'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Прошу поради з скасування судового наказу  (Прочитано 27315 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

velg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 14
    • Перегляд профілю

Добрий вечір, шановні.
22.04.11 отримав судовий наказ про стягнення заборгованості
« Останнє редагування: 27 Квітня 2011, 00:54:20 від velg »
Записаний

velg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 14
    • Перегляд профілю

« Останнє редагування: 27 Квітня 2011, 01:06:42 від velg »
Записаний

velg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 14
    • Перегляд профілю

Судячи с матеріалів форуму стягувач (КП ВРЕЖО-1)не має законних підстав стягувати оплату за опалення и гаряче водопостачання?
Маю договір про надання послуг з централізованного опалення і постачання гарячої води з концерном "Міскі теплові мережі"від
24.11.2010р. В ньому немає згадки про борги. Ніяких додатків до цього договору немає.

Договір з КП ВРЕЖО-1 є, підписаний 07.04.2011р, але в ньому нічого нема про опалення и гаряче водопостачання.До цього чинного
договору ніяких інших договорів з КП ВРЕЖО-1 не було.

Чи можу я взяти за основу заяву шановного mata http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5829.0.html про скасування судового наказу?
« Останнє редагування: 27 Квітня 2011, 01:19:23 від velg »
Записаний

velg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 14
    • Перегляд профілю

Записаний

velg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 14
    • Перегляд профілю


останній раз переплачував за опалення у 01.2007р.
останній раз переплачував за утримання будинку у 08.2010р.
чи можу я розраховувати на застосування строку позовної давності відносно опалення и гарячого водопостачання у разі скасування судового
наказу і подальшому позовному впровадженні?
« Останнє редагування: 27 Квітня 2011, 08:09:47 від velg »
Записаний

velg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 14
    • Перегляд профілю

У свідоцтві про право власности на житло чотири людини, зареєстровано за адресою 4, у роздруківці 4, а в заяві про видачу судового наказу 3, у судовому наказі іде мова про солідарне стягнення з тих же трьох осіб.Свідоцтво про право власності я маю покласти в додатки. Чи може суддя зажадати чотири підписи в заяві про скасування судового наказу?
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

коротко щодо вашого звернення

1. Акт, що приєднав жек до заяви, не свідчить що ви не хотіли підписувати договір. Це не є доказом. Це всього лиш навсього думка жека, яка свідчить про те, що він, вважає, шо ви не хочете підписувати договір.
2. у заяві про скасування наказу, бити на те, що договір про надання послуг  не складено з вини жеку, Надати відповідні докази. ( наприклад пояснення власників квартири).
3.якщо більше трьох останні роки зовсім нічого не платили, то покликатися про те, що частина позовних вимог  заявлена з пропуском позовної давності
4. Надати суду докази, з яких випливає, що у вас існує спір про право
5. посилатися, що ви є не квартиронаймачем, а власником, тому ст 64-68 жк до вас тут не катять.
6.Ставити під сумнів, що будинок комунальний, оскільки будинок знаходиться у спільній власності власників квартир даного юудинку (відповідно до цивільного кодексу і рішення конституційного суду)
7. Ставити питання щодо неоплати судового збору заявником, оскільки це порушую принцип змагальності, диспозитивності, і доступу до суду, і не відповідності заяви формі та змістові, передбаченій ст 98 цпк.
8. Бажано, щоб кожен з боржників писав самостійно заяву про скасування наказу, це буде свідчить що можливий спір між боржниками..і стягувачами, шоб кожен писав щось своє..
9. перевірити чи послуга відповідно до закону україни про житлово-комунальні послуги, послуга участь у витратах yтримання будинку і прибудинкової території належить до житлово-комунальних послуг. Якшо ні, то ваш жек звернувся до суду з вимогою, яка не передбачена ст 96  ЦПК України

ви можете не погодитися з вимогами стягувача, але повинні аргументувати чому, і надати відповідні докази.
« Останнє редагування: 27 Квітня 2011, 08:32:58 від focus »
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
Судячи с матеріалів форуму стягувач (КП ВРЕЖО-1)не має законних підстав стягувати оплату за опалення и гаряче водопостачання?
Маю договір про надання послуг з централізованного опалення і постачання гарячої води з концерном "Міскі теплові мережі"від
24.11.2010р. В ньому немає згадки про борги. Ніяких додатків до цього договору немає.

Договір з КП ВРЕЖО-1 є, підписаний 07.04.2011р, але в ньому нічого нема про опалення и гаряче водопостачання.До цього чинного
договору ніяких інших договорів з КП ВРЕЖО-1 не було.
Ваш ЖЕК очень хитрый. Подаёт заявление опираясь на нормы ЖК,  обратите внимание -нагло врет, что дом комунальная собственность, а Вы наниматель, и хочет подвести отношения под ЗУ О ЖКП. Очевидно уже обжёгся на других делах!  Указанным законом, право обращаться в суд с исками,  имеет только балансодержатель дома. Какие договора Вы заключали с ЖЕком? Предлагал ли он Вам подписать договора на управление домом, обслуживание дома,  водо-теплоснабажение и водоотведение?
Давите на то, что договора не подписаны по вине ЖЕКа, то есть ЖЕКом  не  выполнены обязанности исполнителя и балансодержателя,  подайте доказательства,  настаивайте на том, что договорами отношения не урегулированы, а потому  есть спор о праве.
В исковом производстве, для применения срока давности. обязательно нужно подать письменное заявление.   
Цитувати
У свідоцтві про право власности на житло чотири людини, зареєстровано за адресою 4, у роздруківці 4, а в заяві про видачу судового наказу 3, у судовому наказі іде мова про солідарне стягнення з тих же трьох осіб.Свідоцтво про право власності я маю покласти в додатки. Чи може суддя зажадати чотири підписи в заяві про скасування судового наказу?
Жек не имеет достоверной информации о совладельцах. Получить ее законным образом не может, защищена ЗУ про информацию, о защите персональных данных. ст. 32 конституции. Поэтому действует вслепую. Используйте это  для отмены наказа.
Обжаловать Наказ имеет право  как один из совладельцев  так    и каждый  в отдельности  или  все вместе.  Подписывать жалобу   должны,  те кто ее подает. Кто получал письмо и расписывался за получение Наказа? Не пропустите срок. Желаю Вам победить монстра.
Записаний

velg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 14
    • Перегляд профілю

Дякую за увагу. Зараз намагаюся скласти заяву.
Цитувати
Кто получал письмо и расписывался за получение Наказа
Я 22.04.11
Цитувати
Какие договора Вы заключали с ЖЕком? Предлагал ли он Вам подписать договора на управление домом, обслуживание дома,  водо-теплоснабажение и водоотведение?
договір про надання послуг з утримання будинків и споруд та прибудинкових територій від 07.04.11р. До цього ніяких договорів з ЖЕКом не було.
Никаких предложений со стороні ЖЕКа не было. Я обращался в ЖЕК несколько раз в 2006 и в 2007гг устно - сказали, что "формы" нет
Цитувати
Давите на то, что договора не подписаны по вине ЖЕКа, то есть ЖЕКом  не  выполнены обязанности исполнителя и балансодержателя,  подайте доказательства
В письменной форме я в ЖЭК не обращался...
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
договір про надання послуг з утримання будинків и споруд та прибудинкових територій від 07.04.11р. До цього ніяких договорів з ЖЕКом не було.
Этот же договор используйте для отмены Наказа. Т. О. ЖЕК только с 07.04.11 г. имеет право начать процедуру  подписания с Вами  остальных  договоров. Законом на это отведено один месяц со дня  предоставления вам оферты. Не подписывайте договоров, отличных от типовых, указаних ПКМУ №630 и №560.
Наказ можете обжаловать Вы или ваши совладельцы, вместе или отдельно, но в пределах срока.
Вы не обязаны в письменной форме обращаться в ЖЕК, это его обязанность разработать и предложить вам подписать Договора: ст. 21, 24, 25, 29 ЗУ О ЖКП.
А ваша обязанность ст. 20 подписать только договор кот. соответствует Типовому,
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Жек хочет с Вас денег, но не может обратиться с иском в суд,  пока не получит отказ в приказном производстве. Готовьтесь к сражению. Обратите внимание, что  на данном сайте поддерживается,  как  метод защиты,  лишь оправдывание. Действуйте в пределах предъявленного иска.  Оправдываться можно  лишь  в безвыходном положении. Лучшая форма защиты, по моему мнению, не доказывание - я не верблюд, а нападение.   
Записаний

velg

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 14
    • Перегляд профілю

Дякую, owner.
Ось така вийшла заява.
Прошу прокоментувати.
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Заявление большего объема. Постарайтесь сделать более краткое.  Детальный анализ проводить не имею возможности. На сайте есть много примеров. Так как  наказы клепаются под копирку,  жалоба об отмене тоже типовая.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Напишыть обовязково, що заборгованості перед стягувачем немаєте, на його рахунки ніколи не платили,  частина вимог заявлена з пропуском позовної давності.

Договір не підписаний з вини жеку, проекти договорів він вам для ознайомлення не надавав, скоротити треба на половину тексту
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
21» лютого 2011 року, ХХХХХХХХХХХХХХ районним судом, міста Запоріжжя,  Запорізької області справа № ХХ-ХХХ/ХХХХ було винесено судовий наказ про стягнення з мене ХХХХХХХХХ ХХХХХХХХХ ХХХХХХХХХ (надалі Боржника) на користь Комунального Підприємства ВРЕЖО №ХХ (надалі Стягувач) заборгованість у розмірі 9377 грн. 20 коп. (дев’ять тисяч триста сімдесят сім гривень 20 копійок),  судового збору у розмірі 47 грн. 00 коп. (сорок сім гривень 00 копійок), витрат за інформаційно-технічне забезпечення  розгляду справи у розмірі 30 грн. 00 коп. (тридцять гривень 00 копійок).
В наказе написано солидарно.
Цитувати
3.   Звертаючись із заявою про видачу судового наказу стягувач мотивує своє право стягнення ст. 67, 68 Житлового Кодексу УРСР. Зазначені статті знаходяться у главі 2 Житлового Кодексу УРСР "користування житловими приміщеннями в будинках державного й громадського житлового фонду".
Оскільки боржник є співвласником квартири ХХ по вул. ХХХХХХХХХХХХ у м. Запоріжжя, що підтверджується свідоцтвом про право власності №ХХХ від 14.12.2006р. (додаток 1), то зазначене житлове приміщення є приватним житловим фондом і не відноситься до державного чи громадського житлового фонду. Відтак відносини щодо нього регулються главою 6 Житлового Кодексу, а не його главою 2.
А откуда  у Вас  уверенность , что Ваш дом принадлежит к частной форме собственности?  Ваше утверджение не имеет доказательств, точно так же как 
и утверждение ЖЕКа. Я бы сослася на то, что ЖЕК не подал доказательств о том, что дом есть комунальной собственностью. что он есть его балансодержателем, управителем, исполнителем услуг,  за которые требует денег.

Цитувати
4.    В матеріалах справи знаходиться Акт від 14.01.2011р. завірений підписами керівників і скріплений печаткою стягувача, в якому вказано, що - договір на послуги з утримання будинку і прибудинкової території не укладено з вини наймача квартири.
Маю зауважити, що я  власник а не наймач квартири, що підтверджується Свідоцтвом про право власності (додаток 1) і нікому не доручав здати мою квартиру в оренду по договору найму.
Этот акт откровення липа,  используйте ст. 58, 59 ГПК -ненадлежащие, недопустимые доказательства
Цитувати
У 2006р. я неодноразово усно звертався до ЖЕКу з пропозіциєю укласти договір на одержання ЖКП, але мені відповідали, що «форми» ще нема, і коли буде мене сповістять.
Але ніяких повідомлень з того часу до мене не було.
У листопаді 2010р. до мене звернувся представник Концерну «Міські теплові мережі» з
пропозицією укласти договір про надання послуг з централізованого опалення і поста
чання гарячої води і 24.11.10р. такий договір було підписано (додаток 7)
Ніяких згадок про борги при цьому не було.
Есть доказательства, что Вы обращались  в ЖЕК?  Есть его ответ? НЕТУ?  посему.  слова эти пустые.
На каком основании Вы подписали договор с Концерном МТМ? Он балансодержатель? Исполнитель? Какой услуги? Чем подтвердил это?  Его трубы хоть подходят к Вашему дому?  Какие правоустанавливающие документы он Вам предоставил, предложив подписать договор?
Цитувати
Більше того, надана стягувачем роздруківка, є доказом відсутності будь- яких платежів у рахунок  погашення боргу відносно опалення і гарячого водопостачання з січня 2007р., що свідчить про відсутність підстав для поновлення строку позовної давності. (Роздруківка в додатку 4).
Здесь аргументируйте свою позицию ст. 9 ЗУ О бухучете. Это не документ. Это не для суда, и даже в сортире не используешь.
Цитувати
Документи
Додані
До заяви   Додаток 1 – свідотство на право власності
Додаток 2 - договір про надання послуг з централізованого опалення і поста чання гарячої води.
Додаток 3 – Довідка пошти про вручення судового наказу
Додаток 4 – роздруківка нарахувань ( рулон)
Додаток 5 – «Справка на суд»
Тут не понятно, надо подумать, надо ли это всё прилагать. Роздрукивку Вы подаете? А кто Вам холодную воду подает и  удаляет стоки? Почему ЖЕК не  просит денёг за  х.воду и стоки? Что такое справка на суд? 
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email