'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Запитання дописувача Nimfa. Листування с ДП "Екос"  (Прочитано 43876 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

І ще: підкажіть НПА, згідно з яким я можу визначитись з термінологією, як правильно називати "квартирна плата" чи "плата за утримання будинку і прибудинкової території", чи пов'язані ці поняття з правом власності на квартиру. Тобто, якщо наймач, то квартплата, якщо власник - то плата за утримання будинку та прибудинкової території. Виправте чи підтвердіть, будь ласка, шановні форумчани  ;)
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

І ще: підкажіть НПА, згідно з яким я можу визначитись з термінологією, як правильно називати "квартирна плата" чи "плата за утримання будинку і прибудинкової території", чи пов'язані ці поняття з правом власності на квартиру. Тобто, якщо наймач, то квартплата, якщо власник - то плата за утримання будинку та прибудинкової території. Виправте чи підтвердіть, будь ласка, шановні форумчани  ;)
Розібралася з цим питанням. У зв'язку із невмирущим поки що ЖК УРСР на сьогодні "квартирна плата" та "плата за утримання будинку" це одне й те саме.
А от з цим питання залишилося
Уточнюю питання: погодження сформованого приватним ЖЕКом тарифу на утримання будинку, що є спільною власністю його мешканців (побудований за кошти інвесторів), відбувається в ОМС. Про який ОМС у цьому випадку іде мова: РДА чи КМДА?
Чи правильно я розумію, що після ліквідації районних рад у Києві, ОМС для будь-якого району Києва - це КМР (з 01.2011 року).
А до 01.2011 року ОМС - це були райради. Отже, вони мали погоджувати тарифи на утримання будинків по кожному будинку окремо станом до 2011 року, а після 2011 року - це має робити КМР. Так?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Про який ОМС у цьому випадку іде мова: РДА чи КМДА?

Про КМР або КМДА, як ВО КМДА. Проте КМР VI скликання власного Виконавчого органу не утворювала. Вивчайте матеріали форуму.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Про який ОМС у цьому випадку іде мова: РДА чи КМДА?
Про КМР або КМДА, як ВО КМДА. Проте КМР VI скликання власного Виконавчого органу не утворювала. Вивчайте матеріали форуму.
До першого судового засідання залишилася доба. Так що вивчити матеріали форуму з цього питання уже не встигаю.
Тобто тарифи по кожному конкретному будинку в Києві ніколи не узгоджувалися у райрадах?
А оскільки КМР VI скликання власного ВО не утворювала, то виходить, що тарифи на утримання будинків з ОМР не узгоджувалися?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Уточнюю питання: погодження сформованого приватним ЖЕКом тарифу на утримання будинку, що є спільною власністю його мешканців (побудований за кошти інвесторів), відбувається в ОМС. Про який ОМС у цьому випадку іде мова: РДА чи КМДА?
Чи правильно я розумію, що після ліквідації районних рад у Києві, ОМС для будь-якого району Києва - це КМР (з 01.2011 року).
А до 01.2011 року ОМС - це були райради. Отже, вони мали погоджувати тарифи на утримання будинків по кожному будинку окремо станом до 2011 року, а після 2011 року - це має робити КМР. Так?
Я немного направлю Вас в ПРАВИЛЬНОЕ русло.
РДА и КМДА - НЕ ЕСТЬ ОМС!
Это органы государственной власти (местная исполнительная власть)
КМР - есть ОМС. (так же как любая райрада до ее упразднения).
Вот с вопросом КМДА как ОМС не все так просто и прозрачно. В ЗУ про столицу написано что КМДА есть ВО КМР.(статья 10-1) (т.е. вроде как ВО ОМС).
СУДЫ тоже склоняются к этой мысли. Но не всегда. Именно по ЭТОЙ причине у меня столько исков к КМДА и КМР, ибо данное утверждение не совсем соответствует законам в их системном рассмотрении.
(т.е. когда смотришь на один из законов - то так, но когда на все закононы одновременно (о столице, о местном самоуправлении, о ГГА), начинаешь их состыковывать - то многое не сростается! Как пример - назначение пОпова - главой КМДА. Не зря ж я на Яныка в суд подавал иск!)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Вот еще про пОпова добавлю, в чем несростание:
КМДА - есть ВО КМР (ст. 10-1 о столице)
СУПЕР!
Глава КМДА - есть главное действуещее лицо КМДА. И следовательно он есть главой ВО КМР.
СТОП, а кто же тогда Черновецкий? В законе о местном самоуправлении четко написано, что городской глава, есть главой ВО ОМС!
Пока это был один и тот же человек, вопросы конечно были, но они были ДРУГОГО ПЛАНА, а как жеж ТЕПЕРЬ?!
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

З'явилися нові питання:
1) кому тепер подавати запит на існування сформованого виконавцем та затвердженого ОМС тарифу на утримання будинку, якщо запит до РДА не дав нічого, крім поради звернутися до балансоутримувача  ;D ?
2) чи має право ЖЄК нараховувати плату за утримання прибудинкової території у випадку, якщо ділянка зареєстрована в базі АС ПК "Кадастр" за ХХХ на підставі тех.звіту по встановленню зовнішніх меж землекористування, але Акту на землекористування у ХХХ немає
3) за якими НПА відбувається (яка взагалі процедура) призначення балансоутримувача будинку, побудованого за рахунок інвесторів?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

1. В Киеве не сформирован ОМС.
2. насчитывать может что угодно. :) Вот давать ли ему насчитанное - это другой вопрос. Вон в ЮАР какому-то потребителю НАСЧИТАЛИ чтото около 1000000 баксов за месяц. ;) (в новостях вроде выкладывал)
3. АлейКет вроде писал что в ихнем доме (до 10 лет) НЕТ балансодержателя!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Пані Оксано, РДА не є ОМС.
1. Треба звернутись безпосередньо до ОМС - Київради .
2. Не має права. Це загальновідомо. І так само - порушується постійно.
3. Питання найважче. Нормативна база нежиттєздатна, на практиці проблема не опрацьована. Були повідомлення Валентини, з`ясовував питання  AlleyCat
Пошукайте по форуму, були обговорення "хто і на яких підставах є балансоутримувачем". У мене цейтнот.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

На сьогодні - до КМР.
Але якщо мене цікавить інформація за попередні роки, коли існували райради?

Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Пані Оксано! Мої заяви про забезпечення доказів (по результатам телефонних та особистих повідомлень):
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4754.msg15738.html#msg15738
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4754.msg16864.html#msg16864
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4681.msg14018.html#msg14018
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4737.msg14074.html#msg14074
Фільтруйте, що потрібно конкретно Вам.
Я загубилась у Ваших справах. Не знайшла теми в судових справах. Як надасте посилання - то це повідомлення буде перенесене у Вашу справу.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Пані Оксано! Мої заяви про забезпечення доказів (по результатам телефонних та особистих повідомлень):
Дякую, пані Тетяно!
Як мені їх (КП) шкода. Вони не змогли протягом 30 днів дати відповідь на одну єдину заяву про перелік НПА згідно яких мені нараховувалась плата за утр-ня будинку та ком.послуги. І лише після моєї появи в ЖЕКу через 35 днів після реєєстрації цієї заяви з питанням, а де ж відповідь, чи може вже писати у прокуратуру, спромоглися при мені її скласти і віддати.
Щоб забезпечити ті докази, що я вимагатиму їм потрібно буде десь років зо два  ;D
Я загубилась у Ваших справах. Не знайшла теми в судових справах. Як надасте посилання - то це повідомлення буде перенесене у Вашу справу.
Тетяно, я сама загубилась, бо замість перенесення в Судові справи з неї зробили після мого питання, чи можуть фото бути доказом у суді, "Запитання дописувача Nimfa. Листування з ДП Екос", хоча в темі немає жодного листування. Хоча я вже публікувала тут і позовну заяву, і ухвалу суду про відкриття провадження у справі, тепер сама не знаю, де вони, але точно не в Судових справах.
« Останнє редагування: 06 Вересня 2011, 15:44:09 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Я загубилась у Ваших справах. Не знайшла теми в судових справах. Як надасте посилання - то це повідомлення буде перенесене у Вашу справу.

Знайшла!!! Моя справа у Судовому наказі відділена окремо від теми Скасування СН. Ось тут http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6495.75.html.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email