'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Відмова у призначенні субсидії через борг  (Прочитано 29471 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

2. Якщо "Київтеплоенерго" не є правоприємником "Київенерго", то Вам треба надати до відділу субсидій доказ того, що Київенерго вже не є виконавцем ЖКП (можете зробити запит до органів влади).
Так, я про це вчора вже також подумав....
Треба спробувати знайти доказ, що "Київенерго" вже не є виконавцем послуг, та надати його до відділу по призначенню субсидій...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Так, я про це вчора вже також подумав....
Треба спробувати знайти доказ, що "Київенерго" вже не є виконавцем послуг, та надати його до відділу по призначенню субсидій...
Нарешті розумна думка...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

1. Вам потрібно брати довідки про борг від виконавців ЖКП. Що тут не зрозуміло? До чого тут взагалі якісь "центри" і та "відділи субсидій"?  :o
Так у Сервісному центрі і повинні працювати представники виконавців послуг.
Цитувати
Для мешканців Солом’янського району Києва починає працювати новий сучасний сервісний центр з питань житлово-комунальних послуг
В районному сервісному центрі здійснюється супровід нарахувань за послуги з утримання будинків, споруд прибудинкових територій та водопостачання і водовідведення.
https://cks.com.ua/news/dlya-meshkantsiv-solom-yanskogo-rayonu-kiyeva-pochinaye-pratsyuvati-noviy-suchasniy-servisniy-tsentr-z-pitan-jitlovo-komunalnih-poslug_132/
А Центр обслуговування споживачів №3 (ЦОС№3) - це і є підрозділ виконавця послуг з постачання води, та водовідведення(тобто підрозділ АК "Київводоканал")
Цитувати
Центр обслуговування споживачів №3
(проспект Лобановського, 39А, Київ)
А Ви можете відрізнити ЦОСи "Водоканалу" та Сервісні точки,  ЦКСу?
Ви ведете мовуу про : ЦОС№3 "Водоканалу" - проспект Лобановського, 39А
Олександр_2015 Надав Вам посилання на список: Сервісні точки ЦКС по Солом’янському району Києва
Цитувати
Мешканці можуть звертатися за такими адресами:
    вул. Донця, 21Б;
    вул. Єреванська, 3а;
    вул. Волинська, 4а;
    вул. Солом’янська, 33;
    вул. Гавела Вацлава, 23-А;
    вул. Виборзька, 42.
https://cks.com.ua/news/dlya-meshkantsiv-solom-yanskogo-rayonu-kiyeva-pochinaye-pratsyuvati-noviy-suchasniy-servisniy-tsentr-z-pitan-jitlovo-komunalnih-poslug_132/
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А Ви можете відрізнити ЦОСи "Водоканалу" та Сервісні точки,  ЦКСу?
Ви ведете мовуу про : ЦОС№3 "Водоканалу" - проспект Лобановського, 39А
Олександр_2015 Надав Вам посилання на список: Сервісні точки ЦКС по Солом’янському району Києва
Цитувати
Мешканці можуть звертатися за такими адресами:
    вул. Донця, 21Б;
    вул. Єреванська, 3а;
    вул. Волинська, 4а;
    вул. Солом’янська, 33;
    вул. Гавела Вацлава, 23-А;
    вул. Виборзька, 42.
https://cks.com.ua/news/dlya-meshkantsiv-solom-yanskogo-rayonu-kiyeva-pochinaye-pratsyuvati-noviy-suchasniy-servisniy-tsentr-z-pitan-jitlovo-komunalnih-poslug_132/
Мені відомі адреси цих сервісних точок.
Сервісна точка за адресою вул. Єреванська 3А знаходиться найближче до мене, але я вирішив по перше відвідати Центр Комунального Сервісу на вул. Донця 21Б, тому, що його рекламують як найсучасніший, і такий, що працює кожен день з 8-00 до 20-00, має електронну чергу, та його працівники можуть надавати консультації з питань утримання будинків, водопостачання та водовідведення, та постачання гарячої води та опалення.
Інші сервісні точки працюють не у всі дні неділі, не повний день, черга там формується по старому, та вони не надають консультацій з питань постачання гарячої води та опалення.
Там(у ЦКС на вул. Донця 21Б) я поспілкувався з двома представниками - представником "Київенерго", і він зареєстрував мою заяву про надання мені довідки про заборгованість, та з представником КП "Керуюча Компанія"(та одночасно він  же представник "Київодоканалу"), та отримав довідку про заборгованість по КП "Керуюча компанія".І цей другий представник сказав, що не може мені надати довідку про заборгованість по "Київводоканалу", та порекомендував звернутись до ЦОС №3 "Київводоканалу", що розташований на вул. Лобановського 39 А.
В ЦОС №3 мені також відмовили в наданні довідки про заборгованість, та відмовились прийняти заяву про надання довідки.Порекомендували звернутись в розрахунковий департамент "Київводоканалу" за адресою вул. Електротехнічна 16 https://vodokanal.kiev.ua/kontakti
(click to show/hide)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А де в "Положенні про субсидії" вказано, що оскаржено повинно бути все?
Вказано, що субсидія не призначається, якщо заборгованість більша 20 неоподатков. мін. доходів громадян, і якщо є ухвала суду про відкриття провадження про оскарження боргу, то субсидія призначається.
У мене наприклад борг перед "КП" складає 28000грн., я оскаржив суму боргу в 12000 грн.(і доречі "КП" за відомостями відділу призначення субсидій мені цей бог не виставляє в цьому періоді для призначення субсидій)
Борг і в 28000 грн., і в 12000грн. кожні окремо більше 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Отже вимога "Положення" про наявність відкриття провадження про оскарження боргу мною виконана.
То чому не призначати субсидію?
В "Положенні..." сказано, що повинен бути оскаржений борг,  а не частина боргу. Про розмір боргу УПСЗН дізнаєтся з довідки КП (по кожній послузі окремо) яку останнє надає на запит УПСЗН (п. 14 "Положення..."). Перелік КП до яких потрібно направити запит, береться з заяви про призначення субсиді (вказує сам майбутній субсидіант).
Оскарження боргу в сумі  12000 грн. за наявності у УПСЗН відомостей від КП ро борг у  сумі, наприклад, 12500 грн. не є підставою для зняття обмежень з надання субсидії.
Якщо сума боргу за відомостями УПСЗН різниться (отримали від ГІОЦ,  з  сайту КП з застарілими даними, тощо) від  фактичної (підтвердженої Вами письмовою  довідкою від КП), УПСЗН повинне керуватися фактичними даними. Відмова УПСЗН враховувати фактичні дані може  бути оскаржена у суді.
Оскарження боргу по одній послузі, за наявності боргів і по інших послугах, не дає права на надання  субсидії...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Мені відомі адреси цих сервісних точок.
Тоді той Ваш пост складений некоректно...
І цей другий представник сказав, що не може мені надати довідку про заборгованість по "Київводоканалу", та порекомендував звернутись до ЦОС №3 "Київводоканалу", що розташований на вул. Лобановського 39 А.
В ЦОС №3 мені також відмовили в наданні довідки про заборгованість, та відмовились прийняти заяву про надання довідки.Порекомендували звернутись в розрахунковий департамент "Київводоканалу" за адресою вул. Електротехнічна 16
Вас відключили від електронної та звичайної пошти?  :o
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Поки що "КП" не може подити позов про стягнення заборгованості, тому, що суди позов йому повертають.
Відтак і я не можу оскаржити цей позов зустрічним позовом.
До чого тут зустрічний позов? КП подає УПСЗН відомості про борг на Вашому особовому рахунку...  УПСЗН відмовляє Вам у призначенні субсидії... Для призначення сбсидії Вам потрібно  надати до УПСЗН або договір  про реструктуризацію (тобто визнати борг і взяти на себе зобов'язання  по  його погашенню), або копію ухвали суду про відкриття провадження за Вашим позовом до КП про оскарження боргу.  Вам ні хто не забороняє подавати позов першим. Зустрічний позов - то лише окремий випадок із загального....
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Я погасив би борги перед "Київводоканалом" та перед "Київенерго"(вони десь по 5000грн. за даними відділу призначення субсидій) заради отримання субсидії в опалювальний період якби вони могли визначитись з періодом, за який вони вважають я їм заборгував...
Так вони ж не можуть цього зробити....кажуть, що ЖЕК передав їм мої борги ЖЕКу...
Це як?
Що "Київводоканал" та "Київенерго" є правонаступниками ЖЕКу?
Не є. Але потрібно отримати офіційну відповідь чи не було застосовано щось на кшалт договорів про переуступку боргу. І, якщо так, на скільки то було законно...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А звідки відділ з призначення субсидій знає, що борг оскаржено не весь?
В постанові суду про відкриття провадження не вказана сума боргу.
А в моєму зустрічному позові я міг збільшити позовні вимоги, і оскаржити нарахування заборгованості за більш широкий період....
Це технічне питання...
Як варіант, від  Вас можуть  запросити копію позовної заяви, наприклад. 
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Оскарження боргу по одній послузі, за наявності боргів і по інших послугах, не дає права на надання  субсидії...
У мене оскарження не по одній послузі, а по всім послугам, але за спірний період нарахування заборгованості проводило одне "КП".Тоді воно називалось "Дирекція", а потім його перейменували у "Керуючу компанію".
В ухвалі суду про відкриття провадження не вказано суму боргу, тому УПСЗН не знає яку суму боргу я оскаржив, та Положення і не зобов"язує УПСЗН це уточнювати наскільки я розумію.
А в ухвалі суду, з якої випливає, що я зустрічним позовом оскаржив заборгованість також не вказано суму заборгованості.Я спробував подати до суду уточнений зустрічний позов, в якому хотів розширити в часі свій зустрічний позов, але суд відмовив в прийнятті уточненого позову. Але УПСЗН про це також не знає.Теоретично, якщо суд прийняв би мій уточнений позов, то позов охоплював би і 2014р.А з 2014 р. нараховувати заборгованість по воді та теплу мали б вже "Київодоканал" та "Київенерго", але їх представники кажуть, що почали нараховувати мені борг тільки з 2016р., а борги по воді і теплу продовжувало нараховувати КП "Керуюча компанія".Тобто існує якесь переплетення боргів по різним послугам, та  в часі, між "Керуючою компанією" та "Київодоканалом" та "Київенерго" в яких важко розібратись.А КП "Керуюча компанія" чомусь не виставляє мені боргу з 1 травня цього року(тільки 221 грн.) за відомостями УПСЗН.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Поки що "КП" не може подити позов про стягнення заборгованості, тому, що суди позов йому повертають.
Відтак і я не можу оскаржити цей позов зустрічним позовом.
До чого тут зустрічний позов?
Зустрічний позов тут до того, що я їм оскаржив заборгованість, і надав до суду ухвалу, з якої випливає, що я подав зустрічний позов до КП "Керуюча компанія".
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Так, я про це вчора вже також подумав....
Треба спробувати знайти доказ, що "Київенерго" вже не є виконавцем послуг, та надати його до відділу по призначенню субсидій...
Нарешті розумна думка...
І взагалі, у заяві на отримання субсидії ви вказуєте "Київтеплоенерго" а не "Київенерго"...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Зустрічний позов тут до того, що я їм оскаржив заборгованість, і надав до суду ухвалу, з якої випливає, що я подав зустрічний позов до КП "Керуюча компанія".
Так Ви так і пишіть - у мене такий-то випадок, з такими-то обставинами. А Ви ставите ЗАГАЛЬНІ питання...
Тема називається "Минсоцполитики надеется запустить новую систему субсидий",  а не "Боротьба stepanА з УПСЗН".
Взагалі Ви написали
У мене оскаржено заборгованість за період з 2010 по 2012р.
Справа ще не завершена.
Також мною скасовано судовий наказ за період з 2013 по 2015 р.
Поки що "КП" не може подити позов про стягнення заборгованості, тому, що суди позов йому повертають.
Відтак і я не можу оскаржити цей позов зустрічним позовом.
Тобто Ви не можете подати зустрічний позов. Я Вам відповів,  що можна подати первісний позов, а не чекати отримання можливості подавати зустрічний...
« Останнє редагування: 22 Серпня 2018, 08:57:29 від Юрій Васильович »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Зустрічний позов тут до того, що я їм оскаржив заборгованість, і надав до суду ухвалу, з якої випливає, що я подав зустрічний позов до КП "Керуюча компанія".
Ви не оскаржили заборгованість - ухвалою суду Вам відмовлено у зустрічному позові, а свого Ви не подавали.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Так, я про це вчора вже також подумав....
Треба спробувати знайти доказ, що "Київенерго" вже не є виконавцем послуг, та надати його до відділу по призначенню субсидій...
Нарешті розумна думка...
І взагалі, у заяві на отримання субсидії ви вказуєте "Київтеплоенерго" а не "Київенерго"...
Можливо якщо я подам заяву про отримання субсидії на наступний опалювальний сезон, з жовтня місяця цього року, то це і спрацює(вказати "Київтеплоенерго" замість "Київенерго").
Але зараз в платіжках, що надсилає мені КП ГІОЦ містяться обидві компанії одночасно, і "Київтеплоенерго", і "Київенерго", так що скоріш за все УПСЗН на наступний опалювальний період знову відмовить у нарахуванні субсидії на підставі мого боргу перед "Київенерго"(якщо я його не погашу до того часу)
А на цей неопалювальний сезон я не подавав заяву про отримання субсидій, тому, УПСЗН вирішує питання про надання субсидій без подання заяви тим споживачем, який отримував субсидію у минулому сезоні.
« Останнє редагування: 22 Серпня 2018, 10:11:46 від stepan »
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email