'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Відмова у призначенні субсидії через борг  (Прочитано 29470 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Субсидія з 1 травня не буде нараховуватися при наявності заборгованості по ЖКГ
В минулому році ще була можливість отримати субсидію навіть якщо є заборгованість.
Потрібно було просто пропустити один період(наприклад неопалювальний сезон), і написати нову заяву на субсидію, і відділ по призначенню субсидій "перший раз" не перевіряв - "чи є заборгованість"
В цьому році, як мені пояснили у відділі по призначенню субсидій будуть перевіряти заборгованість починаючи з першої заяви про субсидію.
Цитувати
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 21 жовтня 1995 р. № 848
Київ

Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

ПОЛОЖЕННЯ
про порядок призначення житлових субсидій

6. Житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо:

5) структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії;

6) структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність у домогосподарства, що одержувало житлову субсидію у попередньому опалювальному (неопалювальному) сезоні, простроченої понад два місяці заборгованості з оплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, обов’язкової частки внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день призначення житлової субсидії на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон.

Житлова субсидія у випадках, передбачених підпунктами 5 і 6 цього пункту, призначається з початку опалювального (неопалювального) сезону за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (ухвали про відкриття провадження у справі) протягом двох місяців з початку такого сезону, в іншому випадку - з місяця, наступного за тим, в якому до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення надійшло документальне підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (ухвали про відкриття провадження у справі).
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF/page
Мені в субсидії на період з 1 травня 2018р. вже відмовили.

А що це за "обов"язкова частка платежу" в "Положенні про призначення субсидії"?
Яка частка в такому випадку не обов"язкова для оплати?
І що розуміти під фразою "або оскарження заборгованості в судовому порядку (ухвали про відкриття провадження у справі)"
Мається на увазі, що оскарження заборгованості повинно бути за всіма послугами по кожному виконавцю послуг окремо(утримання будинку, вода, опалення та гаряча вода, електроенергія, газ), чи достатньо оскаржити будь яку заборгованість, величина якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян?
І за який період повинно бути оскарження до суду, щоб субсидію призначили?
За весь період, за який є заборгованість(чи за частину такого періоду), чи тільки за останній період, за який була призначена субсидія?
У мене оскаржено заборгованість за період з 2010 по 2012р.
Справа ще не завершена.
Також мною скасовано судовий наказ за період з 2013 по 2015 р.
Поки що "КП" не може подити позов про стягнення заборгованості, тому, що суди позов йому повертають.
Відтак і я не можу оскаржити цей позов зустрічним позовом.
А якщо оскаржити(та отримати ухвалу, про відкриття провадження у справі) ту заборгованість(а також оскаржити одночасно не призначення субсидії на наступний період), яку наводить мені відділ, що призначає субсидії, то субсидію призначать у відповідності з п.6 "Положення"?
Відділ, що займається призначенням субсидій тлумачить відповіді на всі ці мої питання на власний розсуд....як йому заманеться....використовуючи не чіткість понять та методики, що є в "Положенні про призначення субсидій".
Я в своєму випадку з"ясував, що суми заборгованості, які мені наводить у своєму листі відділ по призначенню субсидій значно відрізняються від тих сум заборгованостей, що рахують мені виконавці послуг.
При цьому відділ по призначенню субсидій заявляє, що йому мою заборгованість надають виконавці послуг, і що він не несе жодної відповідальності за наведені ними дані, а виконавці послуг заявляють, що вони не знають, хто надає до відділу призначення субсидій відомості про мою заборгованість....лише заявляють припущення, що начебто відомості про заборгованість відділу взагалі ніхто не надає, а вони самі бачать мою заборгованість по якійсь базі даних...(можливо це сайт КП ГІОЦ).
Мої візити до "Київводоканалу", та "Київенерго" навели мене на думку про повний безлад у них про стан моєї заборгованості перед ними....
Київводоканал наприклад відмовляє мені в наданні довідки про мою помісячну заборгованість перед ним...
Чи це не тому, що "Київводоканал" не має відомостей про мою помісячну заборгованість?
Каже, що у них моя забогованість рахується з 2016 р., але мій особовий рахунок мій ЖЕК їм передав з сумою заборгованості, що склалась в ЖЕЦі за період з 2014р. по 2016р.
Цікаво, а що "Київводоканал" це правонаступник ЖЕКу, що він отримав у "спадок" мою заборгованість, яку рахував ЖЕК?
Подібна до цього є ситуація моєю заборгованістю і в "Київенерго", тільки там(за словами представника "Київенерго") мої борги спочатку ЖЕК передав до "Київенерго", а тепер "Київенерго" намагається передати мій борг до "Київтеплоенерго"...
Єдине що - "Київенерго" прийняв мою заяву, про надання мені моєї помісячної заборгованості....
А "Київводоканал" навіть відмовився приймати у мене таку заяву....і взагалі не хоче навіть надати офіційну довідку про сумарну мою заборгованість.
« Останнє редагування: 21 Серпня 2018, 19:14:17 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А що це за "обов"язкова частка платежу" в "Положенні про призначення субсидії"?
Яка частка в такому випадку не обов"язкова для оплати?

Цитувати
4. Житлові субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги та/або скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо, внеску/платежу об’єднанню на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком у межах соціальної норми житла, соціальних нормативів житлово-комунальних послуг, скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, витрат на управління багатоквартирним будинком (далі - соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування) і розміром обов’язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF/page
Див.:
(click to show/hide)
http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1156-98-%D0%BF

Мається на увазі, що оскарження заборгованості повинно бути за всіма послугами по кожному виконавцю послуг окремо(утримання будинку, вода, опалення та гаряча вода, електроенергія, газ), чи достатньо оскаржити будь яку заборгованість, величина якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян?
І за який період повинно бути оскарження до суду, щоб субсидію призначили?
За весь період, за який є заборгованість(чи за частину такого періоду), чи тільки за останній період, за який була призначена субсидія?
Оскаржено повинно бути все, що перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Що тут незрозуміло?

Я в своєму випадку з"ясував, що суми заборгованості, які мені наводить у своєму листі відділ по призначенню субсидій значно відрізняються від тих сум заборгованостей, що рахують мені виконавці послуг.
Запити до виконавців ЖКП про заборгованість подавати не пробували? Це й буде першоджерело. Не погоджуєтесь - позов до суду => призначення субсидії.

"Київенерго" прийняв мою заяву, про надання мені моєї помісячної заборгованості....
А "Київводоканал" навіть відмовився приймати у мене таку заяву....і взагалі не хоче навіть надати офіційну довідку про сумарну мою заборгованість.
Вас відключили від електронної та звичайної пошти?  :o
« Останнє редагування: 21 Серпня 2018, 19:57:19 від Олександр_2015 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Оскаржено повинно бути все, що перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Що тут незрозуміло?
А де в "Положенні про субсидії" вказано, що оскаржено повинно бути все?
Вказано, що субсидія не призначається, якщо заборгованість більша 20 неоподатков. мін. доходів громадян, і якщо є ухвала суду про відкриття провадження про оскарження боргу, то субсидія призначається.
У мене наприклад борг перед "КП" складає 28000грн., я оскаржив суму боргу в 12000 грн.(і доречі "КП" за відомостями відділу призначення субсидій мені цей бог не виставляє в цьому періоді для призначення субсидій)
Борг і в 28000 грн., і в 12000грн. кожні окремо більше 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Отже вимога "Положення" про наявність відкриття провадження про оскарження боргу мною виконана.
То чому не призначати субсидію?
Я погасив би борги перед "Київводоканалом" та перед "Київенерго"(вони десь по 5000грн. за даними відділу призначення субсидій) заради отримання субсидії в опалювальний період якби вони могли визначитись з періодом, за який вони вважають я їм заборгував...
Так вони ж не можуть цього зробити....кажуть, що ЖЕК передав їм мої борги ЖЕКу...
Це як?
Що "Київводоканал" та "Київенерго" є правонаступниками ЖЕКу?
« Останнє редагування: 21 Серпня 2018, 20:03:35 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Оскаржено повинно бути все, що перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Що тут незрозуміло?
А де в "Положенні про субсидії" вказано, що оскаржено повинно бути все?
Вказано, що субсидія не призначається, якщо заборгованість більша 20 неоподатков. мін. доходів громадян, і якщо є ухвала суду про відкриття провадження про оскарження боргу, то субсидія призначається.
У мене наприклад борг перед "КП" складає 28000грн., я оскаржив суму боргу в 12000 грн.(і доречі "КП" за відомостями відділу призначення субсидій мені цей бог не виставляє в цьому періоді для призначення субсидій)
Борг і в 28000 грн., і в 12000грн. кожні окремо більше 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Отже вимога "Положення" про наявність відкриття провадження про оскарження боргу мною виконана.
То чому не призначати субсидію?
Тому що борг, який не оскаржено, більша 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

"Київенерго" прийняв мою заяву, про надання мені моєї помісячної заборгованості....
А "Київводоканал" навіть відмовився приймати у мене таку заяву....і взагалі не хоче навіть надати офіційну довідку про сумарну мою заборгованість.
Вас відключили від електронної та звичайної пошти?  :o
Я вже подавав запит до "Київводоканалу" десь місяців 3 тому з того ж питання - надати помісячну заборгованість.Вони відповіли мені що не можуть надати помісячну заборгованість тому, що вони не вели обліку заборгованості за моїм особовим рахунком.
Я звичайно зараз ще раз подам їм заяву, але думаю, що відповідь буде така ж сама - що вони не вели обліку....
« Останнє редагування: 21 Серпня 2018, 20:18:32 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Оскаржено повинно бути все, що перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Що тут незрозуміло?
А де в "Положенні про субсидії" вказано, що оскаржено повинно бути все?
Вказано, що субсидія не призначається, якщо заборгованість більша 20 неоподатков. мін. доходів громадян, і якщо є ухвала суду про відкриття провадження про оскарження боргу, то субсидія призначається.
У мене наприклад борг перед "КП" складає 28000грн., я оскаржив суму боргу в 12000 грн.(і доречі "КП" за відомостями відділу призначення субсидій мені цей бог не виставляє в цьому періоді для призначення субсидій)
Борг і в 28000 грн., і в 12000грн. кожні окремо більше 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Отже вимога "Положення" про наявність відкриття провадження про оскарження боргу мною виконана.
То чому не призначати субсидію?
Тому що борг, який не оскаржено, більша 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
А звідки відділ з призначення субсидій знає, що борг оскаржено не весь?
В постанові суду про відкриття провадження не вказана сума боргу.
А в моєму зустрічному позові я міг збільшити позовні вимоги, і оскаржити нарахування заборгованості за більш широкий період....
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

І найбільше питання яке мене цікавить - якщо я оскаржу рішення відділу призначення субсидій про не призначення мені субсидії( з підстав явної не відповідності сум заборгованості які наводить відділ, від тих сум заборгованості, що наводять виконавці послуг), і буде ухвала суду, про відкриття провадження, то чи це буде підставою для призначення мені субсидії згідно п.6 Положення про призначення субсидії?

Цитувати
Заявник має право оскаржити до комісії або до суду рішення структурного підрозділу з питань соціального захисту населення щодо розміру призначеної субсидії або про відмову в призначенні житлової субсидії, а також рішення щодо подання документів на розгляд комісії.

Для забезпечення об’єктивного, неупередженого і всебічного розгляду комісією справи по суті структурний підрозділ з питань соціального захисту населення може запропонувати заявнику подати додаткові документи, які не передбачені цим Положенням, але необхідні для прийняття рішення. Заявник має право самостійно подати додаткові документи навіть у разі, коли структурний підрозділ з питань соціального захисту населення не пропонував подати такі документи для розгляду комісією.

Рішення про призначення або відмову в призначенні житлової субсидії приймається комісією протягом 30 календарних днів з дня прийняття структурним підрозділом з питань соціального захисту населення рішення про подання документів щодо призначення житлової субсидії на розгляд комісії.

Рішення комісії про призначення або відмову в призначенні житлової субсидії може бути оскаржено заявником до суду.
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF/page
« Останнє редагування: 21 Серпня 2018, 20:28:46 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

"Київенерго" прийняв мою заяву, про надання мені моєї помісячної заборгованості....
А "Київводоканал" навіть відмовився приймати у мене таку заяву....і взагалі не хоче навіть надати офіційну довідку про сумарну мою заборгованість.
Вас відключили від електронної та звичайної пошти?  :o

Я вже подавав запит до "Київводоканалу" десь місяців 3 тому з того ж питання - надати помісячну заборгованість.Вони відповіли мені що не можуть надати помісячну заборгованість тому, що вони не вели обліку заборгованості за моїм особовим рахунком.
Я звичайно зараз ще раз подам їм заяву, але думаю, що відповідь буде така ж сама - що вони не вели обліку....
Тоді хто їм доктор?  ;D Є ухвала ВСУ від 30 вересня 2015 року
Цитувати
Перебіг позовної давності за вимогами кредитора, які випливають з порушення боржником умов договору (графіка погашення кредиту) про погашення боргу частинами (щомісячними платежами), починається стосовно кожної окремої частини від дня, коли відбулося це порушення.

Позовна давність у таких випадках обчислюється окремо по кожному простроченому платежу.
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/52411786
"На "НЕТ" і суда нет" (рос.) ©  ;D
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Оскаржено повинно бути все, що перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Що тут незрозуміло?
А де в "Положенні про субсидії" вказано, що оскаржено повинно бути все?
Вказано, що субсидія не призначається, якщо заборгованість більша 20 неоподатков. мін. доходів громадян, і якщо є ухвала суду про відкриття провадження про оскарження боргу, то субсидія призначається.
У мене наприклад борг перед "КП" складає 28000грн., я оскаржив суму боргу в 12000 грн.(і доречі "КП" за відомостями відділу призначення субсидій мені цей бог не виставляє в цьому періоді для призначення субсидій)
Борг і в 28000 грн., і в 12000грн. кожні окремо більше 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Отже вимога "Положення" про наявність відкриття провадження про оскарження боргу мною виконана.
То чому не призначати субсидію?
Тому що борг, який не оскаржено, більша 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
А звідки відділ з призначення субсидій знає, що борг оскаржено не весь?
В постанові суду про відкриття провадження не вказана сума боргу.
А в моєму зустрічному позові я міг збільшити позовні вимоги, і оскаржити нарахування заборгованості за більш широкий період....
Ви не читаєте те, що писав вище.
Цитувати
Запити до виконавців ЖКП про заборгованість подавати не пробували? Це й буде першоджерело.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

І найбільше питання яке мене цікавить - якщо я оскаржу рішення відділу призначення субсидій про не призначення мені субсидії( з підстав явної не відповідності сум заборгованості які наводить відділ, від тих сум заборгованості, що наводять виконавці послуг), і буде ухвала суду, про відкриття провадження, то чи це буде підставою для призначення мені субсидії згідно п.6 Положення про призначення субсидії?
Не буде.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Я в своєму випадку з"ясував, що суми заборгованості, які мені наводить у своєму листі відділ по призначенню субсидій значно відрізняються від тих сум заборгованостей, що рахують мені виконавці послуг.
Запити до виконавців ЖКП про заборгованість подавати не пробували? Це й буде першоджерело. Не погоджуєтесь - позов до суду => призначення субсидії.
Я був на прийомі в новозбудованому так званому "Сервісному центрі" Солом"янського району м. Києва, де отримав довідку про заборгованість перед КП "Куруюча компанія" = 28000 грн.(відділ субсидій пише, що у мене борг 221грн. перед КП "Керуюча компанія").
Подав заяву на отримання довідки від "Київенерго", на словах менеджер сказав, що у мене заборгованість десь приблизно в сумі 7800 грн.(відділ субсидій каже, що у мене заборгованість не більше 5000 грн.)
До речі, послуги замість "Київенерго" вже надає "Київтеплоенерго", там боргів поки що не має, то навіщо відділ субсидій бере до уваги борги виконавця послуг, який вже не є виконавцем послуг?
По "Київводоканалу" Сервісний центр відмовився надавати довідку і брати заяву, відпривив мене до Центру обслуговування споживачів №3, що на просп. Лобановського 39А.
Центр обслуговування споживачів №3 - зробив теж саме, що і Сервісний центр - відмовився надавати довідку про заборгованість, і відмовився брати заяву(мы таких справок не даём....) і відправив мене у центральний офіс на Троещині.
« Останнє редагування: 21 Серпня 2018, 20:55:53 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

"Київенерго" прийняв мою заяву, про надання мені моєї помісячної заборгованості....
А "Київводоканал" навіть відмовився приймати у мене таку заяву....і взагалі не хоче навіть надати офіційну довідку про сумарну мою заборгованість.
Вас відключили від електронної та звичайної пошти?  :o

Я вже подавав запит до "Київводоканалу" десь місяців 3 тому з того ж питання - надати помісячну заборгованість.Вони відповіли мені що не можуть надати помісячну заборгованість тому, що вони не вели обліку заборгованості за моїм особовим рахунком.
Я звичайно зараз ще раз подам їм заяву, але думаю, що відповідь буде така ж сама - що вони не вели обліку....
Тоді хто їм доктор?  ;D Є ухвала ВСУ від 30 вересня 2015 року
Цитувати
Перебіг позовної давності за вимогами кредитора, які випливають з порушення боржником умов договору (графіка погашення кредиту) про погашення боргу частинами (щомісячними платежами), починається стосовно кожної окремої частини від дня, коли відбулося це порушення.

Позовна давність у таких випадках обчислюється окремо по кожному простроченому платежу.
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/52411786
"На "НЕТ" і суда нет" (рос.) ©  ;D

Доктор їм(а точніше мені) - відділ, що призначає субсидії.
Вони, як хочуть, так і тлумачуть обставини справи, і не призначають субсидію.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Я в своєму випадку з"ясував, що суми заборгованості, які мені наводить у своєму листі відділ по призначенню субсидій значно відрізняються від тих сум заборгованостей, що рахують мені виконавці послуг.
Запити до виконавців ЖКП про заборгованість подавати не пробували? Це й буде першоджерело. Не погоджуєтесь - позов до суду => призначення субсидії.
Я був на прийомі в новозбудованому так званому "Сервісному центрі" Солом"янського району м. Києва, де отримав довідку про заборгованість перед КП "Куруюча компанія" = 28000 грн.(відділ субсидій пише, що у мене борг 221грн. перед КП "Керуюча компанія").
Подав заяву на отримання довідки від "Київенерго", на словах менеджер сказав, що у мене заборгованість десь приблизно в сумі 7800 грн.(відділ субсидій каже, що у мене заборгованість не більше 5000 грн.)
До речі, послуги замість "Київенерго" вже надає "Київтеплоенерго", там боргів поки що не має, то навіщо відділ субсидій бере до уваги борги виконавця послуг, який вже не є виконавцем послуг?
По "Київводоканалу" Сервісний центр відмовився надавати довідку і брати заяву, відпривив мене до Центру обслуговування №3, що на просп. Лобановського 39А.
Центр обслуговування №3 - зробив теж саме, що і Сервісний центр - відправив мене у центральний офіс на Троещині.
1. Вам потрібно брати довідки про борг від виконавців ЖКП. Що тут не зрозуміло? До чого тут взагалі якісь "центри" і та "відділи субсидій"?  :o
2. Якщо "Київтеплоенерго" не є правоприємником "Київенерго", то Вам треба надати до відділу субсидій доказ того, що Київенерго вже не є виконавцем ЖКП (можете зробити запит до органів влади).
« Останнє редагування: 21 Серпня 2018, 20:59:40 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Доктор їм(а точніше мені) - відділ, що призначає субсидії.
Вони, як хочуть, так і тлумачуть обставини справи, і не призначають субсидію.
У Вас купа "хвостів" - от вони й відмовляють вам "по сукупності". Але для відділу субсидій дійсно важлива "загальна" сума боргу перед конкретним виконавцем ЖКП. Хоч за 100 років...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

1. Вам потрібно брати довідки про борг від виконавців ЖКП. Що тут не зрозуміло? До чого тут взагалі якісь "центри" і та "відділи субсидій"?  :o
Так у Сервісному центрі і повинні працювати представники виконавців послуг.
Цитувати
Для мешканців Солом’янського району Києва починає працювати новий сучасний сервісний центр з питань житлово-комунальних послуг
В районному сервісному центрі здійснюється супровід нарахувань за послуги з утримання будинків, споруд прибудинкових територій та водопостачання і водовідведення.
https://cks.com.ua/news/dlya-meshkantsiv-solom-yanskogo-rayonu-kiyeva-pochinaye-pratsyuvati-noviy-suchasniy-servisniy-tsentr-z-pitan-jitlovo-komunalnih-poslug_132/
А Центр обслуговування споживачів №3 (ЦОС№3) - це і є підрозділ виконавця послуг з постачання води, та водовідведення(тобто підрозділ АК "Київводоканал")
Цитувати
Центр обслуговування споживачів №3
(проспект Лобановського, 39А, Київ)

В Центрі обслуговування споживачів на просп. Лобановського, 39А надаються такі послуги:
   укладання договорів зі споживачами про надання послуги з централізованогопостачання холодної води та послуг водовідведення (із використанням внутрішньобудинкових систем);

-      проведення перерахунків та коригування обсягів постачання холодної води та водовідведення;

-       актуалізації інформації про споживача ( внесення ознаки лічильника, ознаки бойлера, кількості проживаючих, закриття старих лічильників на основі акту монтажу/демонтажу та акту опломбування);

-       прийом пакету документів пільгових категорій споживачів (реєстрація права на пільгу, субсидію);

-       внесення заявок в Централізовану систему повірки лічильників та внесення заявок на опломбування в програму з опломбування лічильників;

-       внесення в білінгову систему показників квартирних приладів обліку;

-       прийом та опрацювання документів на отримання довідки про відсутність заборгованості  та видача довідки про відсутність заборгованості;

-       укладення договору про реструктуризацію боргу;

-       прийом від споживачів заяв на обстеження, опломбування та/або розпломбування, повірку приладів обліку.

-       передача прийнятих пакетів документів до відповідних структурних підрозділів для подальшого опрацювання.
https://vodokanal.kiev.ua/prospekt-lobanovskogo,-39a,-ki%D1%97v
« Останнє редагування: 21 Серпня 2018, 21:31:58 від stepan »
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email