'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Робота по скасуванню судового наказу в Печерському р/с (2)  (Прочитано 13328 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 166
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Викладаю відкоригований з врахуванням рекомендацій проект заяви. "За традицією" залишив там поки що абзац про невизначеність прибудинкової території, якщо він неактуальний, то будь ласка порадьте, і я його зміню/видалю.

ИМХО, 4 і 6 пункти треба вказати, навіть якщо стягувач був би належним.

Щодо 6 пункту - у мене просто вибору нема, я не маю інших реквізитів, а у виконавців (хто б з них двох не був "справжнім") клієнтський облік прив'язаний тільки до надходжень через ГІОЦ
По 4 пункту - я наполягатиму, що нарахування у розрахунку КК не відповідають договору, укладеному зі "справжнім" виконавцем.
« Останнє редагування: 04 Березня 2018, 18:49:30 від andrk »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9322
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

2. Нарахування робилися за тарифами після 20-го (на 10% більше)? Розпорядження скасоване.
2,98 це "до" чи "після"? Ви в додатки зазирніть...
Для andrk Щодо скасування розпорядження, питання заслуговує на увагу.
Ще момент. В стверджуєте, що не "той" тариф. Так треба робити свій розрахунок з "тими" тарифами. Щоб різниця була наочною.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 166
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Для andrk Щодо скасування розпорядження, питання заслуговує на увагу.
Ще момент. В стверджуєте, що не "той" тариф. Так треба робити свій розрахунок з "тими" тарифами. Щоб різниця була наочною.
Я стверджую в заяві, що сума нарахувань в розрахунку не відповідає щомісячній сумі, зафіксованій у договорі. Тариф у договорі не фіксувався, і додатки з тарифом не додавалися(((  Тоді яким має бути власний розрахунок?
По скасованому розпорядженню - спробую зараз розібратися.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9322
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

З заявлені стягувачем вимогами  - заявленими
за яким  КП «Печерська брама» є виконавцем згаданих послуг[.] у бдинку № ____ вул.  ______ м. Києва.  (додайте )
Цитувати
Решта розбіжностей у розрахунках пов’язана з несвоєчасним надходженням до Стягувача коштів з незалежних від Боржника причин, і не вплинула на суму вимоги.
Неоднозначно сприймається текст...  Можна помилково зрозуміти так, що сума вимоги вірно порахована...  Суддя читатиме "на скору руку"...
Цитувати
На підставі викладеного та керуючись ст. ст.160 (ч.2), 170 та 171 ЦПК України,
160 не треба.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9322
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Я стверджую в заяві, що сума нарахувань в розрахунку не відповідає щомісячній сумі, зафіксованій у договорі. Тариф у договорі не фіксувався, і додатки з тарифом не додавалися(((  Тоді яким має бути власний розрахунок?
Про додатки до договору Ви писали, я пам'ятаю.  Але ж в договорі щось є... Сума місячного платежу є? От і додайте сторінку з сумою місячного платежу і свій розрахунок.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 166
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

З заявлені стягувачем вимогами  - заявленими
за яким  КП «Печерська брама» є виконавцем згаданих послуг[.] у бдинку № ____ вул.  ______ м. Києва.  (додайте )
Цитувати
Решта розбіжностей у розрахунках пов’язана з несвоєчасним надходженням до Стягувача коштів з незалежних від Боржника причин, і не вплинула на суму вимоги.
Неоднозначно сприймається текст...  Можна помилково зрозуміти так, що сума вимоги вірно порахована...  Суддя читатиме "на скору руку"...
Цитувати
На підставі викладеного та керуючись ст. ст.160 (ч.2), 170 та 171 ЦПК України,
160 не треба.
"і не вплинула на суму вимоги" можна виключити взагалі, або замінити наприклад на "і стосуються лише часу надходження коштів". як краще?

Все решта виправляю  відповідно до ваших зауважень
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9322
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Про прибудинкову хай буде. Просто майте на увазі, що в позовному провадженні зараз на це спиратися не варто.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9322
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Там проблема з цілим реченням.  Бо розбіжності "нараховано" - "сплачено"  є, через застосування сторонами ( кожною свого) тарифу.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 166
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Там проблема з цілим реченням.  Бо розбіжності "нараховано" - "сплачено"  є, через застосування сторонами ( кожною свого) тарифу.
Це само собою. Але в тому пункті я ще вказую на розбіжності між тим, що я сплатив, і що відобразив Стягувач. І цим реченням я вказую на ті розбіжності, де мій платіж вони відобразили не в тому місяці, але все ж відобразили (просто для довідки, не в якості заперечення). Як же тоді сформулювати це речення? чи викинути все речення взагалі?

PS Може просто виключити слово "решта" і викласти так:

"Деякі інші розбіжності у розрахунках пов’язані з несвоєчасним надходженням до Стягувача коштів з незалежних від Боржника причин, і стосуються лише періоду надходження сплачених коштів".
« Останнє редагування: 04 Березня 2018, 20:14:38 від andrk »
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 166
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Я стверджую в заяві, що сума нарахувань в розрахунку не відповідає щомісячній сумі, зафіксованій у договорі. Тариф у договорі не фіксувався, і додатки з тарифом не додавалися(((  Тоді яким має бути власний розрахунок?
Про додатки до договору Ви писали, я пам'ятаю.  Але ж в договорі щось є... Сума місячного платежу є? От і додайте сторінку з сумою місячного платежу і свій розрахунок.
Копію договору додаю цілком, обидві сторінки. А розрахунок за якою формою - колонки "місяць/рік" "Сума щомісячного платежу за договором", "фактично сплачено за місяць" і все?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9322
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

чи викинути все речення взагалі?
Перечитав п. 2 ще раз... І без того речення він є завершеним. Можна видалити.
А розрахунок за якою формою - колонки "місяць/рік" "Сума щомісячного платежу за договором", "фактично сплачено за місяць" і все?
Так.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

По пункту 4. Я мав на увазі те, що стягувач не надав доказів надання послуг,  а лише їх розрахунок.
Вивіз сміття це ще один із спірної складової тарифу, як і прибирання сходових клітин і поточний ремонт ...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9322
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Вивіз сміття це ще один із спірної складової тарифу, як і прибирання сходових клітин і поточний ремонт ...
Аргументуйте.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 166
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Викинув речення про розбіжності в часі, додав свій розрахунок платежів, і додав посилання на нього в тексті заяви. Викладаю змінений варіант.
І виникло ще питання: документ про сплату судового збору додається обов'язково в оригіналі? Стягувач в заяві своїй пише, що додає оригінал.

PS Подивився скасоване судом Розпорядженяя №140  https://www.gioc.kiev.ua/files/File/140_2011.htm  про яке писалося вище, і все одно не розумію, як їм можна скористатися: це було перше рішення з двома різними тарифами, воно було скасовано через відсутність держреєстрації, але ті розпорядженння 422 и 668, на які посилається стягувач, все одно затверджують різні тарифи в залежності від терміну сплати...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9322
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

І виникло ще питання: документ про сплату судового збору додається обов'язково в оригіналі? Стягувач в заяві своїй пише, що додає оригінал.
PS Подивився скасоване судом Розпорядженяя №140  про яке писалося вище, і все одно не розумію, як їм можна скористатися:
1. Так. 
2. Ніяк... Забудьте. Дарма витратили час...
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email