'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Підготовка та порушення к/с в Дніпровському р-ні  (Прочитано 28925 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Визит в Днепровское РОВД по поводу КП ГИОЦ плодотворный -кроме заявления в прокуратуру, которое переслали в Днепровское РОВД, я ментам передал все суд. решения + сопутств. док-ты. И написал еще пояснения дополнительно. По их словам перспектива возбуждения дела есть. Собеседник сам не знает, за что платит 500 грн. ежемесячно. Завтра у них визит в КП ГИОЦ. Я однако не такой оптимист, поскольку о возбуждении дела реально принимает решение начальство, далее стадия прокуратуры (а именно зам. прокурора Киева Гоголь пересылал первую жалобу в Держфинпослуг). Однако в ходе обжалования отказа в возбуждении дела я буду иметь возможность ознакомиться с отказными материалами, где будет немало интересного, что потом можно использовать в исках. ;)
« Останнє редагування: 02 Лютого 2012, 22:38:05 від Перо »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Однако в ходе обжалования отказа в возбуждении дела я буду иметь возможность ознакомиться с отказными материалами, где будет немало интересного, что потом можно использовать в исках. ;)

В субботу пришла отказная постанова Днепровского РУГУ МВС от 16.05.11 г. со ссылкой на аналогичную отказную постанову от 14.05.11 г. которую я не получал. Менты передали отказной материал в прокуратуру для проверки обоснованности. Выяснил, что при визите в КП ГИОЦ как только услышали мою фамилию, их завалили макулатурой из гражданских дел, ссылаясь, что  деятельность ГИОЦ будто-бы законна. После этого якобы не было времени разгребать ворохи бумаг от меня и от КП ГИОЦ. Заехал в прокуратуру сегодня и написал заявление на ознакомление с отказным -договорился, что сделаю это завтра-послезавтра. Т. к. никаких суд. решений с предметом о незаконности деятельности ГИОЦ виду отсутствия лицензий точно никогда не заявлялось -буду постановы обжаловать в суде, если только на днях их не отменит прокурор.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

написал заявление на ознакомление с отказным -договорился, что сделаю это завтра-послезавтра.


Сегодня забрал постанову для обжалования. В отказных материалах особых сенсаций нет -переписаны пояснения директора ГИОЦ Каплуненко. Решение прокуратуры будет нескоро, поэтому обжалую через суд. Насколько я понял, даже если возбудят дело на районном уровне, то на городском его же и "похоронят". Т. к. по сути это не мои отношения с ГИОЦ, а договоренности КМДА с прокуратурой; а прокурор Киева Мельник из Полтавы -вотчины Попова и его человек.  8-)
http://www.segodnya.ua/news/14221750.html
Ничего -сколько веревочке не виться... ;)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Решение прокуратуры будет нескоро, поэтому обжалую через суд. Насколько я понял, даже если возбудят дело на районном уровне, то на городском его же и "похоронят". Т. к. по сути это не мои отношения с ГИОЦ, а договоренности КМДА с прокуратурой; а прокурор Киева Мельник из Полтавы -вотчины Попова и его человек.  8-)


Из Днепровского р/с никаких известий по поводу моей жалобы на отказные постановы. Хотя подана 01.06, получена 03.06 + 10 дней на рассмотрение. Судя по известным новостям дело возбудили вроде по моей жалобе, но пока не могу понять как так вышло процессуально. Скорее всего прокуратура Днепр. р-на вскоре после моего визита отменила постановления милиции (мне они не приходили). Т. е. жалобы мои в суд уже потеряли смысл. По 202 КК КП ГИОЦ 100% будет обжаловать возбуждение дела и на городском уровне возможны неприятные сюрпризы. Пока что жду постановление о возбуждении дела -дальше процессуально будет легче бороться.

Кроме того, я  добиваюсь к/с по другим статьям КК:   

Через неделю минуют сроки ответа Мазурчака, после чего начну бомбить суды и ГПУ новыми жалобами.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Дима, в свете новостей по 202 статье КК. Есть мысль и я ее думаю.

Чи буде корисним по порушеній кримінальній справі мешканцям Києва звернутись цивільними позивачами? Їм завдано шкоди через незаконне стягнення 0,5 % вартості ЖКП на користь цього невідомого КП. Тактично - мешканці отримують статус учасників процесу. Доступ до матеріалів справи, процесуальні права, можливість ап. оскарження рішень.

Як я зрозуміла, до цього часу так і не відомо, чи є ти стороною в цій справі. І постанову про порушення к/с тобі не надсилали.

Чи доцільно створити тему "справа по 202 ст. КК"? І в неї вибрати всі повідомлення.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Чи буде корисним по порушеній кримінальній справі мешканцям Києва звернутись цивільними позивачами?

Саме це і можна запропонувати усім, з кого здирали через суди гроші на користь КП ГІОЦ. Заявити цивільний позов згідно ст. 227 ЦК. Але поки що зарано -у міліцієї є 3 дні, щоб направити мені постанову. Зачекаємо десь до наступного вівторка. Добре, що досудове слідство -за міліцією, а не прокуратурою.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Тоді чекаємо новин. Мені, мабуть, першій доцільно готувати позов до КП ГІОЦ. Бо моя легендарна суддя Калініченко так гарно рішення щодо законності платежів на КП ГІОЦ прописувала.
До речі, зараз по справі Калініченко відпрацьовується вже сьома заява за н/о. І ще штук 5 на підході. Або я її додовбаю. Або вона таки заявить самовідвід.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Вчора направив скаргу до ВККС у зв'язку зі зволіканнями з призначенням розгляду скарги на постанову про відмову в порушенні к/с. З вчорашніх новин:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6446.msg27927.html#msg27927
видно, що навіть КП ГІОЦ ще не отримало постанову про порушення к/с. Очевидно, щось там між ментами (що порушили к/с) і прокурорами (що приховували злочин) зараз відбувається.  8-)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Через неделю минуют сроки ответа Мазурчака, после чего начну бомбить суды и ГПУ новыми жалобами.


Надійшла відповідь:

Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Так что, дело возбуждено - НЕПРАВОМЕРНО :? :)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Так что, дело возбуждено - НЕПРАВОМЕРНО :? :)

Ні, ти не зрозумів. Ані прокуратура, яка "кришує" КМДА, ані Мазурчак, який був "куратором" справи № 2-3386/1-10 зараз ніяк не можуть вплинути на порушену к/с за ст. 202 КК. Згідно ст. 112 КПК по цій статті КК досудове слідство провадиться тим органом, який порушив кримінальну справу. Тобто міліцією. Якщо б досудове слідство провадилося прокуратурою -справу міттєво би закрили. Або ж міліція її не порушувала взагалі, оскільки у прокуратурі перспектив слідства ніяких. Тому постанову про порушення к/с (яку я поки що не бачив) скасувати може виключно суд, якщо КП ГІОЦ її оскаржить відповідно до ст. 236-7 КПК. Очевидно, що відповідь мені надана, коли про порушення к/с вже було відомо, але міліція ще не надала копії постанови. :) Тому Мазурчак переписав текст судового рішення (яке стосується виключно порушень немайнових прав). 
Після отримання копії постанови буду подавати заяви про порушення к/с за іншими статтями КК -це все попереду. ;) А зараз до ГПУ буду готувати повідомлення про злочини прокуратурою м. Києва і суддями по справі № 2-3386/1-10 і подивлюся, що буде далі. ;)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Дмитре, з огляду на обговорення питання вступу цивільних позивачів у справі. Чи є сенс подавати заяву вже зараз, чи краще дочекатися копії постанови?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Дмитре, з огляду на обговорення питання вступу цивільних позивачів у справі. Чи є сенс подавати заяву вже зараз, чи краще дочекатися копії постанови?


Краще дочекатися. Потрібно знати приводи і підстави для порушення к/с. Але враховуючи подальшу "тишу" з міліції і суду, ніщо не заважає її подати за наслідками повідомлення про порушення к/с у ЗМІ (у "Хрещатику" -і надати копію роздруківки). І не тільки про вступ у справу, а спочатку -про визнання потерпілим (потерпілою) від злочину, скоєному посадовими особами КП ГІОЦ. Для цього слід надати докази сплати коштів на КП ГІОЦ. Розрахунок збитків від злочину з власноручним підписом. Можливо також і неправосудні судові рішення (накази), якими здиралися кошти на користь КП ГІОЦ. Але слід враховувати, що кваліфікація неправосудного рішення (ст. 375 КК) -це парафія прокуратури. Яка буде намагатися за вказівкою КМДА розвалити справу. Тому думаю, що зараз йдеться боротьба за те, щоб передати справу для розслідування до прокуратури, після чого там і "похоронити". Оскільки згідно ст. 112 КПК:
Цитувати
За   постановою  Генерального  прокурора України,  його заступника, прокурора області та прирівняних до них прокурорів  слідчими  прокуратури  можуть  розслідуватися  і  інші злочини.

Мельник є заступником Ген. прокурора (окрім як прокурором м. Києва і креатурою Попова).
http://www.kyiv.gp.gov.ua/ua/prokkiev.html
Тому квитанцій на КП ГІОЦ достатньо, на мій погляд.
Адреса Дніпровського РУГУ МВС України у м. Києві: 
Червоноткацька вул. 2 , Київ 02100

http://emisto.com.ua/card/4e9f7980-b03a-4424-a639-9cdff861e58f/index.html
« Останнє редагування: 10 Липня 2011, 19:02:10 від Перо »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Дякую. А неправосудні судові рішення можна буде додати до справи і пізніше  ;)
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email