'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: В Киеве коммунальные платежи собирались незаконно  (Прочитано 95433 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Добре, що в листі хоч не зазначено "за відсутністю складу злочину".

Якраз написано: ст. 6 п. 2 КПК. Саме це є предметом оскарження. >:(
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Пропоную Перо та іншим (обізнаним в адміністративному судочинстві) подати колективну заяву від представників різних районів міста (я теж приєднуюся) на ГІОЦ:
1. Про скасування всіх договорів (ст. 227 ЦКУ), які він уклав з ЖЕО
2. Заборонити укладати такі договори в подальшому без отримання ліцензії.
Це відсторонить ГІОЦ від кормушки та призведе до банкрутства. Після цього можна подати цивільний позов (ті ж учасники) з вимогою повернути 0.5% та моральну шкоду!
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Ці питання мають вирішуватися в цивільному судочинстві, і не колективними заявами, а окремими позовами (про визнання недійсними правочинів). Зараз одна така справа вирішується в Солом'янському р/с м. Києва.
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

СПРОСТУВАННЯ




У газеті "Хрещатик" від 06 липня 2011 року № 95 (3920) було розміщено статтю "У міліції з'явилася політична воля", в якій з посиланням на речника київської міліції Володимира Поліщука йшлося про те, що комунальне підприємство "Головний інформаційно-обчислювальний центр" веде фінансово-господарську діяльність як фінансова установа без державної реєстрації та "заробляє" на киянах гроші, зокрема протягом десяти років — 170 мільйонів гривень.


Редакція газети Київської міської ради "Хрещатик" повідомляє, що інформація про діяльність КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" в статті "У міліції з'явилася політична воля" не відповідає дійсності.


Законність діяльності КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" підтверджено рішеннями судів у справах № 22-ц/2690-2764/2011, № 22-2760, № 22-2690-2336/11 та іншими.

http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/3990/art/1320781180.html

Записаний

Дятел

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 280
  • Вода камень точит, а дятел - долбит!
    • Перегляд профілю

Так что не было уголовного дела против ГИВЦа?
А что же тогда закрывали?
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Так что не было уголовного дела против ГИВЦа?
А что же тогда закрывали?
Справа була і я сподіваюся буде після оскарження про її закриття. Спростування в газеті було передчасне.
Записаний

Дятел

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 280
  • Вода камень точит, а дятел - долбит!
    • Перегляд профілю

Обратите внимание: газета за "9 листопада 2011 року, середа  №165 (3990)"
А дэкриминализация произошла в январе 2012!

ПС: ясновиденье чтоли?!
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Ці питання мають вирішуватися в цивільному судочинстві, і не колективними заявами, а окремими позовами (про визнання недійсними правочинів). Зараз одна така справа вирішується в Солом'янському р/с м. Києва.


Перо, повідом, будь ласка, яка справа, коли розглядається, хто позивач, суддя та якщо МОЖНА, для загального огляду та для в викорстанні при подачі до Пещерного суду (яку я також хочу подати), викладь (чи хто подавав цей позов проти ГІОЦ) НА форумі.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Пропоную Перо та іншим (обізнаним в адміністративному судочинстві) подати колективну заяву від представників різних районів міста (я теж приєднуюся) на ГІОЦ:
1. Про скасування всіх договорів (ст. 227 ЦКУ), які він уклав з ЖЕО
2. Заборонити укладати такі договори в подальшому без отримання ліцензії.
Це відсторонить ГІОЦ від кормушки та призведе до банкрутства. Після цього можна подати цивільний позов (ті ж учасники) з вимогою повернути 0.5% та моральну шкоду!
[/size]

Автор: bav
« : 21 Квітня 2012, 16:20:54 »

Прошу викласти "КОЗУ" для подачі позову проти ГІОЦ, та повідомити хто позивач, суддя, № справи, на якій площадці в Солом'янському суді розглядається (їх дві), та дата розгляду. Я хочу бути присутнім на с/з.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

До кінця тижня надам інформацію.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Сьогодні закинула в СУ ГУ МВС у м.Києві інфозапит наступного змісту:
(click to show/hide)
на запит до ДПС
(click to show/hide)
Викладена у Вашій заяві інформація взята ДПС у м. Києві до уваги та буде врахована під час проведення документальних позапланових перевірок.
Стосовно запиту до ГУ МВС
(click to show/hide)
Від СУ ГУ надійшла відповідь, що відповідати на ці питання "не входить до компетенції органу досудового слідства" та направлення копії постанови про порушення кримінальної справи "не передбачено Кримінально-процесуальним кодексом"
« Останнє редагування: 27 Квітня 2012, 17:27:22 від bav »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
Розгляд моєї скарги призначено на 06 квітня 2012 р. о 15-00.


Відкладено на 28 квітня 2012 р. на 15-00.


Сьогодні надав пояснення: 1) Щодо підстав незгоди із закриттям к/с; 2) Щодо порушення своїх прав та інтересів закриттям к/с. Позиція прокурора поки що незрозуміла. Дослідження матеріалів к/с відбудеться 24 травня 2012 р. о 16-00. Маю підготувати перелік а/с, на які в 10-томах к/с № 04-27569 слід звернути особливу увагу.
bav,раджу Вам заздалегідь підготувати обгрунтовані відповіді на аналогічні питання. Зокрема -обгрунтування того, яким чином порушені Ваші права та інтереси закриттям к/с. Щодо "охоронюваного законом інтересу" -див. рішення КСУ № 18-рп/2004 від 01.12.2004 р.:
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v018p710-04
У подібних випадках скаргу можуть залишити без задоволення з підстав існування можливості звернутися до суду за таким захистом в порядку цивільного чи адміністративного судочинства. Крім того, мою скаргу взагалі може бути залишено без розгляду. Так що надія передусім на Вас! ;)
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

24 травня я можу бути присутнім на Вашому засіданні. Яка кімната? Всі Ваші обгрунтування я обов'язково використаю в своїх засіданнях. А чому можуть залишити без розгляду, якщо будуть досліджуюваити матеріали к/с?
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Ось що я думаю з приводу обгрунтування. Пропоную ВСІМ долучитися до обговорення.
Про «НЕДІЙСНІСТЬ РАХУНКІВ» і «ВИЗНАТИ РАХУНКИ НА КОРИСТЬ КП ГІОЦ НЕДІЙСНИМИ І ТАКИМИ, ЩО НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ОПЛАТІ» говориться в рішенні Солом’янського районного суду м. Києва від 21 лютого 2006 р. у справі №2-91-1/06 (є в м/с), на які я звертав увагу слідства. Також звертав увагу на рішення по справі №2-166-1/07 від 29 травня 2007 року (є в м/с), в якому зазначається: «- розпорядження КМДА від 27.01.97 р. № 80 …  не зареєстроване в Київському міському управлінні юстиції та не оприлюднене належним чином, а тому не може застосовуватися до правовідносин з фізичними особами», «- розпорядження НЕ ВІДПОВІДАЄ ЧИННОМУ ЗАКОНОДАВСТВУ», «- розпорядження носить тимчасовий характер, оскільки воно стосується проведення експерименту з 1 лютого по 1 травня 1997 р. в трьох районах м. Києва (Дарницькому, Ватутінському, Харківському) по впровадженню розрахунків з постачальниками житлово-комунальних послуг, ВТРАТИЛО ЧИННІСТЬ на дату завершення експерименту і не може застосовуватися при виконанні вимог Методики, затвердженої розпорядженням КМДА від 26.12.2002 р. № 2306, яке пройшло державну реєстрацію в КМУЮ 28 грудня 2002 р. за № 100/483». Ці рішення вступили в законну силу та підтверджують НЕЗАКОННУ діяльність ГІОЦ. Я також намагався відновити свої порушені Констутуційні права в суді, але справу №2-995/09 програв і АСК залишив рішення без змін за недоведеністю. Отже припинити незаконну діяльність ГІОЦ в рамках цивільного судочинства не виявляється можливим. Як зазначається у ВИСНОВКУ № 2/33 Київського міського управління юстиції від 8 червня 2005 року: «Київська міська державна адміністрація покладає на населення НЕ ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ ОБОВ'ЯЗКИ щодо сплати вартості спожитих послуг з холодного та гарячого водопостачання на поточний рахунок комунального підприємства "Головний інформаційно-обчислювальний центр Київської міської державної адміністрації" (КП ГІОЦ), який не є виконавцем зазначених послуг для населення і не має з ним жодних договірних відносин». Отже «Дирекція …», ВСП «Залізничний», КП «Залізничне» та КП «ГІОЦ» порушують ст.. 19 Конституції України, яка зазначає: «Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством». Крім того один договір споживачі мають укладати з КП «Залізничне», другий з ВСП «Залізничний» але кошти сплачувати все одно на рахунок КП ГІОЦ. Отже, схема роботи цих підприємств навмисно заплутана, а платежі за комунальні послуги, які насправді НАДАЄ ЛИШЕ КП «ЗАЛІЗНИЧНЕ», ЗБИРАЮТЬСЯ НЕ НА КОРИСТЬ НАДАВАЧА ПОСЛУГ, а на корись КП ГІОЦ, щоб ще більше заплутати як споживачів, так і контролюючі структури. Отже три КП («Дирекція …", її ВСП «Залізничний» та ГІОЦ) отримують грошові кошти (кожен свої відсотки) за комунальні послуги, при цьому не надаючи жодних послуг і за це змушені розплачуватися споживачі. З цим я не згодний і для відновлення порушенних цивільних і конституційних прав був змушений звернутися до міліції, яка провела слідство, зібрала матеріали, підтвердила факт вчинення злочину але не припинила цю злочинну діяльність. Тому слідство має бути відновлено, винесено обвинувальний вирок та передати справу до суду, який і має припинити незаконну діяльність ГІОЦ.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Нажаль ДСЗПД не перевіривши законність розпорядження КМДА №1029 та не звернувши уваги на заперечення заявника про передачу його ПД до ГІОЦ не вбачає порушень закону. Треба скасовувати це розпорядження!
(click to show/hide)
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email