'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Суд с тепловыми сетями  (Прочитано 7602 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Таля

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
    • Перегляд профілю
Суд с тепловыми сетями
« : 26 Серпня 2013, 13:37:48 »

Ув. форумчане! Подскажите как защитить свои права в суде перед теплосетью.
Мною было подано возражения на иск, но  не знаю что делать дальше. Дело в том, что в расчете от теплосети идет сума помесячного расчета и за один месяц насчитана большущая сумма больше 10 тыс. грн
Подскажите дальнейшие шаги.

Заперечення на позовну заяву
2013р міським судом м. Краматорськ під керівництвом судді Н. винесена ухвала про відкриття та призначення до розгляду справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Краматорськтеплоенерго» про солідарне стягнення за послуги з поставки теплової енергії та гарячого водопостачання в сумі 16 784,85  грн., та витрат по сплаті судового збору в розмірі 229, 40 грн. Відповідача 1 та Відповідача 2.
Позивач у своєї заяві стверджує, що ми, боржники проживаємо за вказаною адресою з 01 січня 2007 року, але не вказує, що на той період квартира в якої ми проживали знаходилась у власності кількох співвласників, а саме квартира мала три різних особових рахунків, що підтверджується доданими до заяви копіями витягів про реєстрацію права власності  і була комунальною, в якій теплові носії розташовані не тільки в нашій кімнаті, а також в кухні загального користування, санвузлі, що є комунальним теплом. Тому борг, який указав в заяві Позивач належить іншим власникам. А саме на той період були переплутані особисті рахунки. З заяви позивача не можна зрозуміти яка сума боргу є за комунальне тепло інших власників, а яка наша особиста.
Щодо обґрунтування вимог заявника, наведених ТОВ «Краматорськтеплоенерго» у своїй заяві, прошу Шановний Суд звернути увагу на наступне:
   По перше, Позивач зазначив суму боргу з жовтня 2010 по вересень 2012 року  зазначено сума заборгованості в розмірі 16 784, 85 грн., але яким чином вона утворювалась за один місяць не надано жодних документів, тому  не може відповідати дійсності. Ми поточні платежі платили частково, але регулярно, що підтверджується квитанціями про сплату за комунальні послуги (копії додаються).
   По-друге, Позивачем не було надано суду належного розрахунку заявленої до стягнення загальної суми заборгованості. Такі розрахунки в силу п.2 ч.1 ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» мали містити: перелік  житлово-комунальних  послуг,  їх вартість,   загальну   вартість   місячного   платежу,   структуру ціни/тарифу, норми споживання, порядок надання житлово-комунальних послуг. Їх суду надано не було.
   По-третє, у відповідності до ч.1 ст.19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», «відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах». Але між нами, боржниками та Позивачем  не укладено жодного договору на надання послуг на поставку теплової енергії та гарячого водопостачання. Таким чином Позивач не надав жодних документальних доказів того, що він у встановленому Законом порядку набув статус особи, яка має право надавати нам житлово-комунальні послуги та вимагати сплати.
Ми вважаємо позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Краматорськтеплоенерго» про стягнення за послуги з поставки теплової енергії та гарячого водопостачання в сумі 16 784,85  грн., та витрат по сплаті судового збору в розмірі 229, 40 грн. таким, що не має підстав, з наступних причин:
1. Відповідно до ст.11 "Підстави виникнення цивільних прав та обов'язків" Цивільного кодексу України (ЦК України) цивільні права та обов'язки  виникають  із  дій  осіб,  що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов'язки. Підставами   виникнення   цивільних  прав  та  обов'язків, зокрема, є договори та інші правочини. Відповідно до ст.60 "Обов'язки доказування і подання доказів" Цивільного процесуального кодексу України (ЦПК України) кожна  сторона  зобов'язана  довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх  вимог  і  заперечень,  крім випадків, встановлених статтею 61 цього Кодексу. З тексту позовної заяви до Шевченківського районного суду від 02.10.2012 року (далі – позовна заява) та переліку додатків до неї випливає, що Позивач не надав до суду жодних документів, які б підтверджували наявність на момент подання позовної заяви будь-яких договірних відносин між Позивачем і Відповідачем та підтвердити право Позивача на стягнення заборгованості в цілому.
2. Виходячи з положень ст.7 ЦК України, можливе припущення, що Позивач на підставі установленого звичаю може претендувати на оплату з боку Відповідача послуг з централізованого опалення, в повному обсязі або частково, за період, вказаний Позивачем в позовній заяві. Але і в цьому випадку Позивач мав би документально довести, що він є по відношенню до Споживача виконавцем послуг з централізованого опалення, та має право отримати за надані послуги відповідну оплату. Проте, і в цьому випадку Позивач не підтвердив документально, що надана ним Відповідачеві кількість теплової енергії в грошовому еквіваленті відповідає саме тій сумі заборгованості, що вказана в позовній заяві.  Відповідно до положень абзацу другого п.88 "Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води", затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 1 червня 2011 р. №869, кількість теплової енергії,  використаної для надання послуги з централізованого опалення,  визначається за показниками приладів обліку, а в разі їх відсутності - шляхом проведення розрахунку за договірними технічними показниками системи опалення або для житлових  будинків  - з урахуванням  нормативних  питомих витрат теплової енергії для  опалення  будинків  відповідного населеного пункту. Відповідач за період з січня 2011 року по серпень 2013 року виплатив за послуги з централізованого опалення ---- (чотириста сорок п’ять) грн.   
3. Відповідно до положень ст.29. "Особливості укладання договорів у багатоквартирному будинку" Закону України "Про житлово-комунальні послуги" договір на надання житлово-комунальних   послуг у багатоквартирному  будинку  укладається  між  власником  квартири, орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою. Виходячи з цього, квартиронаймач та члени його родини несуть солідарну відповідальність виключно перед балансоутримувачем.
Відповідно до п.8 "Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення", затверджених Постановою Кабінету міністрів України №630 від 21.07.2005 року, послуги надаються споживачеві згідно з договором,  що оформляється на основі типового  договору  про  надання  послуг  з централізованого  опалення,  постачання холодної та гарячої води і водовідведення.
4. Позивач заявив, що Відповідач виплатив за отримані послуги 683,86 грн, що також не відповідає дійсності.  Відповідач за період з жовтня 2001 року по серпень 2012 року виплатив за послуги з централізованого опалення, отримані впродовж опалювального сезону 2979,26  (дві тисячі дев’ятсот сімдесят дев’ять) грн.
5. При оскарженні з боку Відповідача судового наказу про солідарне стягнення з Відповідача та членів її родини за № 2-н/0528/4424/2012 Позивач не зміг документально довести своє право вимоги відносно стягнення заборгованості за надані послуги, внаслідок чого ухвалою № 2-н/0528/4424/2012 судовий наказ було скасовано.
Таким чином, для підтвердження свого права вимоги Позивач повинен був надати докази про те, що:
-у Позивача встановлені договірні правовідносини з Відповідачами, між сторонами укладені договори на надання житлово-комунальних послуг, які по формі та за змістом відповідають Типовим договорам.
- Позивач не надав суду щомісячний розрахунок по заборгованості на підставі усіх особистих рахунків за адресою: вул. Карпинського, буд.19, кв. 4, м. Краматорськ, Донецької області.
Таким чином, ТОВ «Краматорськтеплоенерго»  зловживаючи своїм правом на подання позовної заяви про стягнення боргу,  вимагає сплати незаконно виставлених до сплати сум.
Позивач не надав суду належних і допустимих доказів на підтвердження свого статусу у правовідносинах з споживачами у процесі створення, надання та споживання житлово-комунальних послуг, а також не надав доказів  встановлених з Відповідачем правовідносин.
  Виходячи  з вище наведено та на підставі: 
- ст.11 "Підстави виникнення цивільних прав та обов'язків" ЦК України;
- ст.40 "Особи, які можуть бути представниками" ЦПК України;
- ст.60 "Обов'язки доказування і подання доказів" ЦПК України;
- п.88 "Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води", затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 1 червня 2011 р. №869;
- ст.29. "Особливості укладання договорів у багатоквартирному будинку" Закону України "Про житлово-комунальні послуги";
- п.8 "Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення", затверджених Постановою Кабінету міністрів України №630 від 21.07.2005 року;

Просимо Суд:

1. У задоволенні позовних вимог Позивача Товариства з обмеженою відповідальністю «Краматорськтеплоенерго» про солідарне стягнення за послуги з поставки теплової енергії та гарячого водопостачання в сумі 16 784,85  грн., та витрат по сплаті судового збору в розмірі 229, 40 грн.  з Відповідача 1 та Відповідача 2 – відмовити в повному обсязі.

Додаток:
1.Копії квитанцій про сплату за отриманні послуги.
2. Таблиця розрахунку про помісячну оплату за отримані послуги.



Заява про застосування позовної давності.
2013р міським судом м. Краматорськ під керівництвом судді Н винесена ухвала про відкриття та призначення до розгляду справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Краматорськтеплоенерго» про солідарне стягнення за послуги з поставки теплової енергії та гарячого водопостачання в сумі 16 784,85  грн., та витрат по сплаті судового збору в розмірі 229, 40 грн. з Відповідача 1 та Відповідача 2.
У позовній заяві пред'явлені вимоги про стягнення заборгованості за період, що виходить за межі трирічного строку позовної давності, встановленого ст. 257 Цивільного кодексу України . Частиною 3 ст. 267 цього Кодексу встановлено , що позовна давність застосовується судом лише за заявою сторони у спорі, зробленою до винесення ним рішення .
 Згідно з нормою ч.3ст.118ГПК України позовну заяву про стягнення боргу за житлово-комунальні послуги подається тільки у випадках відмови у прийнятті заяви на видачу судового наказу, або скасування виданого судового наказу.
Позивачем був отриманий судовий наказ № 2-н/0528/4424/2012 про стягнення з відповідачів заборгованості за період з 01.10.2010 р. по 01.09.2012 р. Даний судовий наказ був скасований ухвалою  міського суду в м. Краматорськ (копія ухвали суду позивачем надана ). Таким чином, у позивача виникло право подання позовної заяви для розгляду раніше їм заявлених вимог вже в позовному провадженні. У той же час, позивачем у позовній заяві заявлені вимоги вже за більший період, а саме за період з 01.10.2008р . по 01.09.2012р . Але період з 01.10.2008р . по 01.09.2012г . в наказовому виробництві не розглядався і згідно з нормою ч.3 ст.96 ЦПК України в позовній виробництві заявлений бути не може.
Відповідно до ст.ст. 257, 267 ЦК України, позовна давність за заявленим вимогам складає 3 роки. Позовна заява подана _____. А позовні вимоги заявлені з 01.10.2008р . Що перевищило строки позовної давності .
Закінчення позовної давності, про застосування якої заявлено у спорі, є підставою для відмови в позові, згідно з нормою ст.267 ЦК. Користуючись зазначеними нормами ЦК України, заявляємо вимоги застосувати при вирішенні спору в зазначеній справі загальну позовну давність тривалістю в три роки.
Позовна заява ТОВ «Краматорськтеплоенерго» порушило норми процесуального права у ч.4 ст.267 ЦК України, п.8ч.1ст.207 ЦПК України. На підставі вищевикладеного,
Просимо Суд:

1. Приєднати до матеріалів справи № _________ цю заяву і врахувати його при вирішенні спору.
2. Відмовити в позові ТОВ «Краматорськтеплоенерго» винести рішення і відмовити в позові в повному обсязі.


Заявление на применение срока исковой давности теплосеть дала пояснение, что на период подачи искового заявления на данном счете была входящая задолженность на такую сумму, поэтому все в пределах исковых требований!

« Останнє редагування: 09 Жовтня 2013, 11:00:49 від Таля »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Записаний

Таля

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
    • Перегляд профілю
Re: Суд с тепловыми сетями
« Reply #2 : 08 Жовтня 2013, 12:47:37 »

Ув. форумчане! Подскажите пожалуйста как убедить судью в неправомерности истца по моему вопросу? На последнем заседании судья сказал представителю теплосети в дружеской беседе, что бы та не переживала, на следующем заседании будет вынесено решение))) А все мои требования оставляются без рассмотрения! При том, что судья склонна вынести решение в пользу теплосети. Напишу все по порядку. В квартире я проживаю с 2007 года, но приобреталась она частями. Последняя часть была выкуплена в августе 2010 года. Теплосеть предоставила расчет по задолженности в каком то не понятном исчислении. Что делать не могу понять.Подскажите пожалуйста!
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Суд с тепловыми сетями
« Reply #3 : 08 Жовтня 2013, 14:48:41 »

А все мои требования оставляются без рассмотрения! При том, что судья склонна вынести решение в пользу теплосети.


А где изложены Ваши требования? Вы подавали встречный иск? А на требования истца следует подавать письменные возражения. Образцы есть в разделе Цивільні справи:
http://gro-za.org/forum/index.php/board,41.0.html

Без проектов встречного иска и возражений это беспредметный разговор.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Суд с тепловыми сетями
« Reply #4 : 08 Жовтня 2013, 22:31:07 »

Цитувати
Заявление на применение срока исковой давности теплосеть дала пояснение, что на период подачи искового заявления на данном счете была входящая задолженность на такую сумму, поэтому все в пределах исковых требований!
Звісно в межах позовної заяви, але поза межами строку позовної давності. Під терміном "входящая задолженность" приховують заборгованість за попередній період щодо якого сплив строк позовної давності. Зазвичай ці суми вказують у перший місяць в розрахунку як "вхідне сальдо". У Вашому випадку це внесено у останній місяць.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Суд с тепловыми сетями
« Reply #5 : 08 Жовтня 2013, 22:37:31 »

Цитувати
Позивачем був отриманий судовий наказ № 2-н/0528/4424/2012 про стягнення з відповідачів заборгованості за період з 01.10.2010 р. по 01.09.2012 р. Даний судовий наказ був скасований ухвалою  міського суду в м. Краматорськ (копія ухвали суду позивачем надана ). Таким чином, у позивача виникло право подання позовної заяви для розгляду раніше їм заявлених вимог вже в позовному провадженні. У той же час, позивачем у позовній заяві заявлені вимоги вже за більший період, а саме за період з 01.10.2008р . по 01.09.2012р . Але період з 01.10.2008р . по 01.09.2012г . в наказовому виробництві не розглядався і згідно з нормою ч.3 ст.96 ЦПК України в позовній виробництві заявлений бути не може.
Не зрозумів... У наведеній копії позовної заяви період з 01.10.2010. по 01.10.2012.
Записаний

Таля

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
    • Перегляд профілю
Re: Суд с тепловыми сетями
« Reply #6 : 08 Жовтня 2013, 23:02:36 »

Цитувати
Не зрозумів... У наведеній копії позовної заяви період з 01.10.2010. по 01.10.2012.

таким образом я писала об образовавшейся задолженности за период с 2008 по 2012 год.

Редагування: Виправлено межі цитування
« Останнє редагування: 11 Жовтня 2013, 08:06:25 від Юрій Васильович »
Записаний

Таля

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
    • Перегляд профілю
Re: Суд с тепловыми сетями
« Reply #7 : 10 Жовтня 2013, 16:39:24 »

Ув. форумчане! Подскажите пожалуйста как убедить судью в неправомерности истца по моему вопросу? На последнем заседании судья сказал представителю теплосети в дружеской беседе, что бы та не переживала, на следующем заседании будет вынесено решение))) А все мои требования оставляются без рассмотрения! При том, что судья склонна вынести решение в пользу теплосети. Напишу все по порядку. В квартире я проживаю с 2007 года, но приобреталась она частями. Последняя часть была выкуплена в августе 2010 года. Теплосеть предоставила расчет по задолженности в каком то не понятном исчислении. Что делать не могу понять.Подскажите пожалуйста!
15 октября суд! Подскажите пожалуйста, что делать!
Записаний

Елена_69

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
    • Перегляд профілю
Re: Суд с тепловыми сетями
« Reply #8 : 10 Жовтня 2013, 21:47:10 »

Автор: Таля
Цитувати
15 октября суд! Подскажите пожалуйста, что делать!


http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/5029-17/print1363168573689815
ЗУ   Про засади державної мовної політики
Стаття 6. Державна мова України

1. Державною мовою України є українська мова.

2. Українська мова як державна мова обов'язково застосовується на всій території України при здійсненні повноважень органами законодавчої, виконавчої та судової влади, у міжнародних договорах, у навчальному процесі в навчальних закладах в межах і порядку, що визначаються цим Законом. Держава сприяє використанню державної мови в засобах масової інформації, науці, культурі, інших сферах суспільного життя.
Стаття 14. Мова судочинства

1. Судочинство в Україні у цивільних, господарських, адміністративних і кримінальних справах здійснюється державною мовою. У межах території, на якій поширена регіональна мова (мови), що відповідає умовам частини третьої статті 8 цього Закону, за згодою сторін суди можуть здійснювати провадження цією регіональною мовою (мовами).

2. Професійний суддя повинен володіти державною мовою. У межах території, на якій відповідно до умов частини третьої статті 8 цього Закону поширена регіональна мова, держава гарантує можливість здійснювати судове провадження цією регіональною мовою (мовами). Необхідність забезпечення такої гарантії має враховуватися при доборі суддівських кадрів.

3. Сторони, які беруть участь у справі, подають до суду письмові процесуальні документи і докази, викладені державною мовою. У межах території, на якій поширена регіональна мова (мови), що відповідає умовам частини третьої статті 8 цього Закону, допускається подача до суду письмових процесуальних документів і доказів, викладених цією регіональною мовою (мовами), з перекладом, у разі необхідності, на державну мову без додаткових витрат для сторін процесу.

4. Особам, що беруть участь у розгляді справи в суді, забезпечується право вчиняти усні процесуальні дії (робити заяви, давати показання і пояснення, заявляти клопотання і скарги, ставити запитання тощо) рідною мовою або іншою мовою, якою вони володіють, користуючись послугами перекладача у встановленому процесуальним законодавством порядку. У межах території, на якій поширена регіональна мова (мови), що відповідає умовам частини третьої статті 8 цього Закону, послуги перекладача з регіональної мови або мови меншини (мов), у разі їх необхідності, надаються без додаткових для цих осіб витрат.

5. Слідчі і судові документи складаються державною мовою.

6. Слідчі і судові документи відповідно до встановленого процесуальним законодавством порядку вручаються особам, які беруть участь у справі (обвинуваченому у кримінальній справі), державною мовою, або в перекладі їх рідною мовою або іншою мовою, якою вони володіють.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1618-15/print1363168573689815
ЦИВІЛЬНИЙ ПРОЦЕСУАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
Стаття 7. Мова цивільного судочинства

     Мова  цивільного  судочинства  визначається статтею 14 Закону
України "Про засади державної мовної політики" ( 5029-17 ).
{   Стаття  7  в  редакції  Закону  N  5029-VI  (  5029-17  )  від
03.07.2012 }


К чему все это. Иск должен быть на украинском языке, а поэтому сам иск не отвечает нормам ст 118-120 ЦПКУ
подаете Клопотання про залишення позову без розгляду, на підставі  використання недержавної мови (аналог клопотання знайдете на форумі)


Товариства з обмеженою відповідальністю «Краматорськтеплоенерго»
Ідентифікаційний код юридичної особи    34657789
Повне найменування юридичної особи та
скорочене у разі його наявності    ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО"
( ТОВ "КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО" )
Місцезнаходження юридичної особи    84305, Донецька обл., місто Краматорськ, ВУЛИЦЯ ОРДЖОНІКІДЗЕ, будинок 5
ПІБ керівника юридичної особи (дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи)    ВОЛОХА СТАНІСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ (підписання договорів без згоди дирекції та наглядової ради до 100 тис.грн.)
ПІБ осіб уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори (дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи)   ВОЛОХА СТАНІСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ (підписання договорів без згоди дирекції та наглядової ради до 100 тис.грн.)
Інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою   тел. 0626439737
тел. 0626439810
Місцезнаходження реєстраційної справи   Реєстраційна служба Краматорського міського управління юстиції Донецької області
Дата державної реєстрації юридичної особи / Дата державної реєстрації юридичної особи, яка утворена у результаті перетворення   18.10.2006
Дані про перебування юридичної особи у процесі припинення/Дані про перебування юридичної особи у процесі провадження у справі про банкрутство, санації    не перебуває в процесі припинення

Види діяльності   35.30 Постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря (основний), 35.11 Виробництво електроенергії, 35.12 Передача електроенергії, 35.13 Розподілення електроенергії, 35.14 Торгівля електроенергією
Відомості про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог   
Дані про державну реєстрацію припинення юридичної особи   
Номер та дата останньої виписки   АГ 365612 18.09.2013

Види діяльності   35.30 Постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря (основний), 35.11 Виробництво електроенергії, 35.12 Передача електроенергії, 35.13 Розподілення електроенергії, 35.14 Торгівля електроенергією Говорит о том, что это предприятие комбинированного производства, поэтому тарифы для него устанавливает НКРЕ
А ежемесячный платеж /начисления по теплу - это площадь квартиры умноженная на стоимость 1 м.кв - так Вы избавитесь от своего начисления в сентябре 2012 года.

У меня был когда-то спор с похожей фирмой, может эти сноски Вам что-то дадут....

В позовній заяві посилання на те, що Позивач просить стягнути заборгованність з 01.03.2008 року або з будь якого терміну – взагалі відсутні.
Доказом тому є перелік рішень органу місцевого самоврядування ВКХМР (виконавчо-го комітету Херсонської міської ради), тарифи яких Позивач використовував при розрахунку заборгованності  Відповідача.
Перелік містить 8 рішень, починаючи з 1999 року.

Представником Позивача в касаційній скарзі зазначено, що «…метою діяльності Товариства є одержання прибутку від здійснення діяльності з виробництва та постачання електричної та теплової енергії…»
Такі підприємства відносяться до підприємств, що здійснюють комбіноване виробни-цтво теплової і електричної енергії.
Головним( профілюючим) видом діяльності Позивача за КВЕД є, зокрема, виробницт-во електроенергії.
Дана обставина знайшла своє підтвердження при надані Позивачем на вимогу суду (за клопотаннями Відповідача) документів/ доказів та Представником Позивача в су-дових засіданнях не спростовувалась.
Згідно ч.3 ст.20 Закону України "Про теплопостачання" тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії затверджуються органами місцевого самоврядування, крім теплової енергії, що виробляється суб'єктами господарювання, що здійснюють комбіноване виробництво теплової і електричної енергії та/або вико-ристовують нетрадиційні та поновлювані джерела енергії, на підставі розрахунків, виконаних теплогенеруючими, теплотранспортуючими та теплопостачальними орга-нізаціями за методиками, розробленими центральним органом виконавчої влади у сфері теплопостачання.
Законом «Про ТП-ня» зазначено, що Державне регулювання у сфері теплопостачан-ня здійснюється Національною  комісією,  що  здійснює  державне регулювання у сфері   енергетики,   для   суб'єктів   господарювання   у   сфері теплопостачання,  що здійснюють комбіноване виробництво теплової і електричної   енергії   
Відповідно ст. 17 , до  повноважень  Національної  комісії,  що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), у сфері теплопостачання належать:
   регулювання тарифів на теплову енергію,  що  виробляється  на теплоелект-роцентралях,  ТЕС,  АЕС  та  когенераційних установках і установках з вико-ристанням нетрадиційних або  поновлюваних  джерел енергії;
   ліцензування певних  видів  господарської  діяльності у сфері теплопостачання (виробництво,  транспортування  та  постачання теплової енергії),   якщо   те-плова    енергія    виробляється    на теплоелектроцентралях,  когенераційних  установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та інш.
Відповідно до ст.1 Закону України «Про теплопостачання»тариф (ціна) на теплову енергію - це грошовий вираз витрат на виробництво, транспортування, постачання одиниці теплової енергії ( І Гкал), що визначаються згідно з методиками, розробле-ними центральним органом виконавчої влади у сфері теплопостачання.
На виконання вимог Закону, Національною комісією регулювання електроенергетики України для підприємства «Херсонська теплоелектроцентраль» були затверджені та-рифи :
1.   Постановами від  03.08.2006  N 1036 та від 22.07.2010 N 858  видано ліцензії  на виробництво електричної енергії та на виробництво теплової енергії на теплоеле-ктроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваль-них джерел енергії.
2.   Постановами від 30.11.2006 N 1576, від 25.12.2008 N 1477, від 05.11.2009 N 1264, від 18.11.2010 N 1521 затверджено  тарифи на відпуск електричної енергії
3.   за термін з 2007  -  2012 рр.  Постановами від 09.08.2007 N 1089, від 24.07.2008 N 893, від 25.12.2008  N 1517, від 14.12. 2010 N 1746 затверджено тарифи теп-лової енергії, яка поставляється для населення, для промислових споживачів та бюджетних установ (кінцеві споживачі).

Але всупереч чинному законодавству та Конституції,  Виконавчий комітет Херсонсь-кої міської ради м. Херсона на протязі багаторічного терміну, перебравши на себе повноваження НКРЕ, погоджував  тарифи на теплову енергію для споживачів «Херсонська ТЕЦ» в значно більшому розмірі (розгляд  обставин наведено в додатку  - таблиця 1)
Також «Херсонська ТЕЦ», не узгодивши згідно чинного законодавства,  при нараху-ванні застосовувала тарифи, які затверджені в гривнях за 1 кв. м., всупереч Поста-новам НКРЕ, котрими введені тарифи та встановлена ціна (тариф) за 1 гігакалорію.

Це в свою чергу призвело до надлишкових нарахувань(стягнень)  для кінцевих спо-живачів та необґрунтовано завищеного та отриманого доходу для ТЕЦ.


Редагування: Виправлено межі цитування.

« Останнє редагування: 11 Жовтня 2013, 07:40:45 від Юрій Васильович »
Записаний

Таля

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
    • Перегляд профілю
Re: Суд с тепловыми сетями
« Reply #9 : 10 Жовтня 2013, 22:10:11 »

На заседании представитель истца заявил, что будет давать пояснения на русском языке. Поэтому навряд ли судья удовлетворит наше ходатайство. Может все таки сделать бухгалтерскую экспертизу для доказательства взыскания долга за границами исковой давности? Как мотивировать перед судом, что начисление за один месяц является требованием поза исковой давностью?
Записаний

Елена_69

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
    • Перегляд профілю
Re: Суд с тепловыми сетями
« Reply #10 : 10 Жовтня 2013, 22:15:37 »

На заседании представитель истца заявил, что будет давать пояснения на русском языке. Поэтому навряд ли судья удовлетворит наше ходатайство. Может все таки сделать бухгалтерскую экспертизу для доказательства взыскания долга за границами исковой давности? Как мотивировать перед судом, что начисление за один месяц является требованием поза исковой давностью?

Пояснения - это одно, а процессуальные документы - это совсем другое. А испробовать надо все - это потом пригодится для апелляции. Зачем экспертиза? Подать клопотання , пусть истец  докажет почему именно эта сумма?
Записаний

Таля

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 6
    • Перегляд профілю
Re: Суд с тепловыми сетями
« Reply #11 : 10 Жовтня 2013, 22:22:24 »

Цитувати
Пояснения - это одно, а процессуальные документы - это совсем другое. А испробовать надо все - это потом пригодится для апелляции. Зачем экспертиза? Подать клопотання , пусть истец  докажет почему именно эта сумма?

На данном форуме можно найти образец клопотання? Может подскажите где именно найти?

Редагування: Виправлено межі цитування.
« Останнє редагування: 11 Жовтня 2013, 07:37:30 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Суд с тепловыми сетями
« Reply #12 : 11 Жовтня 2013, 09:29:47 »

Цитувати
Не зрозумів... У наведеній копії позовної заяви період з 01.10.2010. по 01.10.2012.


таким образом я писала об образовавшейся задолженности за период с 2008 по 2012 год.

Ви написали так, що зрозуміти Вашу думку дуже важко. Суддя бачить, що заявлений період не виходить за межі строку позовної давності. Вам треба вимагати щоб позивач довів обгрунтованість суми боргу у останній місяць розрахунку, тобто потрібно заявити клопотання про витребування доказів  - документального підтвердження на підставі чого в тому місяці з'явилася така сума боргу. Взагалі позивач не надав доказів : затвердженого тарифу, розміру площі Вашої квартири, показів загальнобудинкового лічильника ( якщо такий є) і опалювальної площі будинку (без якої не можна перевірити, чи правильно порахована Ваша частка отриманого тепла ( тобто і розмір платежу) від того що нарахував лічильник). Без цих доказів суми помісячних нарахувань у розрахунку є бездоказовими - взятими зі стелі. Клопотання треба подати письмово і через канцелярію суду - щоб потім була аргументація для апеляційного суду. (Доречі апеляційний суд отакі "добавки" ( вхідне сальдо) запросто відкидає).
Подайте клопотання про витребування у позмвача відомостей про кількість особових рахунків у комунальній квартирі. Для аргументації таких вимог візьміть у сусідів (на деякий час) іх платіжки ( адреса одна - рахунки різні).
Візміть у ЖЕКу довідку про те що квартира була комунальною і мала декілька окремих особових рахунків. Подайте клопотання про залучення цієї довідки, як доказу.
Зробіть свій розрахунок ( тариф х площу) і з копіями своїх платіжок надай те суду (клопотання долучити до справи).
Незрозуміло чи була послуга Гаряче водопостачання? Якщо так, то де докази : тариф, кількість зареєстрованих осіб у всій комунальній квартирі та мешканців у Ваших кімнатах окремо ( або покази лічильника з виокремленням Вашої частки).
В розрахунку суми помісячних нарахувань дуже різні? Чому?
В позові нема нічогісінько! Ваша проблема в тому, що Ви не можете це пояснити судді, плюс суддя, можливо, просто не бажає Вас слухати.

Стосовно НКРЕ і мови:
Тарифу нема, хто його затверджував не відомо. Спочатку треба бачити Рішення (постанову) про затвердження  тарифу, потім можно буде щось говорити з цьго приводу.
В донецькій області регіональна мова російська:
Цитувати
Депутаты Донецкого областного совета на XIV внеочередной сессии закрепили за русским языком статус регионального.
За такое решение на сессии, созванной по инициативе фракции Партии регионов, проголосовали 117 депутатов из 119 присутствующих.
http://govorit.donetsk.ua/russkii-yazyk-poluchil-status-regionalnogo-v-donetskoi-oblasti.html
Цитувати
Ще одна область ввела регіональну мову.
Російська мова отримала статус регіональної в Донецькій області.
Таке рішення на позачерговій сесії прийняла обласна рада у четвер, 16 серпня.
За це рішення проголосувало 117 депутатів із 118 присутніх.
http://news.tochka.net/ua/126791-v-donetskoy-oblasti-russkiy-yazyk-sdelali-regionalnym/
Цитувати
Русский язык останется региональным языком в Донецкой области по решению суда
Суббота, 29 Сентябрь 2012

28 сентября 2012 года Донецкий окружной административный суд принял решение по иску Донецкой областной организации "Всеукраинский комитет защиты прав человека" с требованием признать незаконным и недействительным решение Донецкого облсовета о реализации Закона Украины "Об основах государственной языковой политики" на территории региона" от 16 августа 2012 г. со дня его принятия.

Суд "отказал в иске в полном объеме" и оставил в силе решение Донецкого областного совета об использовании в Донецкой области русского языка как регионального.
http://alldonetsk.info/news/russkiy-yazyk-ostanetsya-regionalnym-yazykom-doneckoy-oblasti-po

Рішення облради мозна знайти на її офіційному сайті: http://sovet.donbass.com/?lang=ru&sec=02.01&iface=Public&cmd=showdoc&args=id:2557
Рішення має статус діючого.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Суд с тепловыми сетями
« Reply #13 : 11 Жовтня 2013, 09:37:41 »

Цитувати
Об утверждении тарифа на тепловую энергию ООО "Краматорськтеплоенерго"
Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 14.12.2010 № 1824 действует с 01.01.2011   
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/GK21890.html

Пропозиції від Елена_69 стосовно мови і затвердження тарифу можете залишити поза увагою.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email