'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Судовий наказ від ТОВ "Перший український експлуатаційний центр"(КП "Екос")  (Прочитано 29426 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

AlexDS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 22
    • Перегляд профілю
    • Email

Доброго дня всім відвідувачам форума

18.07.2013 отримав судовий наказ про стягненн заборгованості за ЖКП від ТОВ "Перший український експлуатаційний центр"(надалі ПУЕЦ)

Ситуація по взаємовідносинам така:
1) Є договір з КП "Екос" (скан прікріплено)по утриманню територій, який не відповідає ПКМУ№529, але він без дати... - до речі чи вважається такий договір легітимним?
(Укладений він в кінці липня 2012р за кілька днів до приймання квартири - така схема у Київміськбуду)
До речі до договору жодного разу не прикладався додаток з тарифом... наскільки я розумію це істотна частина договору...(в копії договору що надійшов до суду також не надано додатку)
2) Київміськбуд від 01,10,2012 передає на обслуговування та експлуатацію будинок(акт любязно надав ЖЕК з заявою на судовий наказ), де ясно написано, що ТОВ "ПУЕЦ" повинен переоформити всі договори з контрагентами.

3) Договір який відповідає ПКМУ№529(я надсилав до ТОВ "ПУЕЦ" в травні, на що отримав відповідь(аж в липні але датований в 30 денний срок від дати реєстрації) з двома примірниками договору знову без затвердженого тарифу та листом в якому йшлося, що я маю написати протокол розбіжностей і відправити назад два підписаних примірника договору та протокол розбіжностей - як на мене не дуже прозоро - можуть "загубити" протокол і договір такий як треба в їх на руках- чи я помиляюся?
4) Після отримання такої відповіді (14.07.2013)- надіслав аналогічні  запити та пропозицію укласти договір на інших умовах - як в повідомленні:http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6385.msg26713.html#msg26713 за що окреме спасибі Тетяна Academia

Тепер маю судовий наказ та 10 днів, щоб його скасувати.
Копії докумантів що отримав від суду(далі у вкладеннях):
1) судовий наказ
2) копія рішення ПАТ Київміськбуд
3) договір про надання послуг з утримання територій (підписаний з ЕКОС не з ПУЕЦ!!!) без дати та без тарифу
4) акт прийому-передачі будинку
5) довідка Ф3 (фактично я не надавав згоди на обробку перс даних ПУЕЦу (ЕКОС-у надавав))
6) Копія наказу про прийняття будинку
7) копія нарахування  та оплат по особовому рахунку
8) ксерокопія паспорту
9) довідка про присвоєння ІПН
---

За ЖКП я не платив, так як намагався укласти договір, який відповідає типовому.
За опалення,ел. енергію та воду не платив так як також не маю договору, а платити на рахунки ГІОЦ не хочеться, щоб потім не зарахували їх як сплату за утримання територій та будинку - хоча платит згоден, але не за послуги утримання по не існуючому тарифу 2.40 грн/кв.м.

Допоможіть скласти заяву про скасування судового наказу.

Мої думки:
1) з ПУЕЦ у мене не має жодного договору, при тому що я надсилав пропозицію його укласти - є документальне підтвердження
2) ПУЕЦ вимагає борг, який належить ДП "ЕКОС" з серпня по листопад 2012
(Також в роздруківці не зрозуміло звідки взялося 274 грн боргу за 10.2012 при тому що до сплати 151.59грн...)
3) Згоду про обробку персональних даних в мене отримав ДП "Екос", але не ПУЕЦ...
4) Тарифу затвердженого ОМС не має  до сих пір або його ховають
Записаний

AlexDS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 22
    • Перегляд профілю
    • Email

Наказ:

Договір з ЕКОС-ом(надійшло від суду):
« Останнє редагування: 22 Липня 2013, 13:46:01 від AlexDS »
Записаний

AlexDS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 22
    • Перегляд профілю
    • Email

Заява про видачу наказу:
Записаний

AlexDS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 22
    • Перегляд профілю
    • Email

Наказ про прийняття житлового фонду
Записаний

AlexDS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 22
    • Перегляд профілю
    • Email

Рахунок - попередження - яке я не отримував
Записаний

thunderclap

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 601
    • Перегляд профілю


Тепер маю судовий наказ та 10 днів, щоб його скасувати.
Копії докумантів що отримав від суду(далі у вкладеннях):
1) судовий наказ
2) копія рішення ПАТ Київміськбуд
3) договір про надання послуг з утримання територій (підписаний з ЕКОС не з ПУЕЦ!!!) без дати та без тарифу
4) акт прийому-передачі будинку
5) довідка Ф3 (фактично я не надавав згоди на обробку перс даних ПУЕЦу (ЕКОС-у надавав))
6) Копія наказу про прийняття будинку
7) копія нарахування  та оплат по особовому рахунку
8) ксерокопія паспорту
9) довідка про присвоєння ІПН
---

Допоможіть скласти заяву про скасування судового наказу.

Мої думки:
1) з ПУЕЦ у мене не має жодного договору, при тому що я надсилав пропозицію його укласти - є документальне підтвердження
2) ПУЕЦ вимагає борг, який належить ДП "ЕКОС" з серпня по листопад 2012
(Також в роздруківці не зрозуміло звідки взялося 274 грн боргу за 10.2012 при тому що до сплати 151.59грн...)
3) Згоду про обробку персональних даних в мене отримав ДП "Екос", але не ПУЕЦ...
4) Тарифу затвердженого ОМС не має  до сих пір або його ховають

Для подання заяви про скасування судового наказу достатньо навести докази про існування спору про право.
1. Заявник надаючи розрахунок боргу не надав доказів, які б дозволяли вважати борг безспірним бо застосовані тарифи ви вважаєте незаконними, а жодних рішень ОМС про затвердження тарифу не надано і в договорі тарифів не прописано.
« Останнє редагування: 22 Липня 2013, 14:46:27 від thunderclap »
Записаний

thunderclap

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 601
    • Перегляд профілю
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Сверьте ваш договор с оригиналом типового в постановлении №529. Несоответствие текста или пропуск из текста , отсутствие приложения к договору о которых говорилось ранее и указываете на несоответствие договора типовому(укажите что и где, укажите и о приложениях), что не соответствует требованиям ЗУ "О жилищно-коммунальных услугах" поэтому рассмотрению не подлежит. Укажите и приложите ваше обращения в КП о перезаключении договора в соответствии с типовым.
Отсутствие обязательных приложений к договору не позволяют установить перечень, количество и периодичность предполагаемых услуг по дому. Следовательно Потребитель не может установить и подтвердить получение услуг в полном объеме.
В заявлении не указано на основании каких тарифов произведены начисления. Возможно, что начисления произведены по  недействительным тарифам.
Не указано за какой период времени образовалась задолженность.
Нет доказательств подтверждающих фактического предоставление услуг.
Записаний

AlexDS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 22
    • Перегляд профілю
    • Email

Дякую всім за відповіді - буду писати- як буде готово викладу для зауважень.

Але тим часом мені прийшов цікавий лист - відповідь на запит такого змісту:
Цитувати
Відповідно до законів України “Про інформацію”, “Про доступ до публічної інформації”, “Про звернення громадян”, Земельного кодексу України прошу надати:
1. Копію державного акту про право власності (чи право постійного користування) на земельну ділянку, на якій розташовано будинок № 20 по вулиці Урлівська в місті Києві та його прибудинкова територія.
Ось сама відвовідь:
Цитувати
Ваше звернення, що надійшло до Державної установи „Урядовий контактний центр” було уважно розглянуто та опрацьовано Департаментом земельних ресурсів.
За результатами опрацювання повідомляємо наступне.
Відповідно до даних міського земельного кадастру земельна ділянка на вул. Урлівській, 20 у Дарницькому районі не обліковується.


З повагою
Заступник директора Ю. Мосійчук
чальник управління землеустрою О.Цвях

Але тепер я взагалі не розуію - у мого будинку взагалі немає прибудинкової території? тобто взагалі нізащо платити???
Записаний

thunderclap

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 601
    • Перегляд профілю

Але тепер я взагалі не розуію - у мого будинку взагалі немає прибудинкової території? тобто взагалі нізащо платити???
Не зовсім так! Дана земельна ділянка не зареєстрована в кадастрі, але ж це автоматично не означає того, що в будинка немає прибудинкової територіїї.
Записаний

AlexDS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 22
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Не зовсім так! Дана земельна ділянка не зареєстрована в кадастрі, але ж це автоматично не означає того, що в будинка немає прибудинкової територіїї.
Тоді я взагалі не розумію - а як тоді цей самий ЖЕК буде складати тариф на обсл будинку та прибудинкової теріиторії, якщо даний клаптик землі з будинком не значиться в кадастрі а відповідно немає меж території - чи я якось хибно розумію...
Записаний

thunderclap

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 601
    • Перегляд профілю

Цитувати
Не зовсім так! Дана земельна ділянка не зареєстрована в кадастрі, але ж це автоматично не означає того, що в будинка немає прибудинкової територіїї.

Тоді я взагалі не розумію - а як тоді цей самий ЖЕК буде складати тариф на обсл будинку та прибудинкової теріиторії, якщо даний клаптик землі з будинком не значиться в кадастрі а відповідно немає меж території - чи я якось хибно розумію...

За законом http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3613-17
Цитувати
Державний земельний  кадастр - єдина державна геоінформаційна система відомостей  про  землі,  розташовані  в  межах  державного кордону   України,   їх   цільове   призначення,  обмеження  у  їх використанні,  а також дані про кількісну і якісну  характеристику земель,   їх   оцінку,   про  розподіл  земель  між  власниками  і користувачами;

3. Державна  реєстрація  земельних  ділянок  здійснюється  за заявою:
     особи, якій  за  рішенням  органу  виконавчої  влади,  органу місцевого самоврядування надано дозвіл на розроблення документації із землеустрою,  що є підставою для формування  земельної  ділянки при передачі її у власність чи користування із земель державної чи комунальної власності, або уповноваженої нею особи;
     власника земельної  ділянки,  користувача  земельної  ділянки державної  чи  комунальної  власності (у разі поділу чи об'єднання раніше  сформованих  земельних  ділянок)  або  уповноваженої  ними особи;
     органу виконавчої  влади,  органу місцевого самоврядування (у разі  формування  земельних  ділянок   відповідно   державної   чи комунальної власності).

Таким чином, відсутність відомостей про ділянку в кадастрі говорить лише про те, що із заявою про її реєстрацію ніхто не звертався. Але це не означає, наприклад, що не існує власника земельної  ділянки,  користувача  земельної  ділянки державної  чи  комунальної  власності і т.д.
Існує практика за якою органи місцевого самоврядування затверджують межі прибудинкової території для ЖРЕП.
Записаний

AlexDS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 22
    • Перегляд профілю
    • Email

Чи можна вважати, що в мене немає договору з ПУЄЦ якщо в мене підписаний договір з організацією, яка передала на обслушовування та експлуатацію житловий фонд вклюяаючи мій будинок?
чи юридично договір вважається укладеним?
Записаний

thunderclap

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 601
    • Перегляд профілю

Чи можна вважати, що в мене немає договору з ПУЄЦ якщо в мене підписаний договір з організацією, яка передала на обслушовування та експлуатацію житловий фонд вклюяаючи мій будинок?
чи юридично договір вважається укладеним?
З доданого вами скану договору з відбитком печатки можна встановити, що у вас існують договірні стосунки із ЖУ Лівобережне ДП ЕКОС АТ Київміськбуд ід.код 24926162. Якщо з іншим виконавцем ви договір не підписували, то і договірних стосунків з ним у вас нема. Те, що АТ Київміськбуд передало будинок на баланс і обслуговування якомусь ПУЄЦ не означає автоматично, що у вас з цим ПУЄЦ існують договірні стосунки. Якщо змінився балансоутримувач-виконавець, то ПУЄЦ повинно було запропонувати вам укласти новий договір.
« Останнє редагування: 25 Липня 2013, 17:29:09 від thunderclap »
Записаний

AlexDS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 22
    • Перегляд профілю
    • Email

О так це ж чудово - дякую!!!!
Ви не могли б мене направити на статтю на яку можна буде послатися в скасуванні,шоб аргументувати юридичну відсутність договору?

До речі  - виходячи х того, що в договорі немає всіх істотних умов, зокрема тарифів - чи має сенс подавати позов про визнання договору недійсним? (тобто договір з організацією, яка зарах не має відношення до будинку )
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email