'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ПОЗОВ на перерахунок нарахувань за ЦО та ГВ на захист прав споживачів  (Прочитано 59624 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

На підставі викладеного, та керуючись ст. ст. 13, 292, 309 ЦПК.... прошу...
(цього достатньо, бо це не позов, а скарга; АСК перевіряє справу у межах скарги та позову -ч. 1 ст. 303 ЦПК). Чекаємо на позитивний результат, якщо у справі є докази нарахувань відповідачем!
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

На підставі викладеного, та керуючись ст. ст. 13, 292, 309 ЦПК.... прошу...
(цього достатньо, бо це не позов, а скарга; АСК перевіряє справу у межах скарги та позову -ч. 1 ст. 303 ЦПК). Чекаємо на позитивний результат, якщо у справі є докази нарахувань відповідачем!
Дякую.
У вкладенні - "Клопотання про залучення доказів" від 15.03.2016 р., де говориться у тому числі про:
(click to show/hide)
а також у "Заяві про зміну розміру позовних вимог" від 05.04.2016 р. йшлося про те, що:
(click to show/hide)
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Пройшло 3 тижні від подання апеляційної скарги, але досі немає ніякої інформації від АСК і у призначених справах мого прізвища немає. Чекати далі?  ???
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Пройшло 3 тижні від подання апеляційної скарги, але досі немає ніякої інформації від АСК і у призначених справах мого прізвища немає. Чекати далі?  ???
Возьмите свой экземпляр апел. жалобы (с регистрацией) и в канцелярии апелляционного суда все выясняйте. Может Ваша жалоба еще находится в суде первой инстанции .
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Пройшло 3 тижні від подання апеляційної скарги, але досі немає ніякої інформації від АСК і у призначених справах мого прізвища немає. Чекати далі?  ???


http://gro-za.org/forum/index.php?topic=9608.0
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Перо, дякую - я знайшов справу в АСК.
Надійшла 07.06.2016.
Склад суду   Музичко С. Г.(доповідач), Рейнарт І. М.(суддя), Кирилюк Г. М.(суддя).
Доповідача я дуже добре знаю - 2 роки вона була суддєю по моєй справі декілька років тому, у якій я виграв майже $80000 (точніше - не програв :) ).
Але ось що там написано:
Цитувати
09.06.2016   Досудова підготовка   Ухвала досудової підготовки по цивільній справі(Про залишення апеляційної скарги без руху і надання терміну для усунення недоліків).
Які можуть бути недоліки у моїй апеляційній скарзі???
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Сьогодні отримав ухвалу від АСК (див. вкладення) про залишення скарги без руху через те, що при розбіжностях (в моєму випадку - з приводу звільнення від сплати судового збору) між спеціальним НПА (ЗУ "Про судовий збір") і загальним НПА (ЗУ "Про захист прав споживачів") перевага надається спеціальному.
Запропоновано, згідно з п.9 ч.2 ст.4 (це помилка - треба було написати: "згідно п.п.6  п.1 ч.2 ст.4") заплатити 535,92 грн.
Читаємо, що написано у п.п.6 п.1 ч.2 ст.4 ЗУ "Про судовий збір":
Цитувати
110 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги
Я подавав свою позовну заяву 31 серпня 2015 року, тобто, ПЕРЕД набранням чинності ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору" від 22.05.2015. Тоді у ЗУ "Про судовий збір" ще був п.7 ч.1 ст.5, яким було передбачено, що споживачі - за позовами, що пов'язані з порушенням їхніх прав, звільняються від сплати судового збору!
Мене ж звільнено від сплати судового збору для всіх інстанцій у цій справі?  ???

Як мені треба діяти? Дочекатись ухвали про повернення апеляційної скарги і подати касаційну скаргу на незаконні дії судді АСК Музичко?

Додатково:
Оскільки після апеляційної стадії справа вважається завершеною, у справі проти мене про стягнення "боргу" за тарифами НКРЕКП мені треба буде подати нове клопотання про зупинення провадження у справі до завершення розгляду адміністративної справи № 826/6347/15-а в Окружному адміністративному суді м. Києва, оскільки постановою НКРЕКП  № 146 від 17.10.2014 р. для ТОВ «Євро-реконструкція» було встановлено тарифи на послуги централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, які діяли протягом періоду з 21.11.14р. по 07.05.15р., що перетинається з періодом позивних вимог у даній справі.
« Останнє редагування: 27 Червня 2016, 16:38:24 від Олександр_2015 »
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

, що при розбіжностях (в моєму випадку - з приводу звільнення від сплати судового збору) між спеціальним НПА (ЗУ "Про судовий збір") і загальним НПА (ЗУ "Про захист прав споживачів") перевага надається спеціальному.
ЗУ "Про захист прав споживачів" тоже является специальным.
Посмотрите цитату из заявления, может тоже воспользуетесь постановлением ВССУ. Оно освободило меня от оплаты при подачи кассации. 
             
Цитувати
  Рассматривая вопрос об освобождении Потребителей от уплаты судебного сбора, необходимо учесть, что действительно, статьей 5 Закона Украины «Про судовий збiр» в редакции от 03.09.2015 г. указан перечень лиц, которые освобождаются от уплаты судебного сбора, где в перечне Потребителей нет, НО вместе с тем, согласно данных разъяснений в пункте 7 пленумом Высшего специализированного суда Украины, в Постановлении № 10 «Про застосування судами законодавства про судові витрати у цивільних справах» в редакции от 25.09.2015 г.
(http://zakon4. rada.gov.ua/laws/show/v0010740-14) установлено, (начало цитаты):
 «Оскільки стаття 5 Закону № 3674-VI не містить вичерпного переліку пільг щодо сплати судового збору, то при визначенні таких пільг слід керуватися іншим законодавством України, наприклад, статтею 14 Закону України від 01 грудня 1994 року № 226/94-ВР "Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, органів досудового слідства, прокуратури і суду", статтею 22 Закону України від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", статтею 22 Закону України від 12 травня 1991 року № 1023-XII "Про захист прав споживачів"»(конец цитаты).
 


Для ознакомления, обращение в КС  http://ccu.gov.ua/doccatalog/document?id=306179



« Останнє редагування: 27 Червня 2016, 19:56:35 від Gelo »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

ЗУ "Про захист прав споживачів" тоже является специальным.
Не в питаннях судового збору.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Так мене ж звільнено від сплати судового збору для всіх інстанцій у цій справі через те, що я подавав свою позовну заяву 31 серпня 2015 року, тобто, ПЕРЕД набранням чинності ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору" від 22.05.2015. Тоді у ЗУ "Про судовий збір" ще був п.7 ч.1 ст.5, яким було передбачено, що споживачі - за позовами, що пов'язані з порушенням їхніх прав, звільняються від сплати судового збору!
До цієї справи колізія щодо сплати судового збору не має відношення - чи не так?
Підтвердженням цього є те, що 31 серпня 2015 року я подав ще одну аналогічну позовну заяву, у якій на всіх ТРЬОХ судових інстанціях всі судді погодились, що мене звільнено від сплати судового збору!
Може суддя Музичко просто не подивилась дату, коли я подав первісний позов (бо тільки у Дарницькому суді справа йшла дев'ять місяців!)?
Тоді може мені просто написати пояснення (останній день 2 липня!) судді Музичко - написати про дату подання первісного позову?

Вважаю, що про постанову Пленуму ВССУ № 10 від 17.10.2014 не слід згадувати, бо: а) ця постанова коментувала ЗУ "Про судовий збір", коли ще був п.7 ч.1 ст.5, яким було передбачено, що споживачі - за позовами, що пов'язані з порушенням їхніх прав, звільняються від сплати судового збору і б) цієї справи колізія, яка виникла з 1 вересня 2015 року, не стосується.
« Останнє редагування: 28 Червня 2016, 01:57:26 від Олександр_2015 »
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Тоді може мені просто написати пояснення (останній день 2 липня!) судді Музичко - написати про дату подання первісного позову?
Помимо даты подачи иска надо указать на основании какой нормы закона должно быть освобождение от сбора.
Ссылка на постановление ВССУ во всяком случае не испортит пояснение (ходатайство), а помочь может.
Кто этих судей поймет, с чем они согласятся.
« Останнє редагування: 28 Червня 2016, 02:32:42 від Gelo »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Як мені треба діяти? Дочекатись ухвали про повернення апеляційної скарги і подати касаційну скаргу на незаконні дії судді АСК Музичко?


http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4898.msg56272.html#msg56272
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Як мені треба діяти? Дочекатись ухвали про повернення апеляційної скарги і подати касаційну скаргу на незаконні дії судді АСК Музичко?


http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4898.msg56272.html#msg56272
Дякую. А чи є сенс зараз писати пояснення чи клопотання в АСК про те, що я подавав свою первісну позовну заяву 31 серпня 2015 року - ПЕРЕД набранням чинності ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору" від 22.05.2015, коли у ЗУ "Про судовий збір" ще був п.7 ч.1 ст.5, яким було передбачено, що споживачі - за позовами, що пов'язані з порушенням їхніх прав, звільняються від сплати судового збору?

До речі, 31 серпня 2015 року я подав ще одну позовну заяву, провадження було відкрито без сплати судового збору, після цього у цій другій справі вже була і апеляція, і касація, а судовий збір так само не було сплачено, що узгоджується з п.п.6 п.1 ч.2 ст.4 ЗУ "Про судовий збір": "110 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги" - тобто 1,1 * 0 грн. = 0 грн.
« Останнє редагування: 29 Червня 2016, 16:22:55 від Олександр_2015 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

А чи є сенс зараз писати пояснення чи клопотання в АСК

Ну я ж не знаю щодо Ваших планів у справі.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А чи є сенс зараз писати пояснення чи клопотання в АСК

Ну я ж не знаю щодо Ваших планів у справі.
Я до того, що може все-таки до цієї справи колізія щодо сплати судового збору не має відношення і все через те, що суддя АСК просто не подивилась на дату подачі мого первісного позову?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email