'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Підготовка та порушення к/с в Дніпровському р-ні  (Прочитано 28959 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Після неодноразових скарг справу терміново відправили до АСК. Розгляд призначено на 26.12.2011 р. о 15-10.

Ухвалу скасовано.  :)
Мабуть цю тему на загальний форум буду викладати. Також й інші теми з Документів "монтувати" в поточні обговорення.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
« Останнє редагування: 02 Лютого 2012, 23:10:51 від Тетяна Academia »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

30.01.2012 р. у Дніпровському р/с після ухвали АСК відбудеться розгляд скарги по оскарженню постанов міліції про відмову в порушенні к/с проти КП ГІОЦ. Моя явка обов'язкова. Цікаво -як буде діяти суддя з огляду на декриміналізацію ст. 202 КК?  ;)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Документи по темі:



Коротенько хронологія подій:
15.03.2011 р. подано повідомлення про злочини прокурору м. Києва.
13-16.05.2011 р. Дніпровським РУГУ МВС прийняті дві відмовні постанови з приводу скоєння злочинів службовими особами КМДА, КП ГІОЦ, КП "Липкижитлосервіс".
12.07.2011 р. Дніпровський р/с (суддя Левко В. Б.) скаргу на ці постанови залишив без задоволення (мене в суд ніхто не викликав і далі про існування постанови не повідомляв).
20.09.2011 р. Дніпровським р/с відновлені строки на апеляцію (далі суддя Левко В. Б. знову впала в анабіоз і справу до відправки в АСК не готувала, аж до кінця грудня).
26.12.2011 р. АСК скасовує постанову від 12.07.2011 р.
30.01.2012 р. Дніпровським р/с (суддя Метелешко О. В.) скасовані відмовні постанови міліції від 13-16.05.2011 р.
Оскільки скарга підтримана прокурором, постанова набере законної сили 07.02.2012 р.

Процесуальні документи -в аттачах.
« Останнє редагування: 04 Лютого 2012, 11:59:51 від Перо »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Нарешті хоч щось ПРИЄМНЕ! Я радий за тебе! Так триматися і надалі! МОЛОДЕЦЬ! Тепер подивимося, як себе буде вести надалі представник ГІОЦ Науменко....
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Сьогодні отримав дві нові "відмовні" постанови, з посиланням на декриміналізацію ст. 202 КК. Тексти майже ідентичні "травневим" постановам, що були скасовані. В частинах доводів щодо порушення к/с за іншими статтями КК приписи постанови суду від 30.01.2012 р. не виконані. Вже підготував і сьогодні відправлю скарги до суду в порядку ст. 236-1 КПК (по кожній окремо) і до прокуратури по ст. ст. 99-1, 100 КПК. 
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Отримав повідомлення про розгляд скарги на 09 квітня 2012 р. о 17-00 (суддя Старовойтова С. М.).
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Розгляд відкладено на 20 квітня 2012 р. о 09-00.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

З прокуратури Дніпровського р-ну отримав повідомлення по скасування постанов міліції про відмову в порушенні к/с. Тож суду вже немає чого розглядати. Вже телефонували з УБЕЗ -запрошують дати пояснення.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Чи можна до Дніпровської прокуратури також написати, а то ж я написала в СУ ГУ?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Чи можна до Дніпровської прокуратури також написати, а то ж я написала в СУ ГУ?

А чому не можна? Надав сьогодні пояснення в Дніпровському РУГУ, а також отримав постанову суду про залишення скарг без розгляду внаслідок постанови прокуратури від 05.04.2012 р.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Додаю текст листа прокуратури.

Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email