'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Робота по скасуванню судового наказу в Печерському р/с (2)  (Прочитано 25791 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Доброго дня, шановний форуме!

Підіймаю цю свою стару тему тому, що не можу створити нову у цьому розділі. якщо можна прошу виділити в окрему. Бо сьогодні я отримав новий судовий наказ з того ж самого приводу, але на цей раз вже від Керуючої компанії Печерського району м.Києва. Поки що буду готувати проект заяви на скасування на основі своєї старої заяви  (додаток до посту   http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5743.msg21104.html#msg21104 ). викладу сюди за пару днів. Але буду вдячний за будь-які поради, бо обставини не зовсім тотожні попереднім. Зокрема, виникають питання:

- Свого часу був укладений договір між мною (точніше моєю мамою) і КП Печерська брама   http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6312.msg26984.html#msg26984  , з тих пір (з 2011р.) виконавець не надсилав жодних повідомлень про його розірвання або неподовження. Тепер виконавцем стала Керуюча компанія, а Печерська брама стала її дільницею (судячи з вивіски). Чи можна застосовувати цей договір до відносин з Керуючою компанією, чи є там якесь правонаступництво? Я щомісяця сплачую суму відповідно до договору, але нараховують весь час за "тарифами" з роспоряджень КМДА. В заяві на СН вони вказали лише період з травня 2015р, очевидно, з моменту створення КК, однак в платіжках, що вони надсилають, вони враховують значно більшу суму "боргу", тобто і за попериедні періоди також.
- Стягувач посилається на розпорядженя КМДА №442 (2015 р.) і 668 (2017 р.). Ці розпорядженння як я знаю, ще не скасовані судом, але вже оскаржуються. Чи можу я зараз посилатись на них як незаконні через те, що ОМС (Київрада) не створювала свого ВО у цьому
скликанні, і тому КМДА в даному разі не є ВО ОМС? Чи може на якісь інші аргументи?
- Що слід додати як докази до заяви окрім договору (якщо його можна тут застосовувати) та копій квитанцій про сплату?
- Боржником в наказі визначена лише моя мати, хоча ми обидва є співвласниками квартири , зареєстровані і мешкаємо в ній. Підписати складену мною заяву і віднести в канцелярію вона зможе, але в судовому засіданні я хотів би брати участь. Чи можна цього якось досягти? Якщо треба якась довіреність, як її оформити?
« Останнє редагування: 02 Березня 2018, 18:19:04 від Юрій Васильович »
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Зменшив розмір, вибачте за гігантів, викладаю
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

продовження 1
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

продовження 2
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

продовження 3
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

- Боржником в наказі визначена лише моя мати, хоча ми обидва є співвласниками квартири , зареєстровані і мешкаємо в ній. Підписати складену мною заяву і віднести в канцелярію вона зможе, але в судовому засіданні я хотів би брати участь. Чи можна цього якось досягти? Якщо треба якась довіреність, як її оформити?
На заявляйте в суде о втором владельце. Это не изменит размера долга. Долг требуют с квартиры.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

На заявляйте в суде о втором владельце. Это не изменит размера долга. Долг требуют с квартиры.
Я и не хочу такого заявлять, дело в другом.  Моей маме 77 лет трудно будет представлять себя в СЗ когда будет рассматриваться ее заявление. А я формально стороной не являюсь, но хотел бы говорить вместо нее. Можно ли это обеспечить другим способом и как это сделать? Стать представителем ее интересов можно, и если да, то как оформить?
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Моей маме 77 лет трудно будет представлять себя в СЗ когда будет рассматриваться ее заявление. А я формально стороной не являюсь, но хотел бы говорить вместо нее. Можно ли это обеспечить другим способом и как это сделать?
Ни на какое СЗ ходить не надо. Подается заявление, смотрите ЦПК http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1618-15/page5
Подайте заявление через канцелярию суда. Если не примут (у нас спрашивают документ личности), пошлите ценным письмом. Это письмо сопровождается описью, вашим доказательством подачи заявления на отмену СП. Не пропустите срок подачи своего заявления.

- Свого часу був укладений договір між мною (точніше моєю мамою) і КП Печерська брама   ...., з тих пір (з 2011р.) виконавець не надсилав жодних повідомлень про його розірвання або неподовження. Тепер виконавцем стала Керуюча компанія, а Печерська брама стала її дільницею (судячи з вивіски). Чи можна застосовувати цей договір до відносин з Керуючою компанією, чи є там якесь правонаступництво?
В Заявлении про выдачу СП нет документа, подтверждающее прием-передачу с баланса на балан домов между КП Печерська брама и Керуючої компанії Печерського району м.Києва. Есть распоряжение КМДА, но нет подтверждения его выполнения. Керуючої компанії является ненадлежащим взыскателем. Это является основанием для отмены СП.
Цитувати
- Стягувач посилається на розпорядженя КМДА №442 (2015 р.) і 668 (2017 р.). Ці розпорядженння як я знаю, ще не скасовані судом, але вже оскаржуються. Чи можу я зараз посилатись на них як незаконні через те, що ОМС (Київрада) не створювала свого ВО у цьому скликанні, і тому КМДА в даному разі не є ВО ОМС? Чи може на якісь інші аргументи?
Суд принимает во внимание подобные вопросы,  рассматриваемые в судебном порядке. Предъявите суду номер дела, наименование суда, кто с кем судится и кратко изложите исковое требование.
Цитувати
- Що слід додати як докази до заяви окрім договору (якщо його можна тут застосовувати) та копій квитанцій про сплату?

В заявлении о выдаче СП указано постановление Верховного суда от 30.10.2013г.,согласно которого отсутствие договора не освобождает от оплаты за полученные услуги.

 В отношении копий квитанций. Непонятно, оплата за какой период и попадает эта оплата под СП.
Цитувати
Я щомісяця сплачую суму відповідно до договору, але нараховують весь час за "тарифами" з роспоряджень КМДА.
« Останнє редагування: 02 Березня 2018, 23:34:38 від Gelo »
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Ни на какое СЗ ходить не надо. Подается заявление, смотрите ЦПК http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1618-15/page5
Подайте заявление через канцелярию суда. Если не примут (у нас спрашивают документ личности), пошлите ценным письмом. Это письмо сопровождается описью, вашим доказательством подачи заявления на отмену СП. Не пропустите срок подачи своего заявления.

Я в курсе, что мое заявление будет рассмотрено и без моего участия. Но все же мне кажется, что моя поддержка в суде моего заявления имеет значение, к томуже я немедленно узнаю результат. Именно так я поступал в прошлый раз, в 2011 году. Заявление в тот раз в канцелярии приняли без вопросов по предъявлении паспорта, думаю сейчас тоже проблем не будет
Цитувати
В Заявлении про выдачу СП нет документа, подтверждающее прием-передачу с баланса на балан домов между КП Печерська брама и Керуючої компанії Печерського району м.Києва. Есть распоряжение КМДА, но нет подтверждения его выполнения. Керуючої компанії является ненадлежащим взыскателем. Это является основанием для отмены СП.
Спасибо. учту при составлении заявления. А решение про назначение этой компании исполнителем услуг должно присутствовать?
 
Цитувати
Суд принимает во внимание подобные вопросы,  рассматриваемые в судебном порядке. Предъявите суду номер дела, наименование суда, кто с кем судится и кратко изложите исковое требование.

Спасибо, эти советы учту при составлении заявления, скоро выложу на рецензию
Цитувати
В заявлении о выдаче СП указано постановление Верховного суда от 30.10.2013г.,согласно которого отсутствие договора не освобождает от оплаты за полученные услуги.

Вот тут мне интересно знать про правопреемственность, т.к. имею договор с прошлым исполнителем.
И кроме того в заявлении на выдачу СН взыскатель ссылается на постановление Верховного суда в связке с якобы "уклонением" от заключения договора, что есть ложь, и поэтому этот момент мне не совсем понятен.

Цитувати
В отношении копий квитанций. Непонятно, оплата за какой период и попадает эта оплата под СП.

В т. наз. "расчете" долга указаны месяца и года, очевидно этих периодов и касается СП, за эти периоды я и хочу приложить копии платежек.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Ще одне питання. прочитав нову редакцію ЦПК, ст 170

Цитувати
5. До заяви про скасування судового наказу додаються:
1) документ, що підтверджує сплату судового збору;

Раніше судовий збір за таку заяву не стягувався. Підкажіть будь ласка розмір, і де він встановлений. Реквізити для перерахування ті самі, на які перераховував збір стягувач, я вірно розумію?
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Я в курсе, что мое заявление будет рассмотрено и без моего участия. Но все же мне кажется, что моя поддержка в суде моего заявления имеет значение, к томуже я немедленно узнаю результат. Именно так я поступал в прошлый раз, в 2011 году. Заявление в тот раз в канцелярии приняли без вопросов по предъявлении паспорта, думаю сейчас тоже проблем не будет
В тот раз были в суде в качестве должника? Можете взять документ, подтверждающий право собственности (части)квартиры и подать заявление в суд на присутствие в качестве совладельца.
Цитувати
  А решение про назначение этой компании исполнителем услуг должно присутствовать?
Конечно. Указываете на решение КМДА и затем на отсутствие доказательств его выполнения.
Цитувати
Вот тут мне интересно знать про правопреемственность, т.к. имею договор с прошлым исполнителем.
И кроме того в заявлении на выдачу СН взыскатель ссылается на постановление Верховного суда в связке с якобы "уклонением" от заключения договора, что есть ложь, и поэтому этот момент мне не совсем понятен.
Какая право преемственность если не было передачи с баланса на баланс.  После такого постановления ВСУ о наличии договора или его отсутствии, "уклонение" от заключения договора, суды во внимание не принимают. Оставьте этот вопрос в покое.
Цитувати
В т. наз. "расчете" долга указаны месяца и года, очевидно этих периодов и касается СП, за эти периоды я и хочу приложить копии платежек.
Если оплата не очевидно, а точно входит в период заявленного в СП делайте копии квитанций и к заявлению. Возникает спор о праве.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

В тот раз были в суде в качестве должника? Можете взять документ, подтверждающий право собственности (части)квартиры и подать заявление в суд на присутствие в качестве совладельца.
 
Да в тот раз был в качестве должника. Но я только что ознакомился с новой редакцией ЦПК, и там теперь СЗ даже не предусмотрено, так что вопрос  с присутствием отпадает.
Цитувати
  Если оплата не очевидно, а точно входит в период заявленного в СП делайте копии квитанций и к заявлению. Возникает спор о праве.
Сейчас перечитал новую редакцию ЦПК, они все начисто переписали но приказному производству! теперь никакой спор о праве даже не упоминается нигде,  нету также упоминания о доказательствах, прилагаемых к заяве на отмену. Но появилось требование "зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача". В общем мой опыт 2011 года оказывается бесполезен. Поэтому очень прошу у форумчан помощи  в составлении заявления уже в свете новой процедуры. Из прочитанного возникает подозрение, что процедура отмены СН стала автоматической (как было до 2011 года) с отменой просто по несогласию должника, но я полностью не уверен в этом... И вопрос с судебным сбором за подачу заявления на отмену тоже непонятен - сколлько, куда, возвращается ли он?
« Останнє редагування: 03 Березня 2018, 02:14:50 від andrk »
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

По судовому збору:
ЗАКОН УКРАЇНИ Про судовий збір, ст 3 пункт 2 підпункт 2 каже що Судовий збір не справляється за подання заяви про скасування судового наказу. Однак ст. 170 ЦПК каже
Цитувати
5. До заяви про скасування судового наказу додаються:
1) документ, що підтверджує сплату судового збору;
Виникає питання - як подолати коллізію, аби заяву не було повернуто на формальних підставах?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Колізія існує, навіть, в самому законі.   Пункт 2 частини 2 статті 3 визначає, що   за подання заяви про скасування судового наказу  судовий збір не справляється. А пункт 4-2) частини 2 статті 4  визначає, що за подання заяви про скасування судового наказу судовий збір встановено у розмірі  "0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб". Це на 2018р. становить 88,10 грн. (1762 х 0,05 = 88,10).
У разі несплати, є ризик втратити можливість скасування СН. Бо  частиною 2 статті 170 ЦПК визначено
Цитувати
6. У разі подання неналежно оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення без розгляду не пізніше двох днів з дня її надходження до суду.
Тобто застосування ст. 185 (залишення без руху і надання часу на усунення недоліків) не буде?... Питаннячко...
 Реквізити краще уточнити у  суді,  бо  вони можуть змінитися на початку року...
Щодо повернення, Стягувачу судовий збір не повертається, зараховується під час подання позову. Про боржника не згадується, але з високою вірогідністю буде те саме. Розподіл  судових витрат буде в позовному провадженні.
Тільки ж Стягувач може і не звернутись з позовом... Тому я вважаю, що вводити збір за подання заяви про скасування СН не треба було...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Сейчас перечитал новую редакцию ЦПК, они все начисто переписали но приказному производству! теперь никакой спор о праве даже не упоминается нигде,  нету также упоминания о доказательствах, прилагаемых к заяве на отмену. Но появилось требование "зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача". ...   ... Из прочитанного возникает подозрение, что процедура отмены СН стала автоматической (как было до 2011 года) с отменой просто по несогласию должника,
Маємо:
Цитувати
Стаття 171. Розгляд заяви про скасування судового наказу
...3. У разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя не пізніше двох днів після її подання постановляє ухвалу про скасування судового наказу,
Підстави для повернення "неналежне оформлення заяви".   
Вам потрібно добре виписати
Цитувати
5) зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача.
1. Те, що Стягувач визначений балансоутримувачем, ще не доводить, що він автоматично є виконавцем. Процедура визначення виконавців прописана в Наказі  № 60. Доказів,  що Стягувача визначено виконавцем не надано.
Стягувач зазначає, що він уповноважений надавати послуги Рішенням КМР № 270 http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/alldocWWW/3189D138E7D0AA36C2257D7B006866F9?OpenDocument.  Проте за цим рішенням "Печерська брама" лише передає  житловий фонд. А передача ще повинна була бути зафіксована РДА.
Цитувати
28. Районним в місті Києві державним адміністраціям у чотиримісячний строк з дати набрання чинності цим рішенням:
28.5. Затвердити передавальні акти у встановленому порядку.
Доказів, що передача відбулась, нема. І Виконавцем стягувача рішення № 270 не затверджує.
2. Ви маєте договір з іншим виконавцем і сплачуєте згідно до умов договору. З пропозицією про "розірвання" договору виконавець не звертався.  Доказів, що Стягувач є правонаступником виконавця, не надано.
3. У розрахунку суми боргу використано не той тариф, який фігурує в договорі. За умовами договору тариф надається як додаток до договору у вигляді копії рішення ОМС про його затвердження. З часу укладення договору виконавець не пропонував внести зміни до договору - додаток  не замінено.
4.  Квитанції є доказом дати здійснення платежу , якщо є суттєвим  "до 20-го" чи "після 20-го". Якщо  сума платежу по квитанціям з сумою платежів у розрахунку боргу  збігається, то доказувати  її нема потреби (сторони визнали).
5. Питання кількості співвласників може  мати значення у разі часткової власності. Можливість зміни СН у новому кодексі зникла, тому невідповідність кількості співвласників  (  з частковою власністю) у заяві  і у документах  про власність є підставою для скасування СН.
« Останнє редагування: 03 Березня 2018, 13:59:44 від Юрій Васильович »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email