'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Виконавче провадження щодо дописувачки КИРА  (Прочитано 17060 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Стоп. Ми досі мову вели про постанову державного виконавця про арешт квартири, а не про постанову державного виконавця про відкриття виконавчого провадження.
Записаний

Кира

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 89
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Стоп. Ми досі мову вели про постанову державного виконавця про арешт квартири, а не про постанову державного виконавця про відкриття виконавчого провадження.
Коротко викладу суть справи. Першою інстанцією було винесено рішення стягнути з мене 2000 грн. за ЖКП і 100 грн. судових витрат. Мій зустрічний позов, заперечення тощо суд не врахував/відмовив ... (Зрозуміло, що апеляція підтримала рішення суду.)
Я подала на перегляд за нововиявленими обставинами (добре, що вони знаайшлися!).
В цей же час ЖЕК швиденько отримав два виконавчі листи і відніс їх до ДВС.
Через місяць після цього (і через два тижні після винесення ДВС постанови про арешт майна) звичайним листом я отримала "Постанову про арешт майна та оголошення заборони на його відчуження", де зазначено: 1) накласти арешт на все майно; 2) заборонити відчуження майна в межах суми боргу (в постанові зазначена сума в 100 грн., тобто судові витрати).
Жодних інших постанов (в тому числі про відкриття виконавчого провадження) я не отримувала. Знаю навіть, чому. В попередній судовій справі оскаржувала (розгляд ще не завершено) постанови і дії цього самого держвиконавця, який зловживаючи своїми правами, подовжив ЖЕКу виконавчий лист ще на рік. Крім того, скаржилась на цього держвиконавця в Мінюст і ДВС України. То ж тепер держвиконавець знайшов спосіб помститися.
То тепер я маю якось себе захистити. Шукаю спосіб...
« Останнє редагування: 26 Квітня 2014, 22:11:38 від Кира »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А постанова  про відкриття виконавчого провадження була? Ідентифікатор доступу вказано? Ви в реєстрі на сайті ДВС перевірили?
Записаний

Кира

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 89
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

А постанова  про відкриття виконавчого провадження була? Ідентифікатор доступу вказано? Ви в реєстрі на сайті ДВС перевірили?
Я ж кажу, що держвиконавець не надіслав постанови про відкриття (з кодом доступу) і, думаю, тепер вже почав примусове стягнення. Мабуть, саме цього він і прагнув, щоб стягнути штраф, збір за проведення виконавчих дій тощо.
« Останнє редагування: 27 Квітня 2014, 10:25:41 від Кира »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Я ж кажу, що держвиконавець не надіслав постанови про відкриття

Прогледів... Вночі переглядав поспіхом...
Вам для опрацювання http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0489-12
Записаний

Кира

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 89
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Скажіть, будь ласка, по п.1.5.2 цієї Інструкції чи може держвиконавець сам скласти подібний акт (без свідків, інших сторін тощо)? Поки не зрозуміла, як її використати в моєму випадку, але знайшла в ній багато корисного для попереднього оскарження дій і постанов ДВС, за що Вам дуже вдячна.
Чи немає у Вас Інструкції, яка б визначала вимоги до матеріалів виконавчих проваджень (що вони, наприклад, повинні бути прошиті та пронумеровані)? Бо я раніше стикалася з тим, що держвиконавець заднім числом складає акт (що він мене не знайшов?!) і повертає виконавчі листи стягувачу, з приміткою що стягувач може повторно з ними звернутися до ДВС.
« Останнє редагування: 27 Квітня 2014, 18:35:13 від Кира »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Записаний

Кира

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 89
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v2274323-08

Я правильно зрозуміла, що прошиваються тільки завершені ВП (відповідно до п.3.10)? А в незавершеному можна замінювати аркуші, підтасовувати, т.я. відсутній опис документів?
Записаний

Кира

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 89
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

А як в зазначеному випадку (100 грн. боргу) мав би діяти держвиконавець, якби він керувався законом? Запропонувати сплатити добровільно або - в разі несплати боргу - звернути стягнення на зарплату?
Все ж таки, ніяк не можу розібратись. Правильний порядок дій держвиконавця такий як зазначено нижче?
1) винести постанову про відкриття провадження, в якій запропонувати протягом 7 днів добровільно виконати
2) наступного дня надіслати цю постанову рекомендованим листом боржнику
3) у випадку непогашення боргу винести постанову про примусове виконання із зверненням на зарплату
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Я правильно зрозуміла, що прошиваються тільки завершені ВП (відповідно до п.3.10)? А в незавершеному можна замінювати аркуші, підтасовувати, т.я. відсутній опис документів?
Ви думаєте не можна підмінити прошитий і про нумерований аркуш?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
3) у випадку непогашення боргу винести постанову про примусове виконання із зверненням на зарплату
Спочатку на кошти на рахунках, як їх нема, то на майно, а вже потім на зарплату. По майну є обмеження.
Записаний

Кира

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 89
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Ви пишите: "на майно, а вже потім на зарплату".
Але ж суми боргу бувають різні: до 3-х мінімальних зарплат, від 3-х до 10-ти мінімальних зарплат, більше 10-ти мінімальних зарплат.
То при сумі 100 грн. - про яке майно йдеться?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Я пишу як по закону. Держвиконавці ( з подачі тягувачів) для працюючих  застосовують "на зарплату", так мороки менше. 
Сума у Вас буде не 100грн. То такий "фокус" Держвиконавців - присилають лише постанову про судовий збір. Сума невелика. Боржник "на радощах" біжить платити і отримує вже під розпис постанову по основному боргу. Так що 2000 Вас ще чекатимуть, тим паче "по блату".
Ви питали про заяву до суду про зупинення виконавчого провадження на час перегляду справи - спробуйте.
Записаний

Кира

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 89
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Дякую, що витратили на мою проблему вільний час.
Спробую:
1) оскаржити "Постанову про арешт майна",
2) оскаржити дії держвиконавця (який всупереч закону не надіслав постанову про відкриття ВП тощо),
3) звернутися до суду із заявою про зупинення рішення на час перегляду справи за нововиявленими обставинами.
Про подальший розвиток подій розповім.
« Останнє редагування: 28 Квітня 2014, 08:37:11 від Кира »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email