'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Требования ЖКП самостоятельно оформить Акт о не проживании.  (Прочитано 61476 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Не знайшов там жодних згадок про паспорт.
Договір відкрийте.
Записаний

mrak

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 174
    • Перегляд профілю
    • Email

Почитал. Спасибо.
С Актом о фактическом проживании, скорее всего ничего делать не буду. Пусть так и числится 2 чел.
Теряю в дальнейшем ведь только на газе (пока не поставлю счетчик).
Цитувати
Может быть с Вами кто-то фактически проживает с этого года, но без прописки.  ;)
Какая жизнь с пенсионером на 1600грн. дохода с такой коммуналкой и с ремонтом? :)
...
Проживаю один в единичке площадью 26 кв. м..
Получается, если перерегистрируюсь в "пустую" трешку, то из-за того, что расчет субсидии ведется на 48,87 кв.м. выигрыш только за 48,87 - 26 = 22, 87 кв. м.. Это составит 32,97 грн * 22,87 = 754грн в мес. на период отопления. Есть смысл.
Непонятно только с фактическим проживанием.
1. Если я только перерегистрируюсь, а фактически буду проживать в единичке?
Сдам трешку квартирантам например, по Договору безвозмездного пользования? (Надо ведь рассчитываться с долгами и делиться с российским совладельцем).
2. Если я переселюсь и подселю к себе квартиранта ? А попозже сдам и единичку...
 Какой расклад по субсидии законен?
P.S. В Приложении бланк предлагаемого к самостоятельному оформлению Акт о непроживании...(плюс 26грн. за какю-то Довiдку на счет ЖКП, так понимаю для организаций поставщиков услуг - Киевгаз).

Как вложить изображение?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Не знайшов там жодних згадок про паспорт.
Договір відкрийте.
Так то ж договір. А в актах про проживання, про неналежні ЖКП, про покази лічильників це не потрібно.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Субсидия назначается лицу, на которое открыт лицевой счет по оплате за жилищно-коммунальные услуги.
Ничего подобного.
Цитувати
Субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому
приміщенні  (будинку) осіб.
И кто по Вашему эта особа? Вы пробовали оформлять субсидию? Я оформлял на квартиру своей бабушки. Потребовали заполнять документы от ее имени, поскольку  на неё открыт лицевой счет.
Ваша цитата хорошо поясняет вопрос по оформлению субсидии в квартире mrakа. В квартире две совладельца, квартира неделимая и общий лицевой счет. Поэтому субсидия на всю квартиру оформляется одной особе, только одному из совладельцев.
Не существует никаких "правил" по форма акта непроживания, не выдумывайте про орган начисления субсидий, нет там такого и близко.
Юрий Васильевич ответил:
Цитувати
Затвердженої форми Акту про непроживання не існує.
О существовании Акта о фактическом проживании, используемый органом по начислению субсидий, изложено здесь
Цитувати
6. У  разі  коли кількість фактично проживаючих зареєстрованих у
житловому  приміщенні  (будинку)  осіб  є  меншою,  ніж  кількість
зареєстрованих   у  такому  приміщенні  (будинку)  осіб,  субсидія
розраховується  виходячи  з  кількості  зареєстрованих у житловому
приміщенні  (будинку)  осіб, які  фактично у ньому проживають,на
підставі  рішення  районної,…….. у місті (у  разі  її  утворення)  ради або утвореної ними комісії.
Під час прийняття   рішень   у   таких   випадках  враховується  наявність
документів,….. акти житлово-експлуатаційних організацій про фактично проживаючих осіб,
 
О том что Ю.В. сказал об отсутствии утвержденной формы могу сказать следующее, тем не менее форма существует и мне давали бланк Акта для его самостоятельного заполнения. Где, кем и когда утверждена его форма не интересовался.
Лучше обсудите вопрос, почему ЖКП применило этот Акт не по назначению и составлено в несоответствии с законом. Акт составляется в случае когда фактически прописанных проживающих меньше всех прописанных в квартире, но не для подтверждения проживания или нахождения в квартире каких либо лиц да еще без подписей соседей. 
 ЗУ "Про ЖКП" не предусмотрено начисление оплаты за ЖКУ на основании составленного Акта, только по количеству прописанных лиц.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

С Актом о фактическом проживании, скорее всего ничего делать не буду. Пусть так и числится 2 чел.
В таком случае можете обратиться по месту начисления субсидии и потребовать перерасчет субсидии на двух человек за прошедшие зимний и летний периоды. Предъявите Акт о фактическом проживании от ЖКП (с мокрой печатью). Должны указать ФИО и место работы 2-го человека.
Цитувати
Какая жизнь с пенсионером
Жить и не надо, надо «фактически проживать» для получения субсидии еще на одного человека. Это должен быть или родственник, или надежный знакомый.
Цитувати
Проживаю один в единичке площадью 26 кв. м..
Получается, если перерегистрируюсь в "пустую" трешку, то из-за того, что расчет субсидии ведется на 48,87 кв.м. выигрыш только за 48,87 - 26 = 22, 87 кв. м..
Не правильно поняли порядок начисления субсидии. Перерегистрация квартиры не влияет на размер субсидии, только количество прописанных лиц или проживающих по договору.
Субсидия начисляется на одного человека из расчета 48,87 кв.м. и +13,65 м2 еще за каждого проживающего человека. Также увеличиваются нормы и по другим социальным нормам потребления.   
Цитувати
Непонятно только с фактическим проживанием.
Ознакомьтесь в Reply #24 с указанным законом. Там найдете ответы на интересующие вопросы с квартирантами или проживающими.
Цитувати
Как вложить изображение?
Если изображение на отдельном файле откройте Додаткові опції... и через «обзор» прикрепите.

« Останнє редагування: 01 Жовтня 2016, 21:03:20 від Gelo »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

]Так то ж договір. А в актах про проживання, про неналежні ЖКП, про покази лічильників це не потрібно.
Якщо Ви переглянете різні типові договори ( на різні жкп) то побачите різні підходи КМУ до цього питання. В актах-претензіях по жкп не потрібно, бо вони надаються споживачем виконавцю між якими вже повинен бути укладеним договір на надання/отримання послуги, під час укладення якого особи встановлюються.
В акті про непроживання необов'язково тому,  бо нема затвердженої форми цього акту. Акт складається у довільній формі ( тому є безглуздим аргумент щодо відсутності вимог від КМУ). Але ДУЖЕ БАЖАНО, бо відсутність може бути причіною несприйняття його як доказу. Також слід враховувати. що в окремих місцях форма акту про непроживання є результатом усталеної практитки.
« Останнє редагування: 02 Жовтня 2016, 01:00:05 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

И кто по Вашему эта особа? Вы пробовали оформлять субсидию? Я оформлял на квартиру своей бабушки. Потребовали заполнять документы от ее имени, поскольку  на неё открыт лицевой счет.
Ваша цитата хорошо поясняет вопрос по оформлению субсидии в квартире mrakа. В квартире две совладельца, квартира неделимая и общий лицевой счет. Поэтому субсидия на всю квартиру оформляется одной особе, только одному из совладельцев.
  У старій редакції "Порядку..." була норма про надання субсидії тільки особі на яку відкрито особовий рахунок. Зараз цю вимогу скасовано. Пункт слід розуміти так,  якщо володілець особового рахунку здасть квартиру квартирантам на підставі договору оренди, то субсидію можуть призначити одному з квартиранів, хоча оссобовий рахунок на нього і не переоформлено.
О существовании Акта о фактическом проживании, используемый органом по начислению субсидий, изложено здесь... 
Ну то й що? Що акт повинен бути сказано, а про вимоги щодо його форми ні... І відсиилки на інший НПА теж нема.
О том что Ю.В. сказал об отсутствии утвержденной формы могу сказать следующее, тем не менее форма существует и мне давали бланк Акта для его самостоятельного заполнения. Где, кем и когда утверждена его форма не интересовался.
Особисто для Вас!
... нема затвердженої форми цього акту. Акт складається у довільній формі. ... ...  Також слід враховувати. що в окремих місцях форма акту про непроживання є результатом усталеної практитки.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Цитувати
И кто по Вашему эта особа? Вы пробовали оформлять субсидию?
Ведь в 848 ПКМУ четко сказано:
Цитувати
Субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому
приміщенні  (будинку) осіб.
Я субсидию получаю. Если я снимусь с регистрации, моя жена, которая не есть владелец квартиры, но зарегестрирована там, должна будет заново подать заяву и декларацию на оформление субсидии по ЖКУ и получит ее, так как она безработная.

Цитувати
тем не менее форма существует
Цитувати
И все-таки она вертится  ;D
У каждого началька ЖЕКа - своя  :).

Цитувати
Цитувати
Проживаю один в единичке площадью 26 кв. м..
Получается, если перерегистрируюсь в "пустую" трешку, то из-за того, что расчет субсидии ведется на 48,87 кв.м. выигрыш только за 48,87 - 26 = 22, 87 кв. м..
Не правильно поняли порядок начисления субсидии. Перерегистрация квартиры не влияет на размер субсидии, только количество прописанных лиц или проживающих по договору.
  :o Перерегистрация не квартиры, а человека в квартирах :). И да, он конечно прав.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

С Актом о фактическом проживании, скорее всего ничего делать не буду. Пусть так и числится 2 чел.
В таком случае можете обратиться по месту начисления субсидии и потребовать перерасчет субсидии на двух человек за прошедшие зимний и летний периоды. Предъявите Акт о фактическом проживании от ЖКП (с мокрой печатью). Должны указать ФИО и место работы 2-го человека.
Не може. Він отримує субсидію по місцю реєстрації. Надання субсидії за двома адресами не передбачено. Квартирант може отримати субсидію за умов що
Цитувати
фактично  проживає  у  житловому  приміщенні (будинку)  на  підставі  договору  найму  (оренди)  житла (далі - орендар),   якщо  їй  нараховується  плата  за  житлово-комунальні послуги,
Цитувати
Проживаю один в единичке площадью 26 кв. м..
Получается, если перерегистрируюсь в "пустую" трешку, то из-за того, что расчет субсидии ведется на 48,87 кв.м. выигрыш только за 48,87 - 26 = 22, 87 кв. м..
Не правильно поняли порядок начисления субсидии. Перерегистрация квартиры не влияет на размер субсидии, только количество прописанных лиц или проживающих по договору.
Субсидия начисляется на одного человека из расчета 48,87 кв.м. и +13,65 м2 еще за каждого проживающего человека. Также увеличиваются нормы и по другим социальным нормам потребления.
Все він розуміє вірно. Це Ви щось навигадували...   Він зареєстрований в квартирі 26 кв. м на які отримує субсидію, за трикімнатну нараховують 100%. Якщо "випишеться" з однокімнатної і зареєструється в трикімнатній, отримуватиме субсидію на 48,87 кв. м з цієї квартири. За "надлишок"  та за однокімнатну нараховуватимуть 100%.  Норми: 
Цитувати
1. Установити громадянам, які відповідно до законодавства мають субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, соціальну норму житла для:

1) оплати користування житлом/утримання житла, управління багатоквартирним будинком - 13,65 кв. метра загальної площі на одну особу та додатково 35,22 кв. метра на домогосподарство;
{Підпункт 1 пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 317 від 27.04.2016}

2) централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання) незалежно від джерела та виду енергії - 13,65 кв. метра опалюваної площі на одну особу та додатково 35,22 кв. метра на домогосподарство.

Записаний

mrak

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 174
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Все він розуміє вірно. Це Ви щось навигадували...   Він зареєстрований в квартирі 26 кв. м на які отримує субсидію, за трикімнатну нараховують 100%. Якщо "випишеться" з однокімнатної і зареєструється в трикімнатній, отримуватиме субсидію на 48,87 кв. м з цієї квартири. За "надлишок"  та за однокімнатну нараховуватимуть 100%.  Норми:
Ну да. Так я и рассчитываю сделать.
Однако, по Акту о фактическом проживании от 2010г., на основании которого сейчас насчитываются КУ, числится два безымянных человека.
Как будет учитываться для субсидии  второй, если я зарегистрируюсь один? Мне тогда лучше, взять документы у кого-то и претендовать еще на 13,65 кв. м. дополнительной льготы? 
Если, конечно, наш общий доход будет таким, что коммуналка будет больше  15% совокупного дохода фактически проживающих по акту от 2010г.
Записаний

mrak

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 174
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Если изображение на отдельном файле откройте Додаткові опції... и через «обзор» прикрепите.
Не нашел
Додаткові опції...
Где?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Однако, по Акту о фактическом проживании от 2010г., на основании которого сейчас насчитываются КУ, числится два безымянных человека.
Ви будете зареєстрований один. І ЖЕК зобов'язаний буде надати довідку
Цитувати
                                                                         ДОВІДКА
                                                       про забезпечення житловою площею
                                   (склад сім'ї, технічні характеристики житла, розмір платежів)
станом на теперішній час.
Цитувати
Если изображение на отдельном файле откройте Додаткові опції... и через «обзор» прикрепите.
Не нашел
Додаткові опції...
Где?
Трохи нижче "вікна" для тексту відповіді, ліворуч...
Записаний

mrak

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 174
    • Перегляд профілю
    • Email

Акт о не проживании...
Записаний

mrak

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 174
    • Перегляд профілю
    • Email

Этот Акт требует ЖКП чтобы анулировать Акт о фактическом проживании иначе они не дадут:
                                                                   
Цитувати
   ДОВІДКА
                                                       про забезпечення житловою площею
                                   (склад сім'ї, технічні характеристики житла, розмір платежів)

станом на теперішній час.
Я так их понял.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

То зараз. Коли Ви зареєструєтесь, Ви з ними розмовлятимете по іншому.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email