'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ПОЗОВ на перерахунок нарахувань за ЦО та ГВ на захист прав споживачів  (Прочитано 59544 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Справу за моїм позовом до ТОВ "Євро-реконструкція" призначено до апеляційного розгляду на 12 квітня 2017 року на 11-45, суддя АСК вже інший - Стрижеус А.М.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

В ЄДРСР знайшов ухвалу АСК від 12.04.2017р. по моїй справі:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/65994761
(саму ухвалу я ще не отримав).

Викладаю на рецензію касаційну скаргу (див. вкладення).
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

1) В преамбулі скарги зазначити, що звільнені від судового збору, як споживач (навести норми права);
2) В прохальній частині вказати "поновити строк на касаційне оскарження" з наведенням відповідних мотивів у тексті скарги, а в додатках надати копію конверту АСК і роздруківку онлайн-сервісу "Укрпошти" про дату вручення;
3) Скаргу слід суттєво скоротити. З тексту скарги видалити фрагменти, що переписані з позову, щодо яких у суду не було заперечень (зокрема, щодо належності способу захисту і т. п.). Скарга -це не позов. Зосередитися слід на невстановленні судами обох інстанцій фактичних обставин справи, що мають значення для її правильного вирішення: відсутність доводів щодо рішень адмін. судів у справі №826/20330/14 про незастосування тарифів до споживачів, щодо переліку НПА в період між РКМДА № 1245 від 20.06.2002 р. до постанов Нацкомпослуг 2014 р. та їх незаконності (що також не встановлено), що є підставою для застосування останнього чинного акту; неврахування висновків ВСУ тощо. Вказати на порушення АСК вимог ст. 313 ЦПК, порушення обома інстанціями вимог ч. 4 ст. 212 та п. 3 ч. 1 ст. 215 ЦПК, а не тільки першою інстанцією. Перед прохальною частиною вказати тільки норми ЦПК. Отже, скорочуйте зайве.
4) У додатках: завірені обидва рішення, докази для поновлення строку на оскарження, копії рішень в адмін. справі №826/20330/14 (суду), копія скарги стороні.

Оскільки рішення набрало законної сили, слід подати заяву до Вищої ради правосуддя на суддів двох інстанцій з вимогою накласти дисциплінарне стягнення у виді подання про звільнення судді з посади з підстав незазначення в судовому рішенні мотивів відхилення аргументів сторін щодо суті спору, умисного або у зв’язку з очевидною недбалістю допущення суддею, який брав участь в ухваленні судового рішення, порушення прав людини і основоположних свобод ("виправданих очікувань" на певне становище, що є поняттям майна і змістом ст. 1 Першого протоколу про захист права власності).
http://www.vru.gov.ua/add_text/155 
« Останнє редагування: 06 Травня 2017, 22:17:36 від Перо »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

1) Так я ж зазначив:
Цитувати
Звільнено від сплати судового збору на підставі ч. 2 ст. 79 ЦПК, 
п. 4 ч. 2 ст. 10 Закону України № 3674-VI «Про судовий збір»,
ч. 3 ст. 22 Закону України № 1023-XII «Про захист прав споживачів»
2) Я планую це викласти у окремій "Заяві про поновлення строку на касаційне оскарження".
3) Не зрозуміло - які саме вимоги ст.313 ЦПК порушив АСК? Ви маєте на увазі вимоги ч. 4 ст. 212 та п. 3 ч. 1 ст. 215 ЦПК, чи щось ще?
4) У додатках:
а) "копії рішень в адмін. справі №826/20330/14 (суду)" - вона є у справі. Все одно надати ще раз персонально для ВССУ?
б) "копія скарги стороні" - я ж написав про це у додатку № 3.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

3) так, правила, за якими розглядає справу АСК;
4а) у ВССУ не бачать що є, а чого немає у справі, поки не буде відкрито касаційне провадження та її не витребувано.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Вже майже два місяці, як АСК виніс ухвалу по моїй справі, але я її все ще не отримав...
Це нормально? ???
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Вже майже два місяці, як АСК виніс ухвалу по моїй справі, але я її все ще не отримав...
Це нормально? ???
Не пройшло і пів-року, як нарешті прийшло повідомлення про рекомендований лист...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Цитувати
А ухвали АСК досі немає  :(


Справа вже в суді першої інстанції.
http://www.apcourtkiev.gov.ua/CourtPortal.WebSite/Home/Sprava/38094143898
Звертайтесь до канцелярії за ухвалою, зафіксуйте дату отримання.
« Останнє редагування: 17 Червня 2017, 13:11:31 від Перо »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Справа вже в суді першої інстанції.
http://www.apcourtkiev.gov.ua/CourtPortal.WebSite/Home/Sprava/38094143898
Звертайтесь до канцелярії за ухвалою, зафіксуйте дату отримання.
Якщо я сам отримую цю ухвалу АСК у суді першої інстанції, то почнеться відлік 20 днів на оскарження? Як зафіксувати дату її отримання?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Якщо я сам отримую цю ухвалу АСК у суді першої інстанції, то почнеться відлік 20 днів на оскарження? Як зафіксувати дату її отримання?
Першим днем є наступний, після отримання. Фіксуєте розпискою з датою отримання і бажано зробити її фото, щоб подати її копію до ВССУ. За відсутності такої можливості -просто послатися, що не відправляли ухвали АСК, внаслідок чого далі самостійно поцікавилися рухом справи.
« Останнє редагування: 02 Липня 2017, 22:16:49 від Перо »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

5. Чи треба посилатись на змінену позовну заяву від 14 грудня 2015 року у справі № 753/16764/15-ц та додавати її до скарги?
До речі, пізніше, 05 квітня 2016 року я подавав ще "ЗАЯВУ ПРО ЗМІНУ РОЗМІРУ ПОЗОВНИХ ВИМОГ", де є тільки аргументи щодо цих змін та самі змінені позовні вимоги. Цю заяву також треба подавати, чи це вже зайве?

7. Рішення адмінсудів у справі №826/20330/14 про незастосування тарифів до споживачів я не додавав до дисциплінарної скарги. Чи треба додати?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

4а) у ВССУ не бачать що є, а чого немає у справі, поки не буде відкрито касаційне провадження та її не витребувано.
У такому випадку, до касаційної скарги треба додати ще й копію зміненої позовної заяви від 14 грудня 2015 року, бо інакше як ВССУ пересвідчиться перед відкриттям касаційного провадження, що у моїй позовній заяві дійсно міститься аргументація:
Цитувати
щодо рішень адмін. судів у справі №826/20330/14 про незастосування тарифів до споживачів, щодо переліку НПА в період між РКМДА № 1245 від 20.06.2002 р. до постанов Нацкомпослуг 2014 р. та їх незаконності..., що є підставою для застосування останнього чинного акту;...  висновків ВСУ тощо
, яку проігнорували суди попередніх інстанцій?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

До речі, завіреної копії рішення Дарницького районного суду м. Києва від 18 травня 2016 року у мене також немає, бо я ж її додав до попередньої касаційної скарги від 09 серпня 2016 року. ВССУ повинний був повернути мою справу разом з цією завіреною копію рішення ДРС до Дарницького райсуду.
Питання:
1. Я повинен писати окрему заяву про те, щоб мені повернули цю завірену копію рішення ДРС (бо це ж моя копія!)?
2. Змінену позовну заяву та заяву про зміну розміру позивних вимог, які я збираюсь подавати до ВССУ, треба подавати також з "мокрими реєстраційними печатками", чи можна просто копії?
3. Якщо в Дарницькому райсуді не буде "мого" екземпляру завіреної ухвали АСК, то як мені діяти? Чи є сенс отримувати її копію (за гроші, бо в ДРС будуть вважати, що мені повинні були вислати мій екземпляр ухвали АСК)? Думаю, що немає ніякого. Може у такому випадку мені треба буде написати заяву в АСК з вимогою виготовити і надіслати мені рекомендованим листом мій екземпляр ухвали? І тільки після цього мені треба буде отримати мій екземпляр завіреного рішення ДРС від 18 травня 2016 року і оскаржити в ВССУ. Так?
« Останнє редагування: 21 Липня 2017, 00:01:33 від Олександр_2015 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Як повторно отримувати судове рішення і як подавати касаційну скаргу, що до неї додавати -написано в ЦПК.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Повідомлення Reply #175 можна видалити (воно помилково не було перенесено в іншу гілку і пізніше там було продубльовано).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email