'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Робота по скасуванню судового наказу в Печерському р/с (2)  (Прочитано 25708 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Заявление в тот раз в канцелярии приняли без вопросов по предъявлении паспорта, думаю сейчас тоже проблем не будет
Не факт. Заява подається особисто, або представником по довіреності.
Якщо треба якась довіреність, як її оформити?
У нотаріуса чи в суді
Цитувати
Стаття 62. Документи, що підтверджують повноваження представників
1. Повноваження представників сторін та інших учасників справи мають бути підтверджені такими документами:
1) довіреністю фізичної або юридичної особи;...
...2. Довіреність фізичної особи повинна бути посвідчена нотаріально або, у визначених законом випадках, іншою особою.
У разі задоволення заявленого клопотання щодо посвідчення довіреності фізичної особи на ведення справи, що розглядається, суд без виходу до нарадчої кімнати постановляє ухвалу, яка заноситься секретарем судового засідання до протоколу судового засідання, а сама довіреність або засвідчена підписом судді копія з неї приєднується до справи. ...
Новий ЦПК "за місцем проживання (у ЖЕКу)" вже не передбачає...
« Останнє редагування: 03 Березня 2018, 12:03:22 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

На заявляйте в суде о втором владельце. Это не изменит размера долга. Долг требуют с квартиры.
Нісенітниця... Борг стягують з боржників.
В приватизованій квартиріі боржниками по послузі з утримання будинку є співвласники або ореднарі ( якщо договір оренди оформлений). Для співвласників є суттєвим питання власність спільна сумісна чи спільна часткова.
Якщо сумісна, то стягнення солідарне. Якщо часткова,  то стягнення частинами з кожного окремо його частку.
Суд принимает во внимание подобные вопросы,  рассматриваемые в судебном порядке. Предъявите суду номер дела, наименование суда, кто с кем судится и кратко изложите исковое требование.
Це використовується в позовному провадженні для зупинення провадження до вирішення спору по суті у тих справах. В наказному - провадження не зупиняють... Використати як аргумент наявності спору про право? В комплексі з  іншими,  так.  Окремо, малоймовірно...
Можете взять документ, подтверждающий право собственности (части)квартиры и подать заявление в суд на присутствие в качестве совладельца.
Бути присутнім може будь-хто...
 Брати участь, як сторона? Третьою особою - нічого не дасть... Та і не третя він особа, не долучать. Він повинен бути співвідповідачем.  Співвідповідача долучають за за клопотанням позивача.   І все це в позовному проваджеенні.
Цитувати
  А решение про назначение этой компании исполнителем услуг должно присутствовать?
Конечно. Указываете на решение КМДА и затем на отсутствие доказательств его выполнения.
Набір слів...
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

2. Ви маєте договір з іншим виконавцем і сплачуєте згідно до умов договору. З пропозицією про "розірвання" договору виконавець не звертався.  Доказів, що Стягувач є правонаступником виконавця, не надано.
3. У розрахунку суми боргу використано не той тариф, який фігурує в договорі. За умовами договору тариф надається як додаток до договору у вигляді копії рішення ОМС про його затвердження. З часу укладення договору виконавець не пропонував внести зміни до договору - додаток  не замінено.
Тут я не зовсім зрозумів, як можно використовувати договір з однією юр.особою в спорі з іншою юр.особою. Зрозуміло, що керуюча компанія не була визначена виконавцем, але звертається до суду саме вона. Очевидно, що я вкажу в заяві, що нема доказів (актів) передачі на баланс будинку, і нема жодних підтверджень визначення стягувача виконавцем. Це ясно. Але як посилатися на договір, адже він формально з іншою особою? Тоді, у 2015 році я вважав (не маючи інформації), що правонаступництво є і тому договір чинний (хоча б тому, що новий виконавець не обнулив т.зв. "борг" від старого), і в платіжках вказував нового виконавця, керуючу компанію (хоча реквізити платежу належали фінансовому посереднику - КП ГІОЦ).
У мене в голові поки цо крутиться лише формулювання на зразок "у відсутності договору зі Стягувачем і пропозицій на його укладання Боржник регулярно сплачував за послуги у розмірі, встановленому договором з попереднім виконавцем, демонструючи відповідальне ставлення до обов'язків споживача послуг" , але я не певен що воно доречне. Про те, що КК не визначено виконавцем я дізнався лише зараз.
До того ж, у договорі, укладеному у 2011 р. нема ніяких додатків з тарифами, в т.ч рішень ОМС, їх не було додано до проекту договору, укладений такий договір був лише тому, що щомісячна сума була встановлена відповідно до моєї пропозиції (нараховували вони вже тоді раза в 4 більше)

Також, чи правильно я розумію, що згадувати про спір про право в заяві немає сенсу, бо такий термін зник з наказного провадження у ЦПК як підстава для невидачі СН? І тоді всі свої аргументи слід наводити просто на підтвердження свого "зазначення про необрунтованість вимог" стягувача, так? І обгрунтовувати таке зазначення зараз вже формально необов'язково, але все одно бажано?


Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Цитувати
Стаття 62. Документи, що підтверджують повноваження представників
1. Повноваження представників сторін та інших учасників справи мають бути підтверджені такими документами:
1) довіреністю фізичної або юридичної особи;...
...2. Довіреність фізичної особи повинна бути посвідчена нотаріально або, у визначених законом випадках, іншою особою.
У разі задоволення заявленого клопотання щодо посвідчення довіреності фізичної особи на ведення справи, що розглядається, суд без виходу до нарадчої кімнати постановляє ухвалу, яка заноситься секретарем судового засідання до протоколу судового засідання, а сама довіреність або засвідчена підписом судді копія з неї приєднується до справи. ...
Новий ЦПК "за місцем проживання (у ЖЕКу)" вже не передбачає...
Дякую за роз'яснення. Але в останній редакції ЦПК вже не передбачено проведення СЗ по розгляду заяви на скасування, тому моя неучасть в справі нічому не має зашкодити, бо мама зможе підписати складену заяву і разом зі мною віднести до канцелярії.

Тим часом ще виникло питання - п.3 ст.171 ЦПК каже про постановлення ухвали про скасування СН, але нічого не каже про надсилання її сторонам. тобто отримати копію можна буде лише у цивільній канцелярії суду? І ще - при подачі заяви на скасування додатковий примірник для стягувача більше не потрібний?
« Останнє редагування: 03 Березня 2018, 20:10:33 від andrk »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ви хочете діяти як адвокат стягувача?
Згадувати про спір про право в заяві ніхто не забороняє. Обгрунтовувати свої заперечення викладеного   у заяві стягувача  потрібно.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ухвали мабуть таки надсилатимуть за загальними правилами.
Копії заяви для стягувача в переліку дійсно нема. Очевидно що і потреби в ній нема, бо засідання не проводиться. А практики ще не маємо...
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Викладаю на рецензію початковий варіант Заяви на скасування. Частково скопіював зміст зі старої заяви, 2011 року, частково дописав нове. Аргументи щодо укладеного в 2011 р. договору туди поки не включив, бо не дуже поки розумію, як їх сформулювати. Буду вдячний за будь-які виправлення і поради.
 
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
відповідності до підпункту 5 пункту частини 3 статті 170 ЦПК України
пункту частни 2 статті 160 ЦПК України
Я Вам вже правив пункти на частини, а Ви знову...

Цитувати
Згідно статті 29 цього Закону,  Договір на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою. При укладанні договору повинні бути дотримані вимоги статті 26 цього Закону, а саме: сторонами повинні бути узгоджені вичерпний перелік житлово-комунальних послуг, тарифи та їх складові на кожну з цих послуг, загальна вартість послуг; порядок перерахунків розміру плати за житлово-комунальні послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі, зниження їх якості; порядок вимірювання обсягів та визначення якості наданих послуг, тощо. На виконання вимог прикінцевих положень цього Закону Кабінет Міністрів України розробив і затвердив Постановою  № 529 від 20.05.2009 року “Типовий договір про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”
Вищезгаданий договір між Боржником і  Стягувачем не укладалися. Таким чином, Стягувач не надав суду доказів встановлених з Боржниками правовідносин. Твердження Стягувача про ухиляння Боржника від укладання договору не відповідають і не можуть відповідати дійсності, оскільки Боржник не отримував від Стягувача жодних пропозицій щодо укладання такого Договору, в тому числі проектів Договору. Жодних доказів такого «ухиляння» Стягувач не надав.
Це не додає Вам користі. Відсутність договору не є підставою  для відмови у стягненні боргу, якщо доведено, що борг є.  Вам треба стверджувати, що стягувач взагалі для Вас ніхто, а  виконавець інша юрособа.
Який сенс щось правити, коли Ви не дослухаєтесь....  СН і так скасують...
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Я Вам вже правив пункти на частини, а Ви знову...
Вибачте, не звернув уваги, тепер виправлю
Цитувати
Це не додає Вам користі. Відсутність договору не є підставою  для відмови у стягненні боргу, якщо доведено, що борг є.  Вам треба стверджувати, що стягувач взагалі для Вас ніхто, а  виконавець інша юрособа.
Який сенс щось правити, коли Ви не дослухаєтесь....  СН і так скасують...

Починаю тепер розуміти, завтра перероблю і викладу. Але є одне питання - я додаю копію платіжки за той місяць, де в розрахунку від стягуваяча значиться нуль платежів. Платіжку роздрукував сам, при цьому зазначив механічно там назву вже нового виконавця (всі наступні платіжки друкувалися з цього ж шаблону). З цього можна якось викрутитись, чи краще подати її як є, навіть якщо я тепер аргументуватиму, що стягувач мені ніхто? Я розумію, що СН і так скасують, але все ж таки ))) (Можливо на майбутнє, якщо доведеться доводити те ж саме колись у позовному провадженні)
« Останнє редагування: 04 Березня 2018, 00:27:05 від andrk »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

На копії заретушуйте назву , залиште ЖЕО...  Не думаю, що суд буде придивлятися...
В позовному провадженні посилатись на "Браму" мабуть не доведеться... А зараз головне скасувати СН.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

1. Чи можна вказувати, що тарифи, за якими робилися нарахування оскаржуються в судах і це спір?
2. Нарахування робилися за тарифами після 20-го (на 10% більше)? Розпорядження скасоване.
3. Керуюча компанія відмовляється добровільно робити перерахунок і застосовувала нечинні(оскаржені) розпорядження при нарахуваннях?
4. Надані КК розрахунки є нелегітимними і нічим не підкріпленими.
5. Прибудинкова територія не віділена в натурі і на неї немає ніяких документів!!! Отже, її прибирання (площа) спірне питання!!!
6. Платіжки на рахунок КП ГІОЦ незаконні.
« Останнє редагування: 04 Березня 2018, 17:39:03 від bav »
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

1. Чи можна вказувати, що тарифи за якими робилися нарахування оскаржуються в судах і це спір?
2. Нарахування робилися за тарифами після 20-го (на 10% більше)?
,3. Керуюча компанія відмовляється добровільно робити перерахунок і застосовувала нечинні розпорядження при нарахуваннях?
4. Надані КК розрахунки є нелегітимними і нічим не підкріпленими.
5. Прибудинкова територія не віділена в натурі і на неї немає ніяких документів!!! Отже її прибирання (площа) спірне питання!!!
1. я це вказую, і аргументи позивачів подаю також як свої
2. гадаю, що "після", бо вони вважають, що я маю "борг". Яке розпорядження скасовано?
3-4. Я буду наполягати, що КК мені взагалі ніхто, і ніяким виконавцем послуг не є, тому за ці пункти я не згадуватиму
5. Про це я згадаю в заяві.
« Останнє редагування: 04 Березня 2018, 17:54:09 від andrk »
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Викладаю на рецензію початковий варіант Заяви на скасування.
В заявлении не все рекомендации включены
1. Те, що Стягувач визначений балансоутримувачем, ще не доводить, що він автоматично є виконавцем. Процедура визначення виконавців прописана в Наказі  № 60. Доказів,  що Стягувача визначено виконавцем не надано.
Стягувач зазначає, що він уповноважений надавати послуги Рішенням КМР № 270 http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/alldocWWW/3189D138E7D0AA36C2257D7B006866F9?OpenDocument.  Проте за цим рішенням "Печерська брама" лише передає  житловий фонд. А передача ще повинна була бути зафіксована РДА.
Цитувати
28. Районним в місті Києві державним адміністраціям у чотиримісячний строк з дати набрання чинності цим рішенням:
28.5. Затвердити передавальні акти у встановленому порядку.
Доказів, що передача відбулась, нема. І Виконавцем стягувача рішення № 270 не затверджує.
2. Ви маєте договір з іншим виконавцем і сплачуєте згідно до умов договору. З пропозицією про "розірвання" договору виконавець не звертався.  Доказів, що Стягувач є правонаступником виконавця, не надано.
3. У розрахунку суми боргу використано не той тариф, який фігурує в договорі. За умовами договору тариф надається як додаток до договору у вигляді копії рішення ОМС про його затвердження. З часу укладення договору виконавець не пропонував внести зміни до договору - додаток  не замінено.
4.  Квитанції є доказом дати здійснення платежу , якщо є суттєвим  "до 20-го" чи "після 20-го". Якщо  сума платежу по квитанціям з сумою платежів у розрахунку боргу  збігається, то доказувати  її нема потреби (сторони визнали).
5. Питання кількості співвласників може  мати значення у разі часткової власності. Можливість зміни СН у новому кодексі зникла, тому невідповідність кількості співвласників  (  з частковою власністю) у заяві  і у документах  про власність є підставою для скасування СН.
И еще..
Відсутність договору не є підставою  для відмови у стягненні боргу, якщо доведено, що борг є.  Вам треба стверджувати, що стягувач взагалі для Вас ніхто, а  виконавець інша юрособа.
Який сенс щось правити, коли Ви не дослухаєтесь....  СН і так скасують...
То что не соответствует, противоречит рекомендациям убирайте. Не старайтесь перефразировать и оставить, они только вредят.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

ИМХО, 4 і 6 пункти треба вказати, навіть якщо стягувач був би належним.
КП ГІОЦ КМДА вперто виставляє рахунки без врахування знижки, оскільки розпорядження КМДА №140 від 03 лютого 2011 року ”Про впорядкування нарахування плати за житлово-комунальні послуги в м. Києві ” визнано нечинним постановою Вищого адміністративного суду України від 10 березня 2016 року у справі № 2а-7498/12/2670 - ЕРДР: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/56575966  Отже, кияни-споживачі ЖКП ”Утримання будинків та прибудинкових територій”, можуть застосовувати тариф ”не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим”, безвідносно до того, чи мають вони борг за ЖКП, чи ні.
« Останнє редагування: 04 Березня 2018, 18:11:47 від bav »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

1. Чи можна вказувати, що тарифи за якими робилися нарахування оскаржуються в судах і це спір?
Це використовується в позовному провадженні для зупинення провадження до вирішення спору по суті у тих справах. В наказному - провадження не зупиняють... Використати як аргумент наявності спору про право? В комплексі з  іншими,  так.  Окремо, малоймовірно...
3. Керуюча компанія відмовляється добровільно робити перерахунок і застосовувала нечинні розпорядження при нарахуваннях?
Щоб вона робила перерахунок, до неї треба звертатися. Звертатися, це визнати правомірність її діяльності і наявність права нараховувати платню.  У дописувача зараз інша мета...
4. Надані КК розрахунки є нелегітимними і нічим не підкріпленими.
А Ви додатки дивился?
5. Прибудинкова територія не віділена в натурі і на неї немає ніяких документів!!! Отже її прибирання (площа) спірне питання!!!
Ви трохи "не в темі".
6. Платіжки на рахунок КП ГІОЦ незаконні.
Дописувач сам на них погодився...
« Останнє редагування: 04 Березня 2018, 18:27:57 від Юрій Васильович »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email