'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КОЛЕКТОРИ - ноу-Хау в Печерському районі Києва від КП УЖГ "Печерськжитло"  (Прочитано 48232 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Шановний Stepan.
Сьогодні подав відразу 4-і інформаційні запити.
Щодо Сущенко, то він напевно і не все знає, в тому числі і сайт Gro-za, все тому що ВСІ ВІДПИСКИ-відповіді (які будуть доказами в суді) підписує Сандрацький (його заступник), які готує директор КП УЖГ Дворнік!  Із  289  запитів цього року з 05.09.11 (коли  Закон  вступив в  дію),    я подав 40 і на всі отримав ВІДПОВІДІ! А чому я подаю через Печерську РДА - тому що директор КП УЖГ Дворнік провокував мене та грозив помстою та вбивством, про що я написав Заяву про скоєння злочину. Але, з 04.11.11 Міліціянти мене навіть не визивали. Я написав скаргу до міліціянтів Києва, вони перенаправили знову до Печерського РУ. Сьогодні інформзапитом через ел.пошту відпривив скаргу на бездіяльність Печерського РУ та МВС м.Києва до МВС України. Готую Скаргу до Печерської прокуратури на бездіяльність міліції (району та міста) щодо Злочину 04.11.11.
Можливо, надалі, буду подавати адмінпозов проти Печерської РДА на дії та бездіяльінсть, щодо не вжиття заходів до директора КП УЖГ Дворніка!
« Останнє редагування: 26 Грудня 2011, 16:56:53 від genna1950 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сьогодні подав відразу 4-і інформаційні запити.

                                                     
Цитувати
    Голові Печерської районної в місті Києві
                                                                    державної адміністрації
                                                                    Сущенко С.М.
                                                                    01010, м. Київ, вул. Суворова, 15
                                             Інформаційний запит № 38

 прошу  надати:

1.   Належно завірені копії відомостей щодо передачі даних КП УЖГ «Печерськжитло» до КП ПОЦ
Я Ваш гумор оцінив.
Чи оцінить його Сушенко?
Цитувати
ВСІ ВІДПИСКИ-відповіді (які будуть доказами в суді) підписує Сандрацький (його заступник)
До речі, я з Сандрацьким вчився на одному курсі.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Дописувач Stepan! А я зовсім не розділяю Ваш "ГУМОР"!
Якщо Вам не сподобався мій меседж відносно Вашого Сандрацького - то це іще не значить стирати моє повідомлення щодо Вас! Це моє враження і я маю свою думку відносно цього чиновника!
Я Вас "вітаю"! Сандрацький - це іще та штучка-чинушка! Стільки він нам крові попив разом з Дворніком (директором КП УЖГ "Печерськжитло" !  Можна сказати, що він дуже прижився зі своєю посадою та занадто довго затримується на ній. Можливо у Вас інше враження, але для пересічного мешканця він залишиться чавнушею... Відповіді-погрози, які він підписує - це вже тягне на кримінальну відповідальність. Сьогодні та й на протязі 2005-2011 я від нього стільки отримав грязних відписок, що хватило б на всіх! Але, й на нього буде час і він також отримає своє!
Останні - це сьогодні та вчора!
« Останнє редагування: 26 Грудня 2011, 22:20:00 від genna1950 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Дописувач Stepan! А я зовсім не розділяю Ваш "ГУМОР"!
Якщо Вам не сподобався мій меседж відносно Вашого Сандрацького - то це іще не значить стирати моє повідомлення щодо Вас!
Вибачте, але я не маю можливості "стирати" Ваші повідомлення.
Хоча я і навчався з Сандрацьким на одному курсі, але не мав ні тоді, ні зараз з ним жодних стосунків, а тому моє ставлення до нього - нейтральне.Я просто написав про це, як про випадкову зустріч з прізвищем знайомої мені особи, як цікавий для мене факт.
Але я так і не зрозумів, чому Ви в своїх заявах КП Г І О Ц  - називаєте по іншому?
Заяви - це ж не форум?
« Останнє редагування: 27 Грудня 2011, 13:30:15 від stepan »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Пане Генадію! Прошу не переходити на особистості щодо інших учасників форуму, дотримуватись Правил форуму. Наслідки порушень - в Правилах.

Щодо повідомлень учасника форуму stepan. Вашу увагу звернули на наступне.
Комунальне підприємство, дії якого Ви оскаржуєте, називається КП  Г І О Ц (головний інформаційно-обчислювальний центр).
У Ваших запитах назва цього підприємства - КП  __ОЦ (як розшифрувати?).
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6950.msg32488.html#msg32488

Маємо віддалені наслідки недотримання вимоги Засновника - користуватись нормальною літературною мовою, без суржику і перекручувань.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Дякую за підсказку та з розумінням.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

До мене звернулася знайома та попросила допомогти в написанні Заяви про злочин щодо КОЛЕКТОРІВ в фінансовій сфері. Можливо, буде корисним комусь мій скромний досвід
« Останнє редагування: 15 Січня 2012, 10:55:23 від genna1950 »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Підготував та завтра подам до Колекторської компашки ТОВ "Служба стягнення заборгованості" Запит на інформацію. Отримавши якісь папірці, потім направлю або особисто подам до Державної служби захисту персональних даних Скаргу про притягнення до юридичної відповідальності директора ТОВ та директора КП УЖГ Дварняка, згідно з вступившим з 01.01.12 в дію змін до адміністративного та кримінального кодексу України
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

На жаль, відповіді на свій інформаційний запит від 16.01.12 до КК "ТОВ "Служба стягнення заборгованості" на 28.01.12 я НЕ ОТРИМАВ! Найближчим часом подам Скаргу до прокуратури, а також Повторний Запит на інформацію.
Але, на свій інформаційний запит до Печерської РДА від 06.01.12 за №51/12 щодо порушення моїх прав в розповсюдженні персональних даних, отримав... не тільки ПОГРОЗИ від КП УЖГ, а й дуже ЦІКАВУ ВІДПОВІДЬ, що КП УЖГ "Печерськжитло" є ВОЛОДІВЕЦЬ МОЇХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, а КП ГІОЦ - РОЗПОРЯДНИКОМ!. І ВОНО це КП УЖГ, без моєї згоди, в порушенні статей 2, 4, ч.3-6 ст.6, ч.1,2 ст.7, ч.1,2 ст.8, ч.2, 3 ст.9, ст.10-14, ст.16 ЗУ "Про захист персональних даних", продвжує ігнорувати цей закон!
« Останнє редагування: 28 Січня 2012, 18:39:19 від genna1950 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

дуже ЦІКАВУ ВІДПОВІДЬ, що КП УЖГ "Печерськжитло" є ВОЛОДІВЕЦЬ МОЇХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, а КП ГІОЦ - РОЗПОРЯДНИКОМ!.

Така відповідь Дворніка -готова підстава для позову до КП Печерськжитло і КП ГІОЦ!
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Дмитре, я з тобою ЗГОДЕН!
Тільки потрібно подавати не тільки проти КП УЖГ, а й проти КП ГІОЦ, Печерської РДА. Як тільки закінчиться твоя справа в Дніпровському суді, по твоїм "стопам" я також піду, тільки після одужання
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Вдруге, 30.01.12 направив Запит на інформацію до Колектора "ТОВ СЛУЖБА СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ" з рекомендовим повідомленням...
На перший запит від 16.01.12 відповіді не отримав.
Найближчим часом буду готувати скаргу до прокуратури для притягнення керівника до відповідальності
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

На свій другий (повторний) запит на інформацію до КК "Тов "Служба стягнення заборговаонсті" відповіді не отримав. Так як і не отримав повідомлення про те, що вони отримали цей лист з повідомленням. Буду з понеділка розбиратися з поштовим відділенням. Також, обов'язково подам скаргу до прокуратури на цю "КУНТОРУ".
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

На цій неділі, знову в телефонному режимі, колекторська кунтора розпочала новий наступ.
Відповіді з прокуратур та Печерського РУ також немає!
Буду подавати Скаргу до суду на дії та бездіяльність як прокуратури, так і ментів.
Записаний

Юрій Алмаз

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 82
    • Перегляд профілю

Відповіді від прокуратур не чекайте, звертайтеся до суду. В мене є трохи досвіду боротьби з колекторами, - ні міліція, ні прокуратура зупинити їх не здатні.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email