'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ПОЗОВ на перерахунок нарахувань за ЦО та ГВ на захист прав споживачів  (Прочитано 59573 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Як повторно отримувати судове рішення і як подавати касаційну скаргу, що до неї додавати -написано в ЦПК.
А навіщо мені повторно отримувати с/р? Я ж його не загубив: с/р Дарницького райсуду (мій екземпляр, який я надіслав до ВССУ і який його повернув разом зі справою до АСК, а той, відповідно, до Дарницького райсуду) мені треба просто забрати з Дарницького райсуду. Це не повторна видача с/р, не треба нічого виготовляти і завіряти - за що платити гроші (5,05 грн/аркуш)?  ???

Що до ухвали АСК, то я взагалі не отримував "свій" екземпляр від АСК. Добре, якщо він був помилково надісланий до Дарницького райсуду разом зі справою, а я якщо ні? Що мені тоді робити? Отримувати начебто "повторно" - це значить "визнати", що я начебто отримував його раніше і просто пропустив строк на касаційне оскарження.  :-\ От я й запитую:
Цитувати
Може у такому випадку мені треба буде написати заяву в АСК з вимогою виготовити і надіслати мені рекомендованим листом мій екземпляр ухвали? І тільки після цього мені треба буде отримати мій екземпляр завіреного рішення ДРС від 18 травня 2016 року і оскаржити в ВССУ. Так?
Бо АСК порушив ч.3 ст.222 ЦПК  >:(

« Останнє редагування: 21 Липня 2017, 13:21:06 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

КАСАЦІЙНА СКАРГА на рішення Дарницького районного суду м. Києва від 18 травня 2016 року та на ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 12 квітня 2017 року.

Прошу юристів робити зауваження.

П.С. ЗАЯВА про поновлення строку на касаційне оскарження буде викладена після отримання копії ухвали Апеляційного суду м. Києва від 12 квітня 2017 року.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Сьогодні був у райсуді. Мені в цивільній канцелярії сказали наступне.
1) Навіть якщо б мені вислали копію ухвали АСК, все одно її (як і всі документи справи) потрібно завіряти в райсуді для відправлення до ВССУ. Це і є "належне оформлення".
2) Мені у райсуді безкоштовно видадуть завірені копії всього, що надійшло з АСК, включаючи і "мого" екземпляру рішення райсуда, який залишається у справі (а розписку про отримання я сфотографую для ВССУ).

Залишились запитання:
1) Для Вищої ради правосуддя треба отримувати вказані с/р повторно (ціна за повторну видачу документів справи зараз 4,80 грн/аркуш) чи можна почекати, коли ВССУ поверне справу до райсуда і потім мені знов видадуть безкоштовно всі завірені с/р? Тим більше, що ще може прийдеться вимагати звільнити з роботи всю колегію суддів ВССУ також  ;D :-\
2) Змінену позовну заяву та заяву про зміну позовних вимог (як додатки до скарг) також треба отримувати у райсуді, чи можна просто надати свої копії?
« Останнє редагування: 24 Липня 2017, 20:25:40 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

ЗАЯВА про поновлення строку на касаційне оскарження у вкладенні.

Прошу юристів робити зауваження.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
ЗАЯВА про поновлення строку на касаційне оскарження у вкладенні.
поцікавився рухом справи у Дарницькому районному суді м. Києва

Не потрібно подробиць, де саме цікавилися; тим більш незрозуміло -чому в іншому суді, ніж тому, де було постановлено оскаржувану ухвалу.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

КАСАЦІЙНА СКАРГА на рішення Дарницького районного суду м. Києва від 18 травня 2016 року та на ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 12 квітня 2017 року.

Добре.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Залишились запитання:
1) Для Вищої ради правосуддя треба отримувати вказані с/р повторно (ціна за повторну видачу документів справи зараз 4,80 грн/аркуш) чи можна почекати, коли ВССУ поверне справу до райсуда і потім мені знов видадуть безкоштовно всі завірені с/р? Тим більше, що ще може прийдеться вимагати звільнити з роботи всю колегію суддів ВССУ також  ;D :-\
2) Змінену позовну заяву та заяву про зміну позовних вимог (як додатки до скарг) також треба отримувати у райсуді, чи можна просто надати свої копії?

1) До ВРП достатньо подати світлокопії рішень (завіряти їх не потрібно). Запитуйте подібні питання у гілці про оскарження дій суддів та притягнення їх до відповідальності, а не процесуального оскарження їх рішень/ухвал.
2) Навіщо десь отримувати те, що вже є? Роздрукуйте свої процесуальні документи і подавайте.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Питання.
Оскільки до ВССУ треба подавати завірені копії судових рішень, то у разі, якщо виникне потреба подавати скаргу до ВСУ разом з копіями цих рішень, то може варто зараз зробити 2 зайві копії - щоб потім знов не звертатись за ними до районного суду, але на цей раз вже повторно (за 4,80 грн/аркуш)? Юристи-практики так роблять?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Питання.
Оскільки до ВССУ треба подавати завірені копії судових рішень, то у разі, якщо виникне потреба подавати скаргу до ВСУ разом з копіями цих рішень, то може варто зараз зробити 2 зайві копії - щоб потім знов не звертатись за ними до районного суду, але на цей раз вже повторно (за 4,80 грн/аркуш)? Юристи-практики так роблять?
Так і зробив...
14.08.2017 ВССУ задовольнив моє клопотання про поновлення строку касаційного оскарження.
08.08.2017 справу зареєстровано за № 6-18678 ск 17 та призначено головуючого суддю Висоцьку Валентину Степанівну:
Цитувати
Як випливає з декларації невістки (Висоцької Г.В.) суддя зробила своєму синові подарунок у негрошовій формі (квартира площею 127,20 кв.м) вартістю 1 413 701,00 грн. Однак, у декларації судді Висоцької В.С. інформація щодо вартості подарунку під час набуття нерухомого майна самою суддею відсутня...

Згідно із декларацією родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки невістка судді (Висоцька Г.В.) є  суддею Обухівського районного суду Київської області (цікаво, що до 2015 року вона була суддею Петровського районного суду м. Донецька).  Син (Висоцький Артем Миколайович) – є адвокатом в  АО «А.Д.Хок», а також співзасновником компанії «СІГМА-СЕРВІС СУППОРТ».


Витребувано справу в касаційному порядку...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Подання про тимчасове відсторонення від здійснення правосуддя строком на 4 місяці судді Дарницького районного суду м. Києва Цимбал І.К. з позбавленням права на отримання доплати до посадового окладу судді та обов’язковим направленням судді до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя:
http://www.vru.gov.ua/add_text/204
« Останнє редагування: 22 Серпня 2017, 21:17:45 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Ухвала ВССУ від 14.08.2017 р. по справі № 753/16764/15-ц (касаційне провадження № 6-18678ск17):
« Останнє редагування: 23 Серпня 2017, 22:39:08 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

До ВССУ 14.09.2017 надійшло заперечення від відповідача, а 11.11.2017 надійшла справа з першої інстанції:
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

До речі, можна до ВССУ подати електронний запит щодо отримання заперечень на касаційну скаргу (як публічної інформації). А потім викласти на Форум. Форма звернення для фізичних осіб тут:
http://sc.gov.ua/form/form1.php
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

До речі, можна до ВССУ подати електронний запит щодо отримання заперечень на касаційну скаргу (як публічної інформації). А потім викласти на Форум. Форма звернення для фізичних осіб тут:
http://sc.gov.ua/form/form1.php
Подав.

Цитувати
15 грудня 2017 року починає роботу новостворений Верховний Суд.
Нерозглянуті заяви і скарги ВССУ буде передано до Верховного Суду поступово, протягом тридцяти днів.

Касаційні скарги (подання) на судові рішення у цивільних справах, які подані і розгляд яких не закінчено до набрання чинності цією редакцією Кодексу, передаються до Касаційного цивільного суду та розглядаються спочатку за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

З 15 грудня 2017 року касаційні скарги, заяви, клопотання у порядку цивільного судочинства слід направляти до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду на адресу: вул. П. Орлика, 4а, м. Київ.

Веб-сайт Верховного Суду функціонуватиме на веб-порталі «Судова влада України».

Сторінка у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/supremecourt.ua/

Телефон для довідок: 0-800-501-492.
Це все означає, що Висоцька Валентина Степанівна (яку призначили головуючим суддею по моїй справі 08.08.2017) не буде розглядати мою справу?

Свою справу у Касаційному цивільному суді:
https://court.gov.ua/fair/sud9931/
я не можу знайти.  :-\
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Сделайте запрос, аналогичный рекомендации Перо.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email