'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Перегляд судових рішень  (Прочитано 99242 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #300 : 30 Квітня 2014, 23:37:25 »

Цитувати
Цитувати
Текст своєї заяви я десь надав.
Я бачив, це в  Reply #288
Відповім пізніше.
Добрий вечір, Юрій Васильович ! Вітаю з наступними святами, хай вони пройдуть спокійно для всіх нас ! Гадаю, що у Вас все гаразд, бо  Ви постійно на форумі, тому , як буде час, поясніть  в двух-трьох реченнях своє бачення, як мені потрібно обгрунтовувати тотожність обставин на прикладі одного з поданих мною рішень до ВССУ.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #301 : 12 Червня 2014, 00:01:22 »

Добрий вечір, Юрій Васильович ! Якщо Ви на форумі ,маю надію, що все добре! :P Я ще не здався.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #302 : 12 Червня 2014, 00:19:25 »

Нагадайте, скільки часу ще є.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #303 : 12 Червня 2014, 00:31:53 »

Цитувати
Нагадайте, скільки часу ще є.

Остання справа, яку я знайшов - до 31 червня. Це  http://reyestr.court.gov.ua/Review/38000123. Вчора з,явилася ще одна, але там рішення Ап. суду за ст.1166 відмінено кас. судом. Зараз № не пам,ятаю.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #304 : 13 Червня 2014, 23:59:00 »


Цитувати
Нагадайте, скільки часу ще є.
Юрій Васильович, у Вас там гаряче. Я сам складаю нову заяву про перегляд. Є час до кінця червня по справі 38000123. Крім того буду намагатися долучити четверту справу, яку попередній ВССУ недочитав. Якщо дозволять обставини, то надішлю на форум за для можливого рецензування. На крайний випадок все одно подам до ВССУ.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #305 : 23 Червня 2014, 18:21:33 »

Шановні, супермодератори ! Хто може швидко переглянути мою заяву про перегляд судового рішення, будьласка. Термін подачи по справі № 38000123 до 30 червня, а ще багато роботи ( друкування та ін.). Мене цікавлять можливі юридичні "ляпи", бо заяву складав самостійно. Якщо такі є, то позначте їх зеленим коліром. Дякую !
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #306 : 23 Червня 2014, 21:13:09 »

В заявлении о пересмотре, дополните основания об освобождении от оплаты суд. сбора. Неизвестно что примут в ВСУ за основу.

Цитувати
Освобождается от уплаты судебного сбора на основании ст. 22 Закона Украины «О защите прав потребителей»
и  п.7 ч.1 ст.5 Закона Украины № 3674-VI «О судебном сборе».
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #307 : 23 Червня 2014, 21:53:21 »

Мене цікавлять можливі юридичні "ляпи"

Я Вам вже писав свої зауваження і не готовий знову читати про те, що "земля пласка".
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #308 : 24 Червня 2014, 00:13:07 »


Цитувати
Я Вам вже писав свої зауваження і не готовий знову читати про те, що "земля пласка".
[/quote]
А я  не просил оценить заявление, я просил только отметить юридические "ляпы". Уважаемый ПЕРО, я знаком с Вашим мнением о моем деле, Не утруждайте себя , тем более, что Вы не знакомы с материалами дела. Вообще то мне казалось, что Вы культурный и воспитанный человек. Надеюсь, что так оно и есть. :-\
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #309 : 25 Червня 2014, 23:00:39 »

А я  не просил оценить заявление, я просил только отметить юридические "ляпы".
По суті це однакові прохання. Бо "ляпи" можна побачити лише при оцінці.

Цитувати
тем более, что Вы не знакомы с материалами дела.
На стадії касаційного оскарження і складення заяви про перегляд обставини справи у ВССУ нікого не цікавлять. Тому не намагайтесь у заяві "спростувати" те, що було встановлено (можливо й неправильно) судами попередніх інстанцій.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #310 : 26 Червня 2014, 01:17:02 »


Цитувати
По суті це однакові прохання. Бо "ляпи" можна побачити лише при оцінці.
Ви мене погано зрозуміли. Я вже підготував заяву, на жаль самостійно та , можливо, не якісно. В заяві декілько оцінок статей ЦК , які я трактував на свій розсуд, скажемо, частину заяви про ст. 1158 та деякі ін. Те, що судом не з,ясована причина самої події і суті спору, це очевидно. Скоріше, це було зроблено свідомо бо було ясно, що перекриття обвалилося з причини багатолітнього потрапляння вологи з даху. Тому Мальцев повинен був в мотивувальній частині написати : квартира знаходиться на останньому поверсі та з причини не відремонтованого даху.... і далі по тексту можна було фантазувати про "закінчення строку договору , про не сприйняття  кошторису відомого наукового інституту та безглузде посилання на ст. 1158". Цього не було зроблено, що дало можливість вже далі фантазувати Неміроіській. Якщо кошторис не сприймався, треба було відповідачами або судом вимагати експертизи. Над заявою я ще трохи попрацював і все одно подам, тому зараз сперичатися не має про що.


Цитувати
На стадії касаційного оскарження і складення заяви про перегляд обставини справи у ВССУ нікого не цікавлять. Тому не намагайтесь у заяві "спростувати" те, що було встановлено (можливо й неправильно) судами попередніх інстанцій.
Це так, але ж до чого в моїй справі ст.1158 ? В майнових інтересах кого я виконав роботу, якщо судом встановлено, що я виконав роботу " яку повинен був виконувати балансоутримувач" за договором з КМДА ? І не кажіть мені, що я власник будинку і тому повинен сам ремонтувати дах і таке ін.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #311 : 26 Червня 2014, 10:41:38 »

Я б не посилався на ті рішення, що вже були використані у попередніх заявах. Тільки на "свіже". Знову багато зайвих розмірковувань "взагалі".
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #312 : 26 Червня 2014, 14:57:42 »

Цитувати
Я б не посилався на ті рішення, що вже були використані у попередніх заявах. Тільки на "свіже". Знову багато зайвих розмірковувань "взагалі".
Юрій Васильович, добрий день! " Взагалі"-це наслідок складання заяви потерпілою людиною. Не маючи підтримки з боку фахового захисника та змоги отримати змістовну консультацію, я намагався самостійно викласти події, як я їх розумію. Тому і зайві емоції. На жаль Перо крім критики ні чого не пропонував, хоча, безумовно, виклав би все більш професійно , при тому, що в успіх не вірив. Заяву я трохи почистив і маю час до 30-го. Буду відправляти поштою, бо це зручніше. Шкода. що всі (і Ви теж) крім "взагалі" та " земля плоска"(Перо) по суті ні чого не запропонували. Мене цікавило, чи вірно я висловився з приводу ст. 1158. Від Вас та Перо ні пари з вуст. А я ж для цього і надав заяву, щоб мене вчасно поправили, бо не хочеться виглядати зовсім дурнем. Якщо про 1158 мої зауваження вірні, то, на мою думку, це суттєво все змінює , бо саме на цьому вибудовується рішення суду.
« Останнє редагування: 26 Червня 2014, 15:05:54 від assia »
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #313 : 26 Червня 2014, 22:19:01 »

Слежу за развитием событий по вашему вопросу с самых первых постов. Всех кто хотел Вам помочь, подсказать, Вы оттолкнули. Противоречивость и упертая самоуверенность во всем до самых кончиков.... , а сам по существу вопроса, дилетант.
 Вы не устали от самого себя? Как Вам только живется с таким жизненным подходом?
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #314 : 08 Липня 2014, 11:26:39 »

Цитувати
. , а сам по существу вопроса, дилетант.
 Как Вам только живется с таким жизненным подходом?
Я так зрозумів, що це ви про себе ! Це дуже влучно ! А если серьезно, то я уже просил Вас не лезть со своими глупыми оценками в мою тему.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email