'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП "Керуюча компанія..." подала позов після скасування судового наказу  (Прочитано 130185 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

І ще подумав про таке - мій зустрічний позов був про перерахунок нарахованого по нечинним РКМДА боргу.Не сплаченого.
Тепер, якщо я за рішенням суду сплачу борг(по нечинним РКМДА), а потім подам позов про перерахунок сплаченого нарахування за ЖКП, нарахованого по нечинним тарифам, то це буде вважатись позов з тих самих підстав?
У Вас позов про перерахунок нарахованого. Сплачене чи не сплачене не має значення.
А чи можна подати позов до суду(з корисним результатом для цієї справи) про встановлення юридичного факту про те, що перерахунок за ЖКП на підставі нечинних РКМДА - не є зміною ціни у договорі?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Виконавцями послуг вони не були, але як слідує із матеріалів справи(є докази ) ПАТ "Київенерго", та АК "Київводоканал" мали господарські стосунки(укладені угоди) на постачання тепла та води з КП "Залізничне", а отже останнє мало зобов"язання сплачувати їм за доставлені до будинку тепло та воду по ціні, вказаній у договорі, але я надав суду посилання на рішення господарських судів, в яких було зобов"язано здається ПАТ "Київенерго" зробити перерахунок боргів КП "Залізничне".
Тобто, якби суд в рішенні вказав здіснити перерахунок ЖЕД-901, та ПАТ "Київенерго", та АК "Київодоканал"(як я і просив у зустрічному позові) то це да ло б можливість КП "Залізничне" вимагати від ПАТ "Київенерго" та АК "Київводоканал" прерахунку, а отже і КП Керуюча компанія не мала б підстав вимагати стягення боргу з мене в повному обсязі.
Ви можете зрозуміти, що суд не може зобов'язати ПАТ "Київенерго", та АК "Київодоканал" зробити ВАМ перерахунок за той період. Між НИМИ і ВАМИ не було ніяких стосунків. А рішення господарських судів це, навіть, підтверджують...  Доречі, де ті рішення? І, навіть, якщо перерахунок боргів КП "Залізничне" перед ПАТ "Київенерго" було зроблено через скасування тарифів для населення (що малоймовірно), то це дає Вам право вимагати перерахунку від КП "Залізничне" чи КП Керуюча компанія, а аж ніяк не від ПАТ "Київенерго", та АК "Київодоканал".
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Тільки КП не виконавець послуг, навіть не виконавець послуг з утримання будинку, і я надав до КАС додаткові докази про це, і КАС їх долучив до матеріалів справи.
Так що нічого вони не виконали.
КП "Залізничне" чи КП Керуюча компанія (з своїм підрозділом ЖЕД-901) могли бути не визначені у законний спосіб виконавцями послуг для населення, тобто не були виконавцями де-юре. Проте вони були виконавцями де-факто.  А ПАТ "Київенерго", та АК "Київводоканал" не були у той період виконавцями послуг для населення ні де-юре, ні де-факто.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Виконавцями послуг вони не були, але як слідує із матеріалів справи(є докази ) ПАТ "Київенерго", та АК "Київводоканал" мали господарські стосунки(укладені угоди) на постачання тепла та води з КП "Залізничне", а отже останнє мало зобов"язання сплачувати їм за доставлені до будинку тепло та воду по ціні, вказаній у договорі, але я надав суду посилання на рішення господарських судів, в яких було зобов"язано здається ПАТ "Київенерго" зробити перерахунок боргів КП "Залізничне".
Тобто, якби суд в рішенні вказав здіснити перерахунок ЖЕД-901, та ПАТ "Київенерго", та АК "Київодоканал"(як я і просив у зустрічному позові) то це да ло б можливість КП "Залізничне" вимагати від ПАТ "Київенерго" та АК "Київводоканал" прерахунку, а отже і КП Керуюча компанія не мала б підстав вимагати стягення боргу з мене в повному обсязі.
Ви можете зрозуміти, що суд не може зобов'язати ПАТ "Київенерго", та АК "Київодоканал" зробити ВАМ перерахунок за той період.
А мені і не потрібно, щоб ПАТ "Київенерго" та АК "Київводоканал" робили перерахунок мені.Нехай зроблять перерахунок боргу КП "Залізничне" перед ними(на підставі рішень судів про скасування РКМДА), і тоді КП Керуюча не матиме підстав вимагати стягнення боргу від мене в повному обсязі.
Я декілька разів клопотаннями просив суд долучити КП "Залізничне" до складу співвідповідачів(і навіть говорив про це в КАС), але суд відмовив мені в цьому.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А чи можна подати позов до суду(з корисним результатом для цієї справи) про встановлення юридичного факту про те, що перерахунок за ЖКП на підставі нечинних РКМДА - не є зміною ціни у договорі?
ЦПК:
Цитувати
Стаття 315. Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення

1. Суд розглядає справи про встановлення факту:

1) родинних відносин між фізичними особами;

2) перебування фізичної особи на утриманні;

3) каліцтва, якщо це потрібно для призначення пенсії або одержання допомоги по загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню;

4) реєстрації шлюбу, розірвання шлюбу, усиновлення;

5) проживання однією сім’єю чоловіка та жінки без шлюбу;

6) належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім’я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з прізвищем, ім’ям, по батькові, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті;

7) народження особи в певний час у разі неможливості реєстрації органом державної реєстрації актів цивільного стану факту народження;

8) смерті особи в певний час у разі неможливості реєстрації органом державної реєстрації актів цивільного стану факту смерті;

9) смерті особи, яка пропала безвісти за обставин, що загрожували їй смертю або дають підстави вважати її загиблою від певного нещасного випадку внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

2. У судовому порядку можуть бути встановлені також інші факти, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їх встановлення.

3. Справи про встановлення факту належності особі паспорта, військового квитка, квитка про членство в об’єднанні громадян, а також свідоцтв, що їх видають органи державної реєстрації актів цивільного стану, судовому розгляду в окремому провадженні не підлягають.

4. Суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо з заяви про встановлення факту, що має юридичне значення, вбачається спір про право, а якщо спір про право буде виявлений під час розгляду справи, - залишає заяву без розгляду.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А мені і не потрібно, щоб ПАТ "Київенерго" та АК "Київводоканал" робили перерахунок мені.Нехай зроблять перерахунок боргу КП "Залізничне" перед ними(на підставі рішень судів про скасування РКМДА), і тоді КП Керуюча не матиме підстав вимагати стягнення боргу від мене в повному обсязі.
Я декілька разів клопотаннями просив суд долучити КП "Залізничне" до складу співвідповідачів(і навіть говорив про це в КАС), але суд відмовив мені в цьому.
Перерахунок боргу КП "Залізничне" перед ПАТ "Київенерго" та АК "Київводоканал" не є предметом позову (ні Вашого, ні КП ). І бути не може...  ЦК:
Цитувати
Стаття 15. Право на захист цивільних прав та інтересів

1. Кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.

2. Кожна особа має право на захист свого інтересу, який не суперечить загальним засадам цивільного законодавства.
ЦПК:
Цитувати
Стаття 4. Право на звернення до суду за захистом

1. Кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.

2. У випадках, встановлених законом, до суду можуть звертатися органи та особи, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб або державних чи суспільних інтересах.
Ні КП "Залізничне", ні КП Керуюча компанія (з своїм підрозділом ЖЕД-901) не уповноважували Вас звертатися до суду з вимогами про перерахунок розмірів платежів, що нараховані їм ПАТ "Київенерго", та АК "Київводоканал"...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Отримав завірену копію ухвали з КАС. Переписали все з рішення суду першої інстанції....і головний аргумент, як і очікувалось - неможливість зміни ціни у договорі після його виконання.Жодні мої посилання на рішення ВС навіть не згадуються.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А мені і не потрібно, щоб ПАТ "Київенерго" та АК "Київводоканал" робили перерахунок мені.
Якось не корелюється з
Цитувати
- Зобов'язати ЖЕД-901, ПАТ «Київенерго» здійснити по його квартирі помісячний перерахунок за період з 01 квітня 2010 по 31 жовтня 2012 року за послуги централізованого опалення ...
- Зобов'язати ЖЕД-901, ПАТ «Київенерго», ПАТ «АК «Київводоканал» здійснити помісячний перерахунок за період з 01.04.2010 по 31.10.2012 за послуги централізованого водопостачання гарячої води і водовідведення, централізованого водопостачання холодної води і водовідведення ...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Постанова КАС від 5 грудня 2018 р. по цій справі
« Останнє редагування: 11 Грудня 2018, 18:50:25 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А посилання на ст 393 ЦКУ було у позові, який я підготував для моїх сусідів.
А результат у підсумку той самий, що з посиланням на ст. 393 ЦК, що без посилання на неї...
Чергове судове свавілля  >:(
КАС 4 грудня 2018 року прийняв постанову по цій справі: залишено судове рішення без змін, а скаргу без задоволення:
http://www.apcourtkiev.gov.ua/CourtPortal.WebSite/Home/Sprava/38124372083

Так, але ще буде касація...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

І ще подумав про таке - мій зустрічний позов був про перерахунок нарахованого по нечинним РКМДА боргу.Не сплаченого.
Тепер, якщо я за рішенням суду сплачу борг(по нечинним РКМДА), а потім подам позов про перерахунок сплаченого нарахування за ЖКП, нарахованого по нечинним тарифам, то це буде вважатись позов з тих самих підстав?
Дивуюсь Вам  :o.
1) Який "борг"? Перерахунок нарахувань!
Позивач подав до суду "розрахунок заборгованості".
Яка різниця нарахування, чи розрахунок?
Важливо, що до виконання рішення суду про стягнення це була несплата за ЖКП, борг(і я просив суд його перерахувати на підставі рішень судів), а після виконання рішення суду це буде сплата за надані ЖКП, розраховані за нечинними РКМДА.
Та ще й з додатком інфляційних, та 3% річних.
(click to show/hide)
Така різниця, що або Ви визнаєте свій борг, або ні. Ви, я бачу - визнаєте!  :o Тоді який може бути перерахунок? Борг не перераховують - його сплачують.
І про які 6 років відстрочки сплати за ЖКП Ви пишете?  :o
І чому "від їхньої грошової вигоди від рішення суду на їх користь майже нічого не залишилось"?  :o
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Тільки КП не виконавець послуг, навіть не виконавець послуг з утримання будинку, і я надав до КАС додаткові докази про це, і КАС їх долучив до матеріалів справи.
Так що нічого вони не виконали.
Як у Вас все запущено  :o
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А мені і не потрібно, щоб ПАТ "Київенерго" та АК "Київводоканал" робили перерахунок мені.Нехай зроблять перерахунок боргу КП "Залізничне" перед ними...
Ви вмієте дивувати  :o. Як Ви можете змусити щось робити того, з ким у Вас не було нічого, жодних відносин або зобов'язань?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

І про які 6 років відстрочки сплати за ЖКП Ви пишете?  :o
Якби я платив з 2010 р. по 2012 р. за ЖПК по тим тарифам, які нараховував тоді КП, то на кінець 2012 р. я сплатив би приблизно 11000 грн.
Сьогодні я повинен по рішенню суду сплатити близько 12000 грн.
Скільки років пройшло на сьогоднішній день(2018р.) з кінця 2012 р.?
Хіба не 6 років?
 
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А мені і не потрібно, щоб ПАТ "Київенерго" та АК "Київводоканал" робили перерахунок мені.Нехай зроблять перерахунок боргу КП "Залізничне" перед ними...
Ви вмієте дивувати  :o. Як Ви можете змусити щось робити того, з ким у Вас не було нічого, жодних відносин або зобов'язань?
Ну мене ж змушують платити КП, з яким у мене не було жодних відносин, і зобов"язань...
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email