160 и сольют. А если я подведу их под 1160, то пусть заставят меня признать, что они действовали в моих интересах. Будет весело. А если и соглащусь, то моя доля в их затратах 2,47% и с учетом исковой давности. Это был-бы ошень почетный проигрыш.
« Останнє редагування: 19 Березня 2011, 18:29:42 від mata »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

...Им помогает судья. Он понял их ошибку и в своем судебном приказе к их заяве добавил свои слова "и ЖК послуг".
я ж говорю: нет ошибки. ЖКП - это ... ст.1 ЗУ про ЖКП.
Цитувати
По поводу п.1 я лег поспать и допер - 96 статья это не просто нужные слова в их заяве на судебный приказ. Нет. Судья ниче не выправил. Это в их Заяве должны быть ссылки на ЗУ про ЖК послуги, а не на ЖК УССР. Таких ссылок у них нет!!!! И вот вопрос - как сформулировать, что их заява на судебный приказ не проходит через ушко 96 ЦПК?????
По правде я не совсем понял смысл написанного. Через "ушко 96 статьи" их требования ПРОЛАЗЯТ. Так что впринципе можно написать то что я написал, но это ничего не меняет. Хотя бред бредом клин клинон вышибают...
Цитувати
1. Стягувач звернувся в суд із заявою, у якій він просив видати судовий наказ, про стягнення заборгованості по платі за утримання будинку та прибудинкової теритрії в розмірі 4698,93грн, борг за опалення та абонентську плату за опалення 582,18грн, гарячу воду 294,60грн, разом 5575,71грн.
В ст.96 ЦПК Україні дано вичерпний перелік вимог, за якими може бути виданий судовий наказ.
Так відповідно до ч. 1. Судовий наказ може бути видано, у разі якщо: (п. 3) заявлено вимогу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг.
ЗУ про ЖКП визначає вичерпний перелік послуг які є ЖКП.
До цих послуг відносяться: Гаряче водопостачання, холодне водопостачання, водовідведення, централізоване оплаення, утримання будинків споруд та прибудинкових теріторій.
Такі послуги як: опалення, абонентська плата за опалення, гаряча вода, утримання будинку та прибудинкової теритрії до ЖКП не відносяться, а від так суд не мав права виносити СН тому що заявлені вимоги не передбачені ст. 96 ЦПК, і відповідно СН підлягає скасуванню :)
ПОЙДЕТ ? ;)
« Останнє редагування: 19 Березня 2011, 19:04:19 від ВАВАНчик »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email