'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: позов Керуючої компанії про заборгованість з утримання будинку за 2012-2014 роки  (Прочитано 20022 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

(click to show/hide)

1. Чому Ви не назвали це ПОЯСНЕННЯ та заперечення проти позову, а не Відзив на Позов?
2. Викладіть будь-ласка десь  Додатки 2,3,4,5,6 - без персональних даних :)
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю

По п.1 вже зрозумів!
Але не можу відредагувати повідомлення (не маю кнопки). :(
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

(click to show/hide)
« Останнє редагування: 27 Жовтня 2018, 13:05:35 від bav »
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Позивач в судове засідання не з'явився і просив його перенести. Суддя перенесла на 13 березня.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

13 березня на мої зауваження про відсутність переліку РКМДА, за якими робилися незаконні нарахування, суддя Кушнір перервала засідання та зобов'язала позивача надати цю інформацію. Мене зобов'язала надати право копію свідоцтва про право власності. Я повідомив суд, що неодноразово судився із позивачем, навіть про укладання договору, який так і не був укладений через суперечки у ціні послуги і відсутності обов'язкових додатків в тому числі і складових тарифу. Отже, копія свідоцтва мала бути у позивача, проте йому лінь було її шукати.
1. Чи не підігрує суддя позивачу у наданні доказів?
 
11 вересня відбулося чергове засідання і знову на моє зауваження і заперечення про долучення так званого розрахунку, але вже від ЦКС і з печаткою, на відміну від першого від ДЕЖ і без печатки, який не фігурує у справі, суддя перервала засідання і зобов'язала позивача надати договір з ЦКС.
2. Чи не чергова це допомога в усуненні недоліків позову? Чи не під час попереднього засідання, якого небуло, це мало відбуватися?

Мені відмовила долучити мої заперечення, які були подані через канцелярію через те, що я не надав їх копію позивачу. Я погодився надати разом із супровідним листом.
3. Чи вправі суддя відмовити у долученні заперечення?

Оскільки позивач вчасно не надав відповідь на відзив, а надав його перед самим засіданням і я отримав його поштою у день засідання, я подав пояснення із додатками через канцелярію. Наступного дня подав ці ж пояснення але як заперечення у яких описав цю ситуацію.

Наступного разу 29 січня 2020 я наголошу про відсутність складових тарифу і актів виконаних робіт, як відсутність доказів про надання послуг. В запереченнях вказується, що виконавці послуг до 2014 року не визначені і в позові відсутні ці докази.
4. Суддя знов зобов'яже позивача надати ці докази?
5. Як бути і реагувати?
6. Це таке спрощене позовне провадження?

« Останнє редагування: 12 Вересня 2019, 09:09:52 від bav »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

13 березня на мої зауваження

З огляду на характер запитань є зрозумілим, що Ви не контролюєте того, що відбувається в судовому процесі, бо не знаєте і не бажаєте знати, що і як там має відбуватися. Суддя Кушнір це зрозуміла і судить в одну сторону. Звісно, що не у Вашу. Порадити можна або найняти представника, який на цьому розуміється, або ходити в суд з ЦПК і користуватися своїми процесуальними правами. У ЦПК є відповіді на всі ці питання.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Як я можу впливати на рішення судді перервати засідання і зобов'язати позивача надати докази?

Мої заперечення про долучення доказів поданих не з позовом (ст.83 ЦПК) суддя ігнорує і долучає. Так сталося і з відповіддю на відзив, до якої додані ще докази (рішення  КМР  і розпорядження)) на право позивача подавати позов і витяг із особового рахунку без підпису і печатки.
Чи це не упередженість судді і порушення процесуальних норм?
Чи варто подати клопотання про порушення ст.83 і на цій підставі вилучити всі надані позивачем документи?
« Останнє редагування: 13 Вересня 2019, 07:47:54 від bav »
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

відповідно до ст. 275 ЦПК, суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі.
Пройшов рік, а справа не розглянута!

Законом № 2234-VIII від 07.12.2017р. внесені зміни до ЦПК, в тому числі саме до ст. 279 ЦПК, а саме ч.3 ст.279 викладена в наступній редакції: «Розгляд справи по суті в порядку спрощеного провадження починається з відкриття першого судового засідання або через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі, якщо судове засідання не проводиться»
Цю ухвалу http://reyestr.court.gov.ua/Review/74020628#  я не отримував і про засідання не був повідомлений!
Позивач надав відповідь на відзив з порушеннями строків встановлених цією ухвалою, а суд мої усні заперечення проігнорував і долучив.
Ця норма теж порушена.
Отже, наявне порушення процесуальних норм. Як це оформити?
Чи є це і вище викладені факти підставою для відводу судді?
Мабуть так, але Кушнір не задовольнить таке клопотання. На апеляцію не хочеться сподіватися та розраховувати.
« Останнє редагування: 13 Вересня 2019, 10:05:21 від bav »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Як я можу впливати на рішення судді перервати засідання і зобов'язати позивача надати докази?

Мої заперечення про долучення доказів поданих не з позовом (ст.83 ЦПК) суддя ігнорує і долучає. Так сталося і з відповіддю на відзив, до якої додані ще докази (рішення  КМР  і розпорядження)) на право позивача подавати позов і витяг із особового рахунку без підпису і печатки.
Чи це не упередженість судді і порушення процесуальних норм?
Чи варто подати клопотання про порушення ст.83 і на цій підставі вилучити всі надані позивачем документи?

Цитувати
Ця норма теж порушена

Все це вказано у ч. 3 ст. 214, ст. 222 ЦПК. Окремо слід подати письмове клопотання про визнання одержаних таким чином доказів недопустимими у розумінні ч. 1 ст. 78 ЦПК.
« Останнє редагування: 13 Вересня 2019, 10:15:16 від Перо »
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

(click to show/hide)
Так?
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Суддя вибірково дотримується ЦПК, особливо по відношенню до відповідача і ганебно порушує ст. 275 та 279 ЦПК. Так після ухвали від 7.05.2018 перше засідання мало відбутися через 30 днів а не 20.08.2018, яке не відбулося через не повідомлення сторін. Також справа мала бути розглянута протягом двох місяців, тобто до 7.07.2018.

Чи суттєві це порушення процесуальних норм, якщо доведеться подавати апеляцію? І чи вплине це на відміну незаконного рішення, якщо Кушнір зважиться його винести?
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 14 Вересня 2019, 09:59:54 від bav »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Суддя вибірково дотримується ЦПК, особливо по відношенню до відповідача і ганебно порушує ст. 275 та 279 ЦПК.
Цитувати
ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ
14.09.19 р.
Про відкриття дисциплінарної справи стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва Кушнір С.І.
http://www.vru.gov.ua/act/19233
У мене в справі теж авторозподілом визначено суддю Кушнір.
З кінця квітня цього року не відкриває провадження за моїм позовом.
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 14 Вересня 2019, 17:06:53 від stepan »
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Мої співчуття відносно Кушнір.
А які санкції можуть бути від дисциплінарного провадження?
За незаконні арешти її мали би звільнити і притягнути до кримінальної відповідальності, проте ст 375 ККУ мертва, на жаль.
« Останнє редагування: 14 Вересня 2019, 18:00:04 від bav »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Так?

Ні, не так. "Розрахунок заборгованості" поданий позивачем своєчасно, і жодних порушень тут немає. Можуть хоч пусті аркуші паперу подавати і вважати це своїми доказами -це їх право. Як цей "розрахунок" буде оцінений судом -побачите в рішенні суду по суті спору, яке можна оскаржити. Я писав зовсім про інше. Що слід подати: 1) Зауваження на дії судді Кушнір в порядку ч. 3 ст. 214 ЦПК (перелічити які конкретні дії, та в чому саме вони суперечать ЦПК); 2) Клопотання про визнання неналежними доказів позивача (конкретно зазначити все, що подано у справу з порушенням строків, або ж витребувано судом без відповідних клопотань про це з боку сторін справи, тобто лише за примхами судді).
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

(click to show/hide)
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 16 Вересня 2019, 20:05:03 від bav »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email