'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КОЛЕКТОРИ - ноу-Хау в Печерському районі Києва від КП УЖГ "Печерськжитло"  (Прочитано 48229 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Повідомляю зі слів Захарченка Г. О., відомого по темі:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4603.0.html

Цитувати
Сьогодні, сусідка повідомила мене, що їй дзвонила судовий виконавець щодо накладення АРЕШТУ НА МОЄ МАЙНО!
Я зателефонував цій дамочці з Печерської виконавчої служби і запитав, на якій такій підставі вона вимагає накласти арешт?. На що вона відповіла, що у Вас є борг за ЖКП,  а  КП УЖГ "Печерськжитло" направив їм лист з вимогою ПРИМУСОВОГО  СТЯГНЕННЯ  БОРГУ,  шляхом  НАКЛАДАННЯ  АРЕШТУ  НА  НАШЕ  ОСОБИСТЕ  МАЙНО!

ЦЕ  ЯКЕСЬ  НОУ-ХАУ  ВІД  КОМУНХОЗОВЦІВ!

Я її запитую, а чи відомо Вам, що на їхнє подання до суду, скасований судовий наказ (Повідомив № справи, дату  та суддю).

Що зараз триває судовий розгляд справи (назвав № справи, повідомив, що 11.01.12 призначено розгляд справи, прізвище судді), що КП УЖГ не має повноважень на ведення справ.
Вона сказала, що про це їй НІЧОГО НЕ ВІДОМО і сказала, що передзвонить у суд і все вияснить!

ПОВІДОМ, будь-ласка, на сайті Gro-za.pp.ua, що б НАРОД БУВ ГОТОВИЙ І до такого  НОУ-ХАУ!
« Останнє редагування: 18 Грудня 2011, 10:13:42 від Перо »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Ноу-Хау в Печерському районі Києва
« Reply #1 : 15 Грудня 2011, 01:32:41 »

КП УЖГ не має повноважень на ведення справ.
А де про це є інформація?
« Останнє редагування: 16 Грудня 2011, 15:40:42 від Перо »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Ноу-Хау в Печерському районі Києва
« Reply #2 : 15 Грудня 2011, 12:56:43 »

КП УЖГ не має повноважень на ведення справ.
А де про це є інформація?
Такої інформації немає ніде.
Цитую обговорення питання наявності чи відсутності повноважень ЖЕО, утворених ліквідованими райрадами, на паралельному сайті gro-za.io.ua. На мою думку, відповідь вичерпна.
Цитувати
Захаркоберкут   2011-11-30 13:20:08
   
Віктор Іванович.
В Статуті КП УЖГ "Печерськжитло" записано, що "Підприємство належить до комунальної власності територіальної громади Печерського району м.Києва. Права суб'єкта комунальної власності Підприємства здійснює Печерська районна у м.Києві рада (далі за текстом Власник). Але Статут значиться таким чином - "СТАТУТ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПО УТРИМАННЮ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ м.КИЄВА "ПЕЧЕРСЬКЖИТЛО". Але, згідно ст.78 ГК України, це підприємство є "КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО" і мало б мати назву не таку, а саме "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ м.КИЄВА Печерської районної у місті Києві ради "ПЕЧЕРСЬКЖИТЛО". Тож, я збираюся на засіданні Печерського райсуду 07.12.11 (суддя Цокол) подати зустрічний позов, де зокрема одним із пунктів позову буде не визнання Статуту як такого, що не відповідає ст.78 ГК України.
З цього приводу ХОЧУ ПОЧУТИ ВАШУ ДУМКУ!
З повагою,
Дякую.
1    gro-za   2011-11-30 17:05:40   14 дн назад
    Є підстави для позову про визнання Статуту невідповідним законодавству.
2    Захаркоберкут   2011-12-03 19:59:41   11 дн назад
    Вікторе Івановичу!
Дякую за відповідь.
А чи можна у справі про стягнення заборгованості проти мене (суддя Цокол) у зустрічному позові заявити про те, що є підстави про визнання Статуту КП УЖГ невідповідним законодавству (а саме ст.78 ГК України), або просто заявити КЛОПОТАННЯ під час судового засідання про невідповідність цього документу та вимагати прийняти Ухвалу. В звязку з чим, просити винести Ухвалу про залишення заяви без руху.

Чи можливо подати ОКРЕМИЙ ПОЗОВ. Це доцільно чи ні?
Дякую.
3    gro-za   2011-12-08 18:52:13   6 дн назад
    Доцільно подати позов про визнання відсутності повноважень позивача у зв'язку з ліквідацією райрад, а в іншій справі подати клопотання про зупинення провадження до вирішення пов'язаної справи.
 
« Останнє редагування: 16 Грудня 2011, 15:40:54 від Перо »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Ноу-Хау в Печерському районі Києва
« Reply #3 : 15 Грудня 2011, 13:01:28 »

Цитую обговорення цієї ж проблеми на паралельному сайті.
Цитувати
Захаркоберкут   2011-12-14 19:17:34
   
ВСІМ! ВСІМ! ВСІМ! ВСІМ! ОБЕРЕЖНО з КП УЖГ, ЖЕКами та їм ПОДІБНИМ ПРОЙДИСВІТАМ!

Сьогодні, за листом КП УЖГ "Печерськжитло" на МОЮ КВАРТИРУ НЕЗАКОННО МАЛИ НАКЛАСТИ АРЕШТ за несплату ЖКП!
Я додзвонився до виконавчої служби та запитую, а на якій підставі ви мали арештувати МОЮ КВАРТИРУ? На що дамочка відповіла, що у вас борг і КП УЖГ "Печерськжитло" направило нам лист з вимогою НАКЛАСТИ АРЕШТ НА КВАРТИРУ!
Про це стало відомо сусідам, тому що це вони повідомили дружину, а вона мене.
Можете уявити наш стан, адже у нас з 2007р. триває садовий розгляд справ про незаконність тарифів, відсутність договірних стосунків, відшкодування матеріальної і моральної шкоди, а сьогодні і відсутність повноважень КП УЖГ!
Я повідомив їй, що скасований судовий наказ і зараз триває судовий розгляд справи.
Тож будьте ВСІ ГОТОВІ ДО ТАКИХ "КОНИКІВ" зі сторони комунхозовців!
1    Тетяна Academia   2011-12-15 09:28:02   3 час назад
    Передбачувана тактика залякувань. Чергові "коники". Однак звертаю увагу. Поки що йде мова про "НАМІРИ".

Якщо маєте належні докази протиправних дій з боку ЖЕО - подайте скаргу до прокуратури. Подайте отримані докази в судову справу.

Щодо ВДВС. Телефонні розмови про наміри до справи не підшити. І заборонити ЖЕО від когось щось вимагати - теж ніхто не може. Якими б безглуздими не були вимоги. Якщо посадові особи ВДВС порушать Ваші права - будуть підстави для оскарження.
2    gro-za   2011-12-15 12:16:25   42 мин назад
    Сьогодні ж Захаркоберкут повідомив мені про письмову погрозу невідомої колекторської фірми на його адресу. Нічого нового. Ми вже це проходили. Я порадив також звернутися з заявою до прокуратури додавши цього листа з погрозами. Крім того, очікуємо оприлюднення листа на цьому та паралельному сайтах.
 

Додатково. Поки що не бачу підстав звинувачувати в чомусь ВДВС.
Мені відомо про факти письмових погроз споживачам ЖКП з боку колекторських фірм в Голосіївському районі.
« Останнє редагування: 16 Грудня 2011, 15:41:10 від Перо »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Ноу-Хау в Печерському районі Києва
« Reply #4 : 16 Грудня 2011, 15:46:47 »

Назву теми виправив. (До речі, сьогодні День ДВС). Ось такий лист:



Засновником цієї контори є громадянин Ізраіля, брат цього персонажа:
http://focus.ua/dossier/15205/
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Ноу-Хау в Печерському районі Києва
« Reply #5 : 16 Грудня 2011, 17:27:09 »

Тетяна Іванівна вгадала:
 
Цитувати
Поки що не бачу підстав звинувачувати в чомусь ВДВС.
Мені відомо про факти письмових погроз споживачам ЖКП з боку колекторських фірм в Голосіївському районі.
Цитувати
Засновником цієї контори є громадянин Ізраіля,
Цікаво а співробітники цієї фірми в нього звідки? Їм що ЦПК шо ГПК однаково...

 
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Ноу-Хау в Печерському районі Києва
« Reply #6 : 16 Грудня 2011, 19:08:29 »

Це розрахунок на психологію недосвідченої людини: оформлення а-ля нотаріальний документ, перекручування і спотворення норм матеріального права, а найголовніше -розрахунок на психологічний ефект всієї примітивної суміші зі словом "Суд". "Засвідчена" вся ця маячня печаткою дуже поганої якості (після багатьох передруківок). Є й позитивні моменти: фігурує КП ГІОЦ, як особа на користь якої слід нібито сплатити нібито "борг" (вказано розподільчий рахунок № 2603). Але на зворотній стороні вказано зовсім інші реквізити так званого "стягувача".  ;D

P. S. Адресантом вже подано заяву до прокуратури.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Ноу-Хау в Печерському районі Києва
« Reply #7 : 16 Грудня 2011, 20:27:16 »

Ось текст поданої до прокуратури заяви.
« Останнє редагування: 16 Грудня 2011, 20:29:37 від Перо »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

З березня 2007р. за моїм позовом проти КП УЖГ "Печерськжитло" (була одіозна суддя Волкова С.Я.), триває розгляд цивільної справи по ЖКП. Зустрічний позов КП був закритий, в зв'язку з неявкою відповідача-позивача. На сьогодні, після апеляційного розгляду справи, справу розглядає заступник голови Мельник А.В. Справа призначена на 05.01.12 о 15.00 (всіх бажаючих запрошую).
В той же час, 07.09.12 під головуванням судді Цокол Л.І. незаконно відкрито провадження за позовом КП УЖГ проти мене по стягненню заборгованості. Одночасно, директор Дворнік С.П. у злочинній змові з ТОВ "Служба стягнення заборгованості", по телефону тероризують мою сім'ю та мене, вимагаючи сплатити якісь борги та погрожуючи відібрати квартиру та накласти арешт на майно, представляючись судовими виконавцями (ТОВ). Так званий "судовий виконавець" Юлія Олександрівна (тел.393-78-52 - до речі - МОБІЛЬНИЙ) ходить та телефонує сусідам та дає їм телефон щоб я їй телефонував.
14.12.12 в поштовій скриньці я отримав лист ноу-хау від КП УЖГ "Печерськжитло" та цього загадкового ТОВ з назвою "ДОСУДОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ". А 15.12.12 на особистому прийомі прокуратури м.Києва я подав заяву про скоєний злочин : на підставі ст.182, 355, 365 КК України.
З понеділка, підготую іще одну заяву про скоєний злочин, з більш ґрунтовним підтвердженням доказів та подам до МВС у м.Києві.
Тож, я думаю що такі "КОНИКИ" будуть виникати у багатьох не підготовлених МЕШКАНЦІВ. Щоб запобігти цьому я і повідомляю ВІДКРИТО про свої наміри і впевнений у своїй БОРОТЬБІ!
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

ПЕРО!
Найщиро ДЯКУЮ за таку ЦІННУ ІНФОРМАЦІЮ!
Gro-za порадив мені подати Адмінпозов про скасування державної реєстрації цього лиходійства!
Як ти на це дивися? Чи слід визивати вогонь на себе?
Можливо було б краще притягти їх до Кримінальної відповідальнотсі, ну а потім і вони б самі ЗАКРИЛИСЯ!
Подумай над моєю пропозицією!
ДЯКУЮ!!!
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

ІЩЕ  до  ПЕРО!
Я хочу долучити всі папери щодо цього загадкового ТОВ та додати в якості доказів до справ у Мельника та Цокол! (Звернення до Прокуратури, МВС, РДА, можливо і в СБУ).
Твоя думка?
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

gro-za   2011-12-17 14:35:35   1 дн назад
    У цьому "Досудовому попередженні" запропоновано звернутися по телефону 044-393-78-52. Я звернувся. Дівчина на протилежному від мене кінці телефонної лініїї не змогла пояснити, на якій підставі ТОВ "Служба стягнення заборгованості" надсилає подібні попередження, тим більше, що цей спір вже вдруге розглядається в суді - перший раз з приводу судового наказу, який спочатку був ухвалений, потім скасований. а вдруге - у позовному провадженні, яке не закінчене. То який сенс самодіяльним колекторам займатися цією справою?
Запрошую директора зазначного ТОВ пояснити на цьому сайті для всіх, хто цікавится проблемою. А поки-що на розгляді в прокуратурі перебуває заява Захарченка Г.О. про злочинну діяльністьзазначеного ТОВ.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

    gro-za   2011-12-17 14:59:56   1 дн назад
    ЗАРЕЄСТРОВАНО Прокурору міста Києва
на особистому прийомі Мельнику А.С.
№ 5890 від 15.12.11р. 03150, м.Київ, вул.Предславінська, 45/9

Захарченко Геннадія Олександровича,

15 грудня 2011р.
ЗАЯВА
про скоєний злочин.

З 07 грудня 2011р. цілодобово невідомі особи по телефону погрожують відібрати квартиру за якісь неіснуючі борги перед КП УЖГ «Печерськжитло», з яким у мене з 2007р. в Печерському суді м.Києва тривають судові процеси.

На протязі більш як 10 днів «судовий пристав» Блохіна Юлія Олександрівна (тел.393-78-52) обходила сусідів нашого будинку із квартир №№ 18, 23 та 24 та повідомила, що вона судовий пристав і представляє виконавчу службу та передала їм телефон, який я зазначив і що вона буде стягувати з нас борг.

Згідно ст.32 Конституції України, ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди.

14.12.11 в поштовій скриньці я виявив лист невідомого походження «ДОСУДОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ», без дати, прізвищ виконавця та адреси з погрозами у мій адрес з вимогою сплатити якийсь борг, який я надаю для огляду.

15.12.11 я зателефонував за т.393-78-52 і просив назвати прізвище керівника загадкового ТОВ та адресу цієї організації. На протилежному кінці відмовилися назвати як керівника, так і адресу.

Відмова від надання цих даних свідчить про те, що директор КП УЖГ «Печерськжитло» Дворнік Сергій Петрович діє в зговорі з ТОВ «Служба стягнення заборгованості» і що це є не чим іншим, як організованим злочинним угрупування по вибиванню коштів від населення.

Згідно частини 5 ст.55 Конституції України кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.

Відповідно ст.60 Конституції України ніхто не зобовязаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За відання і виконання злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

Саме без нашої згоди, втручання в наше особисте життя, незаконне витребування коштів, використання та поширення конфіденційної інформації, погрози в мій адрес, злочинне розпорядження, свідчать про скоєний злочин керівниками КП УЖГ «Печерськжитло» та ТОВ «Служба стягнення заборгованості».

На підставі ст.32 Конституції України, Законів України «Про доступ до персональних даних», «Про доступ до публічної інформації» «Про інформацію», «Про захист прав споживачів, ст.189, 355, 365 КК України,

ПРОШУ:

1. Притягнути до кримінальної відповідальності директорів КП УЖГ «Печерськжитло» та
ТОВ «Служба стягнення заборгованості».
2. Заборонити незаконну діяльність ТОВ «Служба стягнення заборгованості».

Додаток:
Копія листа без дати, прізвищ та адреси, з розмивчастою печаткою
Копія конверта.

ЗАЯВНИК
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

3    gro-za   2011-12-17 15:33:51   1 дн назад
    Зверніть увагу на те, що в цій історії не зовсім другорядну роль грає ще одна організація - КП ГІОЦ КМДА, яка незаконно (без ліцензії) займається фінансовим посередництвом, отримуючи кошти за ЖКП від мешканців м. Києва (навіть без договорів з ними), та розподіляючи їх на власний розсуд з застосуванням доморощеного машинного алгоритму, у певних пропорціях на користь інших осіб (юридичних). Особливо кричуща плутанина виникає при надходженні коштів по заборгованості з реквізитом "Сплачую борг". КП ГІОЦ знову ж таки розподіляє їх у певній пропорції, безвідносно до періоду та найменування ЖКП. Тим часом органи ГУ МВС України в м. Києві продовжують розслідувати цю справу, а чи вона дійде до суду - наразі невідомо. До речі - чомусь не реагує на це неподобство майбутній "мер усіх киян" - О. Попов. Безумовно, не варто згадувати нинішнього мера, який давно вже "умив руки". Було б доцільно направити йому інформаційний запит на підставі ЗУ "Про доступ до публічної інформації".
Хто ще може повідомити відповідну інформацію, будь-ласка, оприлюдніть її тут. Знадобиться, як доказ в одній з судових справ проти ГІОЦ.
4    gro-za   2011-12-17 16:15:39  1 день назад
    Додатково: чому б засновникам ТОВ не внести зміни до реєстраційних документів, перейменувавши наприклад у такий спосіб: "Рекетирська служба" або "Альтернативна (недержавна) виконавча служба"? А якщо всерйоз, то і з нинішнім найменуванням є підстави для адмінпозову з вимогою скасувати державну реєстрацію "Служби стягнення заборгованості" через невідповідність засновницьких документів чинному законодавству. На жаль, ідентифікаційний код ТОВ неможливо встановити по зображенню печатки. Не виключено, що відбиток печатки на оригіналі чіткіший.

               Шановний   gro-za 2011-12-17 16:15:39  1 день назад
ПЕРО знайшов в ЄДР це "ТОВ Служба стягнення заборгованості", яку я виклав на САЙТІ!
« Останнє редагування: 19 Грудня 2011, 08:50:25 від genna1950 »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email